Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Veevalaja naine - külm nagu jääkuninganna :P
 
eeva 08. aprill 2010, kl 17.52
Mina olen veevalaja ja olen tõesti külm, aga mitte alati. Kui inimene mulle ei sümpatiseeri, siis olen eriti külm ja üleolev:)
 
vulistaja 08. aprill 2010, kl 23.37
Oota mis mõttes külm? Mis jääkuninganna jutt see olgu? Võibolla jah ma ei lähe süda ja soolikad süles tilkumas kellegi juurde halama, aga külm ma kindlasti pole. Isegi kui valus on, no mis sellest halamisest ja tagaajamisest siis kasu oleks? Mingi eneseuhkus peaks igal naisel olema mitte ainult vv-l. Haavu lakutakse seni kuni reaalselt sealt midagi voolamas on ja palju asju tunduvad helgemad, kui sa sellele KOGUAEG ei keskendu. Ka seda, kellele oma muret kurta peab väga hoolega valima, et mitte hiljem veel suurema portsu otsas olla. Ma usun, et iga vv on saanud oma jao pettumust ja vastulööke just sellest, et kipuvad varajases nooruses väga kergekäeliselt usaldama inimesi. Usuvad, et kõik inimesed on head ja ei pea mingisuguseid salaplaane. Seni kuni mõni skorpion või jäär tuleb ja teeb selgeks, mis on reeturlikkus ja mis tunne on ärgata nuga seljas.Elu karmid õppetunnid on enamus vv-sid ettevaatlikuks teinud, mitte jääkuningannadeks.
 
siisike 09. aprill 2010, kl 10.35
Ka veevalaja ning otse vastupidi, teised inimesed kirjeldavad mind kirgliku, sooja, siira ja avatud loomuga naisena. Ja füüsiline lähendus on ülioluline lisaks hingelisele.
Samas Kaksikute käest olen petta e. reedetud saanud. Minu arust Kaksikud kohe ei oska truud ja lojaalsed olla, kuna nad otsivad pidevat vaheldust.
Ise veevalajana stabiilne ja truu loomuga, vabalt võiks 1 mehega terve elu olla. Ja see ka, et vot petta ei suuda. Pigem sureksin, kui et partnerit petma hakkaks. Pigem läheks lahku, mitte ei hakkaks petma.Sisemine eetika ei luba.
 
jajahh 11. aprill 2010, kl 20.02
niipalju, kui veevalajaid tean, siis kõik on sellised egokad, külma suhtumisega, domineerivad ja kamandamishimulised naised.
ainult mina, mina ja mina, muid variante nad ei tunnista.
 
leevike 15. aprill 2010, kl 23.11
totaalselt siiskesega nõus, ei suuda petta suhtes, enne läksin lahku, siis ajasin omi asju ja hellust vajan ka hullupööra...ma arvan et see kamandamine ja külm suhtmine tuleb sellest, et mõned inimesed sobivad lihtsalt paremini juhtideks, ja alati on alluvaid kes pole sellega rahul..ma alati imestan et kui on juht siis keegi vingub et jube inimene, kes neid otsusid siis tegema peab?
 
O. vv 16. aprill 2010, kl 11.44
loomulikult peab keegi ka otsuseid tegema ja selle asja olen koguaeg enda peale võtnud, kuna see lihtsalt tuleb nii loomulikult välja. ja mõned ongi juhtideks loodud.
 
kahe näoga Janused 16. aprill 2010, kl 12.24
Veevalaja naised on pigem vagurad kui tallekesed. Üritavad koguaeg pugeda ja teha kõike, et meeldida. Juhtimist nad enda peael ei võta, kuna nad pole piisavalt õiglased ja juhinduvad liigselt emotsioonidest. Juht peab olema aga õiglane, konkreetne ja asja lõpule viima. Mina küll ei tea, et Veevalajad domineeriksid või kõiki kamdanda tahaksid. Vastupidi - on madalamal kui muru ja teevad ilusti kõik ära ja rohkemgi veel, kui kästakse. Vähemalt minu üle neil ei õnnestu domineerida ja mind ei saa keegi kamandada. Võibolla suudavad nad kamandada ainult neid, kes neist alla jäävad ja lasevad endale pähe kusta. Ehk siis endast nõrgemaid. Endaga samaväärseid või tugevamaid nad ei suuda mõjutada, pigem muutuvad ise allaheitlikuks. Nad kardavad konkurentsi ja nähes, et keegi on neist üle, siis ei julge nad midagi öelda või teha, vaid hakkavad kohe pugema. Imelik on see, et kui nad ei küündi vastase tasemele, siis hakkavad tagaselja klatšima ja vihatsema - kadedus ja õelus lööb välja. VV-naisi ajab kohutavalt vihale, kui keegi on neist ilusam ,rikkam ja targem. Selle viha nad elavad tavaliselt endast nõrgemate peal välja, sest vihaobjektile lihtsalt ei juleta midagi öelda. Sest nad teavad, et see poleks neile hea. Nad kardavad.

