Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kuidas aru saada, et Skorpion mees on armunud sinusse?
 
KAAL 02. märts 2010, kl 11.00
Kuidas aru saada, et skorpion mees on armunud sinusse?
 
ann 02. märts 2010, kl 15.55
ta ei jäta sind hetkekski rahule...
 
tembu-vembu 02. märts 2010, kl 16.03
ta on kogu aeg "liinil"
 
cc 02. märts 2010, kl 18.31
jäta skorpion,sest muidu rikud oma elu ära,küll näed
 
kaal 02. märts 2010, kl 18.33
..cc..täiesti õige tähelepanek...!!
 
kalake 02. märts 2010, kl 19.10
mis asja? ei tea, miks peaks keegi jätma inimese, kellest ta hoolib. mis neil skorpionitel viga on? mitte midagi. kui suudad ise olla salliv, õrn, mõistev ja hoida teda, siis vastab ta samaga, enamgi veel.
 
ooõudus 02. märts 2010, kl 19.18
Skorpion on ohtlik isegi iseenesele. Mina enam ei oska nendest midagi arvata. Mitu kuud kadunud ja täna võttis ühendust. Ma elan oma elu ja ei saa joonduda tema tujudele. Ta ei oska mõista teise tundeid. Arvestab vaid endaga. Ma olen tüdinenud ja tahaks temast vabaneda. Kõik kontaktid kustutasin, kuid ta ujub jälle pinnale.
Ta ei ole armunud vaid seksinälgas olevus.:((
 
siis kui... 02. märts 2010, kl 20.33
kui skorpion on armunud, on seda võimatu MITTE märgata. Aga sama kiirelt ta ka tüdineb
 
arusaamine... 02. märts 2010, kl 20.37
no siis kui hakkab kingitusi kokku kuhjama
ja mida päev seda arutumalt...

mina olen võhmal igatahes...ei jõua niipalju tänada ega vastu võtta kui antakse....
algul on armas aga lõpuks oled omadea sees sest kui sa ei ole üllatunud ja siis veel positiivselt siis elab ta seda väga üle

lisaks hakkab sind ootama, saatma ja ainult sinu elu järgi joonduma

aga hea sex see kasuta ära, kui pakutakse sest skorpad ikka teavad mida voodis ette võtta
 
kaal 02. märts 2010, kl 20.39
....kui sa kogu naha ja karvadega ei kavatse ennast talle loovutada ja natukenegi vajad privaatsust ja vabadust ära seo ennast skorpioniga...sa oled kas üdini tema oma ja "kodus luku taga" vöi sind pole tema jaoks...seega ei mingit kuldset keskteed....
 
Mis 02. märts 2010, kl 20.54
teil viga on ??? Olen ise scorp ja abielus teise scorbiga peaaegu 20 aastat! Tehke omad järeldused. Miks peab mingit horoskoobijama uskuma ???

Ah jaa: kui me parasjagu ei nõela üksteist... siis seksime ;)
 
kaal 02. märts 2010, kl 23.01
...no vot nii ongi...kui ta sinuga parasjagu ei sexi siis torgib..:)27a juba koos ja muud mul viga polegi....:)
 
Kullake, 03. märts 2010, kl 01.54
kui scorp mees on sinusse armunud, siis sa ei tule seda siia foorumisse küsima, vaid tunned seda iga oma ihurakuga:)
 
KAAL 03. märts 2010, kl 07.46
Kes on öelnud, et ma küsin selel pärast, et ma selles kahtleksin või et küsin selelpärast, et ise skorpaga suhtes oleksin? Ei tasu järeldusi teha!
 
ooõudus 03. märts 2010, kl 08.12
Skorpaga üle 5 aasta suhelnud, kuid kingitusi pole toonud ja voodis pole ta mingi tegija. Vähemalt minu skorpion on selline. Kaob ja tuleb millal tuju. See on väsitav.
 
