Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
e-autokoolitus
brigitaarslamov 25. oktoober 2013, kl 12.11
Tere!
Kas kellegil on kogemusi selle autokooliga ja õpetaja Vladimir Tabujeviga?

Nii head kui halvad arvamused oodatud :)
 
J. 25. oktoober 2013, kl 22.58
Teine Vladimir on ägedam :) (Porkanen vist oli)
 
B.K 14. november 2013, kl 01.38
Väga meeldiv kogemus selle autokooliga, mingeid probleeme ega lahkarvamusi ei esinenud. Sõiduõpetajaks oli Vladimir Porkanen - ülimalt kannatlik, tore ja sõbralik! Ainult kiidusõnad! :)
 
CA 27. november 2013, kl 12.18
JUBE! ei soovita mitte kellelegi.. Sõidutunnid sain muidugi enam-vähem normaalselt tehtud, peale selle, et keegi koguaeg sinu rooli näpib, kuna muretseb rohkem oma auto pärast.. Teooriaeksamil parandati mitmel korral õiged vastused valeks, et ikka neile rohkem raha sisse tuleks.. Parandajaks oli V.Tabujev .. Sõidueksam on veel ees, usun et sealgi tuleb paarkümmend euri maksta, sest aina kukutatakse läbi :) Netis palju halba juttu sellest autokoolist!
 
jgghkjf 01. detsember 2013, kl 19.07
Mind on juba 4 korda läbi kukutatud, soovin edu.
 
vvvvvvvvvvv 16. jaanuar 2014, kl 23.39
maeitea, ma tegin küll just täna nagu naksti teooria eksami ära ja keegi mulle valesid vastuseid juurde ei kirjutanud :)
 
dndeki 18. jaanuar 2014, kl 21.40
Mina tegin ka teooriaeksami ära, ja keegi vigu juurde ei kirjutanud, aga jutt käib Vladimir Tabujevist, kes on tegelt ka haige inimene, ja ma ei tea kas ta käitus nii ainult minuga, aga no kurat, tundis ennast tähtsana seal kõrvalistmel vist, et arvas et võib karjuda ja rooli ära tirida ja pidurit sõtkuda. Esimene sõiduõpetaja oli super, nii mõnus ja tore mees ja siis Vladimir otsustas ta lahti lasta ja võttis kõik õpilased üle, ja no tema on täiesti vastupidine eelmisele õpetajale.
Ei usu sellesse ka, kui härra ütleb mulle, et ma ei oska üldse sõita, olen ohtlik liiklusele ja mis ma üldse autorooli ronin, mainin ka seda et olen 3-4 aastat tihedalt autoga sõitnud...
 
Vvvv 21. jaanuar 2014, kl 21.05
Mu sõiduõpetaja just Vladimir Tabujev- veidi kõrk on aga tema just selline mees, kelle ees peab teesklema, et ta on kõige parem õpetaja ja jätma endast rumala mulje ja oma vigu tunnistama. Saan ilusti läbi. Viis sõitu temaga tehtud.
 
dndeki 22. jaanuar 2014, kl 10.39
No, rumalat muljet ma endast jätma ei hakka, enne vahetan autokooli, aga selle mehe egot mina tõstma ei hakka.
 
awse 26. jaanuar 2014, kl 22.30
Kelle Tabujev lahti lasi?
 
Vvvvv 31. jaanuar 2014, kl 22.38
Eks see nõme ole aga noh, kui praegu sõidud tasuta, siis küll ära kannatan. Saan ise oma mehega ka hatrjutada. Õnneks tasuta sõitudega ei ole vist eriti mõtekas õpilasele sõidutunde pähe määrida. Mida rutemini õpilane sõidueksami sooritab, seda soodsam neile.

Käisin ka linnasõidul nüüd esimest korda- olen ka rahul, rooli ei krabanud ja ei seganud. Ainult kummaline oli korra see, et ta sõidu pealt pani neutrali peale?! (Teen lube automaadiga, ri hakka isegi lahkama miks). Varsti jälle sõitu. Aa ja veebruarist pidi uus õpetaja tulema :P
 
e-autkoolitus kõige jubedam 12. märts 2014, kl 16.26
Tere!

