Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
Aga, kui ma ei taha enam tööl käia ÜLDSE
 
sajaaastase tunne 07. juuni 2005, kl 10.26
... ja tunnengi nii, absoluutne motivatsioonipuudus, kuigi uus erialane töökoht, muud ei tunne kui suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurt väsimust koolist ja tööst, kaugel pole päev kui enam toast välja ei tule ja tööle ei lähe.

Mis diagnoos oleks ?
 
? 07. juuni 2005, kl 10.45
Diagnoos oleks: Inimene
 
eh 07. juuni 2005, kl 11.21
.. eks siis tuleks varsti näljasurm ja polegi diagnoosi vaja
 
sajaaastase tunne 07. juuni 2005, kl 11.43
aga kas see tunne võib tulla ka siis kui pole otsest vajadust tööl käia raha pärast, vahet pole homme ei tule ja kõik...
 
lootusetu... 07. juuni 2005, kl 12.18
Ma tunnen muide sama. Töö küll konti ei murra, on erialane ja huvitav, aga lihtsalt ei viitsi enam teha, tahaks puhata. Aeg-ajalt ikka mõtlen, et ei tea, kuidas sinna pensieani välja venitan. Koolis käies ikka mõtlesin, et küll tööinimese elu on hea, õhtud vabad, ei pea õppima. Aga nüüd olen vist selle hea eluga ära harjunud ja ei taha enam tööl käia. Kui nüüd pikalt puhkaks, siis kindlasti tunneks varsti, et ei viitsi puhata, ei viitsi üldse olemas olla ja ajakski varbad sirgu...
 
mol 07. juuni 2005, kl 12.28
no kui tööl ei viitsi käia, tehke siis lapsi..
 
pr 07. juuni 2005, kl 13.50
siis on vaja (ajutiselt) rutiinist välja pääseda ;)
 
sajaaastase tunne 07. juuni 2005, kl 14.00
omaarust pääsesin rutiinist, töö uus ja huvitav, aga ei taha tööl käia, ei ei ei ja kõik, ma tahan teha mis ma just ise teha tahan, aga töö see pole, võibolla tõesti peaks lapse saama.
 
ullike 07. juuni 2005, kl 14.05
Mul ka rahamuret töölkäimiseks polnud ja vihkasin meeletult oma tööd. Käisin seal ainult sellepärast, et end ühiskonna ja tuttavate-perekonna ees inimesena tunda. Siis lasti mind lahti ja nüüd puhkan, kõigest on savi, las mökitavad, et kuule-kuule, kas sa eneseteostust ei vajagi? Eneseteostus my ass! Minu eneseteostus on jalad seinal vedeleda:)
 
sajaaastase tunne 07. juuni 2005, kl 14.09
ullike, oi kui sama tunne oi oi oi lausa, just ühisKonna ja pereKonna pärast ka mina käin, mees mul ka hirmuhke, et tal nii andekas naine, ta ei teagi et ma vihkan töölkäimist.
 
ullike 07. juuni 2005, kl 14.37
Mul mees isegi teadis, ütles koguaeg, et tule ära sealt, ma ju näen, kuidas su vaimne tervis on häiritud ja see mõjutab ka mind. Aga mina käisin ikka hambad ristis edasi. Lahtilaskmine oli nagu taevakingitus;)
 
sajaaastase tunne 07. juuni 2005, kl 14.39
ma ei saagi üldse aru miks ma uue koha kohe vastu võtsin, oleksin saanud pikalt kodus lesida, nüüd narr siin inimesi petta ja nägemist öelda, aga jah mõtlen veel, sest mu vaim tahab puhata :)
 
ullike 07. juuni 2005, kl 14.44
Tule ära muidugi. Vähemalt suvel võiksid puhata. Ma hakkan ka sügisest uut kohta otsima, võib-olla:)
 
naine 24 07. juuni 2005, kl 15.10
ullike ja sajaaastane on ennast leidnud- muidugi jalad harkis voodis meest koju oodata on ka mõnus... (jalad vajuvad ise enesest seinapealt harki)- kui pingutada ei ole vaja siis muidugi ei viitsi tööl käija- sest te ei saa kunagi tunda, mis tunne oma teenitud raha eest midagi tõeliselt suurt ja vajalikku endale osta- nagu näiteks unistuste eluase-ma saan näiteks kuu aja pärast kätte- see on parem kui mistahes orgasm :)

aga teile soovin head lesimist ja hargitamist!
 
sajaaastase tunne 07. juuni 2005, kl 15.13
naine 24 :))) tee midagi, koo heegelda, suhtle vabalt, tee kasvõi sama mis mina tegin, et end õigusega väsinuna tunnen, teine kõrgharidus omandamisel ja kümme aastat tööstaazi turjal, siis räägime edasi ;)
 
ullike 07. juuni 2005, kl 15.24
naine 24, äkki oleks ka sulle veidi puhkust vaja? :)
 
m 07. juuni 2005, kl 15.25
Mhm,mul tööstaaži ligi 20 a-t ja vat nüüd tunnen ka,et kuidagi ei taha enam tööl käia,sest elad niikuinii ainult palgapäevast palgapäevani.Järelikult,mul on vaja nüüd kordki elus,et raha hakkaks minu järgi jooksma,nagu mina pea need 20 a-t teinud olen.
 