kirp 03. märts 2010, kl 09.08
Ise olen skorpion ja skorpioniga ka juba mitmeid aastaid suhtes. Võin öelda seda, et teist nii kodukeskset ja ausat (ta ei üritagi valetada, kuna ma hammustan isegi pisemad valed hoobilt läbi :)) meest annab otsida. Samas sõbrad on tema elus vägagi olulisel kohal. Minule aga jätab ta vabadust täpselt niipalju kui mul parasjagu vaja on. Tunnete koha pealt on ta pigem kinnine, sajaprotsendiline realist. Kui meie armumine aegu meenutada, siis jah, ta tahab olla koos iga vaba hetke, teeb komplimente, kannab sind kätel. Aga eks algus on alati ühesugune, eks? :) Nii et mine võta kinni...
 
effa 03. märts 2010, kl 10.21
Minu mees ka skorpion. Oleme koos elanud 7.aastaa. See on hea, et ta on pere ja koduhoidev. Suht kinnine, komplimente eriti ei tee, pigem meeldib nalja visata ( tema komplimendid vist). Lilli toob vaid tähtpäevadeks, väga hara kui muul ajal üllatab. Tema tegemised on kõige, kõige tähtsamad. Sinu tegemised, need on 0.-. Jah see on õige ütlus, et ta üritab sind enda omandiks teha ja siis kui näitad ka vastu, et ei käi asjad nii, siis tema ei saa aru mis vastaspoolel viga on. Ja täielik unustaja on.

Eile sain mina suure pettumuse osaliseks taas. Ja see iga aasta nii. Ta unustab kõik tähtpäevad, sünnipäevadest alates. Meil märtsis pulma aastapäev ja tema täielikult unustas selle. Küsisin eile, et tuleta meelde, mis meil märtsis on aga kuskiltki otsast ei tulnud talle meelde.
Ütles vaid, ega ma ka kõike ei jõua meeles pidada, et muudki peab ta meeles pidama. Küsisin, et kas muud asjad on tähtsamad ja mis need siis oleks. Ahh, ühesõnaga mõtetu teema.
Ja skorpion vingub palju, vähemasti minu mees teeb küll seda. Ühesõnaga olen väss sellest kõigest. Kuigi jah pluss pooled on tal ka ja ju need tema juures mind veel hoiavad.
 
2 scorpi 03. märts 2010, kl 13.33
olen ise scorp ja mees on scorp. Õnn on see, et sama horoskoop kehtib mõlemile ja suur jama on see, et sama horoskoop kehtib mõlemile.... ehk teisisõnu, kui loed hommikul, et scorpadel tuleb hea päev, siis on see hea meil mõlemil ja kui loed et scorpal mingil päeval pole kõik nii hästi kui tahaks- siis seda ka mõlemil. muidugi ei ela oma elu horoskoobi järg, kuid seda oleme õppinud mõlemad, et teatud päevadel on targem teineteisest eemale hoida. Aga muidu on kõik ok, teineteist mõista on väga kerge. Pulmaaastapäevad unustame mõlemad pidevalt ära, kuid nalja saab sellega, et kumb siis esimesena seda avastab, saab solvunut mängida :D
 
scorp 03. märts 2010, kl 14.13
misasja sa teemaalgataja siis üldse tuututad kui sul skorpioniga asja pole? olen armunud, siis on seda märgata, armastan, siis on seda tunda aga sinusuguse udupea jaoks olen ainult seksis olemas.
 
issver 03. märts 2010, kl 20.01
Skorpion on kõige raskema iseloomuga tähtkuju üldse, tahad oma elu vussi keerata, siis jöudu sulle, tean, millest räägin, üle 20a koos, aga rohkemaks ei ole ka üliinimene vöimeline.
 
susver 03. märts 2010, kl 20.15
20 aastat on piir jah? Kas kuskil seal 19 aasta paiku läheb käest ära või? Meil jookseb alles 18 aastat ja ma praegu veel rahul. Meil vastupidi, skorpion ägab et elab despoodiga koos, võib-olla siis 20 aastat on tema piir kannatada.
 
to susver 03. märts 2010, kl 22.59
mis tähtkujust ise oled?
 
süütu 04. märts 2010, kl 00.24
Küsiks hoopis nii - kas skorpion on suuteline armukeseks hakkama?