See autkool on tõesti jube. Sõidutunde on raske saada. Hetkel on nii märts kui aprill kinni. Mitte ühtegi vaba tundi! Läksin kooli septembris ja oleks tahtnud juba ammu load kätte saada! Kooli vahetus maksab 50eur.

Sõiduõpetajaid oli 4. Üks nendest oli mainitud Porkanen. Oli temaga ainult üks tund ja sellest piisas. Ta "õpetas" väga üleolevalt ja pidin tunni lõpus ütlema, et nii ikka ei käituta. Kui ma oskaks sõita, siis ma ei käiks autokoolis, eksole? Palju närvitses ka selle pärast, et ma lõhun tal auto ära.
Siis halb kogemus oli veel Alfredas Teveinisega. Ta jättis mitu tundi ära. Helistades ette õhtul 21 paiku ja oli täiesti purjus. Viimane kord läks minu peale närvi ja lasi mul seisma jääda Kristiine keskuse juurde. Ütles, et sõidab ise edasi. Pidin ettevaatlikult autost välja minema, samas sõitsid autod vasakult mööda, et ei saanudki hästi ust lahti. Pidin sellises ohtlikus olukorras ka veel oma asju välja sokutama ja ohutusse kohta jooksma, et end riidesse panna.Küsisin, et miks ei saa mind Statoilis maha panna. Ütles, et tal on nii mugavam!

Ei soovita seda kooli!
 
Jaanika 12. märts 2014, kl 21.08
Huvitav, milles see Porkaneni üleolevus seisnes?
Ma puutusin nii paljude erinevate sõiduõpetajatega seal kokku ja ma olen väga tundlik, kuid iialgi ei tundnud Porkaneni poolt mingit üleolevust või ülbust (ja eks tegin minagi palju hulle vigu, panin pidevalt valet käiku sisse, suretasin autot välja, parkida ei osanud jne), aga load sain lõpuks kätte ning nüüd sõidan igapäevaselt. Eks ma endiselt teen vahel rumalaid vigu, kuid fikseerin need tavaliselt koheselt, natuke punastan ja elan edasi.
Porkanen oli minu meelest väga soe ja armas. Mul on isegi kahju, et ma enam temaga sõita ei saa, natuke igatsen temaga sõitmist. Kuidagi hästi konstruktiivselt ja sõbralikult mõjus (kui oli olnud pingeline tööpäev, siis temaga sõites läks tuju kohe heaks). Ei taha üldse uskuda, et ta kuidagi ülbe või nõme kellegagi on, võib-olla olid ise kuidagi pahas tujus ja tõlgendasid teda valesti?
 
B.K 13. märts 2014, kl 16.36
Viimane kommenteerija võttis sõnad suust! :) Ka minul täpselt samad emotsioonid.
 
kuidas te ometi aru ei saa? 14. märts 2014, kl 11.58
Kui eksamil läbi kukkusin, siis järelikult - õpetaja kukutas läbi.
Kui õpetaja teeb sõidu ajal märkusi, - järelikult on ülbe ja üleolev (mina ju ometi oskan õigesti sõita!).

Õpetaja "näpib kogu aeg rooli" - järelikult muretseb auto pärast ja selle pärast, et selle kraavi keeran (ega ometi minu pärast - mina ju tubli sõitja!).
saramander 18. märts 2014, kl 10.24
Mina sõitsin ka Vladimir Porkaneniga, see mees on õpetajaks sündinud. Ta on leebe ja tasane, minu tunnis ta ei läinud kordagi endast välja ja iga tunni lõpus seletas rahulikult erinevad situatsioonid läbi. Hästi inimlik ja heasüdamlik. Täpselt õige õpetaja minu jaoks, soovitan soojalt teistelegi.
Enamus sõiduõpetajatest vahepeal haarab roolist, et mitte aukudesse sõita. Eelmise talve lõpus olid teed väga lahunenud ja see kerge juhtimine oli täiesti mõistetav. Aga kui hakatakse manöövreid tegema, siis pole küll tore õppida.
 
