Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
Milline võrkturundus on kõige normaalsem?
 
küsija 10. juuli 2010, kl 00.37
Milline võrkturundus on kõige normaalsem? Soovin teenida lisa.
 
xx 10. juuli 2010, kl 00.58
kui müüd isE, otsid lollikesi, mida odavamalt kätte kauba saad seda kasulikum
 
M 10. juuli 2010, kl 01.25
Mõtle ise ka, see on püramiidsüsteem. Leia ise toode, mida müüa ja alusta püramiidi, ainult nii saad teenida, midu lõpetad psühhos oma tobeda rabelemisega.
 
Igaühele oma 10. juuli 2010, kl 09.14
Eestis on ametlikult 3 võrkturundust: Avon, Oriflame ja GNLD. Teised on mitteametlikult. Soovitan võrrelda erinevate firmade turundusplaane,tooteid, koolituste süsteemi, tasustamist ja siis otsusta, mis on Sinu jaoks kõige tulusam ja õigem. Mina otsustasin juba kaua aega tagasi GNLD kasuks ja sellega teenib väga hästi + muud hüved ja seltskond. Kui Sul selle süsteemi vastu huvi on, mismoodi töötab ja teenib jms, võid minu poole pöörduda.
 
kat 12. juuli 2010, kl 13.26
Ma pole nii suur Avoni või Oriflame toodete kasutaja.
Kui neilt midagi üksikut vaja - saan ju osta.

Mina valisin GNLD sellepärast, et kasutasin juba ammu GNLD puhastusvahendeid, nahahooldusvahendeid ja eriti rohkelt toidulisandeid. Miks siis mitte ISE tellida? Miks peaksin kedagi teist paluma kui ise sellega ka teenin? Ja korralikult teenin.
 
to küsija 12. juuli 2010, kl 13.51
Tvi Exspress. Ei müü ega osta midagi. Ainult minimaal 2 soovitust ja võimalik väga hästi teenida. Teenus - kõik mis reisimisega seotud.Võta ühendust, annan info. Pöörduda info saamiseks võivad kõik .
 
Tupperware 12. juuli 2010, kl 18.56
Tupperware on ka täiesti ametlik. Võta ühendust mõne edasimüüjaga, saad täpsemat infot.
 
heh 12. juuli 2010, kl 19.03
mitte ükski, see äri on inimeste ärakasutamine, lollidelt nende raha ära võtmine. osad proovivad veel ka kavalad olla, et ise teenida, aga püramiidskeemi madal tase ei teeni midagi, eestis pole selle äriideega võimalik midagi teenida, liiga vähe rahvast, esimesed alustajad mingi sendi ikka saavad, aga teistel on mõttetu sellega tegeleda.
 
küsija 14. juuli 2010, kl 00.18
amway on saast ja need herbalifed?
 
vastaja 20. august 2010, kl 01.21
Üks väga hea raamat neile, kes soovivad olla edukad võrkturunduses on see: http://mykyani.magneticsponsoringonline.com/
Nõuab muidugi inglise keele oskust.
 
Miks 20. august 2010, kl 12.52
on GNDL, Avin, Oriflame ja Tupperware kohe jamad ja siin kukuvad inimesed kohe s6imama?

Ei erine need väga palju tava firma toimimise poolest, vahe on selles minu arvates vähemalt, et tavapoes on asi rakendatud niimodi
1: tootja
2: Maaletooja
m6nikord ka miski muu lisa vahendaja
3: Edasimüüja
4:klient

tavaliselt otsemüügifirmades on asi üldjuhul selline, et firma on nö tootja ja maaletooja ühes isikus
ning siis tuleb müüja, ehk see kes nö tüütab teie arvates teid vaesekesi kes te silmaotsaski nei müüjaid ei salli.
Seega ei ole alati k6ik otsemyyjad halvad ja tooted sitad, eks leidub ka erandeid ja üldjuhul algab küik kohalikest tegelinskitest ehk siis nendest peale kes on emafirma nö tütarettev6ttena siia selle toonud.

Ei ole ise ühegi taolisega liitunud, aga palun kes tahab mustata mind see lasku käia.
 