Loen siin neid skorpioni teemasid, aga mitte üheski ei tule välja, et skorpionil oleks topeltsuhe. Võrdluseks - kaksikmehe mitmenaise pidamises ei kahtle pea mitte ükski.
 
Kalake 04. märts 2010, kl 07.43
Minu mees on kaksik, sündinud 23. mail. Väga armastav, truu, perethoidev, ülihea isa lastele, teeb, alati nii, et perel oleks kõik olemas, pühendunud inimene. Miinuseks on ülisuur omanditunne minu suhtes ning armukadedus. Jõuline ja tugev inimene.
 
keskealine kaalutar 04. märts 2010, kl 13.54
tundes suhtnlähedalt kaht skorpat, siis lausa sarnased - hullult armukadedad, vinguvad, jube hoolitsevad, unistajad ja suurte mõtete omajad, suht laised aj mugavad - noh naisuke, mis täna süüa on ja istub plärts köögitoolole?
 
kaljukits 04. märts 2010, kl 14.42
nõustun keskealise kaalutariga pea kõikides punktides välja arvatud söögitegemine. Minu kaasa valmistab mulle alati süüa, kui seda palun :)
 
Psyche 04. märts 2010, kl 14.57
Ma pakun, et keskealine kaalutar ei tabanud oma skorpioni juures ära, et lause "noh naisuke, mis täna süüa on?" oli mõeldud talle omase naljana.
Omal kogemused ka kahe skorpioni mehega - ja mõlema puhul julgen väita, et kui skorpion mees on armunud või lausa armastab, siis seda ei anna küll miskitpidi varjata - ta lausa lämmatab su oma pealetükkivusega, kirgliku armastusega, on kõigiti hooliv, abivalmis, tähelepanelik. Kui on eemal siis helistab viis korda päevas ja kurdab kuidas mind igatseb, kodus olles istub seebikate ajal diivanil kõrval ja hoiab mu kätt (samal ajal omal teisel kanalil jalgpall käimas), käib õhtul kasvõi kolm korda eraldi poes, kui mul on näiteks šokolaadi isu ja järgmine kord tahaks juba apelsine jne. Voodis annab endast ikka nii maksimumi - peaasi, et armastatud naine mitu korda orgasme saab, enne kui ise üritab rahuldust saada.
 
kaaluja 08. märts 2010, kl 11.15
Minu tuttav skorpion oli kuidagi kummaline. Kunagi ei saanud aru, kas tal üldse on mingid tunded või pole. Kui aga napsune oli, siis rääkis kõik välja, kuigi siis ka kuidagi ääri-veeri. Aga minu jaoks polnud selline mees üldse huvitav. Tihti oli meil ka nii, et nagu polnud temaga millestki rääkida.
 
Tõeline Skorpion 29. oktoober 2013, kl 23.27
Mina olen skorpion, sugugi ei riku elu, ma olen siiamaani hoidnud ja hellitanud oma kallikest mitu aastat ja ta on ikka õnnelik... 2 sorti skorpione on olemas, nt. mina olen positiivse auraga ja seega hooliv, kuid kui on skorpion negatiivne siis võib tõesti asi halvasti minna.
CC ära ole nii yhemeelne, kõigil omad kogemused ja võin ausalt öelda kuna mulle ei tee see valu, äkkist ikka sa lihtsalt põrisid liiga palju, see ajab isegi kõige kannatlikumagi inimese endast välja!
 
Greete 02. veebruar 2014, kl 11.57
Ei saa ma sellest mehest aru (skorpion). On roose, on huumorit ja siis äkki mingi tõesti kummaline käitumine (solvav). Ja vabandada ei oska, mõtleb vaid endale, tänada ka ei oska. Ennast imetleb ja on heal arvamusel, seda küll...

Sõber tahab olla, samas arg...Üldse ei saa aru!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!