Miki 25. märts 2014, kl 13.59
Et segadus ei tekiks: e-autokoolis on kaks Vladimirit -porkanen ja tabujev. Esimene on hea ja viimane hull.
 
endine e-autokoolituse õpilane 25. märts 2014, kl 17.51
Mina sõitsin ka Vladimir Porkaneniga ning võin öelda, et tegemist on tõesti väga hea sõiduõpetajaga. Esimesel sõidutunnil temaga tunnetasin minagi väga palju üleolekut ning ülbust, kuid seda tõesti ainult esimesel tunnil. Eks ma olin ikka väga saamatu ka ning tegin palju vigu. Minu jaoks täiesti uskumatu on see, kuidas saab üks inimene koguaeg niiiii rahulik olla. Ainuke asi, mis aeg-ajalt häiris tema juures, oli see, et pidevalt nokkis küüsi. Isegi küünetangid on tal autos, mis üsna tihti sõidutunni ajal kasutusse võetakse. Ma ei tea, miks seda pidevalt vaja teha oli, võib-olla oli igav :)
Mitte mingil juhul ärge ajage teda sassi teise Vladimiriga, kes on psüühiliselt ebastabiilne inimene ning ei tohiks mitte kunagi mitte kedagi õpetada!
 
irjg 08. aprill 2014, kl 11.47
Läksin Vladimir Tabujevi juurest Roman Alõmovi juurde ja need kaks on kui öö ja päev. Roman on rahulik ja meeldiv mees, aga kuna Vladimirilt sain ma sellise trauma, siis nüüd on asi selline, et kuigi ma tean mida liikluses teha, ei julge ma enam seda teha, sest kardan riielda saada, minu enesekindlus on kadunud ja ehitan nüüd ennast uuesti üles. Ma olen tugeva närvikavaga inimene, aga Vladimiri pärast olen ma nutnud ja pole suutnud lube ära teha 2 aasta jooksul. Öelge, mis tahate, et ikka õpilase enda süü kui sõidueksamist läbi ei saa, aga Vladimir oli haige inimene ja ainuke , mis mind nüüd motiveerib on see et ma ei pea seda inimest enam kunagi nägema, sellele inimesele peaks peale panema eluaegse keelu, et ta ei tohiks õpetada, sest see mees on täielikult mulle märgi hinge jätnud. Õel ja kuri mees, kes võiks peeglisse vaadata ja pulga persest välja tõmmata endal.
 
xm 16. aprill 2014, kl 17.35
Oskab keegi öelda, miks enam pole võimalik broneerida sõite Ruslan Kurganskilt ja Vladimir Tabujevilt?

samuti pole mitte ühtegi vaba aega
 
jjiikik 20. aprill 2014, kl 12.55
Vladimir ja Ruslan vist ei õpeta enam, Vladimir kindlalt ei õpeta
 
mimimi 16. mai 2014, kl 21.30
Mina olin sel koolis... Õnneks läksin sealt ära. Rääkimata sellest, et härra Tabujev ja tema ``kontor`` ei informeeri oma kliente kampaaniast ``Tasuta sõit`` korralikult ( pidin neid kõik ``Tasuta`` tunnid kinni maksma), mõned õpetajad ei õpetagi normaalselt...

Erand on V. Porkanen- ainuke hea õpetaja...
 
Helenavanje 23. mai 2014, kl 21.25
Mimimi
Kas sa võiks kommenteerida (või keegi muu kellel kogemusi) et mis mõttes pidite ise sõidu ikkagi kinni maksma?
 
