Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Vähi tähtkuju on kõige nõmedam!!!
 
Vähk n. 22. august 2010, kl 15.14
Rumal jutt suhu tagasi! Ei ole olemas inimesi, kelles kõik halb või vastupidi, üdini head. Mina olen õnnelik, et olen vähk.Veidi pisaraid käib elu juurde.
 
Ka vähk 25. august 2010, kl 12.23
Mina olen ka õnnelik, et ma vähk olen. Olen ka juulikuu vähk aga keegi pole kunagi öelnud, et ma olen õel, tige või tujutseja. Tegelikult pole ma seda tähtkuju värki kunagi taga ajanud. Võõrad arvavad pigem, et ma olen uhke aga kui tuttavaks saavad siis ei jõua ära imestada, et nii tore ja sõbralik.Nagu mu sõbrannadki ütlevad, et ma olen liiga hea, kannatlik, ja väga kohusetundlik,vahel see headus maksab kätte. Olen suht rahulik, no vahel tujutsen aga milline naine seda üldse ei teeks. Meie peres on suuremaks tujutsejaks minu mees, kes ei ole vähk:):):)
Aga jah minu jaoks tõesti ei ole tähtis, et ma omaks palju tuttavaid ja see mis mulje ma neile jätan. Minule on tähtsad minu sõbrad.
Ole end ka seltskonnas analüüsinud, et mõne inimesega ei saa seda kontakti lihtsalt (vähid analüüsivad palju-liiga palju). Üritad küll rääkida ja teemat arenada aga ei. Mõnega on see kontakt 1esest sekundist ja võid maast-ilmast kokku lobiseda.
Mis mind paneb vihastama, see kui on kohtumine kokku lepitud ja siis ei suvatseta isegi helistada, et ei saa tulla. Sellepärast olen oma mehega palju vaielnud. Mind häirib kui ta ei helista inimesele ja ei ütle ära kuidas asjad on. Tema vaikib lihtsalt. No nt. mees pidi maaklerile helistama, et kas ostame selle maja või mitte. Mees mul aga laseb asjadel olla ja ei helista tagasi, et seda ei soovi. Temaarust on normaalne, et inimene näeb, et ma ei helista ja ju ma siis ei taha. No mida! Milleks on inimestel suu peas. Vot sellised asjad panevad mind küll keema ja teevad tigedaks:(
 
vähirisu 25. august 2010, kl 15.58
kui maakleril huvi müüa on, ju ta helistab ja küsib ise üle. nõnda saab hinda ka parajaks ajada. alati pole asjad nii, nagu näivad. vähikesed, lugege kümneni, veel parem sajani- enese kogemustest tean. ma ka vähk ju.
 
Ka vähk 25. august 2010, kl 16.37
No kui mehel oli maakleriga kokkulepe, et mees ise helistab siis peaks ikka kokkuleppest kinni pidama. Mees rõhutas maaklerile veel, et kui me otsusel siis ise helistame. Lõpuks olin mina kes teatas sellest maaklerile ja maakler tänas väga, et teada andsime. See oli üks väheseid näiteid.
Kui ülemus helistab ei võta mees lihtsalt telefoni vastu. No aga kui midagi tähtsat edastatakse. need on lihtsalt vähesed näited.
Vot ja mind ärritavadki sellised inimesed, kas suud pole inimesel peas ega see ainult söömiseks ei ole.
 
M 20. oktoober 2011, kl 21.08
minu arust vähi tähtkuju all sündinud inimesed on just erilised!:)olen samuti vähk ja olen selle üle uhke kes ma olen!
 
I 20. oktoober 2011, kl 22.17
minu kogemused näitavad, et vähid ongi täpselt nii kummalised, kui horoskoop kirjutab ja nad ise enamasti tunnistavad. nagu jonnivad lapsed.
 
