Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
Maxima
 
Raili 01. jaanuar 2011, kl 21.04
Kas on mõtet Maximasse kandideerida?

Huvitab raamatupidaja koht Tallinnas. Nõudmised kandidadile on OK, aga ettevaatlikuks teeb see, et nad otsivad liiga tihti omale töötajat. Miks peaks üks firma iga paari kuu tagant omale uut töötajat otsima?

Kui kellegil on kogemusi Maximas töötamisega, siis palun jagage. Eriti huvitab mind Tallinna kontor.
 
Mari 01. jaanuar 2011, kl 22.35
Hoia Maximast eemale.
 
Raili 02. jaanuar 2011, kl 11.48
Mis seal nii hullu on? OK, odavpoodide müüjatel on tõesti suur töökoormus ning venekeelset kontongenti on palju, aga kas oled ka kontoripoolega kursis?
 
linnalegend 02. jaanuar 2011, kl 12.17
Seal pidi palk miinimumilähedane olema ja lisaks saadetakse neid poodidesse müüjaid asendama vajadusel :-o
 
to Raili 03. jaanuar 2011, kl 10.54
No kui Sa Delfi naisteka asemel viitsiksid minna näiteks maxima kodulehele, siis näed, et enamus seal töötavatest inimestest (nimed kodulehel siis...müügi- ja ostujuhid jne) on samuti vene nimed......Nii et.....jah.....lisaks pakun et vähemalt 80% on alla 25 aastased otse koolipingist tulnud vene tibid (sry aga ei taha kedagi solvata)
 
muretu 03. jaanuar 2011, kl 13.24
ja mina olen alati imestanud, kuidas maxima vajab alati töötajaid praegusel tööpuuduse ajal...Aga mis puutub vene nimedesse või venelastest töötajatesse kritiseerivalt suhtumisse vaid nende rahvuse järgi... Maxima tegutseb ja endise balti vabariikide territoorumil, kus vajatakse hästi vene keelt kõnelevaid inimesi. Praeguse aja noored ei oska ju isegi vene keelt suhtustasandil, ehk vaid kakskeelsest keskkonast pärit noored. Aga teemaalgatajale, delfist võib ju saada mingeid nõuandeid :) Kahjuks mitte olulistele küsimusele vastuseid. Kui sul on olemas töökoht, mina ei riskiks maximaga. Kui ei ole, no mida sul veel kaotada on?!
 
m...... 03. jaanuar 2011, kl 13.46
Minu ema sai ka cvkeskuse kaudu sinna koristajaks. Läks kohale ja õeldi et on 12 tunnised tööpäevad. Kell 7:30 algab töö kuni 19:30. Olin emaga koos esimesel korral ja ülemus oli päris ülbe, kuna ema saab invaliidsuspensioni siis küsis nagu parastavalt: See töö on raske teiesuguse jaoks, arvatavasti te ei saa hakkama. Kui proovipäevale läks, oli nagu katastroof, ta ei pidanud vastu kui 1 tund. Ta peab varem tööle minema, et kuskil treppi ka puhastama, süüa tegema 30 inimesele, koristama 12 tundi(pause on päeva jooksul väga vähe,kui ma ei eksi siis vist 1 kord päevas pidi olema). Ning koristusruum oli nii sitane ja saali põrandad olid ka lihtsalt musta lapiga laiali höörutud.
Ja palk selle eest on 4000 krooni!!!
 
to muretu 04. jaanuar 2011, kl 09.44
ei olnud kritiseerimine vene rahvusest töötajate vastu vaid vastus raili küsimusele, et kas kontoris töötab ka vene keelt kõnelev rahvas. jah töötab ja mitte nn. kakskeelne venelane vaid ikka rohkem umbkeelne ehk siis ainult vene keelt kõnelev. ja natuke kõrgematel positsioonidel töötavad leedust pärit töötajad ei oska mingi nipiga eesti keelt. Nii et vene keelt räägid seal kontoris ikka 8 tundi päevas (ei ole halvustavalt öeldud vaid vastatud teemaalgataja küsimusele reaalsuse kohta)
 
55 05. jaanuar 2011, kl 08.53
Selle maxima maine on alla igasugust arvestust,juba siis taipad kui astud poodi ostureisile.Kõik on nii kitsas,ühtki asjalikku inffi müüjatelt ei saa,sest neil on nii mossis ja kurnatud olemine-ei julge nende poole pöördudagi.Pluss see mis on igalpool meedias läbi käinud et ülemused pidavat töötajaid sõimama ja kõiges süüdistama.Kodukord on null.Ei mingit inimlikkust pole kuskilt kuulnud.Ja et koguaeg töötajaid vaja- seegi näitab et personal pole üldse püsiv-eks ikka palkade pärast.
 
