Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
Vajan vanuri hooldajat Tartus
 
Val 31. detsember 2003, kl 05.03
Vajan kedagi, kes oleks valmis hooldama 90 aastast naist, kellel oli insult kuu aega tagasi, praegu on ta taastusravil, malu on enamvahem korras aga parem pool halvatud Inimesena vaga tore ja moistev Hooldaja kohustuseks oleks toidu valmistamine, toitmine, pesemine ja ymberpaigutamine voodis (lihtsalt ymber keeramine, nii, et lamatised ei tekiks), voodipesu vahetamine ka, ja hooldaja ei peaks pahaks panema kui ta tualettruumi minna ei saa
Kui keegi on huvitatud siis palun kirjutage, jatke e-mail voi telefoni number koos palganoudega
 
Kertu 31. detsember 2003, kl 11.39
Tallinnas palkasin selleks inimese Diakoonia Haiglast. Tasu on 35 eek tund. Hiljem hakkasin otse tädile maksma sain 22 eeku tund. Päris kallis lõbu ikkagi.
 
kurb muie 31. detsember 2003, kl 13.57
Lapsehoidja tasu... proportsioonis hoolealuse kehakaaluga.
 
Iir 31. detsember 2003, kl 15.54
Meili mulle; räägi lähemalt! Kogemus olemas.
 
dipl.hooldusõde 31. detsember 2003, kl 23.44
Helista mõnda firmasse ja küsi õpetatud spetsialisti või kutsu haiglast mõni hooldusõde, ära võta tänavalt, siin on vaja oskajat inimest, kellele ei pea seletama, mis on hooldusõe töö, ta lihtsalt teeb seda ja kõik.
Mis tasusse puutub, siis võtab näiteks Tallinnas Diakooniahaigla ise sealt kopsaka summa ning nende hooldaja saab kusagil 16 krooni sellest, mis teie nagu temale maksaksite.
Tasu on igal pool erinev ja kõigub 16-100 kroonini tunnis.
Hea hoolduse korral võib raske haige kodus elada ka aastaid ja ikka maksate vähem kui hooldusasutuses.Haige tahab alati olla kodus ja kas leiate, et haige põetamine on nii lihtne ja kerge, lihtsalt tõelised inimesed, kes seda tööd on koolis õppinud tegema, armastavad seda tööd aga rahaasi on juba teie rida.Igaüks tahab oma töö eest palka ja diplom ikka maksab , see näitab oskust.
 
Val 01. jaanuar 2004, kl 09.51
To Dipl.hooldusõde: Aitahh, et kirjutasite mulle, olen ise ka hooldusõde aga kahjuks ookean eemal, tean kyll kuidas see hooldamine on, minu praegune hoolealune kaalub 120 kilo (mina 50), on ka voodihaige peale insulti (stroke), ma saan hakkama tema pesemisega, voodilinade vahetamisega ja tagumiku puhastusega, tuntakse rohkem muret, et ehk ei joua tosta jne, aga tegelikult on vaja moistust kuidas asju korraldada , see ei ole mul esimene hoolealune, on olnud hullemaid, ma olen neid koiki armastanud ja vastavalt ka kohelnud (ilmselt teisiti ei saakski sellist tood teha), koik tahavad oma kodus surra (ise ka tahaks), minu praegust patsienti taheti vanade kodusse panna, tema neljast lapsest kolm tahtsid seda aga neljas (vanem poeg) ei tahtnud ja kysis minu kaest, et mis teha , ytlesin, et mis Sina valiksid 2 kuud onnelik oma kodus voi 1 aasta onnetult vanadekodus ja papi nyyd kodus ja onnelik See kellele Tartus hooldajat otsin on vaga armas inimene, kannatlik ja sobralik
 
Kati 01. jaanuar 2004, kl 13.53
Olen lõpetanud kooli sotsiaalhoolduse erialal , kirjuta mulle ja me jõuame kindlasti tööaegades ja palgas kokkuleppele, asun samuti Tartus .katiorivlame@solo.ee05182425
 
helbe lill 23. jaanuar 2013, kl 16.34
tere paln võtke minga ühendust , oleks huvitatud !
 
ka hooldaja 24. jaanuar 2013, kl 12.53
Mina pakun Võrus hooldajateenust,minul on tunnitasu 2euri. Hetkel hooldan 2vanurit.Oma transport.Kogemused olemas. andrea.lepik@mail.ee
 
jj 24. jaanuar 2013, kl 14.00
Kuuutus ju 9 aastat vana! :)
 
Pai 29. juuni 2016, kl 14.09
Vajatakse hooldajat 80 aastasele naisterahvale Tartus, umbes 2x 1.5h päevas, hommikul ja õhtul.
 
mis 29. juuni 2016, kl 18.50
kellaaegadel see oleks?
 
kai 02. juuli 2016, kl 19.40
Kus kandis vanainimene elab ? Missuguseid töid on vaja konkreetselt teha jne`?
 
