Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Milline on Neitsi mees?
 
Annika 16. juuli 2010, kl 20.08
Millise iseloomuga on neitsi tähtkujus sündinud mees?
 
neitsi 16. juuli 2010, kl 20.55
minul on neotsi mees:D ma ise ka neitsi... väga hea ja hoolitsev mees, väga tundeline aga samas mehine.. Ma armastan teda...
 
noh 17. juuli 2010, kl 23.43
Oleneb, mis keskkonnas ta on kasvanud. Keda on õpetatud väiksest peale mammonat kokku ajama ja ühiskonnas positsiooni rebima, see on ka nii teinud. Saad Kroonika esikaanel koos uhkustada. Keda ei ole nii palju tagant utsitatud, on võibolla vähem atraktiivne, aga kompleksivabam ja loomulikum.
 
hm 17. juuli 2010, kl 23.47
mida rohkem tagant utsitatud, seda atraktiivsem? huvitav loogika
 
to hm 17. juuli 2010, kl 23.50
mis su enda loogika on?
 
arvamus 18. juuli 2010, kl 10.28
tean mitut erinevat neitsit ja nende põhjal olen veendunud,et mitte ükski neitsi ei saa enam minu meheks. kõige lihtsamalt öeldes on nad enda meelest suured süütukesed, inglid,ükskõik,mida teevad, kõik on hästi tehtud ja teised,kogu ülejäänd maailm on niii paha,aga nemad, nii süütud inglid.ehk siis nendega ei saa rääkida,nad ei saa millestki aru ja oma vigu ei tunnista mitte kunagi.väga raske iseloomuga mu meelest.aga eks neid ole erinevaid.
 
to arvamus 18. juuli 2010, kl 12.41
mina jälle olen jõudnud oma elu jooksul arusaamisele, et kõik mehed on süüdimatud! :D täpselt sama kirjelduse võib esitada ilmselt 95% meeste kohta!
 
Lõvi n 18. juuli 2010, kl 14.05
Autor arvamus-ga nõus!

Nii oli ka minu neitsiga (1 põhjus, mix ka lahku läxime).
Lubadustega oli ka nii nagu oli. Ei ole ka välistatud, et tal mõni teine piiga oli samal ajal, kui minuga sahmerdas. Ise väitis tuliseid tundeid minu vastu ja et kedagi teist ei ole, aga ma ei saa selles kindel olla, kui kolme koosveedetud aasta jooxul mind kunagi oma vanematele ei näidatud.
Kui ta midagi ette võtab, siis teeb ka selle ära.
Minu neitsiga oli lisax see lugum, et ta oli tegelikult noor ja ei teadnud, mida tahab. Istus päevad läbi arvuti taga ja arvas, et nii läheb elu paremax. Jah, ma sain küll tähelepanu temalt, kuid lõpux oli ikka seda liiga vähe.

http://www.vara.ee/horoskoop/neitsi.shtml
Sealt saad teada siis enam-vähem pihta mineva iseloomustuse.

<http://www.vara.ee/horoskoop/index.shtml#1>
Ja sealt näed, kuidas te omavahel sobite.

Mina aga ühegi neitsiga tegemist teha ei taha.

Edu sulle!
 
veevalaja n 18. juuli 2010, kl 16.45
on olemas neitsi arvamus - õige, ja ja vale arvamus.
sellised nad ongi.
väga terava keelega, ütlevad välja, mis mõtlevad ja ei adu üldse, et võivad sellega teisele haiget teha.
väga kergesti solvuvad ja siis mossitavad kaua ja on üldse pika vihaga. väiklased, enesekesksed.
 
Neitsike 19. juuli 2010, kl 11.24
Olen Neitsi naine - ka pika vihaga, terava keelega, kriitikameelega, kergesti solvuv, .....

Aga igal tähtkujul on ka positiivseid jooni!!! Kui juba mul neid on, siis ka neitsi mehel.

