Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
kuidas panna skorpM aru saama ?
 
Heh 07. mai 2010, kl 14.07
Hei!

Kuidas panna skorpionM aru saama? Näiteks kui ta midagi valesti teeb?
Kuna ise ma pole pealetükkiv inimene ja pigem loodan, et meespool saab ise aru, siis pole ma eriti sellistel teemadel temaga rääkinud. Pigem olen teinud nii, et lasknud temal toimetada ja ise olen oma elu elanud (pole tema küljes rippunud ja nõudnud), samas ka esimese kutse peale ei jookse (kui mul endal muud plaanid tehtud).
Muidu on kõik super, aga tundub, et sellest suhtest tõsisemat asja ei saa, kuigi tema tahab, aga sedasi mina tõsist suhet luua ei saa ega taha.

Oodatud ka teiste kogemused jmt, kuid sellist asja palun mitte kirjutada, et mitte midagi ei saa teha, et skorpion on skorpion. Seda ma hästi ei tahaks uskuda, sest eelkõige on ta siiski inimene.
Ja tahaksingi teada, kuidas olete teie pannud SkorpionM aru saama?! Või mis SkorpionM mõjub? :) Sest ise päris huupi katsetama ei tahaks hakata, nagu ka keelpool kirjutasin, siis ma ei ole pealetükkiv inimene ja üsna raske oleks hakata talle ´´peale lendama oma küsimustega´´. Kuid ehk peaks siiski rääkima...ei tea.

Tänud ette
 
laser 07. mai 2010, kl 14.09
Lase sellele skorpale kuul pähe,küll aru saab...
 
Heh 07. mai 2010, kl 14.22
Ei arvanud, et siin sellise väljendusviisiga inimesed liiguvad.
 
hm 07. mai 2010, kl 14.38
millest aru saama? mina ei saanud praegu aru, mida sa 8elda tahtsid, kuidas tema peaks saama?
 
Heh 07. mai 2010, kl 14.41
No näiteks kui ta teeb midagi sellist, mis on tegelikult vastuvõetamatu (ma ei mõtle siin all petmist), siis siiani olen suhtunud mõistvalt, pole torkinud ega uurinud. Nüüd aga tunnen, et nii ikka ei saa. Tahaksin et ta teaks, mis on nö lubatud ja mis mitte. St kui ta soovib minuga suhtes olla, siis peavad prioriteedid paigas olema, mitte nii et kõik on segamini, kord nii, kord naa. Ja sellest tulevad ka olukorrad, mis panevad mind mõtlema, et selle mehega küll tõsist suhet ei soovi.
Seega ma mõtlengi, et tahaksin anda kõigele võimaluse, kuid enne peaksin panema ta aru saama ´´mida võib ja mida mitte´´.
 
homaar 07. mai 2010, kl 14.44
viisakus ja lootus, et küll ise aru saab, ei vii kusagile.
ei saa aru.

"naine mõtleb enda peas valmis: mees peab tegema nii ja nii. ja kui mees ei tee "nii ja nii", siis ollakse solvunud. no kust kuradi kohast see mees peaks teadma, mida teha, kui talle midagi ei ütelda".

olen ise olnud samas seisus ja peale pikka vindumist kogunes ikka nii palju asju, mida lõpuks enam alla neelata ei suutnud. oma viga!


kui ikka midagi ei meeldi, tuleb kohe öelda.
mehed ei oska naiste mõtteid lugeda.
 
Heh 07. mai 2010, kl 14.52
Jah, seda minagi mõtlen. Kuid ma pigem lootsin sellele, et ta mõistab asjade käigus. Näiteks kui tema minuga kohtuma ei ole tulnud, siis olen läinud näiteks sõbrannadega kohvitama, siis äkitselt tema helistab ja soovib mind näha. Kuid loomulikult ma ei lähe, miks ma peaksin oma plaanid katki jätma, sest temal tekkis nüüd tuju :) Ja selliseid situatsioone on igal kujul esinenud. Seega ma mõtlesingi, et ta loeb ise sellest midagi välja.
 
homaar 07. mai 2010, kl 15.41
see, mis tekkis, ei ole tuju, vaid vaba hetk ja võimalus, mis tuleks kuidagi täita.

soovitavalt mõnusalt.


sõnamurdmine ja lubadustest mitte kinni pidamine on asi, mis peaks valvsaks muutma.
parem on oma rahulolematust sõnadega selgitada, sest tajumisega on meestel probleeme. lihtsalt ei viitsita mõelda.
 
Heh 07. mai 2010, kl 16.37
Tead, see ei ole vaba hetk. See on siiski tuju või midagi muud. Ma tean, et ta armastab mind, ta on teinud tõeliselt äärmuslikke asju minu pärast, muidugi omal alagatusel. Kuid sisiki on ka hetki, mis panevad mõtlema...

Mõtlengi, kas räägin ja kuidas räägin või siis lasen kõigel olla kuni see suhe mind ära tüütab. Sest tõsisemaks suhteks, sellises olukorras ei ole mina valmis. Jah, tõesti muudab see sõna murdmine ka mind valvsaks.
 
sk 07. mai 2010, kl 17.02
Mulle tundub, et sa oled loll naine.

Aga võibolla on asi hoopis selles, et mina olen ka skorpa (N) ja saan su mehest lihtsalt aru. Räägi, kurat, kui mingi probleem on. See kassi-ja-hiire mäng võikuidasiganessedanimetada, on ju naeruväärne!
 
Karu Sahaarov 25. oktoober 2021, kl 18.31
Mõistus pole enda teha aga mõistatus on enda teha

https://foorum.naistekas.delfi.ee/read.php?16,3959474,14622662,page=6#msg-14622662
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!