Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sodiaagi nurgake
Armunud vähk mees
 
skorpN 05. september 2010, kl 11.56
Kuidas käitub armunud vähk mees? Kas ta on tagashoidlik ja ootab, et naispool ka mõne sammu astuks või pigem tuleb ise jõuliselt oma soovidega?

Mulle tundub, et meeldin talle ja temagi meeldib mulle, aga ei tea, kuidas täpsemalt ise käituda, et võimalust mitte käest lasta. Mõlemad oleme natuke kohmetud, kui kohtume.
 
k 05. september 2010, kl 13.11
soovitan ise initsiatiivi enda kätte võtta, näita või ütle talle et sulle meeldib ta väga, siis ta avab end. Nad pelglikud, et saavad kõrvetada, kinnita, et meeldib väga. kui südame võidad, siis ta kuhjab sind armastusega üle!
 
kaksikn. 05. september 2010, kl 14.42
Räägi temaga, anna talle mõista, et ta meeldib sulle, siis ta muutub julgemaks. Minu kogemuse põhjal, kui neil siiras huvi on siis nad ei julge algul ise pealetükkivad olla. Need vähid, kes algul väga jutukad ja pealetükkivad on, ei ole pikemas perspektiivis usaldusväärsed - otsivad lihtsalt lühiajalist lõbu. Igal juhul edu sulle, raskused nendega enne suhte algust tasuvad pärast ära küll :)
 
VähkM 05. september 2010, kl 23.18
Ära päris kallale lenda, nagu k ütleb. Oota, ja kui märku annab, siis ole initsatviine, kui vedu ei anna, ei tasu alla anda. Ootad veel, küll uuesti märku annab või anna ise märku, et alati olemas oled. Lämmatamine ei meeldi kellegile, aga kannatust peab olema.

to: kaksikn
Kui vähk on jutukas, siis soovib niisama suhelda. Vahet pole, mis soost. Pealetükkivuse kohta ei oska öelda. Pole selline vähk, ja pole selliseid näinud. Tavaliselt pole vähk pealetükkiv.
 
kaaludN 06. september 2010, kl 09.01
ega vähk ikka naljalt ise initsiatiivi üles ei näita,eriti veel,kui armunud on.
aga sa võiksid teda kuhugi üritusele või huvitavasse kohta kutsuda,kus saaksite kahekesi omavahel suhelda.
saad ehk vaikselt käegi talle pihku pista,siis ta saab aru,et tahad teda ja on ise ka julgem.
ehk ta lihtsalt pole kindel sinu tunnetes.pead talle kuidagi paremini märku andma,et ta meeldib sulle.
minul on vähkM kodus ja see algus oli ikka väga pikk ja ilus aeg.käisime looduses jalutamas ja kinos,tantsimas.
voodisse poleks ehk siiamaani jõudnud,kui ma ise püksirihmapidi poleks teda sinna vedanud.
ja mehena on ta super.me hoiame väga teineteist
 
skorpN 06. september 2010, kl 15.27
Paistab, et siis võib see veel edasi areneda :)

Me oleme paar korda väljas käinud küll, õhtu lõpuks oleme ikka käsikäes, aga iga kord, kui uuesti oleme kohtunud, on algul taas kohmetu olek.
 
skorpn+vähkm 06. september 2010, kl 18.29
tegelt on nii,et vähkmees ei taha kerget saaki.talle meeldib natuke vaeva näha,mitte et kohe ninnunännu-musi-musi.aga päris kättesaamatut ei tasu ka mängida...tydinevad.
 
eks ole, 07. september 2010, kl 15.18
katsu sa olla mõõdukas:) kuid tean, et mäng väärib küünlaid!
 
