Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kas eelmise aasta Mangi horoskoop ka täide läks???
 
veevalaja n 12. jaanuar 2010, kl 20.19
palju asju läks tõesti nii nagu mang ennustas....isegi üllatavalt palju...Loodan, et selle aasta oma läheb ka täide. Raha oleks teretulnud külaline küll.
 
skopra 12. jaanuar 2010, kl 21.03
minul ka ei läinud ültse täppi skorpion.
 
ka vähk 12. jaanuar 2010, kl 23.04
Minu puhul täiesti mööda, no midagi ei läinud täppi.
Ja samuti väga raske aasta oli.
 
ka neitsi N 13. jaanuar 2010, kl 09.25
mul ka ei läinud mitte midagi täppi...aasta esimene pool oli väga vilets, teine pool veidi parem.
 
Kaalud 13. jaanuar 2010, kl 09.35
Kaalude horoskoop läks nii täppi mul kui üldse minna sai!
 
Neitsi Naine 13. jaanuar 2010, kl 10.40
Ei oska öelda, kas läks täppi. Ise hindan oma 2009. aastat väga huvitavaks ja intensiiveks suhete ja tutvuste osas :) Tutvused said alguse, kuna pakkusin abi. Hiljem on neist tutvustest soojad ja vastastikku rikastavad sõprussuhted kujunenud. Minu jaoks oli küll palju positiivseid üllatusi. Hoopis rohkem, kui varasematel aastatel.
 
Neitsi Naine 13. jaanuar 2010, kl 10.48
Ei ütleks, et 2010. aastaks on Mang Neitsitele negatiivset ennustanud!

Ma soovitan ennustustesse suhtuda pealiskaudselt, kuna olen üsna veendunud, et inimene saabki seda, millesse usub.
Kui nüüd loete horoskoobist, et oi, nii negatiivne aasta, ja usute sellesse, siis te justkui programmeeritegi end selle negatiivse järgi :(

Tegelikult on inimese elu ja saatus tema enese kätes. On küll mingi kondikava, aga inimesel on alati vabadus valida paljude erinevate valikute vahel. Ja valikuid on alati rohkem kui üks, olgugi. Kasvõi näiteks: uskuda või mitte uskuda; halva kogemuse järel kibestuda või kogetust õppida ja kogemuse võrra rikkamana edasi minna.
Jah, eks elu viskab ette teinekord üsna suuri raskusi, aga suhtuge neisse kui väljakutsetesse, justkui keerulisse ülesandesse, mille lahendamise järel olete teemantina pisut rohkem briljandiks lihvitud :)
 
A 13. jaanuar 2010, kl 13.11
amburi ja kaksiku puhul täitsa mööda. või noh kui teatud nurga alt lugeda, siis saab midagi kokku viia omavahel võibolla:)
 
Neitsssi 13. jaanuar 2010, kl 17.49
Mina küll kahetsen, et seda 2010 horoskoopi üldse lugesin :S Nüüd siis ootame 13-15 jaanuar pidavat mingi jama tulma, mida siis järgneval ajal selgitama peab hakkama :S Ei tahaks eriti uskuda aga nüüd selline vastik tunne sellest :S
 
skorpN 13. jaanuar 2010, kl 18.33
üllataval kombel täiesti täpne ennustus
 
Neitsi Naine 14. jaanuar 2010, kl 09.25
Neitsssi - minu sügav ja siiras kaastunne Sulle!
 
neitsike 16. jaanuar 2010, kl 12.32
2009 aasta läks 90 protsent täppi:D
2010 aasta 13-15 jaanuar on ka juba täppi läinud:D
eks näis mis edasi saab:)
 
vähk 16. jaanuar 2010, kl 13.39
raha poole pealt läks täppi
 
kala 16. jaanuar 2010, kl 15.09
aga minul läks... väga täpselt ennustas töökohamuutust mis oli rahaliselt väga kasulik ja muidu väga hea töö... nagu loteriivõit... ja kaseptembris laienes minu tegevuste valdkond just ajaliselt väga täpne ennustus...
 
väike hulkur 16. jaanuar 2010, kl 15.14
pagan küll, aga neitsi horoskoobis oli ju ette öeldud- liiga palju tööd, mõttetult võetud töökohustused saavad saatuslikuks tervisele, saidki.
Rahaasjad korras, olidki. Pereasjad korras, olidki.
Aga kui mees puhata ei oska ja ei tahagi, siis paneb saatus käe ette ja ütleb- nüüd aitab, kui ise puhkust võtta ei mõista, saadan mina su puhkusele, igavesti.
 
Neitsi Naine 16. jaanuar 2010, kl 15.18
Jaa, tuleb tunnistada, et 13.-15. jaanuaril oli sekeldusi küll. Minul teistega, teised selgitasid oma jamasid mulle. Aga tulemus on positiivne :) Elu läheb edasi.
 
Skorpion 16. jaanuar 2010, kl 20.22
Ma olen väga üllatunud, aga eelmise aasta horoskoop läks täiesti täppi.

- vajadus muuta elulaadi/elukohta, kuna muidu võid end varsti mustas augus leida - jätsin maha vägivaldse mehe ning kolisin uude kohta ning muutsin oluliselt toitumisharjumist.
- töö-alaselt palju tegemist ning lepingutes arusaamatused - kõik õige, kuid sai lahendatud.
- augustis hakkad plaane realiseerima - jah, kaks suurt plaani viisin täide
- sept. tervis jupsib - jah, ülekoormuse/väsimuse tõttu peavalud.

jnejnejne.
 
sõnnitar 17. jaanuar 2010, kl 23.00
minul oli palju sarnast
 
Teadja 18. mai 2018, kl 06.01
Kuuldavasti on Mang vägistaja mitte ennustaja.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!