Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Veevalaja naine - külm nagu jääkuninganna :P
 
roosa marker 15. juuni 2010, kl 11.50
Kust sa seda välja loed, et jäärad vv-de peale verised on? Mine loe Jäära iseloomustust, siis saad teada. Kui mõni vv jäärale teele ette jääb, ju ta siis on ikka verine ka nende peale:D ju siis on veevalajad jääradele midagi teinud, et nad neid ei salli. alaväärsuskomplekse vaevalt jääradel on, nad on ühed enesekindlamad inimesed üldse. aga kuna jäärad on isekad ja kannatamatud ning tahavad alati olla esimesed ja võitjad, siis tema ees olijad üritatakse ikka minema kihutada. Aga mind huvitab, et miks ühele veevalajale siin tundub alati, et kõik pahad on jäärad?:D pole ju kellegil nimi jäär. mis selle põhjuseks on, et üks vv arvab järjekindlalt, et kõik on jäärad, kes vv-sid ei salli? mingi kompleks või?
 
(vv) 15. juuni 2010, kl 12.02
ei hakka ma siin sinule midagi selgitama..tean lihtsalt, kuna olen siin ennegi näinud ühte räuskavat jäära, kuigi jah, see sõimab kõiki ja kõike.
kui aga see värd kastutab sama kasutajanime, ja kirjutab siin kui vv, siis on asi ikka kurjast. selge?!
 
(vv) 15. juuni 2010, kl 12.03
ma tahaks näha, kaua need hüsteerikust jäära kommentaarid siin "ilutsevad"?
 
roosa marker 15. juuni 2010, kl 12.10
Mina küll ei näe mingite hüsteerikutest jäärade kommentaare siin. Vb kuski ülevalpool. Aga lõpuosas domineerivad kindlalt ühe hüsteerilise veevalaja kommentaarid. Need "ilutsevad" siin ikka väga pikalt ja neid ilmus lausa 1 min jooksul 2 tükki korraga. Hüsteerikust jäär on ilmselt ammu puhkusele läinud aga sina tundud olevat järje üle võtnud. Ma ei saa aru, mida sa hüsteeritsed siin. Sodiaaginurk pole elu.
 
(vv) 15. juuni 2010, kl 12.14
jääb vägisi mulje, et see räuskav jäär on ise kas delfi toimetaja või paadunud mode, kes siin "auru välja laskmas" käib..irw
 
roosa marker 15. juuni 2010, kl 12.23
Irww, no las ta käib siis kui tahab. Sa ei suuda sellest üle olla kuidagi või? Mis lased end igal tohmanil häirida ja endast välja viia? Näita parem külma ükskõiksust üles;)
 
(vv) 15. juuni 2010, kl 12.38
ikka suudan, ada mulle meeldib seda ühiskonna mädapaiset torkida..irw ja olen neid hüsteerikuid jöörasid kohanud nii et öökima ajab, nad poevad ju vv külje alla, sest teadupärast on vv-l võime maha rahustada lapsi, hüsteerikuid ja vaimuhaigeid..icc aga ma küll ei viitsi nende hulludega enam tegeleda. aitab küll, las ilutseb siis see hullunud jäära vaimuläga siin edasi..las ise loevad.:))
 
samuti vv 16. juuni 2010, kl 23.14
Ootamatu lugemine oli. Poleks selle pealegi tulnud, et veevalajatesse nii negatiivselt suhtutakse. Ise olen aastakõmneid ilmas elanud ja inimestega kenasti läbi saanud, lausa näkkugi on öeldud - sa vist ei oskagi vihane olla. Oma emotsioone ei tõtta jah kõigile ülevoolavalt peale suruma, seda suurem möll on aga sees ja lähedased inimesed headest emotsioonidest ilma ei jää, vahel ka halbadest. Lähisuhted on igati korras. Tunnen teisigi veevalajaid. Arusaamatu, kus need jääkuningannad on?
 
Vähitar. 16. juuni 2010, kl 23.41
Pagan küll, te IKKA VEEL patrate oma sodiaagimärgist ja ülistate seda ning üritate justkui veenda, et veevalajad ongi ülivõrre ja nad on KÕIKE suure tähega.

Ee.. Tegelikult Veevalajad on parajad orad perses - vulgaarsest väljendusest hoolimata on see veel PEHMELT öeldud. Veevalajad ei suuda mõelda, et nad on midagi valesti teinud (võib-olla nad ei suuda adudagi seda, et nad eksivad), ning ennem saab Eesti 5 EU rikkaima riigi hulka kui Veevalaja avalikult oma eksimust tunnistab. Veevalaja-naised on haiged patrajad, patravad oma suhtest tervele maailmale. Mul on veevalajate elukaaslastest tohutult kahju, kuna nende voodielu on kui reality-show. Ja veevalajatega pole võimalik tülitseda, kuna mingil hetkel, kui ta on pandud faktide ette, ta lihtsalt lajatab sulle mingi täiesti lambist võetud lausega ja siis läheb mingite teiste inimeste juurde sust sitta rääkima. Hiljem võtab ühendust nagu midagi poleks olnud à la "Sa õhtul seda ja seda ja kolmandat viitsid?" Sujuv üleminek persesaatjast pugejale.
Ja sellist asja nagu "veevalajast sõber" pole tegelikult olemas. Samuti mitte veevalajast tüdruksõber. Veevalajate teadvuses on sõprade ja vaenlaste piir üsna hägune, kuna nad räägivad vaenlastele oma sõpradest mingit sitta ja vastupidi - nad klatšivad kõike ja kõiki. Ja tüdruksõbrana on ta võimatu - passiivne ja tülides nõuab endale viimast sõna, sõltumata sellest, kas ta seda väärib.