Olen ka vähk 21. oktoober 2011, kl 11.26
Olen ka vähk aga mina olen just selle üle ônnelik ja keegi teine ei tahakski olla. Olen juulikuu vähk. Jah natuke peetakse mind ülbeks, just need kes mind ei tunne aga kes tunnevad neile olen parim sôber ja seda teavad vaid need kes minu sôbrad on ja rohkemat mul ei olegi vaja:)
 
Vähk 21. oktoober 2011, kl 12.30
Ka vähk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No kui mehel oli maakleriga kokkulepe, et mees ise
> helistab siis peaks ikka kokkuleppest kinni pidam
> a. Mees rõhutas maaklerile veel, et kui me otsusel
> siis ise helistame. Lõpuks olin mina kes teatas s
> ellest maaklerile ja maakler tänas väga, et teada
> andsime. See oli üks väheseid näiteid.
> Kui ülemu
> s helistab ei võta mees lihtsalt telefoni vastu. N
> o aga kui midagi tähtsat edastatakse. need on liht
> salt vähesed näited.
> Vot ja mind ärritavadki sel
> lised inimesed, kas suud pole inimesel peas ega se
> e ainult söömiseks ei ole.



Minul mees täpi pealt samasugune ja siis mina pean tema asju siluma ja tema eest helistama. Olen küsinud, et kas sul häbi ei ole, et naine sinu eest helistab. Siis öeldakse, et ise helistad. Viimane juhtum selline, et lubas eelmine aasta ühele inimesele ühe asja teha siiani ei ole teinud, siis lubas see suvi ära teha, ikka ei midagi ja siis umbes ütleb mulle, et helista ja ütle, et ma praegu ei saa. No mida! Loomulikult mind ajab see vihale, üldse sellised inimesed kes ei helista, ei räägi aga ise on muudkui suured lubajad. Ja siis kui sina ükskord ütled midagi vôi lihtsalt enam ei oota nt. kui lubatakse tulla siis ollakse vihased veel. Vähilt oodataksegi koguaeg OLEMIST ja kui sa siis julged enda eest seista siis on silmad suured peas, et NO MIDA NÜÜd!
 
Mina 04. jaanuar 2012, kl 16.40
Ma olen ka vähk ja olen selle üle väga uhke. Tujude pidev vaheldumine on küll väga tüütu, kuid olen sellega harjunud. Ma olen selle üle väga uhke, et ma pole üks nendest igavatest isiksustest, kel pole tujusid ollagi. Ehk on tõsi, et me oleme liiga rasked, aga vingumise asemel we should embrace the fact that we are so much different. Anyway..I am very proud of myself and my friends love me just because I'm not like every other person. I'm difficult to handle plus they know that they can always rely on me just because I wont let them down. Well, I personally have other great personality features which are not precisely Cancerians features.
Anywayyy my point is that i am very proud of the fact, that I am one but i wont deny that its hard to be one. :D
 
hmm 04. jaanuar 2012, kl 22.27
ma olen ka vähi tähtkujust ja ausalt öeldes ma ei tahaks küll mingist teisest tähtkujust olla. see probleem on küül, et meeleolu muutub tihti ja ja segased tunded on, aga ei kujuta ette, et kuidagi teistmoodi oleks. pigem just naudin, et olen selline nagu olen.
 
Mina 04. jaanuar 2012, kl 22.46
Olen kuidagi varasemalt sattunud kolme vähkmehega suhtesse, kõigil neil 17 või 18 juuli sünnipäev. Ühega pikem suhe, teistega mitte. Ja siiamaani kahetsen, et selle ühe vähiga niigi pikk suhe oli. Siiralt kahetsen, täielik ajaraisk. Ei oskagi öelda, kas viga on vähis kui tähtkujus või nendes meestes. Minu puhul näitab tõenäosus juba, et tegemist on vähi tähtkujuga.
Mehed valetasid, vassisid, petsid, üks isegi varastas, väga sellised kahepalgelised - üks hetk räägib kedagi taga, teine hetk teeb sellele inimesele mingit teenet, ühtegi probleemi ei tunnista, kogu aeg on teised süüdi, manipulaatorid, alguses lahked, siis kitsid jne jne.

Mina isiklikult ei soovi ühegi vähkmehega enam tegemist teha!

Teistele õnne!