Nii et - püüdke näha ka positiivset!
 
ka vv ... 19. juuli 2010, kl 13.20
... ja ei saa ühineda eelmise veevalaja, veevalaja n, arvamusega. mina suhtlen ja täitsa vabalt. inimest tuleb võtta sellisena nagu ta on.
ja ma ei usu hästi, et keegi teisest tähtkujust teravusi ei ütle.
tean omast käest, et ka veevalajad on pika vihaga, kui vaid seda soovivad.
kui keegi näitaks mulle vigadeta inimest, ma läheks teda kasvõi öösel kell 2 paljajalu vaatama, ükskõik kui kaugele.
 
mah 19. juuli 2010, kl 13.46
Neitsim on väga hooliv ja armas tegelane aga lihtsalt kadus ära ja nagu siit lugenud olen siis pidi ka see neil kombeks olema. Ju polnud ma siis ikkagi see õige tema jaoks:)
 
ka lõvi n neitsi mehega 19. juuli 2010, kl 18.11
To Lõvi n: miks ta maha jätsid?
 
Lõvi n 20. juuli 2010, kl 02.35
viimasele: mina ei jätnud teda maha. Tema pigem jättis mind, kuna ei olnud nõus minu ettepanekuga ehk siis kokku kolima..

Miks küsid?
 
jep 20. juuli 2010, kl 02.47
Minu isa, onu ja eksboyfriend on neitsid. Alguses olid kõik nii toredad ja naised arvasid, et tegemist on supermeestega. Paari aasta pärast hakkasid nad petma ja muutusid süüdimatuteks. Minu eks valetas ja valetas, pettis aga eitas seda, veel valesid. Sama oli mu ema ja isaga ning onu ja tema naisega. Nii palju haiget pole mulle kunagi keegi teinud aga ma ei saanud tema halvast iseloomust enne aru ka. Hästi oskas valetada ja jätta mulje, et armastab mind.
 
K 20. juuli 2010, kl 08.52
Neitsid on kas väga truud või vastupidid, petavad nii, et sa iial ei usuks, et nad seda teevad. Solvuvad kergesti, kriitilised, töökad, korralikud, aitavad kodutöödes, hoiavad lapsi, majanduslikult mõtlevad, arad, pigem tagasihoidlikud, kipuvad jääma viinakuradi küüsi teistest kergemini, vist, kuna on sisemiselt närveerijad ja põevad paljude asjade pärast, sügavate tunnetega, stabiilsed, kodukesksed, ei usalda inimesi kergesti, samas neid usaldatakse palju, otsekohese ütlemisega, nende kaastundele on kerge rõhuda, abivalmid, eriti võõraste suhtes. Lojaalset kaaslast saada on neitside hulgast tunduvalt tõenäolisem, kui teiste seast.
 
to K 20. juuli 2010, kl 11.50
Vot nii täppi pandud neitsi kirjeldust pole veel lugenud! Tubli!
Elan ka ise neitsiga nüüd kuskil aasta, aga vot ei oska veel öelda kas tegemist truu v petva kaaslasega kuigi meil on super hea läbisaamine ja armastust on palju palju!
 
Neitsi M 20. juuli 2010, kl 20.51
Autor: K
Aeg: 07-20-10 08:52

- Neitsid on kas väga truud või vastupidid, petavad nii, et sa iial ei usuks, et nad seda teevad.

Millised oleksid veel üldse võimalikud variandid?? :)))
(No nii võib ükskõik kelle kohta ütelda)

- on sisemiselt närveerijad ja põevad paljude asjade pärast, ...
- stabiilsed, kodukesksed, ...

Kummad siis? näärveerivad ja põdejad või stabiilsed?? :))))

- arad, pigem tagasihoidlikud,...
- otsekohese ütlemisega, ....

???

@@@@@@@@@@@@@@@

- Neitsid on kas väga truud või vastupidid, petavad nii, et sa iial ei usuks, et nad seda teevad.

Minu tutvusringkonnas (5inimest) pole mitte ühtegi petjat neitsi meest.