Maximaalne Magazin 26. jaanuar 2022, kl 20.26
Makxzimasse tööle sain palka sain ka mis on küll naljanumber brutona mitte neljakohaline number netona aga sõbrast sain lahti. No seal pakkumine et sõbra neljaks kuuks sunnitööle tood saad 60 eurot. Ma agiteerisin kõige suuremat sõpra see ütles et mõnitad või sul ikka see sõber koorib sõbra berse plaan mina enam su sõber ei ole
 
KLEEPEKAS 13. september 2023, kl 13.50
Jaeketid on vastu algatusele märgistada Venemaal äriga jätkajate kaubad KaKa tohib ja teised mitte Kuidagi diskrimineeriv nagu Üks võib korralikku kasumit teenida ja teised pühkigu suu puhtaks Kakale kaa see veripunane lätakas otsaette Kassi saba alla oma kleepsudega kas Katja Z Kallas juba kannab kleepsu Äkki kannabki seda vahtralehte saba all kahe jala vahel aint sul põle rönken ehk selgeltnägemist Pange parem Partei ja Stenbocki uksele neid silte, mist te poode nöögite Äkki paneme kaubale mis on eestis toodetud kohe ukraina lippu kulge vikerraadio peaks ka hommikul eesti humni asemel ukraina humni mangima ja riigikogu tuleb umber nimetada raadaks Võiks olla veel klepsud nende firmade kaupadel kus töötab lgpt inimesi, siis saaks toetada firmasid kes annavad tööd neile vaesekstele lisaks võiks veel usu, nahavärvi ja muude omaduste põhjal tooteid märgistada et kõik ikka kõiki võimalikult mugavalt diskrimin.. ptui toetada saaks ma tahtsin öelda Siis peaksid koik selle märgi saama. Kindlasti veetakse kaup jaekettidesse autodega mille paakides on Venemaal väljapumbatud naftast valistatud kütus. Märgistame tooted mis sobivad ainult eestlastele. Ja siis veel Lõuna ja Põhja Eesti võiks eraldi märgiga olla Nende kaubanduskettide ette kes keelduvad verekauba märgistamisest võiks riputada suures spännerid, et antud kauplus või kaubanduskett toetab vene sõda Ukrainas. Kuhu see suur lääne demokraatia ja kõikvõimalikud inimõigused haihtusid et isegi mikroskoobiga ei näe?Olen täiesti kindel, et superukrainatoetajad on ammugi endale slgeks teinud, mida kõlbab ja mida mitte põske pista. Tuleb ikka salapolitsei palgata inimesi poodidesse JÄLITAMA, et TÄPSELT teada saada, kes need "õudsed" veneäri "soosijad ja edendajad" meil on. Hiljem TÜHISTADA lasta töölt lahti ja mitte kunagi enam tööle võtta lapsed koolist ja lasteaiast välja heita vanad vangi v venemaale küüditada jne jne. Täie rauaga neile kes 100% ei toeta ukrainat! Ukraina lipp esikohale Poes võiks olla suur silt riigi nimega ja seal all selle riigi kaubad Ei suuda iga päev netist tuhlata mida võib osta ja mida ei või Vene riigi lipu all oli aint Moolotohhvi kokteil seegi enne täietahulise denatsihhvitseerimise eelsest ajast Ma olen ikka räme kurjategija. Terve elu olen USA kaupu ostes õigustamata sõdu toetanud, mille tagajärjel riigid on palju hullemas seisus kui enne kuigi õige mees läheks ja ostaks selle peale ka ameerika nööri ja... Tänapäeval polegi toidukauba ostmine nii lihtne nagu varem. Lisaks hinnale tuleb jälgida kalorsust, E ainete sisaldust, toote koostist, säilivusaega, tootja riiki ja tehast, poliitilist orientatsiooni, kaupluse sõbralikkust, jne Sellised kaubad tuleb mitte märgistada vaid koheselt eemaldada ja hoopis müüjad häbimärgistada Ootan pikisilmi, et tähistataks ka vikerkaarevärviliste kleepsudega vastava poliitika ajajate tooteid. Meie laste tuleviku nime huraa Kas keegi on kursis et kui Venemaa end lagundas kui paljud kapriikide ettevõtted oma tööstuse sinna viisid hr Borell ütles sellise lause El õitseng on tänu Hiina odavale tööjõule ja odavale Vene gaasile kas pole mitte karta et supiköögi järjekorrad pikenevad ja paljud võivad kerjakoti üle õla visata tulevik kaasaegses maailmas on päris tume ja kuldmunad võivad seest mädad olla Päris imelik, et enne neljateistkümnendat aastat kui usa ja lääne abiga Janukovits kukutati ja poroshenko asemele pandi eestlased ei teadnudki kui head inimesed on ukrainlased ja kui suured eesti sõbrad arvati et on tavalised slaavlased Kui ukraina tapab SIIANI nagu terroririik ikka Donbassis inimesi ja ka mujal Venemaal kes talle ei meeldi siis tema tooted lausa PEAVAD SIIN RIIULITEL HAISEMA ja vihkav eestlane jätab oma pere ja lapsed nälga ja sureb ka ise nälga kui saab sellega näidata oma toetust ukraina oligarhidele ja usa võimudele kes iganes seal seda riiki juhivad Kus sa olid kui USA pommitas Iraaki, Afganistani... Lammas! Debiilsemaks ei anna minna! Ja agressor on siin Ukraina! Alates 2014 käib sõda, mida toetas vaikselt lääne pasamaailm Ukrainat toetavate firmade kaubad tuleb ka märgistada , siis tean mida mitte osta Igaühel on võimalik toetada ukraina rahvuslikku terrorismi Venemaa ja ka meie endi vastu ostes nende firmade tooteid, mis jätkavad tegutsemist ukrainas. Anna sinagi oma panus! saala kokaiina Kohalikele on Venemaaga äriajamine lubatud. Estonia First nagu laulavad trumpism ja orbanism Meil siin kiretakse, et näe alkotootjad ka jätkavad. Kuulge see on ju lausa super müüa orkidele kärrakat ja neilt raha vastu võtta. Selle eest peaks hoopis kiita saama mitte punast silit külge. Tegemist keemilise relvaga ja selge Ukraina aitamisega rindel kui seal jommis peaga töllid vastas
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!