Naisvähid on väga toredad olnud! Väga ausad, lahked ja head!
 
muska 05. jaanuar 2012, kl 22.27
ma tavaliselt ikka muigan seda Sodiaagi nurgakest lugedes, et kuidas üldse on võimalik inimesi tähtkuju järgi paika panna. aga vähkide koha pealt olen küll 100% nõus - kõige hullemad naised üldse! :D
 
mees metsaservalt 05. jaanuar 2012, kl 23.01
krt mul naine vähk aga ise kala. ma küll rahul hea et seda varem ei lugenud.11 a. koos
 
to mina 06. jaanuar 2012, kl 13.43
väga õige iseloomustus vähi mehe kohta, olen ise ka paari sellisega kokku puutunud ja samuti on nad sündinud kuskil seal kandis, ehk siis juuli keskel.
Samas tunnen üht peale jaanipäeva sündinud tüüpi, tema on kuidagi hoopis teisest puust:D
 
mh 06. jaanuar 2012, kl 20.07
Kuidas kellelegi. Üks ütles siin, et ta ei tahaks olla keegi kellel vähe tundeid. Mina jälle arvan, et mida vähem tundlemist ja emotsioonitsemist seda lihtsam elu. Ei tahaks küll mingi nutupiilu olla.
 
Ei see ega teine... 06. jaanuar 2012, kl 23.56
Just being curios..

Minuga juhtus tänu mu vanematele see õnnetus et sünnipäevaks kukkus kaksiku-vähi üleminek, kuupäevaliselt nn ametlikult olen kaksik siiski...aga tundun olevat väga palju vähi moodi..kord olen üks siis teine..on see siis kaksiku muutlikus või vähi tujud ?

Topelt annus emotsioone, otsustusvõimetus ajab mu hulluks ehk see analüüsimine..ma ei teagi on see kaksik või vähk..juu siis mõlemad..ehk olengi kaksik aga teine pool on vähk xD

Üldiselt ei usuta et ma kaksik olen, liiga unistav "avalikult" Pere ja lähedaste keskel olen hoopis teistsugune, avatud ja kohati hüperaktiivne.

Nt õde on ka kaksik..ema kommentaar meie kasvatamisel oli "hull ja tagurpidi hull" ehk siis pesueht kaksik ja siis veel "tagurpidi" kaksik

Ennast iseloomustaksin vist liiga pika nimekirjaga ja mitte mingi kiidulaul vaid lihtsal ei oskaks ära otsustada..CV kirjutamine, iseloomu kirjeldamine on täielik õudusunenägu, muidugi oskaksin täieliku ulme sinna kokku kirjutada aga tahan alati aus olla ja siin siis jälle juhtub et tuju muutub ja...ohh#¤%&

Suur segadus suhetes.. Ei ole armukade, klammerduv küll aga vastukajaks on olnud et pole päris psyhho ka, mõistlik. Liiga tundlik ja emotsionaalne. Tahan olla see printsess keda hoitakse ja nn vastutasuks olen alati olemas. Siis küll kaon 4tuule poole kui saan põhjentamatult haiget. Pean ennast kohusetundlikuks ja ootan vastu sama.
Mees ütles et olen nagu kameeleon aga katkine s.t et pult millest tuju-kanaleid vahetada saab rikkis. Fantaasia pidi olema sellega mängida natuke:P
Mees on 100% jäär ja kui siis teha see pealiskaudne sodiaagipõhine arvustus siis paremat ei eksisteeri :D
Korra uurisin uudishimust et kas talle minu tujud pinda ei käi, vastuseks sain et armastab ja pealegi pidi olema "extremely fun" ehk teisisõnu vist igav pole. On küll palju vaidlusi kuid need ei püsi tülina üle 1minuti sest kumbki ei suuda naeru tagasi hoida.
Aga kui tulen melanhoolne nututuju siis absoluutselt igakord suudab ta mu mõne minutiga sellest välja tuua. Need mõned korrad kus mure on olnud tõsine, siis oleks justkui müür minu ümber mis on maailma turvalisem paik.

