Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Veevalaja naine - külm nagu jääkuninganna :P
 
kle hull lugu ajuhälvik 20. detsember 2009, kl 17.50
ära kujuta ette asju , mida pole olemas exole!
solvuja ja vesistaja oled ilmselgelt sa ise, mitte veevalajad !!
ja paras sulle lohv, ise oled NÕRK, kui ei kannata meie haukumist ega kriitikat ! saa suurex ja roni emme seelikusaba varjust välja ja kasvata kõigepealt omale iseloom, sa selgrootu ollus, kuna erinevalt meist veevalajatest oled sina küll isetu ja iseloomutu kääbik.!
:D
 
viimasele 20. detsember 2009, kl 18.08
No sina küll meie parimat osa ei esinda.
 
vv.n eelmisele: 21. detsember 2009, kl 13.52
Kas esindan parimat osa või mitte, aga endale mingit vesistamist ega muud utoopiat küll mingil lollpeal pähe määrida ei lase, kui sellist asja pole olemas. Ja mul palju vv sõbrannasi ja ei ole samuti näinud, et keegi vesistaks või mingi nõrguke oleks nagu siin mõni pooletoobine ette kujutab.
Niiet , kui inimesi ega seda thtkuju ei tunne, siis võhikud hoidke oma keel hammaste taga!
 
LyAnn 21. detsember 2009, kl 21.55
Mina küll vesistan..kurbade filmide ja raamatute juures. Isiklike probleemide puhul on väga vähe selliseid kes näevad minu pisaraid...igaühe ees draamat ei tee. Sellisel juhul ei meeldi ka ninnunännutamine vaid asjaliku mõistmine kas siis vestluse või vaikimise näol.

Mossitada ja vihastada oskan kaa...aga seda ka põhiliselt omaette. Ajab veel rohkem vihale kui hakaktakse uurima ja puurima mis viga on st. ei lasta rahus olla. Sellisel juhul võib mõni mu harva esineva terava keele ette ka sattuda.

Teiste inimeste peale vihastan ja karjun väga harva aga kui siis väga tõsise asja pärast. Omasid kaitstes olen kui metslane. Nii mõnigi väga hea tuttav ei tunne mind sellises olukorras ära.
Nt. purjus peaga sõitmine ja muu selline huligaanitsemine kui see ohustab teisi inimesi.

Totaalstelt out on kui keegi põhjuseta minu peale karjub või mind süüdistab. Solvun täielikult ja siis ei saa mult sõnagi suust välja, et selle inimesega suhelda. Päris pikka aega läheb, et ära lepitada.

Enamasti mõtlen inimestest ikka head ja olen liigagi usaldav. Aga kui paar korda oled juba kõrvetada saanud siis küll aeg ettevaatlikumaks muudab.
Võõraste inimestega suheldes olen vaikne....enne kuulan ja jägin tema juttu-käitumist, et teada saada millise inimesega tegu.

Ei meeldi tüübid kes kohe tutvudes hakkavad seletama kui kena jne ma olen ja kui hullusti ma ikka neile meeldin. Peale sellist juttu eeldavad kohe, et ma peaks nendega kuskil nurgas miilustama hakkama. Ja vihastavad siis kui ma nendega seal ei püsi :) Väga harva, kui mõni on suutnud mind peol niivisi pikemalt enda juures hoida.
Pidu on ikka mõeldud tantsimiseks ja seltskonnaga suhtlemiseks.
 
6nnelik 22. detsember 2009, kl 18.51
Paljud on eespool öelnud, et jääkuningannalik olek kehtib vaid pinnapealses suhtluses ja lähedastega ollakse hellus ise.

Minu kogemus veevalajaga - küll mehe, mitte naisega - on täpselt selline. Tutvuse algul tundus ta lausa heidutavalt külm ja eemalehoidev, kuigi hiljem kuulsin temalt, et tundis minu vastu juba siis suurt huvi ja mõtles suhte loomisele.