KK 07. september 2010, kl 15.54
No aga mida teha vähkmehega, kes võtab ühendust küll, aga kel muidu väga kiire. On kohe päriselt väga kiire. Tulemuseks see, et minu jaoks on areng üsna aeglane. Mis te arvate, mis juhtub, kui öeldagi otse, et ma tahan rohkem kui kohvijoomist ja telefonitsi jutustamist?
 
sk N 15. september 2010, kl 10.34
ütle lihtsalt,e t ta meeldib sulle väga ja saategi kohmetusest üle. minul oli ka vähkM nooruses - krt, kui hea suhe see oli. 15 aastat sellest möödas ja ikka meenutan. mida vaiksem ,seda parem :)ära lase teda käest,kahetsed seda pärast kogu elu!
 
Tiigrikutsu86 27. november 2010, kl 19.39
Ise ka SkorpionN

kusjuures see on täiesti õige. paar nädalat tagasi ütles mulle üks vähkM kellega suhtlen, et tema kardab kõrvetada saada.. me pole kordagi kohtunud veel, oleme ainult msnis ja telefonis suhelnud, kuna ma arvan, et ei maksa kiirustada aga nüüd tunnen, et tahaks juba kohtuda.. olen seda teemat mitu korda ise üles võtnud aga miskipärast ta nagu kardaks seda.. ütleb et aega on ja tema tahab ikka tasa ja targu.. ma ei saagi aru sellest milles siis see asi on.. tekib selline tunne, et ta ei tahagi kohtuda..
 
Tiigrikutsu86-le 28. november 2010, kl 16.27
Kus sa selle mehega tutvusid sis ja kui vana ta on? Nooreke?
 
vähk M naine 28. november 2010, kl 17.43
tegelikult ongi nii nagu eelpoolkõnelejad on juba maininud, ainult, et mind sundis kirjutama see, et ütlete, et alguses kohtudes olete iga kord kohmetud...Ärge olge. Mul on kogemus, kus oli kordi ja kordi sama situatsioon kuniks armund vähkmees ise küsis, küll tagasihoidlikult ja aeglaselt, et " kas võib küsida....." aga , ta küsimuses oli sooviavaldus, et me ei oleks kohe kohtudes kohmetud. Et, kui kohtume siis hoiaks kohe käest ja kallistaks kohe....Pole peale seda teda näinud aga ma ütlesin oma jah sõna.:) Tegelikult ju mõlemad tahate aga puudub julgus. Ärge kartke enda tundeid ja soove näidata, eriti vähkide puhul. Vähk M on võimeline aastaid lausa armastama , ilma , et ta seda välja näitaks juhul, kui arvab ja loeb sinust välja, et vastastikused tunded puuduvad..Kui enamus mehi oleks vähk M is siis me sureks vist välja:)))!
 
Tiigrikutsu86 28. november 2010, kl 19.03
noo hakkasime internetis suhtlema, tema kuidagi leidis mind ja hakkasime suhtlema. mingi aeg tegi ta ettepaneku, et saaks kokku aga ma arvasin, et aega on ja suhtlesime niisama edasi.. vahetasime ka numbreid omavahel
mingi aeg tahtis ta mulle külla sõita ja olin sellega nõus, aga tema sõnul tuli talle midagi ette..
siis eelmine nädal käisin tallinnas tööasjus ja teavitasin ka teda.. ja ta tahtis kohtuda.. helistas isegi päeval aga sinnapaika see jäigi.. ma ei saagi aru, mis värk on.. kas on mõtet oodata tema taga või eluga edasi minna.. tahaks ikka inimese ära näha kellega iga päev kirjutan.. ei taha nagu ise ka liialt pinda käia
tema sõnul on aega piisavalt ja kiirustada pole mõtet ja nagu ta ütleb, et kõik omal ajal..
muideks poiss on alles 21. suht nooreke veel
 
