Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
vajan lisatööd
 
tüdruk 19. september 2002, kl 12.02
Tere kõigile!

Lugedes eelnevalt sekretäride plaganumbreid, pean kurbusega tõdema ,et ka minu palk jääb 4000 ringi ja seda pole eriti palju.
Kas keegi teab või on kuulnud (poodi),mis vajak õhtuteks teenindajaid sobivad ka lisaks veel nädalavahetused. Oleks lihtsalt hädasti raha juurde vaja ja seetõttu oleksin nõus töötama ka rohkem.
Ette tänades
 
elevant 19. september 2002, kl 14.00
kas tahad kindlasti teenindajana tööd? miks arvad, et see sinu jaoks parim on?

ja üldse, kust linnast oled?
 
Piret 19. september 2002, kl 14.12
On pakkuda väga head teenimist võimaldav lisatöö.Hea võimalus õppimiseks,arenemiseks ja saab ka reisida.Sobivad inteligensed ja haritud inimesed.Kuna töötan ise Pärnus ja sina tõenäoliselt Tallinnas siis huvi korral võta ühendust Tallinna keskusega nr.05214800 ja ütle ,et Piret Pärnust palus helistada töö asjus ja siis saad juba leppida kokku vestluse.
 
. 19. september 2002, kl 14.15
Piret, mis usaldusväärsust peaks äratama sinu teade, kui sa ei ütle, millega tegu. Ilmselt Herbalife või ümbrike täitmine/avamine.
 
tüdruk 19. september 2002, kl 14.18
Olen pärit Tartust. Miks teenindajana! Sellepärast, et otsin just õhtust ning nädalavahetuseks tööd ja seda põhitöö kõrvalt, et lisa teenida,sest 4000 krooniga kuus pole võimalik ära elada, kui pead üksinda maksma üüri, kooli jm kulud. Kuna olena üksik ja vallaline 23.a. tüdruk , võoks lihtsalt õhtud ärakasutada, mitte kodu magada.
 
lihtsalt komm 19. september 2002, kl 14.27
jaa, ja intelligentsuse poole pealt oli usaldusväärne ka Pireti sõna selle tähistamiseks...
 
Töökas 19. september 2002, kl 14.28
Mul sama jama! Võiks õhtuti teha lisatööd, selle asemel, et koju magama minna. Põhitöökoht on Tallinnas. Ma võiks vabalt peale tööd tegeleda millegi sellisega, kus ei pea inimestega suhtlema (nt.andmesisestaja, massõmbleja jne jne).
Kui kellegil pakkuda, siis andke teada!
 
Piret 19. september 2002, kl 14.36
Lp.Punkt ma ei üritagi kelleski inierneti kaudu usaldust äratada vaid pakun hoopis tööd ,mina teen ise sama tööd ja väga edukalt ,ka lisa tööna.Lp.Tüdruk ,otsin sulle mõne tunni jooksul Tartu keskuse numbri ,kui vajad ikkagi lisatööd siis soovitan soojal ühendust võtta .lisatööna on teenimis võimalused 3000-5000kr.kuus .
 
Norija 19. september 2002, kl 14.42
NO jah, ex me võime siin valida kahe asja vahel ,kas norida siin kellegi puuduvate tähtede üle(juhtub ka paremates perekondades)või teha tööd,mina valiks ikkagi teise varjandi.Eestlase mentaliteet on ise ei taha ja teisele ka ei anna.
 
tüdruk 19. september 2002, kl 14.43
LP.PIRET!
Oleksin Sulle väga tänulik, ootan siis seda numbrit !
 
to Piret 19. september 2002, kl 14.43
Piret kas teisi hädasolijaid ka aitad?
 
kiisu 19. september 2002, kl 14.51
jah, tunneks ka huvi aga mitte siis, kui müügitööö..
 
Piret 19. september 2002, kl 14.54
Jah, loomulikult ,Pärnus lähimat teavet saab nr.055634446,Tallinna nr. on kirjas eespool.Lähemal ajal saan ka Tartu keskuse tel.nr.Töö on rahvusvahelisel tasandil ,kasuks tuleb nii arvuti oskus kui ka ühe võõrkeele oskus (k.a. venekeel).Väljaõpe toimub nii linnade keskustes kui ka hiljem välismaal.
 