- Solvuvad kergesti

Õige. Lisaks, et tavaliselt põhjusega.

- kriitilised

Õige. Ütleks, et vahel ÜliKriitilised

- töökad

Üldiselt küll. Aga tean vähemalt ühte ehtsat loodrit.

- korralikud

Õige. (Kuidas saab olla korralik, kui petab??)

- aitavad kodutöödes

Õige. (Aitavad kõikides kodutöödes)

- hoiavad lapsi

Õige. Lisaks, et hoiavad ka loomi ja loodust.

- majanduslikult mõtlevad

Pigem alati kahe jalaga maal ja reaalsuses.

- arad

Mis mõttes? Kakelda ja välja astuda julgevad. Riskida ei julge. Eriti mõtetult (omast arust siis mõtetult)

- pigem tagasihoidlikud

Täiesti 50/50. Enamasti seltskonna hinged (seega mitte tagasihoidlikud). Võõrastega ja võõrstes situatsioonides pigem tagasihoidlikud jah.

- kipuvad jääma viinakuradi küüsi teistest kergemini, vist...

Vale. Ei tea ühtegi neitsi M alkohoolikut või liigtarbijat.

- on sisemiselt närveerijad ja põevad paljude asjade pärast,

Õige. Närveerivad ja põevad lausa üle pidevalt.

- sügavate tunnetega

No enam-vähem. Aga mitte kõik ja mitte alati NII sügavate.

- stabiilsed

Õige

- kodukesksed

Õige. Isegi liiga kodukesksed.

- ei usalda inimesi kergesti

Õige. Tavaliselt ei usalda ka "raskesti".

- samas neid usaldatakse palju

Õige. Sest nad teevad mida lubavad ja tavaliselt punktuaalse täpsusega.

- otsekohese ütlemisega

Ma ütleks, et mitte keerutajad.

- nende kaastundele on kerge rõhuda

Õige. Ja kerge ära kasutada (sealt ka see mitteusaldamine)

- abivalmid, eriti võõraste suhtes.

Õige. Isegi tõsistel põhjustel ei suuda abivajajale ära ütelda (mis on üks põhiprobleem ja millest kasvavad välja paljud eelpool loetletud halvad küljed). Kuid ei rõhutaks ERITI võõraste suhtes. Kõigi suhtes.

- Lojaalset kaaslast saada on neitside hulgast tunduvalt tõenäolisem, kui teiste seast.

Teiste eest sõna ei võtaks aga kui oled ise korralik ja truu siis saad endale truu kaaslase eluks.

Nüüd lisaks asju, mida nimekirjas polnud:

* Vahel võivad olla tähenärijad.
* Pedantsed puhtuse ja korraarmastajad.
* Ei kannata pikaajaliselt endast rumalamaid kaaslaseid. (S.t. et algul suhtub mõistvalt, aitab, suunab vms. Kui arenguid ei järgne, muutub ignorantseks ja tõrksaks.
* Vihkab tühisust ja lollust. (Haakub eelmisega)
* Ei kannata kaua, kui naine ei oska oma soorolli täita. (Siia kuulub kõik laste kasvatamisest ja pesupesemist toidu valmistamise ja koristamiseni). Kuid nagu eespool öeldud, lööb enamasti alati kaasa ja aitab kui vaja. Kuid ei kannata, kui muutub seetõttu ise "perenaiseks".
* Põeb tihti ägedat alaväärsuskompleksi. (Ei kannata absoluutselt, kui naine teda teistest lollimaks peab, saamatuks peab, teistest halvemaks või nõrgemaks peab)
* Ei lõpeta vaidlust ega tunnusta teist kui vastasel pole vettpidavaid argumente või ei oska ta oma seisukohti kaitsta.
(Neitsiga millegi üle vaieldes, ei piisa, kui ütled, et "nii lihtsalt on" või "mina tean et mul on õigus".)
* Kui midagi teevad siis absoluutse põhjalikkusega. Või ei tee üldse. Samas tean aga ühte Neitsi M kes mitte ühtegi asja lõpuni ei suuda viia. Enne tuleb järgmise asja tegemise hoog peale.
* Hindavad ülimalt täpsust, fakte, sõna pidamist, truudust, lähedasi.
* On armukadedad. (Õigem oleks ütelda, et muutuvad kiiresti ülimalt armukadedaks kui väiksemgi põhjus või viide võiks selleks põhjust (tema rvates) anda.
* Võib andeks anda nii mõnegi suure või ülisuure ämbri kuid EI andesta IIAL truudusetust !
* Pelagab (kardab) olla romantiline, suhtealgataja, võtta osa süldipidude seltskonnamängudest, esineda ettevalmistamata jne. Sest kardab patoloogiliselt ennast alati ja igalpool lolliks teha.