Helen 20. august 2010, kl 18.44
Ma arvan, et ükski nendest pole normaalne.
 
kahjuks 22. august 2010, kl 02.55
K6ige targemad n6uandjad on ikka need kes asja vaid eemalt vaadanud.
 
Kati 22. august 2010, kl 12.20
Kui soovid tööd, kirjuta.
 
yks saast kõik 22. august 2010, kl 13.50
Samamoodi võib ise luua suvalise püramiidiskeemi ja olla selle eesotsas, müüa võib mida iganes, lolle leidub piisavalt, kes liituda ja oma papist lahti saada soovivad. Aga ühel hetkel hakkavad selle loojat esimesed liitujad kimbutama, siis hakkavad kimbutama teise laine liitujad jne, siis hakatakse kimbutama esimese laine liitujaid jne ning ühel hetkel võib ka asi päris kriminaalseks kätte ära minna.
Venemaal tegutses 15 aaastat tagasi püramiidiskeem MMM, selle asutaja võttis inimestelt investeeringuid raha näol ja lubas maksta kõrget protsenti, alguses maksiski, sest liitujaid oli palju ja esimestele liitujatele maksti lubatud kõrget intressi järgmiste liitujate rahast jne, jne. Lõpuks oli liitujaid juba 100 tuhande ringis, kui püramiid kokku kukkus, inimesed jäid rahast ilma, skeemi asutaja saadeti 10 aastaks trellide taha, kui teadaolevalt ostis ta selle raha eest isegi arvestatava protsendi Gazpromi aktsiaid varifirmade nimele.
Eesti püramiidides ei teeni aga kindlasti mitte keegi midagi v.a. siis nende algatajad. Seega see on mõeldud neile väikese sissetulekuga ja madala IQ-ga inimestele, kellel midagi oma ajaga ja varanatukesega peale pole hakata.
 
hmmmm 22. august 2010, kl 18.42
küsija on kasutanud minu meili aadressi. lahe. ja mina veel mötlesin miks mulle sellised kirjad tulevad.jõudu sulle.
 
hirmutatud inime 23. august 2010, kl 00.34
Avon ja Oriflame ei pane sellist hullu, nagu GNLD omad. Neil on nagu sügav puue, ainus soov on inimesi ahistada. Ja nad ise seda ei taju, nad arvavad, et inimestel on hea meel, kui neile tähelepanu pöörad.
 
Kristo 01. november 2010, kl 23.04
tere te kõik :) väga huvitav mina olen otse müügiga kokku puutunud 2 aastat ,küll Gnlga Orflame ja Avoniga aga 1aasta tagasi puutusin kokku Foreveriga.
tegemist siis Aloe Veraga. tean kõikide otsemüügi firmade tasustamisüsteeme aga
Foreveril on parim tasustamine.
aga kuna Forever on Eesti turul nii vähest aega olnud siis pole ta ette otsa veel jõudnud .
Rootsis Taanis jne . on Forever esimesel kohal teadmiseks teile kõigile:)
 
aa 02. november 2010, kl 01.17
mina ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi, kes ostaks nendelt nö kotipoistelt nodi. ma ei saa aru, kuidas on eestis võimalik korralikult teenida suht keskpärast jama müües. kes ostavad? no on mõni miskit proovinud ja mõni tellib ka otse vahendajat kasutamata, aga..
ma ei tea, et mu tuttaval orifleimiärikal mingi hull ostjaskond oleks... hea, kui soodukaga mõne potsiku suudab maha müüa.
paar gnld-kat lõpetasid ka selle pulli ära peale aastakest nännutamist.
võibolla tasub katsetada, olles ise ühe või teise brändi andunud kasutaja, aga kui tooted ennast ei huvita, siis pole mõtet jamada..
 
väga huvitav . . . 02. november 2010, kl 21.56
. . . juhus või kokkusattumus on see,et mind on püüdnud viimasel ajal GNLD võrku meelitada mitmed erinevad inimesed,jättes oma visiitkaardi ja kutsudes mingile koolitusele neljapäeviti algusega k.18,ja aadress on kõigil üks - ROOSIKRANTSI 9.Kes lubab palgaks 10-20tuhat,kes 60tuhat ja rohkem!Paneb imestama,et kui nii hea palk,miks otsitakse siis sinna tööle inimesi linna pealt???Need kohad peaksid ju ammu täidetud olema???Ja sealjuures mõni pakkuja ei taha isegi avalikustada,mis tootega on tegemist . . .
 
