Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
Õpetajate streik- ei taha streikida
 
tööline 28. veebruar 2012, kl 06.57
Ei oska teemat mujale sokutada. Nimelt on mure ei soovi streikida mina ja mu kolleegid. Koguaeg räägiti õpetajate streigist, kuid nüüd järsku haridustöötajate streigist.
Ma ei ole õpetaja, kuid töötaja ühes haridusasutuses. Mida teha, ei taha kolm päeva ilma rahata kodus istuda.
 
soovitus 28. veebruar 2012, kl 08.04
mine siis mõnele talunikule appi, neil vb vaja kartuleid sorteerida. maksa sulle miinimumpalka
 
.... 28. veebruar 2012, kl 08.11
Sellist musta tööd ma ei tee, sorry, olen tõeline siidikäpp.
Ühesõnaga öeldakse lammastele, et sreigi ja peangi... väga huvitav
 
... 28. veebruar 2012, kl 08.38
Ei taha kodus istuda, siis mine tööle. Iga inimese enda asi, kas ta osaleb streigis või mitte ja tööandja peab võimaldama töötamise ja kui tööandja süül ei ole võimalik töötada, maksab ta sulle sinu keskmist palka. Haridustöötajad seadusi ei loe? Või on lihtsalt tolmu ülesse keerutada vaja?
 
xx 28. veebruar 2012, kl 08.55
tööline, oh sind väetikest tõesti. nuga kõri peal sunnitakse streikima.
arvan samuti, et nii rumal üks haridustöötaja ei ole, lihtsalt õrritamiseks mõeldud teema.
 
? 28. veebruar 2012, kl 09.13
Kellena sa töötad?
Igaüks polegi haridustöötaja, kes haridusasutuses tööl käib:
2. Haridustöötajad on koolieelsete lasteasutuste, lasteaed-algkoolide, huvikoolide, põhikoolide, gümnaasiumide, kutseõppeasutuste, rakenduslike kõrgkoolide ning täiskasvanute koolitusasutuste õpetajad (kasvatajad, õppejõud), nimetatud haridusasutuse direktorid (juhatajad, rektorid) ja teised pedagoogid.
 
Kindlasti 28. veebruar 2012, kl 09.50
On too tööline mingis haridusasutuses - luuaoperaator ja peab end kohe haridustöötajaks!
 
ikka 28. veebruar 2012, kl 10.09
sest ta luud pühkis enne ülikooli põrandat.
 
teemaalgataja 28. veebruar 2012, kl 11.32
Olete ikka õelusekotid, teema on siia püstitatud täiesti siiralt ja oodates adekvaatseid vastuseid. Oletame, et olen jah "luuaoperaator"(tegelikult ei ole), kas seda tööd ei olegi vaja teha?
Räägin enda pisikese kollektiivi poolt, meie kollektiivis on Tartu Ülikooli haridusega inimesi ja peda lõpetajaid. Meil oli koosolek ja meile ütles juhtkond, et 7,8,9 märts on meil palgata puhkus. Täna ilutses koolilehel kiri, et nendel kuupäevadel streigivad kooli töötajad..., mitte sõnagi haridustöötajatest.
Sellest tekkiski küsimus?
Kui siin on enamus vastajaid HARIDUSTÖÖTAJAD on mul siiralt häbi teie pärast.
Põhimõtteliselt sain ma siiski vastuse kätte.
Tänud ja ilusat streikimist
 
to teemaalgataja 28. veebruar 2012, kl 12.20
Lugege tööseadlusandlust. Töötaja kirjutab ise palgata puhkuse avalduse, sõltumata haridustasemest, ei ole pliiatsi haaramisega kunagi kiiret, tegelikult ei huvita tööandjat teie kirjaoskus.
Tööandja saab saata sundpuhkusele ja see juba hoopis teine teema.
Inimesed siin polegi hetkel nii õelad olnud, su teema on lihtsalt tundlik ja alustada oleksitki võinud oma viimase postitusega, oleksid saanud ka teistsugused vastused.
 
to teemaalgataja 28. veebruar 2012, kl 12.23
Unustasin. Ja loomulikult on luuaoperaatoreid ka vaja ja ka nende palk võiks olla kõrgem, sest see töö pole sugugi lihtne ja ta peab oma päris häid teadmisi kemikaalidest, nende käitlemisest, tundma erinevaid kattematerjale ja värve ja jne. Nõustud?
 
Vabariigi valvur 27. märts 2023, kl 16.32
Näe saksamaal streigivad no kas te proled aru ei saa et teie elatustaseme mõningane langus aitab kaasa demokraatia edenemisele ja Ukraina võidule.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!