Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
Naised-puutöö!!!
 
KaRi 25. november 2002, kl 13.05
Miks mitte? Kirjutage mida arvate... Ajame kamba kokku ja läheme õige puutööd õppima?
 
saag 25. november 2002, kl 14.13
Kõige hullemad on suured tööriistad, ketassaag näiteks. Väikeste riistadega nagu peitlid saab iga naine huvi korral hakkama.
 
nõutu 25. november 2002, kl 14.26
kõige jubedam on siiski höövel! Kui üle käib, ei mingit isikupära enam...
aga tegelikult, miks mitte
 
capote 25. november 2002, kl 14.39
et tuleks küll - olen isegi otsinud kohta aga pole leidnud - kui tead kus saab õppida anna teada
 
KaRi 25. november 2002, kl 15.01
To:capote
Vaja naiskond kokku ajada... Praegu meid 2. Aga ehituskool tahab vähemalt 8 liikmelist naiskonda. Nii, et kui huvitatud oled siis hoiame ühendust!!!
 
Rainy 25. november 2002, kl 15.09
Räägi natuke lähemalt. Mis koolitusega tegemist on? Päevane, õhtune vorm? Milline on hind?
 
. 25. november 2002, kl 15.44
 
xxx 25. november 2002, kl 16.34
MILLEKS OMETI???
 
ex õpilane 25. november 2002, kl 16.45
käisin... õppisin.. rahule jäin...

esimene asi on see, et harjuta varakult mõttega, et sind vaadatakse ikkagi kui täiesti lolli inimest. seda, et keegi tuleb sellist ainet õppima, kuna tahab, seda ei usu keegi. muidugi vaadati pea viltu, et kui naine ma ikkagi olen. ahjaa... tööle võeti ka. ainuke tütralaps tervel objektil.

algul olid kõik kohmetunud. siis ma pidin tõestama end, et ma olen ikka täie mõistuse juures ja tean mida teen. lõpuks.. tulin ikkagi ära.

kurb on mõelda, mulle meeldis see ala.

aga ma seda ainult hobi pärast õppisngi.
 
õpilane 25. november 2002, kl 16.51
siis sobiks mulle, ma käin ikka sellistes koolides, kus õpilaste peale natuke viltu vaadatakse, aga nendes on huvitav - kõige rohkem õpib seal muidugi praktilist psühholoogiat :)))
 
Sugar 25. november 2002, kl 22.35
Põhimõtteliselt olen käsi, s.t. huvitab. Kui aeg võimaldab muidugi ka :)
 
Puutibi 26. november 2002, kl 08.24
Olen mööblitisler. Armastan oma tööd üliväga. Kui peale põhikooli lõppu tahtsin minna kuhugi puusepaks õppima ei õnnestunud see sugugi, sest ma olen naissoost. Kohe koolist öeldigi nii, et meie küll tüdrukuid ei võta. Loobusin siis oma plaanist ja läksin keskkooli. Aga see mõte ei kadunud kuhugi ära. Peale keskkooli lõppu uurisin kõiki võimalusi ning läksin lõpuks Soome õppima. Õppisin 5 aastat ning nüüd valmistan eritellimusel mööblit.
 
KaRi 26. november 2002, kl 09.05
Tänapäeva mehed ju ei oska midagi... Niisiis tuleb see naistel selgeks õppida!!!
 
KaRi 26. november 2002, kl 09.13
To:Rainy
Need kursused hakkaksid toimuma Ehituskoolis... Ise tahaksime õhtuseid või nädalavahetustel toimuvaid kursuseid. Hinda kahjuks momendil ei tea veel... aga niipea kui saame teada palju oleks tulijaid... siis saame ka hinna teada.

To:Sugar
Nädalavahetused või õhtud...
Kas sobiks?
 
KaRi 26. november 2002, kl 09.20
Annan oma maili... Kes huvitatud, võiks oma kontakti saata...
annkristines23@hotmail.com
 
Pooh 26. november 2002, kl 10.55
Kas see õppimine on vanusega(noorusega) piiratud? Kui ei, siis oleks ka huvitatud. Kas kursused kestavad aasta või rohkem?
 
KaRi 26. november 2002, kl 11.18
Me ise 24a. ja 47a... nii, et pole mingeid piiranguid! Kui asi huvitab... Siis võta ühendust!
Eks see kursuse pikkus oleneb sellest mida me soovime ära õppida... aga konkreetselt pole veel õpetajaga rääkinud.
 
Sugar 26. november 2002, kl 12.46
Milline ehituskool see muidu oleks - kas see seal Koplis või Pärnu maanteel?
 
blaaa 26. november 2002, kl 13.42
just täna mõtlesin, et peaks ise puutööd õppima...et ise koju mööbel ja ....yldse mõnus..ja loominguline. ei tea mis sest välja kyll tuleks, ma tartus...
 
KaRi 26. november 2002, kl 14.10
To : Sugar
See on Pärnu mnt. oma
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!