Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
e-autokoolitus
 
... 31. juuli 2015, kl 10.55
raudselt!
 
... 31. juuli 2015, kl 10.55
http://www.igav.ee/anekdoodid/anekdoot?id=72028963
 
Säästke ennast! 09. oktoober 2015, kl 20.24
Palun, inimesed, ärge minge sinna e-Autokoolitusse. Ärge laske end nendest väiksestest "stardihindadest" petta. See autokool on ehitatud üles sellele, et nad võtavad lisatasu igalt poolt. Näiteks maksad 169 eurot midagi voucheri eest, kuid siis lisandub pimedasõit - 59 eurot (mis on lihtsalt arvutimäng), algastme koolitus - 79 eurot. Peale selle võtacad nad igast võimalikust nüansist kasu. 60 küsimust teooriaeksam - 10 eurot, sõidukooli vahetus - 50 eurot, maksad tunni eest 16 eurot kuid unustad minna, maksad juurde 18 eurot, kuigi maksid tunni eest täishinna. Peale selle proovib see autokool su voucheri lepingu tähtajast mööda saada. Voucheri tasuta tunnid kestavad 1 aasta, kuid kui jõuad viimasesse 4-6 tundi, võid korraga millegipärast ainult ühe tunni nädalas broneerida (et leping kiiresti otsa saaks, sest siis peab iga tunni eest uuesti maksma hakkama. Üleüldse on selle autokooli broneerimissüsteem halb, enamus tunnid toimuvad hommikul, et kui töötad päeval, siis on sul vähe võimalusi tunde broneerida, mis jälle aitab lepingul otsa saada. Siis lisame ka veel selle, et hinnad muutuvad, näiteks mõni päev tagasi oli lõpueksam 16 eurot, nüüd korraga maksab see 32 eurot. Ainuke viis, kuidas alla 400 euroga autokool läbida on siis, kui sul on palju vaba aega, ning kunagi ei eksi milleski.

Autokooli pluss on see, et tunnid on tõepoolest kvaliteetsed, sõiduõpetajad on üldiselt päris toredad. Kuid see jääb varju selle autokooli kohutava teeninduse ja kontori alla. Sõidukooli juhataja ei tule sulle kunagi milleski vastu, ning on täiesti võimatu inimene kellega rääkida ning veel hullem on see, et nüüd viib tema läbi lõpueksameid ja et temaga läbi saada, peab täielik meistersõitja olema, kuigi algajad üldiselt seda ei ole. Nii et hakkad järjest maksma läbikukkunud eksamite eest, mis kindlasti ei ole odav lõbu. Lisame juurde ka selle, et autokoolil on kohtuga pidevalt jamad ning on täiesti ebausaldusväärne.

Kirjutasin selle pika teksti siia sellepärast, et ka mina arvasin enne sinna autokooli minekut, et mis seal vahet on, sõidan hästi ja saan läbi. Kuid kurb tõde on see, et nii paraku ei lähe, kui oled algaja sõitja. Nüüdseks olen autokoolile igasuguste nüansside eest maksnud üle 600 euro. Säästke ennast sellest kohutavast autokoolist, ning otsustage mõne muu autokooli kasuks, isegi kui see maksab poole rohkem kui e-Autokoolitus, sest pikas perspektiivis tuleb see odavam.
 
pettunud autokoolis 19. oktoober 2015, kl 12.39
Kes veel kaalub sinna autokooli minemist siis tungivalt soovitan ümber mõelda. Nagu keegi kirjutas siis Vladimir Tabujev on tõesti psüühiliste häiretega ja täiesti võimatu on temaga suhelda sest enamus oma vastuseid edastab ta karjudes või algavate sõnadega : "Ei huvita". Ma ei suuda oma asju seal koolis teha sest ma lihtsalt kardan sinna minna. Igakord ta karjub ja sõimab ja oma küsimustele vastuseid ei saa.
Muidugi on ka iga sammu ja asja eest tasu või trahv.
Mina igaljuhul alustan oma teed otsast peale uues autokoolis sest kokkuvõttes tuleb ilmselt nii soodsamgi pluss mu taastumatud närvirakud on palju tohkem väärt. Ei soovita mitte kellelegi.
 