huvitav 01. detsember 2010, kl 20.12
ma olen päris palju siin foorumis lugenud just vähk-meeste kohta(,kuna enda viimane või siis aegajalt praegune suhe on vm-ga) ja päris palju on läbi käinud see vähi ilmumine ja kadumine ja vaikimine ja siis jälle ilmumine ja vaikus jne
.et äkki mõni vähk-mees ise loeb siin neid teemasid ja oskaks asja kommenteerida,miks selline käitumine neile sobib ja mis sellest välja võiks lugeda.Et enda mees oli ka selline,lõpuks lasin ta lahti,käis natuke aega teise naise vahet,sai vist siiber ja minu juures niiöelda tagasi,aga olemine on selline,et kui ta olemas on,siis täiega või kui eemal,siis lihtsalt vaikib,lubab midagi,siis vaikib,siis vaikib,siis vastab ühele sms-le,siis vaikib,siis ilmub välja,kõik ok ja jälle kadunud,,,
et ettepanekule olla lihtsalt tuttavad ja suhleme kui juhtub,siis pööritab silmi ja küsib pisarsilmi,miks ma tõsist suhet ei taha.
et jube raske on mõista sellist inimest
 
noh 01. detsember 2010, kl 22.11
huvitav: vähk mees on argpüks. vähemalt ise olen jõudnud sellisele suhteliselt loogilisele järeldusele täpselt sellist käitumist analüüsides. olles ise armunud vähk m i ja olles abileus teise vähk m iga. nad on ühte moodi. see kellesse armund olen on ka minusse. aastaid. ja aastaid kestab see kõrvalsuhe. ei suuda see, kellesse olen armund oma naist pakkima saata ja ei suuda see, kellega abielus olen mind lõplikult minema saata nentides fakti, et ma teda ei armasta. ripuvad ühe küljes mugavusest ja hirmust tuleviku ees. kardavad, kardavad, kardavad.....et kui ühel päeval on kõik hoopis teistmoodi siis, kas ikka on, ja kas see ikka on parem jne. kahtlevad. lõputult. minuarust vähkmehe südant on võimalik jäägitult võita küll aga teda endale ei pruugi sellegi poolest päriseks mitte kunagi saada. sest ta kardab.
 
S.Naine 11. jaanuar 2011, kl 20.35
Mul ka vähk.mees juba 16 aastat. Negatiivsestest omadustest...äkiline, kui küsib arvamust,siis enamus teeb vastupidi, kui plaanime midagi,siis tihti mõtleb ümber,jube piinlik pärast teiste ees. Sugulaste sünnipäevadele ei tule,ainult mu vanemate sünnadel...no suuremal osal. Tutvusest niipalju,et mees algatas,kuid pärast ei julgend suheldagi,siis tegin mina ettepaneku midagi toredat ette võtta,peale seda kokku jäimegi. Väga perehoidja, pole esineja tüüp...väga head omadused. Vastutus tundlik.
 
brida 12. jaanuar 2011, kl 16.34
Ei mõista ka oma vähk meest. Ei hakkanud uut teemat siia püstitama kuna see on samalaadne. Olime " tere " tuttavad mingi kaks aastat, siis nüüd mingi aeg tunnistas et juba aasta aega on ta mind nii öelda tahtnud , et varem ei julgend öelda midagi. Nii ma olin jalust nõrk kuna ta mulle meeldis kaa, aga ma kunagi ei mõelnud seda mõtet edasi .. Niisiis suhtlesime tihedalt ja nii , kõik oli ilus tore, käisime koos jne ....siis kadus järsku ära. Ma siis helistasin ise kaa paar korda, siis suhtles nagu täiesti normaalselt nagu kõik oleks okei. Ja siis kadus ja nüüd ilmus välja jälle. Ma ei saa aru enam kas ta tahab mind või mitte ja otse ma nii kohe küsima ka ei torma. Lihtsalt ma ei mõista seda vähk m kas ta siis niisama mängib ja mul oleks aeg edasi liikuda. Kõige hullem on see, et ma suutsin täiesti ära armuda, muidu ma kõnniks ise sellise käitumise peale minema. Meil on muidugi vanusevahe ka päris suur, 10 aastat, aga jah ei tea kas see siin üldse mängib rolli .
 
vähkN 12. jaanuar 2011, kl 17.31
Nendega peab kannatlik olema jah. Imelik jah, et vähkmehed on nii pikaldased. ise olen vähknaine ja mul eriti kannatust pole:) Jauran juba üle aasta ühe vähkmehega. Ise ka imestan, et kust mul see kannatlikkus nüüd välja lõi, aga mulle tundub, et see kõik tasub ennast ära. Ajapikku suhe tasapisi areneb siiski. Ega muud varianti polegi, on vaja ainult kannatlikkust, kui tõesti inimesest ilma ei taheta jääda.
 