ei kutsu 03. november 2010, kl 01.02
Kui elad Tartus, oleks kohaks Atlantis, igas linnas on ise nädalapäeval. Miks sa arvad, et Sind meelitatakse? GNLD õpetus käib inimeselt inimesele.
Kui ei huvita, tee suu lahti ja nii ütlegi.
Äsja kurtis keegi, et liitus, tellis PALJU. No miks ta tellis PALJU? Kas tema rahakott oli kellegi teise käes? Ei, ta ise otsustas nii.
Ma tellin ikka seda mida vajan ja kui palju vajan.
Jaa-jaa, juba kuulen, et ˇˇtaˇˇ käskis mul jne.
Kas pisad pea tulle kui keegi käsib? Duumat nada!

Ma isiklikult ei viitsi nii väga enam kedagi õpetada, kes ise on palunud, neid ikka. Ja nendest mulle piisab, ei ole vajadust "meelitada". Miks ma peaks, liitusin, ei raatsinud ise kliendihinnaga osta kui odavamalt on võimalik, õepere tahtis ka, oli varem kallilt ostnud.
Ma tahan vaba olla, olla siin ja seal, ei taha enam kohe üldse ennast kellaaegadega piirata. Vabaduse maik on suus!
Ja pole kellegi asi, miks ma just seda ja seda endale tahan. Miks ma peaksin kuulutama oma vajadusi? Ikka mis ma toidulisandeid võtan, miks, miks, miks?
Tahan ja kõik.
Ja soove ja unistusi on mul rohkem kui raha, raha pole mul kunagi liiga palju.
 
veel 03. november 2010, kl 01.06
Need kõik on saanud edukateks keda on õpetatud. Kui inimese olen liitnud enda ID numbriga, tekib mul kohustus aidata ta edule. Ja ma teen siis nagu peab.Kui õpetada ei viitsi, pole vaja liita.
Ainus, mida olen müünud on USALDUS.
 
Irina 03. november 2010, kl 12.42
kas keegi teab, kuulsin, et eestisse on tulemas ka sexykaupade võrkturundus SexmyNOW! Kas teab keegi lähemalt? Teenimisvõimalused pidid olema väga head, sest sexytarbeid läheb inimestel ikka vaja, sest sex on ju nagu vetsupaber või hygien side.
Kas see Tupp Erware on ka kuidagi seksikaupadega seotud?
 
jama värk 06. november 2010, kl 21.33
see teie gnld!
 
summer1983 02. jaanuar 2011, kl 13.39
Ütleme nii, et enamus ajab siin totaalset paska suust välja...ja pole asja isegi kaugelt näinud....kellel huvi siis summersexx@hotmail.com
 
? 03. jaanuar 2011, kl 09.55
kes teab midagi konkreetselt amway kohta rääkida?
 
summer1983 06. jaanuar 2011, kl 14.30
Minu meil on summersexx@hotmail.com vastan ja selgitan meeleldi kõike võimalikke küsimuste suhtes antud valdkonnas...
 
Mike 31. juuli 2011, kl 09.54
Eestisse on tulnud uus ja huvitav tervisekolmnurka müüv võrkturunduse firma.

Eestis on ta uus aga laieneb kiiresti.

Kel isegi väike huvi saatke meil ja annan täpsema informatsiooni ( tühikargajad, kes asjast midagi ei tea, palun oidke eemale).

mmike21@mail.com
 
tegelen 31. juuli 2011, kl 22.17
väiksel määral Gnld -ga ja minu jaoks on see parim ! Toodetele pole midagi ette heita,tasu tehtud töö eest on alati õigel ajal üle kantud,on Eesti turul olnud 14 aastat ja üldse on see firma 53 aastat vana.
 
Autor1234 31. juuli 2011, kl 22.34
Kindlasti on parim Kyäni, vaadates seda süsteemi ja tooteid.

Suur suur eelis ka see, et Eestis suhteliselt uus ja seega potentsiaal laieneda tohutu.

Kui huvi, võtke ühendust!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!