Lugupidamisega Teie Neitsi M
 
K to NeitsiM 21. juuli 2010, kl 10.58
- on sisemiselt närveerijad ja põevad paljude asjade pärast, ...
- stabiilsed, kodukesksed, ...

Esimest punkti vist pole vaja lahti seletada, seda sisemist närvilisust näevad ainult lähedased. Teine punkt, stabiilsed selles mõttes, et nende mõtted ei lenda ühest äärmusest teise, kui nad võtavad midagi ette, viivad selle enamasti rahulikult lõpuni, nad on kinni vanades harjumustes, radades, ei torma ülepeakaela seiklusi otsima või uusi ideid ellu viima, tasa ja targu oleks he kokkuvõte. Koduskesksus ja sisemine närvilisus ei välista teineteist, siin pole mingit vastuolu.

- arad, pigem tagasihoidlikud,...
- otsekohese ütlemisega, ....

Esimene punkt, ei taha tõusta esiplaanile, ei püüa seltskonnas särada, ei taha liigset tähelepanu, pigem rahulikult omaette toimetada. Enamasti vaiskemat tüüpi, kuid kui küsid arvamust või midagi ei meeldi, siis ütlevad otse ja ilma ilustamata, eriti lähedastele inimestele.

- Neitsid on kas väga truud või vastupidid, petavad nii, et sa iial ei usuks, et nad seda teevad.

Paljud petavad nii, et nad seda ei varja või ei oska varajata, kui neitsi petab, on ta saladuse hoidmisel lausa meister.
 
Veel üks neitsi mees. 22. juuli 2010, kl 14.31
Viimasele Neitsi mehele.

Väga õige kirjeldus.
Lisaksin veel mõned asjad. Neitsi ümber on alati inimesi, kes peavad teda ideaalseks sõbraks ja siis neid, kes arvavad, et ülbemat ja vastikumat inimest ei ole olemas. Põhjus on väga lihtne, neitsi jaoks ei ole elu populaarsus võistlus. Nii kuidas sina temale, nii tema sinule.
Lisaksin veel, et analüütiline ja süstemaatiline. Neitsi jälgib väga oma ümbrust ja vanemaks saades on kogunud piisavalt kogemusi, et teha kindlaks esimesest kohtumisest, millise inimesega on tegemist ja käitub vastavalt selle inimesega. Võltsi inimese näeb kohe läbi, kui on omandanud piisavad kogemused inimeste tundama õppimises.
Ennast pean väga heaks orjenteerujaks, kuna mul on väga hea mälu ja suudan alati meelde jätta, kus kohast tulin ja kuhu pean minema. Nooremana suhtlesin kõikide inimestega, vanemaks saades ainult nendega, kellega tahan(EI mahu paljudele inimestele pähe, peetakse ülbeks:)). Ei salli lollust. Ei ole küll eriline pedant korra suhtes, kuid ei talu täielikku korralagedust.
Vihkan otsustusvõimetuid inimesi ja selliste inimestega koos poes käimist. Tean, mida elult tahan ja taqvaliselt tean ka seda, kuidas seda saada.
Petnud ei ole ühtegi korda, kuid kindlasti õigustaks petmist, kui naine on bitch.
Kõik, mis luban täidan viimse detailini ja kui mulle lubatakse, siis nõuan seda ka teistelt. Pean lubaduste poolikuid täitmisi ülbuseks. Kõige suurem ülbus on hilineda. Ise hilinen väga harva ja siis endast mitte sõltuvalt. Kui olen inimesega kokku leppinud kohtumise ja ta jääb pool tundi hiljaks ja vabanduseks toob selle, et jäi bussist maha, siis pean seda tema süüks. Oleks lihtne tulla pool tundi varem kodust välja.
Andestan palju, kuid ei unusta kunagi. Sama kehtib ka heade asjade kohta, kui keegi mulle midagi head teeb, siis tasun rikkalikult. Nooremana olin väga armukade, kuid nüüd usaldan oma elukaaslast ja enam ei ole. Alkoholi praktiliselt ei tarbi, lihtsalt ei maitse.

