Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Vähi tähtkuju on kõige nõmedam!!!
 
vähkn 28. juuli 2010, kl 21.31
Olen vähi tähtkujust ja mõtlen, et miks ma pidin just siis sündima.. See on ju nii nõme, kõik halvad iseloomuomadused meile antud. Ma ei kannata enda tujukust enam välja ja ma ei saa endast aru.
 
ma 28. juuli 2010, kl 21.32
kahjuks nii on jah...
 
teinevähk 28. juuli 2010, kl 21.35
Olen samasugune ja tavaliselt kui jälle mossitamistuju tuleb, nutan endast kõik välja ja olen jälle energiat täis
 
hj 28. juuli 2010, kl 21.51
kõige karismaatilisem :)
 
ei meeldi vähid 28. juuli 2010, kl 22.28
Teemaalgatajaga nõus
 
. 28. juuli 2010, kl 22.30
Jah nii see on. Ühel hetkel on nad kuradi vastikud aga teisel hetkel tõesti parimad keda tahta
 
olen kuulnud 28. juuli 2010, kl 22.38
et juulikuus sündinud vähid pidid erilised õudus kuubis olema.Kas vastab tõele.
 
vähk n24 28. juuli 2010, kl 22.54
Meie tähtkuju ongi selline, et nõuame tööl jms kohtades kaaslastelt parimat ja kipume arvustama teisi. Ka tundume eraklikud ja samas väga seltskondlikud, kuidas tuju aga on. Igaühega meil suhelda ei kõlba, eriti nendega, kes meist tavalisemad ja rumalad on, peame end paremaks teistest. Oleksime nagu teisest maailmast. Mõtleme tihti maailma asjade üle, tahame seda paranda. Oleme kodused inimesed, kokkame, koristame, armastame perekonda, hoolitseme. Aga südames ihkame parimatele pidudele, reisidele. Ühel hetkel nuuksume omaette, teisel juba lagistame naerda... No võta sa siis kinni, mis imeloomad me oleme! :D

SAMAS. Mul üks sõpradest on juulikuuvähk ja temaga ei saa seda iseloomustust jagada.

Vb olen mina just see tüüpiline vähk, aga ma kuidagi üritan sellest kestast väljas olla.
 
ka 1 vähk 28. juuli 2010, kl 23.18
blablabla-lugege eelnevaid postitusi ja uskuge seda:D...mul jummala savi, mida keegi räägib või ütleb.lähedased ja sõbrad paistavad rahul olevat ja tunnen end oma kehas ka päris hästi.kellel neid vigu poleks....muide olengi juulikuu vähk:D---pole elus keegi mulle veel öelnud,et ma õudne inimene oleks.
 
Vähitar. 29. juuli 2010, kl 00.19
Jumal tänatud, et ma juunis sündinud olen siis. Samuti Päike on ainus "planeet", mis mul Vähis on.
 
vähkn 29. juuli 2010, kl 00.24
Olen ka vähk ja need inimesed, keda oma ellu olen lasknud peavad mind üheks parimaks nende elus, aga probleem ongi nende teistega, keda ei taha võtta oma ellu ja siis peetakse viha ja arvustatakse, et kui halb tähtkuju. Pole aega kõikide jaoks pühendan oma elu ainult oma inimestele. Ei ole seda tüüpi, et käiks läbi sadade inimestega ja pinnapealselt! Inimestega suhtlemisel eelistan kvaliteeti kvantiteedile! Ja kui ei meeldi, siis ära suhtle vähiga, leia inimene kellega on parem klapp. Kõik ei saagi läbi saada ja inimeste iseloomud erinevad üleüldiselt.
 
ZIL130 29. juuli 2010, kl 00.25
kuula ja imesta mul viimased 2 naist on olnud vähid...oli selle esimesega kuda oli aga praegune on küll superluks:)
 
kriiks 29. juuli 2010, kl 00.36
kahjuks on minul ka olnud ainult raskete vähkidega kokkupuuteid. väga, väga, väga keerulised ja rasked inimesed. samas kõige lähedasemad. keeruline on nendega :)
 
GAZ AIAIAI 29. juuli 2010, kl 00.52
mulle ei meeldi pealiskaudsed tutvused ja inimesed, mistõttu peetakse mind ilmselt vahel ülbeks ja upsakaks. ju see vist nii ongi, aga ma tõesti ei tunne mingit vajadust kõigile meeldida ja omada 100 sõpra.
 
vähkN 29. juuli 2010, kl 11.43
ma arvan ka nii, nagu GAZ AIAIAI. peetakse mind ka veits ülbeks ja naljalt suhtlema ei tulda. a ma ei viitsigi palju suhelda nagunii ja sellest on ka suva, mis inimesed minust arvavad.
 
nii tore.. 29. juuli 2010, kl 12.21
.. on olla keegi, kasvõi kõige nõmedam:)
 