Jäi meelde mitu korda mainitud ülbus.. Mehed ei julge läheneda ja tõsi ta on et esimene reakstioon on ka põgenemine , mäletan et see meeste algatus oli tihti nii katastroofiline.. Ei talu suure agressiivsusega peale lendamist ja niisama pikalt lähedal hõljumine muutis mu ebakindlaks.
Njah, kuidas siis juhtus et nn üliagressiivne jäär abikaasaks sattus xD Aga see oligi nii koomiline ja naljakas, loomulikult pistsin jooksu tema täpselt minu kõrval suurte imestavate silmadega "kuhu ME siis läheme ka :D ?" Siiralt ja positiivselt. Kõik oli lihtsalt nii õige kui õige olema peab ja on seda 5a jooksmas :)

Natuke nooremana oli tõepoolest raske tujusi taluda kui nüüdseks 20ndate keskpaigaks olen õppinud asja huumoriga võtma ja kui on vaja viktooria-koske mängida siis saab see ka tehtud ja life goes on :)

Mis ma üldse öelda tahtsin oli et usun et see üliemotsionaalsus minus on need vähisodiaagi mõjud ja tegelikult peab ju tunnistama et parem kui tundetu .
Eespool mainitud mediteerimine ja õppimine asju rahulikult võtma ja hingamine aitavad alati :)
 
astroloogiline abi 07. jaanuar 2012, kl 19.22
Mõtestaks lahti selle nn. ülbuse, mis juulikuu omadele kaasa poogitakse. Kõik sodiaagimärgid jaotatakse omakorda kolmeks, kümne päeva kaupa. Igal rühmal on oma mõjutused. Näiteks vähki mõjutab (või on tal selle tähemärgi jooni):
esimesel rühmal 22.06- 01.07 on vähi
teisel 02.07-12.07 skorpioni
kolmandal 13.07-23.07 kala mõjud.
Nii jaotatakse kolmeks ka kõik teised märgid. Esimest kümnepäevakut hakatakse lugema sellest samast sodiaagimärgist. Siit veidi selgust ka vähkide puhul, et esimesed on topelt vähid , teised veidi karmimad, kolmandad natuke unelevad koorikloomad.
 
willy 07. jaanuar 2012, kl 22.28
unelevad koorikloomad:D:D:D
tean nii esimese, teise kui ka kolmanda faasi vähke ja võin öelda, et vastab tõele :D
kõik mida astroloogiline abi kirjutas.
thank youu.
 
2.dekaadi vähk 09. jaanuar 2012, kl 03.34
ja sellega küll nõus, et 10päevakud mõjutavad. paar aastat ja päeva vanem õde ka teises(skorpioni) dekaadis- no ja oleme küll päris terava huumoriga, umbusklikud ja kirglikud :)
aga "ülbus" on koorikloomade kaitserefleks, kinnine loomus varjab haavatavust.lihtsalt võõrastele mõjub see ülbusena, kui igaühega nagu oma jopega ei semmi. see-eest omi hoiame ja kaitseme. ;)
 
Lea 09. jaanuar 2012, kl 15.40
Minu vend on Vähk,30.juuni sündinud.Igati tore ja abivalmis,heasüdamlik.Aga neid naisssuhteid-ohohoooo....ta on küll kuidagi moodi suutnud oma abielu siiski säilitada(ilmselt tänu abikaasale!),aga kuna elame väikses linnakeses,siis on ju kõik tuntud,teatud,nii ka minu vennakese romaanid,neid tuleb ikka tema 50-ne eluaasta kohta 20-30,paar on neist olnud seotud mu heade sõbrannade ja kolleegidega,ma enam ei jaksa seda hala ja kurtmist kuulata.Tõele au andes saan ka ise aru,et mees lausa naudib oma naise petmist ja võõraste ärakasutamist.Vaatab oma süüdimatute siniste vasikasilmadega mulle otsa ja lausub enesekindlalt,"aga ma otsin õnne ja armastust,mida ma valesti teen,kas sinul(minul) on siis kahju....???Mida sellisest Vähist arvate?
 