Teemasse: nad on jah külmad ja tuimad. Vahest tahaks neid raputada ja öelda, et ÄRKA ÜLES või vett näkku visata. No nii uimased lihtsalt. Natuke võiks ju sära silmis olla, teotahet ja energiat. Aga kuna nad on üldiselt väga kadedad ja vihkavad paljusid, siis on neil ilmselt põhjus külm ja tuim olemises - mõtted on ju kellegi teise rahakotil vms. "Miks tal minust rohkem austajaid on?" jne. VV-naised on kõige ebaküpsemad ja lapsikud kõikide tähemärkide seast. Õnneks on väga toredaid ja huvitavaid erandeid. Aga kui ütlen kellelegi "veevalaja", siis seostub enamusel selle tähtkujuga liigne upsakus, õelus, viha ja rumalus. Täiskasvanud, enesekindlad ja arenud inimesed ei kadetse ega klatši pidevalt teisi? Kui nad sellest üle saaksid, siis nad on vägagi toredad inimesed. Kui nad on ise tegijad, enesekindlad ja heal järjel, siis on nad üldiselt ka sõbralikud ja väga head inimesed. Kui neil on elu pekkis, kool pooleli, kari lapsi tagasi ja mees läinud - siis on nad kõigi peale õelad ja sapised (mida võib ka siit sodiaagi nurgaseses täheldada). Kui neil on elus kõik kõige paremas korras ja palju sõpru, siis on nad tõesti kadestamisväärt. Kui nende elu on üksik ja murederohke, siis on nad külmad, kadedad ja õelad.
 
viimasele 16. aprill 2010, kl 13.35
Ise ikka said aru, mida sa öelda tahtsid?
Nii lapsemeelset ja emotsionaalset lalinat ei ole siin kaua aega lugenud. Inimene, kes nii kirjutab, lihtsalt ei saa olla kellestki üle, pigem vastupidi.
 
sulle 16. aprill 2010, kl 14.02
kahe näoga Janused?

Mida sa küll sööd,et nii tark ja teravmeelne oled?
Sinu jutustuse oleks saanud ka paari lausega kirja panna.Ei ole neil veevalajatel häda midagi,täitsa ok sõbrad ja tuttavad minul.
 
haha 16. aprill 2010, kl 18.25
Nagu näha on, siis kommentaator "kahe näoga Janused" tabas vv-eitede nõrka ja hella kohta :D Ise aimamatagi reageerivad nad kriitikale kui tujutsevad pubekad või ärahellitatud plikatirtsud. Sõnavõtud muutuvad kohe nii bravuurseks, emotsioonidest juhituks. Täiesti ebaküpsed inimesed. Kõige kõige nõmedam tähtkuju, mis üldse olla saab. Tunnen kaasa kõigile, kes peavad taoliste lehmadega iga päev koos olema. Ausalt: te olete DEBIILIKUD! Halenaljakad klounid! Nohh, kirjutage ruttu midagi vastu :D Trampige jalgu, lõhkege vihast või minestage - MIND EI KÕIGUTA TEIE @!#$ ARVAMUS, sest te olete nii mõttetud eided!!! KÕIK vihkavad teid! Keegi ei salli teiesuguseid. Nõrgad eided, minestage ära või kriitikast!
 
hp 16. aprill 2010, kl 18.56
no see tuhvel kahe näoga janused on oma margi siin ikka korralikult täis lasknud, niiet ajab ülegi ,irww
mõndadel pole oma ajaga muud peal hakata, kui ennast avalikus kohas totaalselt lolliks teha. haha, irv.ee
 
lollikari 16. aprill 2010, kl 19.15
Hahaha irw hhehe hooo icc. Järjekordne kloun jälle platsis :D Noo tubli, et vastu jõudsid midagi kirjutada. Said end nüüd tühjaks pasandada või, vv-hälvik? Krdi irvhammas selline :D Ainukesed, kes end siin lolliks teinud on, on veevalajad, kes iga hinna eest siin üritavad enda kaitseks midagi öelda, aga kahjuks midagi tarka ega veenvat sealt küll ei tule :D Oleks siis nii uhked, et ei vaevu jobule vastu kirjutamast. Aga ei, lähevad närvi ja kukuvad kohe ennast õigustama ja tagasi kirjutama. Haledad :D Ju siis läheb teile ikka väga korda, mida teile öeldakse ;d Naljakas on see, et keegi pole midagi isiklikult öelnudki, aga noo peaasi, et saaks ikka kätega vehkida ja sappi pritsida :D Nõmedad tuustid!
 
