Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
Otsin tööd koduabilisena
 
TARTUS 18. veebruar 2006, kl 18.24
Olen 19. aastane, TÜ arstiteaduskonna tudeng ning soovin leida tööd koduabilisena. Nädala sees sobivad ajad:
E- alates neljast õhtul
T- 8-12 hommikul
K- alates seitsmest õhtul
N- 14.00-...
Nädalavahetusel sobivad kõik ajad.
NB! Olemas ka töökogemused koduabilisena.
 
Huvitatu 18. veebruar 2006, kl 18.45
Mis tööd need küll olla võiksid????
 
TARTUS 18. veebruar 2006, kl 18.55
Põhjalik koristamine, triikimine, aiatööd, vähesel määral ka söögi tegemine, laste järele vaatamine. Üldiselt teen kõiki majapidamistöid, mida klient soovib :)
 
vanaema 18. veebruar 2006, kl 20.07
Kallis tudeng, on siis asi nii hull?
Millal Sa veel seda jõuaksid?

Kas haiglas poleks lihtsam tööd leida?
 
Asooh 18. veebruar 2006, kl 20.20
Millal siis pidu veel paned ja millal siis veel õpid?
 
kunsagine tudeng 18. veebruar 2006, kl 20.30
sai ka tudengina tööd tehtud ja pole siin imestada midagi. sa oleksid lausa kullatükk vanainimestele põetaja ametis, aga siis otsid valest kohast. Mine uuri kuskilt sotsiaalametist või pane kuulutus, aga mitte otseselt koduabilisena, vaid et otsid tööd. Kui arstiks õpid, siis oleks see sulle nii meeldivam kui kasulikum.
 
Just 18. veebruar 2006, kl 21.30
Üksikute penskarite peal hea praktiseerida koolis saadud teooriat.
 
TARTUS 18. veebruar 2006, kl 21.37
Omaarust ei maininud ma midagi vanainimeste hooldamise kohta, koduabiline on ikkagi koristamiseks mõeldud.
 
jabur jutt 18. veebruar 2006, kl 22.52
tartus koduabilise kohta otsides võid ainult prostina tööd leida.
Kas haiglad ei paku tööd, kasvõi sanitarina. Saad kogemusi ja ka tutvusi. Ka kindel palk, mitte teise teenrina juhuslike sentide teenimine.
 
TARTUS 19. veebruar 2006, kl 08.33
Haiglad kindlasti kohe ei paku tööd esimesel semestril õppivale tudengile ja pealegi ei õpi ma arstiks, arstiteaduskonnas on muid võimalusi ka.
 
merle 19. veebruar 2006, kl 12.29
Ära valeta! 1. kursuse õed töötavad haiglates hooldusõdedena (st. koristavad, kasivad, jagavad toitu), seega arstitudengil on isegi kergem sellele kohale saada. Teine asi, kui sind see nn. koduabilise amet nii huvitab, siis võin sulle edasi saata e-maili, kus soome härrasmees sellist ametinaist otsis, pilt saata täispikkuses ja riieteta + passipilt (saatis selle 18-aastasele sugulasele, kes pani töökuulutuse välja). Kolmandaks, otsitakse hooldusõdesid kodudesse, kus pakutakse palka 15-18 eeku tund (sama, mis haiglaski peale makse) ja selle eest saad vanainimesle vajalikud süstid teha, kateedrid vahetada ja puhtaks pesta, lamatiste eest hoolitseda. Ära ole nii kõrgelennuline, võta siis nr. 2 valik, kui algusest peale ei kõlba sul alustada.
 
Anna 19. veebruar 2006, kl 13.17
Mis te virisete tudengi kallal. Hea kui leidub inimesi, kes tahavad ka teha lihtsamat tööd. Ise tegin ka esimese kursusel just sellist tööd, kuigi tegemist oli küll pisikese ilusalongiga. See hea töö tudengile, sest saab väga vabalt ju endale töötamiseks sobiva aja valida. Enamik firmasid ju ei otsi töötajaid ainult õhtuti või nädalavahetuseks.

Ja muideks koduabilise tunnipalk on palju suurem kui lapsehoidjal, hooldusõel jne, aga töö palju lihtsam - teed kähku ära ja ei mingit probleemi(-inimestega töötamine on alati pisut närvesööv ole kui tahes proff).

PS arstiks õppivad tudengid saavad haiglates töötada õena alates 3 kursusest
 
kisa 19. veebruar 2006, kl 13.48
on alles tigedikud! tudeng otsib tööd koduabilisena, mis selles siis halba on? jube rahvas siin täna koos, häbi lugeda.
 
vot 19. veebruar 2006, kl 13.50
viriseme sellepärast, et tundes tartu olusid arvame, et enne saab temast penskar, kui selle koduabilise koha leiab ((:-
 
TARTUS 19. veebruar 2006, kl 13.54
Esiteks, ma juba leidsin endale koha, kuid äraelamiseks on vaja mitu kohta, kus koristada, teiseks haiglasse saavad ainult arstiks õppivad tudengid ning kindlasti mitte esimese kursuse omad, mina aga õpin proviisoriks, kui te mu juttu lugesite nind kolmandaks on siin tõesti õelad inimesed.
 
tartlanna 19. veebruar 2006, kl 16.12
teemaalgataja: Väga tubli oled, et otsid võimalusi, mitte lhtsalt ei virise ega vingu. Delfi õeluskottidest ei tasu välja teha - see on lihtsalt üks sort inimesi, kes vinguvad, virisevad ja teevad maha kõike, mis võimalik. Ilmselt ise millegagi hakkama ei saa või siis on sügavates kompleksides või muidu kurjad ja õelad inimesed. Kuid anonüümselt on hea oma tigedust välja valada.-) Nii et ära lase end häirida sellistest..

Kuidas Sul töötasu on mõeldud? Tunnitasu? Ja kui palju?
 
õde 19. veebruar 2006, kl 16.19
Tead kallis tudeng, haiglas töötavad põetajatena inimesed, kes pole arstiteaduskonnas, ega kuskil medkoolis päevagi käinud.
Nii et ära tule rääkima et sind ei võetakas sinna tööle.
 
TARTUS 19. veebruar 2006, kl 17.42
Töötasu ongi mul mõeldud tunnitasuna ja see oleks 50.-
 
njahhhh 20. veebruar 2006, kl 12.41
Igal juhul tubli, et tööd otsid. Internetis käib igasugu inimesi, kes just ei hiilga arukusega oma kommentaarides. Iga teemaga on nii, vahel tekkib tunne, et kust kohast neid lolle ja lameda keelega inimesi nii suures koguses siia eestimaale võetakse.
 
. 20. veebruar 2006, kl 13.20
Väga mõistlik pakkumine...kahju, et ma tartus ei ela...
 
abilist vaja 20. veebruar 2006, kl 16.17
mulle sobiks kui tuleks mu juurde triikima. koristamisega saab ise hakkama, aga kord nädalas oleks vaja inimest kes pesu ära triigib.
 
TARTUS 20. veebruar 2006, kl 16.39
Triikimine sobib mulle ka väga hästi.
Äkki võtate minuga kuidagi ühendust, minu maili aadress on vastused1@hot.ee
Ofelia 11. jaanuar 2021, kl 19.47
Kohutav milline suhtumine.Inimene otsib ausat tööd ja teda soimatakse prostiks, Kuhu on jäänud moistlik suhtumine ??
Kas toesti häbi ei ole inimesi soimata ?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!