Samas tean paari neitsist alkohoolikut ja põhjuseks pean lihtsalt seda, et nende elu ei ole läinud nii nagu nad tahtsid ja nad ei suutnud seda ümber pöörata ja süüdistavad selles kõiges teisi. Siin olen nõus sellega, et palju mõjub neitsi kasvatus, milline neitsi on täiskasvanuna.

Petmise suhtes pean neitsi geniaalsuseks või salakavaluseks seda, et nad ei ole nii lollid, et kui petavad, siis räägivad seda teistele meestele edasi. Reeglina teab sel juhul petmisest ainult kaks inimest neitsi ja see keegi teine. Erand juhtudel ka väga hea sõber.

Vaielda minuga ei ole mõtet, kuna oskan oma seisukohti kaitsta.
 
neitsi mees 22. juuli 2010, kl 14.44
Veel tahaks lisada kõikidele neitsidele, et teil peaks olema rohkem julgust asju alustada, kuna kui te alustate siis võite kindel olla, et saate hakkama igas olukorras.
 
RR 22. juuli 2010, kl 15.15
"Samas tean paari neitsist alkohoolikut ja põhjuseks pean lihtsalt seda, et nende elu ei ole läinud nii nagu nad tahtsid ja nad ei suutnud seda ümber pöörata ja süüdistavad selles kõiges teisi".

Paljud neitsi mehed (mul töökaaslased ja sugulased), keda tunnen, peavad süüdlaseks pigem iseend. Tehtud vigu või tegemajätmisi põevad nad tükk aega või terve elu.
 
mõlemale neitsi mehele 22. juuli 2010, kl 19.56
:) mõnus lugeda ja nentida, et jah olete tõesti sellised. Aga just see teeb teist eriliseks ja sellepärast ma üht neitsi meest ka väga armastan ja austan. :))
 
neitsi naine 22. juuli 2010, kl 22.42
veel [ks neitsi mees kirjeldas justkui mind, ainult maastikul orienteerumisega on mul raskusi.
 
lõvitar 23. juuli 2010, kl 09.02
Kui armastavad, siis iga keharakuga. Haiglane armukadedus ja pidev hirm armastatust ilma jääda.
 
kalakene 23. juuli 2010, kl 10.16
ühe tähemärgi raames ilmselt üldistada ei maksaks, aga ütleks sellegipoolest sõna sekka, kuna endal just antud eksemplar kodus olemas :D

meie suhe on veel nooruke, koos oleme olnud kaks aastat, ilmselt pole minu nägemus neitsi mehest seetõttu ka eriti objektiivne- argipäeva kui sellist pole temaga veel kogeda saanud. armunud neitsi mees on aga tõeline lotovõit, seda võin oma kogemustest kinnitada. selliseks tunnetetormiks ja tähelepanuavaldusteks ei ole vast ükski naine ette valmistatud, mis talle ühe tõeliselt armunud neitsi mehe poolt osaks saama hakkab. elu nagu filmis oleks vist kõige tabavam kirjeldus.