Piret 19. september 2002, kl 14.59
Ei ole tegemist kotikaubandusega ,töö toimub enamasti neis keskustes .Kui on olemas sobiv ruum võib teha lausa kodus ,varjante on mitmeid ja see on ka põhjuseks miks täpsemalt räägitakse alles töövestlusel ,kas sobib see töö teile ja teie sellele tööle.
 
Saabastega Kass 19. september 2002, kl 15.22
Piret, Piretikene:

- inteligentne -

- varjante -
huvitav mis tööd sa ise teed sellist sõnavara omades?
 
annliis 19. september 2002, kl 15.23
mnjah, eks see ikka Herbalife ole..
aga Piret, intelligentsed inimesed võiksid ju elementaarseid kirjavigu vältida, eks ;)
 
Cica 19. september 2002, kl 15.27
Ja siis veel selline pisiasi, et tühik pannakse ikka peale koma või punkti, mitte enne. Noja siis veel see ka, et lisatöö ja teenismisvõimalus kirjutatakse kokku:) Lihtsalt informatsiooni mõttes...
 
piret 19. september 2002, kl 15.35
Valik on teie , kui siin hakata lahkama kuidas keegi foorumis kirjutab siis võiks uue rubriigi avada. Kes tahtis see leidis kirja pointi enda jaoks üles ,aga kes tahab kedrata, jõudu tööle.
 
tüdruk 19. september 2002, kl 16.15
No tõesti, ma ei saa aru! Siin foorumis peaks eelkõige süvenema probleemidesse, mitte vaatama ,kuidas keegi kiiruga ja vigaselt kirjutanud on. Rohkem tolerantsust paluks!
 
wo:man 19. september 2002, kl 16.30
Ma kohe huviga kuulaks, mis tööd neil numbritel siis pakuti. Kas keegi helistas?
 
Pardafilosoof 19. september 2002, kl 16.53
Ma tahaks ka teada, mis töö see selline on, et ei kõlba avalikult kõva häälega nimetada.
 
Suusi 19. september 2002, kl 17.09
hmm, minu meelst öudsalt tore, et nii kohe soovitajaid on. ärge ilkuge. laske nüüd inimestel ikka endal otsustada.
 
väikeMy 19. september 2002, kl 17.50
aga kui niiii vigaselt kirjutatakse (need ei ole näpukad) ja üldse ei taheta öelda, mis töö see ikkagi on, siis lihtsalt tekib vajadus natuke norida :P
 
:-) 19. september 2002, kl 18.26
Piret, sa võiksid ju öelda UMBKAUDU, mis tööga on tegemist? Ma ei taha norida, aga kus ma tean, et sa näiteks hoopis mingi haige vanamees ei ole? Ja kuidas ma lähen niimoodi vestlusele, kui ma isegi ei tea, millega/kellega mul tegemist on?
Ära solvu, püüa lihtsalt meie seisukohast aru saada!
See, et aidata soovid on muidugi igati tore!
 
elevant 19. september 2002, kl 19.27
tydruk, meila mulle, räägime!
 
Remark 19. september 2002, kl 21.33
tydruk-

kas said mingi numbri? Äkki võtad mind ka kampa ja uurime koos, millega tegemist?:-) Ma ka Tartust.
 
Kah huviline 20. september 2002, kl 01.17
Nuu, kuda seisud nüüdseks?!

Kas saite teada, et tegu on Herbalife´iga?! Kuna tõenäoliselt on... Või variant Oriflame ja Avoni müügiesindaja. Olen selles üsna kindel, kuigi 3-5K lisaraha poleks paha kellelegi... ;o)
 
minaka 20. september 2002, kl 09.20
Kes seda Herbalife veel tänapäeval ostab, et 3-5 k saad?

Ja sama on ka nende oriflame ja Avoniga? Nn Avon-lady amet on ikka suhtnõme ja tahan tutvuda inimesega, kes saab üle 1000 kätte selle pealt!!
 
viibeke 20. september 2002, kl 18.31
hmmm...avonit ja oriflame müüa on nôme ... eriti nôme on see inimeste jaoks, kes selle pealt 10 000 ringis kuus lisa teenivad. et sina sellega hakkama pole saanud/ei saa neid inimesi küll muretsema ei pane.
 
elevant 20. september 2002, kl 18.33
et saada avoni müügist ca 1000 kr kätte, on vaja müüa 4000 krooni eest kataloogihindades. arvuta ise, arvestades, et üks kreem maksab juba 150-250 krooni.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!