mnjah 16. aprill 2010, kl 20.27
Mina muutusin kylmaks ja t6rjuvaks peale pikaajalise suhte lagunemist. Enne olin avatud, r66msameelne ja seltskondlik.
Minu viga seisneb selles, et lasin tookord inimese liiga lähedale ja ta reetis mu.
Samas ei saa öelda, et ma oma halva tuju elan välja teiste peal v6i olen 6el. Pigem vastupidi. Lihtsalt enam ei lase inimesi nii ligidale ja hoian distantsi.
*ka veevalaja
 
palju õnne 16. aprill 2010, kl 20.41
Oh seda ime - üks normaalne veevalaja ka siia sattunud. ei loobigi valimatult stta
 
mnjah 16. aprill 2010, kl 20.56
Miks peaks yldse kellegi pihta s*tta loopima? Igal on oma head ja vead ja m6ne halva kogemuse p6hjal ei tasu k6iki ju yhte patta panna.
Aga kuna on tegemist anonyymse foorumiga eeldan, et paljud siinsetest (pean silmas k6iki Delfi foorumeid) lasevad oma päeva jooksul kogutud viha välja just siin, kus k6ige ohutum (keegi ei näita pärast näpuga).
Muidugi oleks tore, kui nii väike rahvas nagu meie, siiski oleks kaasmaalasega sallivam. Aga noh, saame aru, poksikotid on tänapäeval kallid ja jääb yle vaid siinne s6im ja viha endast mööda lasta :)
*ka veevalaja
 
to, kahe näoga Janused? 16. aprill 2010, kl 23.39
lugesin üllitise läbi ning leidsin end mõtisklemast sinu labiilse isiksuse suhtes. millest selline viha ja vihkamine on sinusse tekkinud, imbunud, sööbinud?

ma ei viitsiks sinu ehitatud veevalaja olla, ei viitsiks.
elu pakub meeletuid naudinguid, ole aga meheks ja haara sarvest kinni!!



..Janus oli vanarooma mütoloogias väravate, uste, alguste, lõppude ja ukseavade jumal.
 
W 17. aprill 2010, kl 14.00
mis te oma närve ja energiat sellise labiilse tegelase (januse) peale raiskate? see on siililegi selge, et ta on veevalajate käest kinga saanud ja on paika pandud, ning nüüd loobib siin pori, aga seda ainult oma kapsaaeda. kedagi ei huvita sellise labiilse närvikavaga ja nõrgukese plõksimine.
las koer klähvib, karavan liigub ikka edasi!
 
helen 17. aprill 2010, kl 14.08
eelmisel:04-17-10 14:00, on õigus. siia on üks nurkaaetud armetu peni sattunud, kes lüüasaanuna sappi valab ja jutt on ka nagu puuetega inimesel.
hullaris peaks ikka kontrollitama, et patsiendid arvuteid kätte ei saaks.
 
Scorp 17. aprill 2010, kl 14.12
Uskumatu, kui labiilsed vv-d on! Mingi hull lällab siin ja vv-d kohe tagajalgele aetud! Mitu kommi vastu kirjutatud! Täielikud lapsed ikka. Vv-d võiksid natuke foorumis ringi kolada ja näevad, et just vv-d on need kõige suuremad teiste mahategijad. Ja kui nüüd keegi julges teid paika panna, siis kargavad 100 tükki ninna. Sorry, aga vaadake ennast! Ja minu arust ei kirjutanud to kahe näoga Janustele mitte midagi imelikku - puhtalt tema isiklik arvamus vv-dest, las ta olla siis? Milleks kellegi teise arvamust maha teha? Kõigil on õigus oma arvamusele ja kui te kriitikat ei talu, siis on see teie väljaarenemata isiksuse probleem, tähemärgist sõltumata. Mind küll ei suudaks mingi kekats siin närvi ajada ja ammugi ei viitsi midagi vastu kommenteerida. Arvaku, mida heaks arvab. Nagunii siinne öeldu pole isiklik, miks ma peaks kuidagi reageerima üldse? Mind küll ei suuda selline isik kõigutada. Pidasin vv-sid natukene arenenumaks ja tugevama iseloomuga inimesteks...
 
scorpale 17. aprill 2010, kl 15.02
Sa scorpa tegele enda probleemidega,see siin nagu VV vastu suunatud postitus ja keegi peab neid ka kaitsma,antud momendil VV ise.Kui keegi nii väga tahab VV suhelda siis aga palun,tundub,et kõigil on võimalus siin ennast välja elada ja VV mustata,sõimata.Olge ikka sama mõnusad ja lahedad!
 