mind imetletakse ja jumaldatakse vahetpidamata, seda nii sõnas kui teos. soovid saavad täidetud enne, kui ma nad enda jaoks mõttes formuleerida jõuan. olen igapäevaselt kingitustega üle külvatud, nii et jõulud ja sünnipäev kestavad meil aastaringselt.
kodutööde tegemiseks pean ennast jõuga maksma panema, muidu võetakse supikulp ja pott sujuvalt käest ära ja keedetakse ise midagi maitsvat. koristamise ja pesupesemisega on sama lugu- tema oskab lihtsalt kõike veel paremini ja mis ma ennast ikka vaevan. seni olin end isegi väga heaks perenaiseks pidanud, tema kõrval olen pidanud seda arvamust tugevalt korrigeerima.

tõelise neitsina hoiab ta oma kullipilgu kõigel, mis meie tervist otseselt või kaudselt puudutab. toiduks kõlbab vaid täisväärtuslik toit, kehahoolduseks vaid öko-tooted, sporti tehakse range plaani järgi. üldse tundub, et tema ei väsi kunagi. kui ikka plaani järgi on treeningupäev, tõmmatakse ka komandeeringust naastes esimese asjana tossud jalga ja minnakse jooksma, mis sest, et magatud on vaid paar tundi ja enamus päevast on lennukis veedetud. kuumus ega pakane ei ole samuti argumendid, et trennist viilida.

kui väidetakse, et jumal teab kõike, siis üks tõeline neitsi mees teab kõike veel paremini. ja ilma naljata. ma ei ole suutnud veel ühtegi teemat tuvastada, milles tema ei suudaks pädevalt ja argumenteeritult sõna võtta. lihtsalt masendav. isegi teemadel nagu tselluliit ja kunstküüned on ta võimeline tunde rääkima, oma erialast või üldhariduslikest teemadest rääkimata.

ta on parim näide sellest, kuidas ainuüksi omaenda eeskujuga on võimalik innustada. ta ei kritiseeri ega halvusta kunagi, ta ei ürita oma paremust või üleolekut tõestada, tema uudishimu ja teadmistejanu on lihtsalt nakkav ja inspireeriv. temaga koos olles tahan ka ise edasi areneda ja midagi uut õppida.
 
täitsa tark neitsite osas 23. juuli 2010, kl 19.59
igavad inimesed, väga kodukesksed
 
ka üks neitsi mees 25. juuli 2010, kl 10.57
väga huvitav lugeda ja nõustun enamvähem kõigega, kuna neitsi on sodiaagi ainuke naismärk siis peaks neitsi mehel olema naiselikke jooni, enda kohta võin öelda ka et olen väga tundlik ja mõnes mõttes naiselik, ka töödes, oskan hästi süüa teha, koristada, kodu korras hoida jne. kuid samas on neitsi mees tõline selle sõna kõrgemas tähenduses, tark,aus, kohusetundlik, oma eesmärkides ja otsustes kindel ja mees peab oma sõna pidama, mida mina ka alati teinud olen, tean mida ma väärt olen ja pean ennast paljude teistega võrreldes vaimselt arenenumaks, hingelt suuremaks ja paremaks inimeseks, vähemalt ma ei ole võlts, võltsi olekut ja suurustajaid ei salli, tavalikelt ma ei kipu seltskonnas esiplaanile ja ei õpeta teisi aga kui kohtan ülekohut või lauslollust üritan sellised tolad paika panna, sellisel puhul olen valimis kaustama ka füüsilist vägivalda (üldiselt olen väga vaoshoiud, väliselt), selles suhtes konflikte ei pelga, ja näiteks sõprus kui selline ei ole minu jaks mingisugune nali (nagu paljude jaoks), sõber ei ole lihtsalt üks sõna eesti keeles, vaid sellel on minu jaoks väga sügav tähendus
 
1A 26. juuli 2010, kl 13.27
Niipalju kui on kokkupuuteid olnud....VALETAJAD.
 
TO neitsi mees 25. aprill 2012, kl 18.44
sama siin (Y)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!