Hooldja 03. juuli 2016, kl 11.25
Vajax hooldajat Tallinnas
75a prouale
Paar korda nädalas v-o ka rohkem
1h päevas.
Luulud natuke aga vaikne proua.
Poes käia.. syya teha ..hygieen..
Koristus..
 
viimasele 03. juuli 2016, kl 17.30
ausalt öeldes ei raatsi, enam hakata oma päevi killustama tunnikese kaupa, dementse, võõra vanuri peale,mingi hädise 50-60 euri eest kuus. Oma vaba vabaaeg maksab enam ja lõpuks leiab ikkagi teenuse ostja, teenus pole klüllalt kvaliteetne ja hooldaja liialt kõrget palka, ka on vastutus vanuri eest liiga suur.Parem siis juba minna ametlikult kuhugi hooldekodusse tööle, on mõttekam...
 
Hooldja 03. juuli 2016, kl 18.59
Pole kirjutanud summat
Teie valik
Dementsusest on asi on kaugel
 
Sirje 04. juuli 2016, kl 15.02
Kus vanur elab? Jätke palun enda kontakt.
 
Rita 08. juuli 2016, kl 08.55
Hei, kes sa otsidid prouale Tartusse hooldajat. Kui pole veel leidnud, siis oleksin huvitatud.
 
abi 08. juuli 2016, kl 21.29
Samuti vajaks hooldajat - seltsidaami 77a. prouale Lasnamäel. Vaja käia poes, apteegis ja niisama aega veeta. Kuna vanainimene liigub rulaatoriga, siis üksi väljas käia ei julge, vajab seltsilist. Nädalas 2-3 korda, sobib põhitöö kõrvalt.
 
Hooldja 14. juuli 2016, kl 06.23
Tallinnas
Lasnamäe lõpus
 
abi 14. juuli 2016, kl 18.54
Hooldaja lasnamäel, kirjuta palun meilile. Mis on su palgasoov?
 
hooldaja1 23. september 2016, kl 13.59
kas kellelgi on veel tööd pakkuda
 
otsin hooldajat 29. september 2016, kl 14.42
Pakuksin Tartus tööd inimesele, kes saaks müned korrad nädalas paar tundi käia abis voodihaige hooldamisel (aitaks tõsta ratastooli, aitaks natuke võimelda vms) Lisainfo meili teel: maret.einola@mail.ee
 
huvituja 29. september 2016, kl 21.10
kirjutasin Teile.:)
 
Anne 07. oktoober 2016, kl 13.17
Pakkuda tööd Tln, Mustamäel naisvanuri (85) aitamisel. Käib ise Wc-s ja köögis söömas. Täieliku mõistusega. Toit tuuakse poest kohale. Oleks vaja toitu teha ja nõud pesta jms koristust vahel. Kokku 2-3 x nädalas. Palk kokkuleppel.
inge.133@hot.ee
57827433
 
Anne 16. oktoober 2016, kl 21.15
Tere,
Otsin hooldajat Tartus,kes saaks tulla vanaprouale rohkem seltsiks kui abiks 1-2 tundi paevas hommikuti kuskil 10-12. Palun andke teada kui olete huvitatud ja mis on teie hind.

Aitah,
Anne
 
Annele 18. oktoober 2016, kl 12.59
Palun kontakti,et ühendust võtta.Aitäh!
 
Anne 28. oktoober 2016, kl 14.12
Tere,


Palun kirjutage annenukke@hotmail.com

Tanud
 
Rain 01. jaanuar 2017, kl 16.30
Tere,
olen minagi raskuses oma kalli emaga 78a kes vajaks 1 x päevas,et keegi viskaks talle pilgu peale.Kuna ise oleń väga liikuva tööga ja 3 lapse isa siis on mul niigi aja puudus.Kui keegi teab kedagi või ise pakuks välja siis palun ühendust võtta.asukoht Tartus aardla kandis.
566543494
 
kas 02. jaanuar 2017, kl 17.57
viimasel on ikka õige telefon?
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!