Vvalaja 17. aprill 2010, kl 15.29
Mul sama arvamus, ei lähe mulle küll korda, kellegi suvalise labased ja mittemidagi ütlevad kommentaarid vv-dee arvele.
las siplevad seal alumisel redelipulgal, kui tahavad, no s*tta sellega.
 
naised 17. aprill 2010, kl 15.37
Naised,kes te planeerite titat,vaadake,et lapsuke veevalaja tähemärgis ei sünniks.Lugege kommentaare siis saate teada,kui rumalad,koledad,pahad ja külmad,tundetud inimeseloomad neist saavad,sest on sündinud VEEVALAJANA.Lugupidamisega kõigi teiste tähemärkide vastu,Heiki.
 
!! 17. aprill 2010, kl 16.15
eelmisele: ja sina tolvan ära istu siin naistefoorumis, vaid aita oma naisel - kes sulle televiisori ette iga päev sööki kühveldab, kodutöid teha !!
 
ssss 17. aprill 2010, kl 16.20
no te olete ikka valusad ülbikud.
 
naised 17. aprill 2010, kl 16.30
Kodutööd tehtud ja täna tegin mina hommikusöögi,õhtuks õhtusöök ahjus küpsemas.Minu naine puhkab ja ei õelutse foorumites aga sina !!ei ole ammu meest saanud.Kahju Sinust,pakuksin abikätt aga see ei sobi siia postitusse.
 
~ 17. aprill 2010, kl 16.32
aga vot olemegi jah ülbed, kui vaja, mis see üldse teie asi on võõrad?!
üldiselt, ärge toppige oma nina sinna, kus see võib mädanema minna!
 
vv naine 17. aprill 2010, kl 16.52
Kusjuures, see, kes siin nüüd vv-sid hullult sõimlema hakkas lollikarjaks jne sarnaneb täielikult minu vennale (ambur ja Ei ma EI HAKKA nüüd praegu ambureid sõimama ega midagi, lihtsalt toon seose oma elust:) )
Minu jaoks pole selline vaidlus just esmakordne ning tsiteerides:

"Ise aimamatagi reageerivad nad kriitikale kui tujutsevad pubekad või ärahellitatud plikatirtsud. Sõnavõtud muutuvad kohe nii bravuurseks, emotsioonidest juhituks. Täiesti ebaküpsed inimesed. Kõige kõige nõmedam tähtkuju, mis üldse olla saab. Tunnen kaasa kõigile, kes peavad taoliste lehmadega iga päev koos olema. Ausalt: te olete DEBIILIKUD! Halenaljakad klounid! Nohh, kirjutage ruttu midagi vastu :D Trampige jalgu, lõhkege vihast või minestage - MIND EI KÕIGUTA TEIE @!#$ ARVAMUS, sest te olete nii mõttetud eided!!!"

minu jaoks on hoopis selline jutt lapsik ja ebaküps:P
samas ka olen nõus kahe viimase postitajaga :)

Muidu endast veel seda, et isegi olen suht külm ja korra isegi ühe inimese poolt "jääkuninganna" tiitli saanud, kuid mulle meeldibki nii. Igasugused suvalised tüübid ei tüki kh ligi ning palju mõnusam on olla.
Sõprade vastu olen lahke ja ka abivalmis, kuid n-ö vaenlastest ma üritan hoiduda võimalikult kaugele. See ei ole argus, vaid lihtsalt soovimatus selliste mõttetute inimestega kokku puutuda.

Kõik inimesed on mingitpidi erinevad, pole olemas täpselt samasuguseid inimesi. :)
 
(vv) 17. aprill 2010, kl 17.08
see, kes siin sõimleb, on hüsteeerikust jäär. pole kahtlustki. ärge pange tähele vaid vältige seda närvihaiget.
 
neitsi 17. aprill 2010, kl 17.25
uskumatu,et veevalaja tähtkuju nii popp on,et kõik siin kommivad,mitte ühelgi teisel tähemärgil ei ole hullult palju postitusi.igavaks läheb,keegi võiks uue intrigeeriva postituse teha.nendest veevalajatest kõik teada ja midagi uut ei ole enam loota.
 
shy 17. aprill 2010, kl 18.01
.. istun siin enda ostetud korteris oma vaibal selg vastu oma diivanit... joon enda ostetud õlut ja puhtjuhuslikult peale tegusat päeva loen üle pika aja mõnigaseid vastukajasi.. ja ei ole üldse pettunud ammu välja kujunenud arusaamast et ainus, milleks nii mõningad siin sõna võtavad on selleks, et saaks kellelegi ära teha.. haiget teha.. ainsal moel- anonüümselt lihtsalt halvasti öeldes... pai kõigile
*vaikselt naeratades..
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!