Kui olime paar kuud koos olnud, hakkas ta ettevaatlikult ja vähehaaval oma soojemat külge avama ning nüüdseks ei oska ma tähelepanelikumat, hoolivamat ja mõnusamat meest ette kujutadagi. See on uskumatu, kuidas ta oskab hoida ja hoolida!

Samas ajab alati naerma, kui minuni jõuavad ringiga juhuslike tuttavate arvamused, kes mu meest mingil põhjusel kurjaks ja kinniseks peavad...

Igatahes veevalajad ruulivad tõesti!
 
:) 25. detsember 2009, kl 19.46
Ega kõik ei peagi lipitsejad ega nunnutajad olema.!
Erinevus ongi huvitavam.
 
& 28. detsember 2009, kl 15.14
OLen rahul, et just selline 'Jääkuninganna' olen ja mitte mingi naiivne kes poputab ja jändab muudkui kõigiga. ;)
 
¤¤¤ 01. jaanuar 2010, kl 13.07
Aga olemegi Jääkuningannad ja vv on üldse nagu aristokraatlik märk ja pealegi kõige kenama välimusega :P:P:P
 
w 03. jaanuar 2010, kl 13.53
 
kaili 03. jaanuar 2010, kl 17.53
Njaa, ma küll ei ole sündinud veevalaja märgi all aga mul väga tugev veevalaja tõusumärk, seega kui loen neid postitusi siis tunnen end ära, naljakas! Olen ka väga kalkuleeriv ja ei meeldi tuhvel mehed. Olen 28 ja ainult 2 tõsist pikemat suhet olnud. Mind on peetud ka flegmaatikuks kuigi sisemiselt ma ei ole üldse seda! lihtsalt ma ei ole inimene, kellele meeldib demonstreerida oma tundeid ja üldse on hea olla rahulik ja tihti peale võõraste inimeste juuresolekul pealtvaataja. Lähedaste sõpradega olen avameelne ja sõbralik ja seltskondlik. Rutiin on tappev, arvan, et see kehtib enamik inimeste puhul, mitte ainult vv-l.
 
ma 04. jaanuar 2010, kl 20.47
samuti külma suhtumise ja hoiakuga ja olen rahul kah.
 
vaataja 04. jaanuar 2010, kl 20.56
Lugedes siin tekkis küsimus, miks ainult veevalajad ise siin ennast kiidavad.? Teistelt nagu pole positiivset suurt midagi?
 
vvn 05. jaanuar 2010, kl 08.11
Miks vv end ise kiidab? Miks ta teistele külm näib?
Vv on jälgija, põhjuste otsija. Kõige enam on võimalik iseennast mõista. Endasse sügavuti vaatamine näitab, et ütlemiste, tegude, käitumise ajendid/põhjused pole pahatahtlikud ja pole selleks ka ükskõiksus. Üldistamisega on nii nagu on, kunagi pole kõik ühesugused ja leides ka midagi sarnast, on alati keegi, kes sarnase alla ei mahu.
Sõna külm ei sobi mu meelest kuidagi vv-d iseloomustama. Külm tähendab, et emotsioone, osavõtlikkust napib. Pigem on tundeid just üleliia ja neid tuleb taltsutada, alla suruda, teiste eest ära peita, sest vv-le pole omane käituda vaid tunnetest lähtudes, olla kõigile avatud. Vv-s peituv jälgija/analüüsija püüab mõista ja kuna olukorra hindamine, läbimõtlemine võtab pisut aega, siis reaktsioon ei ole kohene. Siit ehk arvamus külmusest.
Antud teemapüstitus on irriteeriv. Ehk sellest ka mõneti ennastõigustavad (kiitvad) ja kohati vastusolvanguid sisaldavad kirjatükid.
 
to vaataja 05. jaanuar 2010, kl 15.55
Nagu teised märgid end oma teemade all ei kiidaks!
 
W 07. jaanuar 2010, kl 11.16
just täpselt, ennast kiidavad samamoodi ja siin tulevad mölisema.
lõuad kinni ja kiiremini kui muidu !!
 