Jah 14. jaanuar 2011, kl 17.20
Kui sul raha pole, siis vähk m sind ei taha - kasutab vaid seksiks. Kui on raha ja vara, siis kannab kätel
 
to jah 14. jaanuar 2011, kl 20.27
Vale vastus. Mul pole sentigi. Pole kunagi olnud. Elus on olnud kaks vähk meest ja nüüd kolmas, kedagi ei huvita mu varaline seis. Armund vähk mees jagab oma armastusega seda, mis tal on. Olgu seda siis palju v vähe. Kogemus mõlema variandiga.
 
vähirisu 14. jaanuar 2011, kl 21.00
vähid saavad nagunii kõrvetada. visatakse keevasse vette ja pannakse nahka.
 
kurat 16. jaanuar 2011, kl 21.25
mind huvitab üldlevinud väide, et vähkmehed on emme-memmepojad.
kas see on ikka nii?
 
to kurat 17. jaanuar 2011, kl 11.02
vaata, kus märgis vähi marss ja kuu on, siis saad teada. kui on mõnes tule- või maamärgis, siis ilmselt asi memmekast kaugel.
 
LEENU 21. jaanuar 2011, kl 09.34
Vähk m-id armuvad naise rahasse, mitte naisesse
 
to leenu 21. jaanuar 2011, kl 11.11
Pole tõsi, kui amastab, siis annab kõik ära, pole see raha tema jaoks oluline. Võibolla mõni poisike on selline, aga vähkMEES mitte. Muide vähid kipuvad isegi lämmatama, kui amunud on. Väga järjekindlad. Perekonna inimesed, lapsi hoiavad. Räägivad oma tunnetest, mis on meeste puhul haruldane. Kahjuks minul tema vastu tundeid pole:( Minul selline kogemus.
 
eelmisele 22. jaanuar 2011, kl 13.06
Ei räägi nad mingitest tunnetest eriti midagi. Ütlevad kuidagi muuseas jutu sees, ise pead aru saama. Aga otsesed tundepuhangud küll puuduvad. Sina ise pead koguaeg talle seletama, et kui hea ja armas ta ikka on ning mul pole kedagi peale sinu. Pea iga päev korda talle, siis ka ta eriti ei taha uskuda. vähemalt nii näitab välja.
 
vähkN 22. jaanuar 2011, kl 14.32
eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei räägi nad mingitest tunnetest eriti midagi.
> Ütlevad kuidagi muuseas jutu sees, ise pead aru
> saama. Aga otsesed tundepuhangud küll puuduvad.
> Sina ise pead koguaeg talle seletama, et kui hea
> ja armas ta ikka on ning mul pole kedagi peale
> sinu. Pea iga päev korda talle, siis ka ta eriti
> ei taha uskuda. vähemalt nii näitab välja.


Mul on suhe sellisega ja vähk on ta ka. Vahest on ikka nii väsitav see nuputamine ja kahtlemine, aga vastuseid ka ei saa selliseid, mis rahuldaks.
 
skorpN 22. jaanuar 2011, kl 17.18
Olen teemaalgataja, nüüdseks olen sama vähiga juba mitu kuud suhtes olnud ja räägib oma tunnetest küll. Hoiab väga ja raha ka teda ei huvita (naise puhul), teeb ise pidevalt välja jne. Käitub minuga ääretult armsalt, siiamaani on kõik väga super olnud.
 
loogiline 23. jaanuar 2011, kl 07.23
Nii pidigi minema ja läheb teil hästi!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!