töörügaja 07. juuni 2005, kl 15.26
No ma olen nt 20 aastat tööl käinud, aga ikka ei tea, mis tunne on oma teenitud raha eest midagi tõeliselt suurt ja vajalikku endale osta :( Selleks peaks ju ka tõeliselt suur palk olema, mida Eesti tingimustes väga vähestel õnnestub saada.
 
ullike 07. juuni 2005, kl 15.26
Ja teemaautor- siin sa küll kellelegi midagi õigustama ei pea (teine kõrgharidus omandamisel ja kümme aastat tööstaazi turjal).
 
irma 07. juuni 2005, kl 15.28
Kui tohib, siis ma ühineks kah teie kommuuniga - viimased nädalad olen tundnud, et ei taha, ei jaksa, ei suuda enam tööl käia - kõriauguni on.
 
Suslik 07. juuni 2005, kl 19.19
Miks inimesed tööl KÄIVAD? Enamasti ju selleks, et ära elada.. Mitte tööl ei tule käia, vaid raha teenida ja elust mõnu tunda:-) Mina olen õnneks selle saavutanud ja tõesti on elu palju nauditavam kui kellast kellani tööl istuda mingi kindla summa eest ja keegi veel dikteerib ka, kuna puhkad, olgu ilm milline tahes. Aga vastava otsuse peab muidugi igaüks ise enda jaoks vastu võtma.
 
? 07. juuni 2005, kl 23.11
miks te ometi Pärnu veeparki ei lähe? seal mõnus soolane vesi (ma täitsa usun, et nad selle otse merest võtnud) ja solaarium hinna sees ja saun ja...
kui ma tohiks päevitada ja saunas käia ja sukelduda, ma küll kasutaks kõike seda ära seal
 
naine 24 08. juuni 2005, kl 09.46
uskumatu küll aga mulgi juba 5 a tööstaazi ja 1 kõrgharidus-töö on huvitav-väga arendav ja rahuldav palk- mulle küll meeldib tööl käija-
naljakas lihtsalt, et inimesel kellel on 2. kõrgharidus omandamisel ei suuda endale piisavalt huvitavat tööd leida..
 
Hmm... 08. juuni 2005, kl 09.52
Kõrgharidusega inimesele meeldib tööl KÄIJA?? Kolmas klass ja õigekeelsus tuleks üla korrata:-)
 
sajaaastase tunne 08. juuni 2005, kl 10.21
naine24 ... sina võid jah käiJa olla ja selleks jäädagi, aga mina tahan võtta pikema puhkuse kõigest ja rohkem end siin tõestama ei hakka kahekümne neljale naisele, kellest ükski õigekirja ei valda :)
 
to saja-aastase tunne 08. juuni 2005, kl 10.35
Ehk kirjutad mulle meilile?
 
sajaaastase tunne(le) 08. juuni 2005, kl 12.16
tead mul ka täpselt sama tunne juba pikemat aega.miski nagu hoiab kodus kinni aga ei tea mis.laps ka suur.mõnikord on ka tüdimus kõigest.tööl käies ei saa tõesti naudingut tunda sest palgad nii väikesed.ja mõtlengi et miks ma peaksin stressama selle väikse raha eest.
 
sajaaastase tunne 08. juuni 2005, kl 12.21
rääkisime ka mehega, et see rutiin, kiirus ja stress on nii üle visanud, mees tubli äriinimene ütles et läheb varsti üldse saarele elama ja hakkab näiteks võrke punuma :)Ma ei tea kuidagi kunstlik tundub elu, kõik on olemas, kõik on saavutatud, aga peamine - hingerahu on puudu. Vaatad inimesi, rabelevad tõmblevad, mõnel poole väiksem töötasugi, milleks see kõik.
 
plikaniru 08. juuni 2005, kl 14.03
Siis pead tegema pausi. Mul oli kah eelmisest kohast tõsine kopp ees. Mind vallandati.
Ja ma pole kunagi õnnelikum olnud, et sealt vallandati :D

4 kuud elasin mehe palgal ( mis mulle iseenesest ei meeldinud üldse) aga sain vähemalt puhata. Mõistus tuli tagasi ja energia kah. Muidu ma magasin kõik vabad päevad lihtsalt maha ja mitte kedagi näha ei tahtnud.

Peale 3 kuud tekkis isu tööle minna ja nüüd töötan kohas, kus on väga huvitav :D
 
agata 08. juuni 2005, kl 14.13
Aga mina lähen nädala pärast lapsepuhkusele ja naudin täiega! Soovitan sama. Mingil hetkel saab siis lapserutiinist kõrini ja tuleb jälle igatsus tööle minna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!