Bottomline oleks siis selline, et veevalajad on türapead. Ja kui te minuga ei nõustu, olles samuti veevalajad, siis võib teha järelduse, et "tähtkujusid" ja nende ühesuguse baasiseloomuga esindajaid ei ole olemas.
 
sulistaja to: Vähitar 17. juuni 2010, kl 12.00
soovitan sulle lugeda üht vanemat teemat "Vähk naine on põrgu ise!"
 
oumaigaad 17. juuni 2010, kl 12.40
:D:D, lugesin seda juttu... uskumatu täiesti aga ma pean sind kurvastama, Vähitar, et sa ei tea veevalajatest midagi, sa ei tunne neid ja sul pole aimugi, kes nad on! Seega ära lahmi vaba vasaku käega, jätad endast suhteliselt madala IQ tasemega inimese mulje.
 
sain targaks 21. juuni 2010, kl 00.08
hakkan jaaniööl kohe titte tegema,tean siis,et vähemalt veevalajaks ei sünni.Päris õudne hakkas,kui läbi loetud kommentaare. Kaastunne tõesti nendele,kes peavad selle raske sodiaagimärgiga ühe katuse all koos elama.Lastestki kahju,kui egoistid ja külmad vv vanemateks,kelle peale ei saa loota,kasvavadki üles armastuseta egoistist külma,hingetu isa- ema kõrval.KURB.
 
haha 21. juuni 2010, kl 00.19
hahaa, misasja? mu üks kõige lahkem sõbranna on veevalaja :D ja tundub, et tahab meist kõige varem emaks saada. nunnutab koguaeg teiste lapsi ja on üldse selline armas ninnu-nännu tüdruk :D


nii et arvan, et selliseid üldistusi teha on väheke võimatu ;)
 
to: sain targaks 21. juuni 2010, kl 11.34
oled endale väga vale "nime" valinud:)))
mõtle nüüd ise: teed praegu tite valmis, aga kui juhtub sündima enneaegselt, ehk 7 kuul? Oh õudu, saadki endale veevalaja:)) Targem oleks ikka juba eos kõik sellised looduse vingerpussid välistada.
Veel tahaks sulle öelda, et olles ka ise veevalaja, on minu sõprade ja tuttavate ringi sattunud samuti üllatavalt palju selle kardetud:) märgi esindajaid. Ja nad kõik on suurepärased lapsevanemad, neil on väga head suhted oma järeltulijatega. Ja seda tänu asjaolule, et veevalaja ei ole mingi "kanaema". Veevalaja on oma lapsele eelkõige hea õpetaja ja sõber. Ta üritab oma lapsest kasvatada iseseisva ja otsustusvõimelise isiksuse.
Minu vanem tütar on juba täisealine, kuid kui tal on mure, tuleb ta ikkagi sellega minu juurde, sest teab, et ma ei kuku emotsionaalselt lahmima stiilis - appiii, MINU lapsele üritatakse liiga teha. Koos arutame asjad kainelt läbi, et teha õiged otsused.
"Head ööd" musid ja kallid lastele on meie peres olnud täiesti tavaline igapäevase elu osa. Vot selline "ilma armastuseta" lapsepõlv mu lastel:))
Kuid on inimesi, kes teavad mind külma ja kalkuleerivana. Ning on inimesi, kes läheks luurele just nimelt minuga:)
 
lugesin raamatust 21. juuni 2010, kl 16.17
.... kuidas on võimalik luurele minna sodiaagimärgiga,kes reedab või müüb isegi oma ema,sõbrad või lähedased ,kui endale kasu tulemas.Endalgi selline kogemus olemas - hiljem selgus,et veevalaja.
 
to: lugesin raamatust 22. juuni 2010, kl 10.35
minul isiklikult on elu halvim kogemus kaaludega. Mis nüüd siis saab? Kuulutan kõik kaalud reeturiteks?
Luurele minnakse ikka inimesega, keda võid igas olukorras usaldada ja usaldus tekib aastatega. Ja just seepärast tulebki sõpru valida hoolikalt, et hiljem ei peaks pettuma. Sain oma õppetunni liigse usaldus eest ja edaspidi olen hoolikam:) Soovitan seda sullegi.
 
Veevalaja austaja 23. aprill 2020, kl 22.41
Sina M Kaksik ei tunne ikka kõikki

Veevalajad ka erinevad negu kõik inimesed. Mina tunnen üht väga veetlevat ja peent veevalaja tydrukut. Kui arvate, et on täitsa külm siis see päris nii pole. Läheb kõvasti aega, kui omaks võtab s on lahke, et lase sul endal maksta näiteks kohvikus. Aga truumat tüdrukut pole tõesti kohanud ja, kui kaitsta end vaja siis äda vale ikka. Väga põnev inimene. Ja kätte neid nii lihtsalt ei saa. Sõbraks saada pead ka ise aus ja eriline ,vastab sulle samaga ja rohkem. Pikas suhtes olnud isegi kui mees ei austa ja käitub halvasti. Jääb naine ikka truuks ja ohverdab kahjuks end enda valikutele. Väga raske on ümber veenda, et sa oled paremat väärt!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!