L. 27. mai 2014, kl 17.36
Viimasele - ma ei ole küll sama inimene, aga ka mina pidin kinni maksma tasuta tunnid, kuna mina ei ole liitunud jaanuaris.
Nüüd pean maksma 120€, et saada ARKi. Suurepärane lihtsalt.
Tahaks kuskile kaevata selle autokooli.. Ja see Tabujev.. ARGH.
 
vihane õpilane 28. mai 2014, kl 12.54
Minagi pidin kõik "tasuta" võetud sõidutunnid tagantjärgi kinni maksma. Kahjuks käisin päris palju sõitmas ning minu summaks tuli 250 eurot!
 
vihane õpilane 28. mai 2014, kl 12.58
Tegin kõik oma eksamid ära ning läksin rõõmsalt paberitele järgi, kuid siis selgus, et enne neid kätte ei saagi, kui kõik sõidutunnid on kinni makstud. Võtsin ühendust ka tarbijakaitsega, kuid nemadki ütlesid, et midagi teha ei saa, kuna uusi lepinguid meiega ei tehtud selle kohta, et tasuta peaksime sõita saama. Täielik tsirkus! Nüüdseks on mul juba ammu load käes, kuid seda autokooli ei soovita ma mitte kellelegi!!!
 
Helenavanje 28. mai 2014, kl 13.32
No selge, seda ma arvasingi, et tegu on mingi kahtlase asjaga. See hind on kahtlaselt odav.
Tänud vastajatele.
 
Kohkunud 09. juuni 2014, kl 14.51
Kuidas saab Tabujev olla hea sõiduõpetaja, kui ta ei oska absoluutselt käituda. Nii ebasõbralikku ja ennast- täis meest ei ole mina seni kohanud.
 
Endine õpilane 09. juuni 2014, kl 16.08
Püüan anda ühe emotsioonivaba e-autokoolituse kirjelduse.

Pakettõppeleping - Chilli voucher - 125 eurot, sisaldas teooriaosa 28 tundi, tasuta piiramatut õppeväljaku kasutamist, tasuta piiramatu arv sõidutunde, tasuta õppematerjalid.
Esmaabi koolitus 44 eurot.
Pimedasõit 59 eurot.
Algastme riskivältimise koolitus 79 eurot.
Lõppastme koolitus 95 eurot.
Ehk siis kokku 402 eurot, pluss läks veel 16 eurot perearsti poolt väljastatud tervisetõendile, mis oli vajalik üldse koolitusele saamiseks.
Lõpuks lisandus ka autokooli mitte puutuv ARK-i eksamitekulu riigilõivudena 92 eurot, e-teenuses vist mõnevõrra odavam.
Ei maksnud ma mitte midagi ülearust - kõik täpselt nii nagu leping ette nägi, ehk siis sõidutunnid kõik tasuta.
Kooli juhataja kohta ei oska midagi öelda, kontoriinimene nagu iga teinegi - kirjutas pabereid ja vastas telefonile.
Õpetajad on head ja profesionaalsed nii teooria kui ka praktika poole peal. Ma ei ole kunagi varem elus linnatänavatel autoga sõitnud ja esialgu ei osanud märgata ei auke ega märke, aga sain 22 tunniga kooli läbitud.
Mis oli minu jaoks väga negatiivne, oli sõidutundide broneerimissüsteem. Nädalas oli võimalus võtta vaid kaks sõidutundi ja ka neid ei saanud teha järjest ühel päeval. Maantee sõit ja veel mingi tund olid topelt, nii et kokku tuli tundides käia 20-nel päeval. Nädalavahetusel tunde saada oli ülikeeruline, õnnestus kahel korral. Tööl käivale inimesele on see süsteem väga stressirohke, sest täis broneeritakse tunnid kiiresti, ehkki õpetajaid on palju, ja kui mõne tunni tahad katkestada ja teisele päevale saada siis läheb veel eriti põnevaks.
Aga kui sa oled täielikult oma aja peremees, siis on see kool just sulle. Kokkuvõttes on kogemus positiivne.
 
L. 19. juuni 2014, kl 18.15
Minul ka siiani head kogemused olnud selle autokooliga. Ei ole pidanud midagi kahtlast juurde maksma, ostsin ka voucheriga. Lugesin lepingu ilusti põhjalikult läbi enne kui allkirja panin. Kui ise oled tubli ja õpid, teed õigel ajal oma asjad ära. Seal koolis palju teisi häid õpetajaid. Kuid jah broneerimisega peab kiire olema:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!