teine veemärk 29. juuli 2010, kl 12.25
Mina olen ka , eriti viimasel ajala mõelnud, et ma ei taha olla sellest tähtkujust, millest olen.
Liiga palju mõtlen, analüüsin, olen liiga armukade, klammerduv vahest ka kangekaelne ja kipun tagasitegema just tegudega, mitte ei väljenda end sõnadega. Tihtilugu on nii, et kui keegi mulle midagi teeb, siis teen tagasi ja mitmekordselt, sellise põhimõttega, et võtku teadmiseks, et minuga nii ei käituta - isegi pisiasjades, mis mulle korda lähevad.
Teisest küljest on mul ka häid omadusi, mis vastavad just minu tähtkujule, näiteks et olen hea ema, meeste silmis ligitõmbav, kui mõtlema hakkan, siis minu elus pole olnud lõppkokkuvõttes mitte ühtegi asja, mida oleksin soovinud, aga millest oleksin ilma jäänud.
Veel ei meeldi mulle see, et kõik asjad on minu silmis nö 2 otsaga. Kui tahaksin olla vihane ja kedagi vihata, siis see on vaid hetkeline, hiljem kui järgi mõtlen, siis leian ikka põhjuse, miks inimene nii käitus ja tahana andeks anda.
Kuid vahetevahel tuleks just kasuks see, et ma näeksin asju vaid ühe nurga alt.
Emotsioonid vahetuvad kiiresti ja sellest olen ka absoluutselt väsinud! Sõna otseses mõttes vahetuvad tujud mitu korda päevas, hommikul võin olla õnnelik, lõunaks kurb ja õhtuks taas õnnelik.
Samas positiivne on see, et kui keegi mu nö pikali lööb, siis tõusen kiiresti jalule.
Sõpru on vähe, sest ma ei lase kedagi ligi ja väga tihti arvatakse, et olen ülbe, et mulle ei kõlba teistega suhelda. Kuid see ei ole nii.
Sõpradevalik on raske, sest vähesed on nö minu silmis sellisel kuldsel keskteel.
Seega kipun külge haakima just neid, kes on minust viletsamad, siis lõpuks mulle ei meeldi ja tekib tunne, mis luuserid mind ümbritsevad.
Või siis vastupidi väga tugeva iseloomuga inimesi, kuid siis tekib jällegi endal kehv tunne, et mis nõrguke mina siis olen (mitte et ma mingi äpu oleksin).
Seega on vähe sõpru, keda usaldan ja kes on just keskmised.
Oijahh...
Parem oleksin kaksik, otsekohene, seltskondlik, rohkem vaba hing.
 
kai 29. juuli 2010, kl 12.47
olen ka vähk ja võin öelda, et ajaga muutub vähk targemaks ja oskab ma emotsioone hallata. Olin kunagi ka jube pirtsakas ja nõudlik aga elu on nüüd rööpas ja olen väga rahulik ja õnnelik. Tujude muutusi ikka on aga tulen ise toime nii, et keegi teine ei kannataks. Elu õpetab kõige paremini! Leia väljund endale:)
 
vähk n24 29. juuli 2010, kl 15.57
Vähid on väga analüüsivõimelised, just, elu õpetab. Alati näeme iga asja taga varjatud põhjust ja mõtleme, miks on nii...Miski pole meie jaoks must-valge.
 
jepp 29. juuli 2010, kl 19.16
Ma mäletan vist igavesti ühte siinset vähki, kes ütles, et kui peab neljaks päevaks kodunt ära minema siis hakkab koduigatsusest nutma. No selline pole lihtsalt võimalik olla!
 
to jepp 29. juuli 2010, kl 19.39
mul ka see meeles, ei jõua siiani kohale selle võimalikkus:D
 
vägagivähk 29. juuli 2010, kl 19.46
nuh, erand ainult kinnitab reeglit, ka mina mäletan seda nutulindu gemka juulikuu horoskoobist vähkidele.
 
ise vähk 29. juuli 2010, kl 19.46
võta magneesiumi ja omega3 rasvhappeid regulaatrselt ja närv on stabiilsem. Stress on sinu vaenlane nr1. Stressiga ei tohiks vist isegi süüa, et kõht korrast ära ei läheks ja maohaavi ei tekiks.
 
. 29. juuli 2010, kl 20.13
Sõnnid on samasugused, kes ei taha kodunt eemal olla.. Samuti ka neitsid
 
ärge virisege vähkidega 30. juuli 2010, kl 06.13
vähjad on ainukesed sodiaagimärkidest,kes sobivad kõigi/ loe veelkord/ kõigi teiste märkidega - neid on 12.Vastukaaluks õhumärgile.
 
ärge virisege vähkidega 30. juuli 2010, kl 06.13
vähjad on ainukesed sodiaagimärkidest,kes sobivad kõigi/ loe veelkord/ kõigi teiste märkidega - neid on 12.Vastukaaluks õhumärgile.
 
mille 21. august 2010, kl 18.04
kuulge, kuulake nüüd ennast:) kui teadvustad oma probleeme ja n-ö halbu külgi, siis on ju võimalik end muuta. kas või nii, loed mõttes 3ni, enne kui ytled midagi, mida hiljem võiksid kahetseda. olen ka vähk N, 30, ja omast kogemusest võin öelda, et vähk peaks õppima lõdvestuma (mediteerimine jms, mis rahustab), siis on oma tujudega ka kergem toime tulla ja oma keelt õigel hetkel talitseda. ja üldse kergem elada. ahjaa, minu arust kehtib vähi kohta ütlus 'elab ise oma elu keeruliseks'. ka selle vastu aitab l]dvestumine ja enda sisse vaatamine (et selgeks teha, mida ma elult tahan, sel juhulon ka vingumist jm v'hem). sorri, hakkasin targutama, aga ehk oli veidi kasu ka:)
 
vähk n 21. august 2010, kl 22.50
Olen ka viimasel ajal sama tõdenud. Jään oma emotsioonidega oma edule jalgu. seda energiat peaks asjalikumalt kasutama õppima. Aga mina ei suuda:(
 
mille 22. august 2010, kl 00.23
suudad, aga selleks peab harjutama ja teadvustama, end n-ö kõrvalt jälgima ja analüüsima. ega see üleöö ei teki, aga harjutamine teeb meistriks kindlasti:)
 
tore 22. august 2010, kl 14.27
...kui sellest isegi aru saate millised ebastabiilsed kujud te olete! Olen seda aastaid pikki täheldanud;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!