Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Kuidas sobivad skorpion M JA kaljukits naine...
 
Pipi 24. august 2010, kl 15.39
Kuidas sobivad skorpion m ja kaljukits n..
 
mati 24. august 2010, kl 16.05
Minu arvamus on,ét sobivad vägagi hästi. Mõlemad turtsuvad, kuid siiski lepivad ära ja on õnnelikud.
 
ei 24. august 2010, kl 19.01
Skorpionid põlgavad kaljukitsesi.
Ainuke mõeldav suhe on lühiajaliste armukestena, siis saab skorpion kõrvalt panna, kaljukitse on lihtne petta. Püsisuhtes skorpioniga hakkab kaljukas kõvasti mõnitada saama.
 
vicky 24. august 2010, kl 20.27
Sobivus on ideaalilähedane, kui mõlemad suudavad avaneda.

PS. Kellelegi on kaljukas kannale astunud. No miks ma ei imesta... ;) Saa üle, vaeseke, hakkab kergem.
 
Kaljukits 24. august 2010, kl 20.47
Väga õige, Kaljukitsed põlgavad sapiseid ja kibestunud skorpione. Jubedad olevused on sellised...armukesteks ega mitte mingiteks suheteks ei tahaks neid mitte iial:))))))) Mõnitada saavad need nõmedikud ise!
 
skorpion 25. august 2010, kl 12.39
ahah, sina siis oledki see kaljukits, kes mulle haiget teeb ja ei lase olukorral isegi selgineda ; on küll nii ...
 
skorpz 25. august 2010, kl 19.07
KIBESTUNUD on vaid hall sisalik, mitte skorpion veel vähem kotkas.
 
kkn 25. august 2010, kl 22.27
ma ei tea täpselt, kas püsisuhe toimib, kuna endal pole olnud, küll aga saan seda öelda, et tõmme/keemia on küll väga tugev ja juba umb 15 aastat:)
 
kitseke 26. august 2010, kl 08.45
Ma pole küll märganud, et skorpionid oleks õelamad teistest tähemärkidest. Mul on neid peres mitmeid ja kõigiga saan hästi läbi. Ka elukaaslane on skorpion ja meil laabub kõik igas eluvaldkonnas.
 
arvamus 26. august 2010, kl 08.58
On nii ja naa nende skorpionitega. Tahab ta vaid meelelahutust ja seda vaid 1korraks ,siis on ta järjekindel ja saab oma tahtmise. Kui asi kisub tõsisemaks siis on ta kui püssist lastud kuul kadunud. Harva võib ta ju sind tagant torkida mõne tühise kõnega, kuid kokku ta enam reeglina ei taha saada.Aga meenutab end ja kontrollib su käikusid. Imelik subjekt .
 
yxy 26. august 2010, kl 13.30
nojah, selline ta on
 
scp 20. august 2013, kl 19.28
Ja kui tuleb siis ka jääb ning sinust saab maailma önnelikum naine kui oskad taga ymber käia ;)
 
jah 20. august 2013, kl 19.54
Tean kahte abielupaari, kus mees skorpa ja naine kaljukits. Tundub, et see kooslus sobib hästi, hoiavad üksteist väga.
 
hmm 20. august 2013, kl 20.10
See pidavat olema nii, et skorpion mees naudib kaljukitsega esimest viit aastat aga siis hakkab asi allamäge minema. Kuna kaljukits on oma loomult stabiilsust ja kindlust otsiv inimene siis tundub skorpionile, et see naine on täpselt tema jaoks, kuna ka tema soovib suhtes kindlust. Esimesed viis aastat on nende kahe jaoks paradiis. Siis aga hakkab skorpion järkjärgult tundma igavust ja tüdimust, sest tal on vaja tugevaid emotsioone. Seetõttu peetakse pikemas perspektiivis skorpionile parimaks kaaslaseks lõvi. Lõvil ja skorpionil on alguses kuhjaga probleeme, mõlemad võimukad, tugevate emotsioonidega, tülid on väga kerged tekkima. Skorpioni ja lõvi suhe ei muutu ajaga igavaks ning rutiini ei teki, mis on täpselt see, mida kumbki alateadlikult tahab. Teemaalgataja, kui sul on kuumärk või veenus lõvi tähtkujus siis võib pikas perspektiivis ka teie suhe väga heaks kujuneda.
 
Skorpion mees 20. august 2013, kl 21.38
on väga nõudlik ja Kaljukits naine võib omadega jänni jääda ta kõrval.
 
Kaljukits N ja Skorpion M 21. august 2013, kl 21.39
väga tugev suhe oli, vanusevahe väga suur aga avanesime teineteisele, iga hetk oli väga erinev , imestasin kuidas see nii on, ma olen Lõvi tõusumärgis nagu üks eespool kommenteeris, Igatsen teda siiamaani, varsti saab aasta , aga ta ühe naise käpa all ja ei suhtle enam minuga nii nagu varem
 
kaljukits N 24. august 2013, kl 19.38
mina oma skorpaga juba 3 a koos, armastus on suur. ilmselt jäämegi kokku. enne ta proovis kalaga elada aga see hakkas teda sõimama ja mõnitama. mina seda viga iial ei tee.
 
Kaljukits N 27. august 2013, kl 21.24
Pika suhte kohta ei oska öelda, mulle läksid mu mõlemad Skorpionid enne igavaks, kummagagi ei tundnud tõmmet jätkata ja algne päris tugev huvi ja tunne sulas nagu lumi, sai sõbratundeks. Väga energilised ja ettevõtlikud küll, ja palju head nalja sai koos, selline võrdne vastane, aga sügavusest jäi minu jaoks puudu. Seksi kohapealt - jah, neile meeldib seks väga, aga ise olen küll kordades kirglikum ja tahan omasugust.
Kuidagi lahjaks jäi kõik, ja nende liigne endale keskendumine igapäevaelus ei ole naiste jaoks, kes parema kohtlemisega harjunud, eriti seksikas :)
Aga ma arvan, et mõni väga-väga intelligentne Skorpion võib olla hoopis teine tera.
 
Kaljukits 26. september 2017, kl 00.02
Skorpionid on seksikad ja veetlevad ja head näitlejad. keemiat on .
Tösisemaks suhe areneb siis mölemad tähemärgid on tugeva loomuga ja sootuks erineva arusaamaga . siis tuleb möista mölemil teineteist . Kaljukits yldjuhul suudab aga skorpionil on raske öppida kaljukitse sest talle lihtsalt ei meeldi öppida. Ning siis raiub oma taktikat kuni Kaljukits jätab maha. Ning hiljem siis skorpion hakkab igasugu trikke mötlema kuidas saada kitse endale .. Aga selleks ajaks on tegelik pale välja tulnud . Olen kits ja olen 3 korral samas situatsioonis olnud. Ytlen et kui skorpioniga tekib selline tylli siis skorpioni kirglisk ja seksikäs nägu muutub öudusfilmi jöledikuks . mida ei taha keegi kogeda . see on röve .. Skorpionid on nagu vastikud saatanad .
 
Sodiaag 19. mai 2020, kl 09.04
Miks küsid?
Ja pealegi kui sa tahad ise suhet luua siis ära küsi internetist vaid räägi selle inimesega ja tema arusaamast. Kui sina oled kaljukits ja sa tahad suhet luua, siis võta minu nõu kuulda, sest ma ise olen skorpion
 
Sodiaag 19. mai 2020, kl 09.07
Ja sina, Kaljukits, oled ise üks vastik saatan
 
Kaljukits 20. mai 2020, kl 15.21
Sina värdjas skorpion hoia minust eemale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!