VeevalajaNnn 09. jaanuar 2010, kl 15.46
Ma olen ka veevalaja ja ma võin enda kohta sama öelda, mida enamus eelkõnelejaid. Nimelt ma olen selline vaiksemat ja rahulikumat laadi-paljud peavad mind ülbeks:)aga tegelikult olen ma lihtsalt oma planeedil:D Ma olen natuke kinnise iseloomuga ja minust ei saada hästi aru, ja muidugi seda ka et minuga on peaaegu võimatu väga lähedane olla-see on õnnestunud ainult paaril inimesel ;)Ja muidugi suudan ma ka kõige pingelisemates olukordades uskumatult rahulikuks jääda.Ühesõnaga jääprintsess:)
 
ka vv 13. jaanuar 2010, kl 14.20
mina jällegi olen lärmakamat laadi ja muidu lõbus selline, aga tunnete poole pealt olen külm. arvan et igasugu tundeid ei maksa üle tähtsustada ega dramatiseerida.
 
triin, vv 13. jaanuar 2010, kl 19.56
mina ka olen sihuke lärmakas ja püsimatu, kiire selline ja temperamentne. Aga jah, tunnetest olen jällegi külm ja mind pole see häirinud siiani.
 
;) 13. jaanuar 2010, kl 23.24
Kõik ei peagi pugejad ega nunnutajad olema. Erinevus on huvitavam just. ;)
 
n 25 14. jaanuar 2010, kl 11.43
just, ega ei peagi olema teiste ees mingi lipitseja.
 
Vv naine. 14. jaanuar 2010, kl 22.46
Mina jälle nõrk ja vajun miskisse auku aegajalt.Aga jah külm olen minagi ja olen tänu sellele kaotanud palju häid meha enda ümbert!Tahan kaaa kedagi juba leida endale.Aga lootus pidavat surema viimasena!Kaotan sageli huvi vastas sugupoole vastu,viga vististi ikka jälle minus vist?
 
KA VVALAJA 15. jaanuar 2010, kl 20.03
MIna iseloomult tugev ja nii naljalt ei murdu. Saan kõigega edukalt hakkama , mis ette võtan. Tunnete poolest olen külmemat laadi küll, aga see pole mind kunagi häirinud. :)
 
Veevalaja N 18. jaanuar 2010, kl 09.35
Tunded on meil täiesti olemas !
Kui inimene neid väärib siis saab ka neid näha/tunda.
Kuid kui inimeses pettume, siis muutume betooniks.
 
VVn 20. jaanuar 2010, kl 13.16
Olen hetkel väga raskes emotsionaalses seisus.
Armastatud inimeses pettumine, kõhklused, kahtlused jne.
Just oma külmusega ja näilise ükskõiksusega kavatsen sellest üle saada.
Üks sõbranna just küsis, kuidas sa suudad nii rahulik ja ükskõikne olla ?
Ma pole kaugeltki rahulik ega ka ükskõikne, lihtaslt Teie seda ei näe ...
 
marit 07. veebruar 2010, kl 14.28
Külmad ja suht uhked ning isekad, kangekaelsed.
 
:) 07. veebruar 2010, kl 16.29
lase vabaks, lase vabaks
 
(vv) 07. veebruar 2010, kl 17.25
oot, mis te tahate jääpurikaid oma kuklale tantsisklema, et vv-sid siin külmaks peate.. ju siis olete ise jobud, et vv-d teie vastu külmad on..irw
 
jaa 07. veebruar 2010, kl 19.02
Veevalaja ei teeskle...mõttetute inimeste vastu olemegi külmad... nüüd teate
 
vv 09. veebruar 2010, kl 19.50
ei teeskle jah, kui te meid ei vääri, siis ega me ikka lipitsema küll ei hakka! ;)
 
Ace age 1 08. aprill 2010, kl 17.25
Noh ja kas kõik peavad siis mingid kärssavad liperdised olema või. ah?!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!