Mida veel 19. oktoober 2015, kl 21.33
Hiljuti sain teada, et sellel autokoolil on tarbijakaitseametis 54 lahendamata kaebust. 54! Terve mõistusega end sellisesse vargapesasse ei seo.
 
Väga halb koht! 09. detsember 2015, kl 14.31
Ei soovita kindlasti seda, kuna juhataja Vladimir Tabujev ei ole täie mõistuse juures ja nüüd teeb veel tema sõidueksameid!
 
Ülla-ülla 09. detsember 2015, kl 15.44
Noh, siis mul vedas hullult, et minu ajal oli seal veel sõiduõpetaja Igor. Kahjuks läks ta sealt ära juba rohkem kui aasta tagasi. Aga ta on nüüd mõnes muus autokoolis ja kes tema käe alla satub, on õnnega koos.

Mina nimelt olin selline mutt, kes 50-seks saades hakkas mõtlema, et võtaks nüüd midagi ägedat ette. Kui paar aastakest mõeldud, sattusin spämmi peale, milles e-autokoolituse reklaam, ja otsustasin: ma võiks nüüd autojuhtimise selgeks õppida ja endale mingi romu osta ja hakata sellega seenel käima.
Kahjuks pole mul mingit ruumitunnetust ega kaugustest arusaamist, vasakul-paremal vahet ei tee ja reaktsioonikiirus on ka nagu keskmisel hiidkilpkonnal, aga ma arvasin, et liikluses on kindlasti teisigi selliseid. Juba teooriakursusel suunati mind peenetundeliselt automaatkäigukastiga masinale - ja õieti tehti.
Igor oli nii rahulik ja leebe . . . Eks ma sain aru küll, et tal vahel ka süda täis oli, kui ma korduvalt risttee ees piduri asemel gaasi vajutasin ja üldse liikluses jokutama jäin. Kui esimesed 100 tundi sõidetud, arvas ta, et ma võiks nüüd vahepeal korra eksamil käia, et saan siis teada, kuidas seal ka on. Eks ma eksamil koperdasin ka ristmikel, aga ühtegi sisulist viga ei juhtunud tegema. Haabersti ringilt tulin eluga välja, tol ajal seda uuemat ümberehitust veel ei olnud. Kui ma siis tagasi tulin ja teatasin, et sain läbi - siis oli ta ikka täitsa ehmunud. Tema ju teadis, kui viletsasti ma tegelikult sõidan.

No ma siis lubasin talle, et sõidan ainult maal ja kohaliku poe vahet ja olen siiani oma lubadust pidanud. Linnas ma tõesti sõita ei julge.

Aga tol ajal olid kõik tunnid tasulised, nii et petta ma ei saanud ja olen siiani igati rahul. Aitäh Igorile!
 
paat 31. detsember 2015, kl 14.57
õpi neti kastamine ära
 
paat 31. detsember 2015, kl 15.01
ära vingu
 
paat2 31. detsember 2015, kl 15.02
e autokool täitsa normaalne, ise peab ka ikka õppima, ega keegi sundima ei hakka, kui ise ei viitsi , ei taha. Palun lopetage see vingumine ja hakake õppima.
 
paat3 31. detsember 2015, kl 15.22
Ei mõtlegi! Õpi ise oma pahna!
 
Seb 24. november 2016, kl 22.39
Hakkasin ette makstud lõpukoolituse kohta infot otsima, aga kooli koduleht on suletud - teab keegi sellest midagi, on neil mingi õigusjärglane?

Muidu - mul Tabujev eksamit läbi ei viinud, andis teooriatunde, kus oli küll pigem muheda olekuga ja rahulik. Igasugustele küsimustele vastas probleemideta ja koolilõputunnistuse sain ka kiiresti kätte. Enne seda võtsin veel ca 15 tasuta lisatundi.
 
Kavas ript 13. oktoober 2017, kl 15.28
Nüüd Porkanen Autorid. Tulge õppima!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!