hasa. 09. jaanuar 2012, kl 16.26
TÄPSELT!
ma tean sellised juulikeskseid vähke ja need on samasugused. ausalt..mul pole ühegi vähkmehe kohta mitte ühtegi head sõna öelda, kogemus on lihtsalt nii halb olnud. minu puhul lootus sureb viimasena ja eks ma ei hakka tulevasi vähkmehi horoskoobi ja kogemuste põhjal hindama, aga noh. jama värk.

need vähkmehed aga on sellised, et poevad sulle naha alla, teevad siis sulle haiget, aga ära ka ei taha minna. räägitakse, et on pereinimesed. aga noh, see, et sõprade lapsi ja oma väiksemaid õdesid-vendasid hoitakse ei tähenda, et oma lapsi hakatakse samamoodi hoidma.

ja siis nad oskavad tekitada seda vastikut süümepiina, et sina ise tegid midagi valesti. ühe vähkmehega oli kunagi nii, et tegi ta nii vaimset manipulatsiooni kui füüsiliselt haiget ja lõpuks sai mul siiber ning käratasin, et "eks sa tee, mis tahad, niikuinii sured üksinda" ja nüüd 2 aastat hiljem, on mul see ütelus ikka meeles ja ikka kriibib hinge. mis siis, et mina selle ühe kurja lause eest vabandasin ja tema oma üleastumiste eest kunagi ei vabandanud.

oeh, ei tea. vb on siiski asi horoskoobis :D
 
heh 16. jaanuar 2012, kl 23.51
..ja mina mõtlein, et olen miski imelik,tuleb välja,et teisi on ka. kergem kohe hakkas:)
 
Laura 22. mai 2012, kl 11.29
Tõsi ta ole, aga samas on vähil ka palju positiivseid külgi, mis vajavad avastamist. Mina olen ka vähk, kord olen uhke, kes ma olen, kord ei ole. Aga horoskoopi ei maksa ka täielikult uskuda. Tujukus on ENAMUSTE vähkide tunnus, aga alati ei pruugi.
 
cat 02. oktoober 2012, kl 05.49
No mis hala? Miks ebastabiilne? Ei ütleks. Isiklikult kodust ja kodumaast nii kaugel, et Kuu jääks ainult kaugemale, ei ole veel koduigatsust :) Pean end küll võrdlemisi tüüpiliseks vähiks, aga seda enesehaletsusmomenti lausa jälestan ja ise nii ei käitu. Igaühega jah ei suhtle, nagu eespool mainitud- on küll kasulik paljusid suhteid omada, et kunas keda vaja võib minna, aga no, ikka kvaliteet, mitte kvantiteet, kuigi teistpidi oleks mõistlik. Emotsioone on võimalik kontrollida ja iseendast tuleb hakata aru saama, halaga ei jõua kuhugi. Tegelege jooga või spordi vms-ga.
 
Ja 02. oktoober 2012, kl 12.02
Minu vähikesest elukaaslane 5 mail sündinud ja ahviaasta ka veel :S...sisetunne keelab teda usaldamast, ei tea isegi miks...Tundub olevat selline inimene, kes petab silma pilgutamata, mõtlemata sellele, et võib kellegile haiget teha....vot armun alati valedesse meestesse ;(...
 
M 02. oktoober 2012, kl 15.53
5.mail sündinud vähk?
 
Viga 02. oktoober 2012, kl 17.30
vabandust 5 juuli....sai kiiruga kirjutatud :)....
 
Vähk naine 08. oktoober 2012, kl 10.49
Minu kohta ei ole küll veel ükski mees midagi halba öelnud, ainult kiitvaid sõnu. Naisvähid pidid kõige paremad elukaaslased olema.
 
fail 08. oktoober 2012, kl 16.00
Olen planeedilt Maa. Sattusin tulnukate portaali Delfi ja loen Vähi tähtkuju olenditest. Nad ei tahagi mujalt tähtkujust olla.
 
Kahvähk 13. oktoober 2012, kl 23.01
tuleb õppida endaga, hästi läbi saama; mul suht ükskõik, mis teised arvavad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!