Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
mida tööandjad ometigi tahavad?
 
siresäär 16. oktoober 2002, kl 18.03
Huvitav, miks sellised inimesed kurja saatuse tahtel ringlevadki AINULT selliste firmade vahel, mis katseajast kauem kedagi ei pea? Vahest on neil inimestel puudu näiteks koostöövõime? Või on nad distsiplineerimatud? Või ehk juhitamatuse probleem? Ja kuna tegemist isikliku probleemiga, siis kordubki see ettevõttest ettevõttesse.. kuni cv saatuseks on default prügikast...
 
töötaja 16. oktoober 2002, kl 21.36
siresäärele: ma ei tea öelda midagi sellest, kas just kindlad inimesed satuvad sellistesse firmadesse, kus tööjõupoliitika on nn katseajakokkuhoiule üles ehitatud. Aga sellistest firmadest olen kuulnud oma tuttavate kogemuste põhjal küll. Ja ongi nii, et vähemkvalifitseeritud tööle võetakse teadlikult inimesi vaid katseajaks, et ei peakski korralikku palka maksma. Loomulikult sellest teadlikust lollitamisest kandidaatidele ei räägita. Ja neid heauskseid ikka leidub, kes loodavad oma kohusetundliku tööga aja jooksul selles firmas karjääri teha ja korralikumat palka saama hakata. Ei maksa arvata, et alati on tegu saamatu inimesega - tõesti on selliseid firmasid, kes inimesi niimoodi lollitavad.
 
Kille 17. oktoober 2002, kl 09.05
To: Siresäär
Omal oli juhus, kus läksin tööle. Juba töötades üritati mulle kaela sokutada mat.vastutust seifi eest, kuhu kogunes nädalas ca 100 000 EEK ja seifi võtmed oli peale minu veel 3 inimesel. Loomulikult hakkasin vastu ja töötasingi seal siis ainult 2 kuud. Ja üks inimene, kellel võti oli alalises rahapuuduses siputav noormees-müügijuht, võttis pidevalt sealt laenu. Eks raamatupidajal, kes seal senini sebinud oli, sai kõrini ja tahtis asja endale soodsalt lahendada.
 
personaliotsija 17. oktoober 2002, kl 12.14
Ei oskagi kohe mingit põhjendust leida. Äkki on CV tõesti LIIGA pikk/põhjalik/ülespuhutud... Nii et lugejal jääb mulje, et CV saatnu a)on nende firma jaoks liiga hea b)on endast liiga heal arvamusel...
Oma kogemustest võin öelda, et head töötajat otsi ikka tikutulega taga, nii et kui CV tingimustele vastab, siis ma küll aru ei saa, miks teda isegi vestlusele ei kutsuta.
 
mari 17. oktoober 2002, kl 20.00
no mina tean konkreetselt firmat, kus pidevalt peale katseaega antakse jalaga. Need üksikud, kes jäävad, istuvad miinimumpalgaga v6i siis saavad osa mustalt. Ja sama firma pealt on ka cäga hästi näha, miks ei taheta kunagisi firmaomanikke tööle v6tta- need peavad end lihtsalt jumalaks, ettev6tte vara on nende jaoks automaatselt isiklik vara jne.
 
Tööotsija 17. oktoober 2002, kl 22.45
Kompleksides vaevlev diktaator-maniakk oled.
Ehh vähem bõ takih!
 
Tööotsija 21. oktoober 2002, kl 12.25
To personalitöötaja.

Sa jäädki tikutulega head töötajat otsima, kui sa isegi vestlusele inimest ei kutsu. Mitte et mingi poole tunnise vestluse käigus aru peaks saama, kui hea töötaja ta ikkagi on!!!!
Minu puhul näiteks on 5-6 äraütlevat vastust tulnud. Aga kui nad vähegi teaks kui töökas ja kohusetundlik ma olen (see ei ole absoluutselt enda kiitmine, lihtsalt eelmine ja praegune ülemus on seda ise öelnud ja seda ka mitte otse mulle, vaid teistele).
Eelmises töökohas pakuti kõrgemat ametikohta, siis kui lahkumisavalduse lauale panin. Ei võtnud vastu.
Mul ei ole midagi töö tegemise vastu- mida rohkem seda uhkem. Aga tahaks ka selles eest korralikku palka saada! On´s seda palju tahta?????
 
tööandja2 22. oktoober 2002, kl 14.04
Eks igal tööandjal ole omad kriteeriumid. põhiline mida kardetakse on see, et võtad inimese tööle ja ta osutub vaatamata heale resümeele ebakvaliteetseks. Oman ise kogemusi ajaloost ca 15 inimesega, tööd pakun ca 50 inimesele. Siit hakkabki mängima inimese isiklik sümpaatia. Palganumbri üle kauplemine on igati loomulik kuna tööandja ostab ju omale püsiteenuse! Veepisarale nii palju, et tundub kuidagi, et see sinu pakutav inimene ise olevat liiga tagasihoidlik. Kuna resümee on hea ja ka palk on kaubeldav jätab ta lihtsalt ise-ennast müües liiga külma mulje. Küll aga sa ise tundud olevat hea töötaja!
 
Siberit 24. detsember 2020, kl 23.42
 
Häid 27. detsember 2020, kl 01.21
Häid kohti antakse onu poja poliitika tulemusel oma sugulastele ja tuttavatele.

Enamus mingeid töid on lihtsalt koha täiteks või Euroopa rahade kasutamiseks.

Elu meie ümber pole enam ammu reaalne kõik võlts ja vale, igasugused haldurid juhid jms.... Seal pole haridust vajagi ega teadmisi need kõik on jagatud tutvuse poolest.

Tutvuse ja perekonna kaudu käivad head tööd

Ka rimi müüaks ei saa sest sinna on algselt haridusega tahtjaid lausa järjekorras.

Reaalsus on see et kedagi ei huvita kui pädev te olete.
Head tutvused ja ametid käivad kas perekonna või läbi voodi
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!