Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
Mustikate kokkuost Pärnus.
 
nobenäpud 31. juuli 2007, kl 14.39
Lapsed tahavad omale taskuraha teenida mustikate korjamisega. Kuhu saaks neid kokkuostu viia Pärnus? Või on siin mõni inimene, kellel oleks endal soovi mustikaid osta?
 
b 31. juuli 2007, kl 15.01
Aga mis hinnaga müüd? Ostaks küll hea meelega.
 
nobenäpud 31. juuli 2007, kl 15.10
Puhastamata marjad 18.-/kg? Millises koguses ostad?
 
nobenäpud 31. juuli 2007, kl 15.56
Kas küsisime valet hinda? Kokkuost ka ju vist praegu selle hinnaga.
 
abi 31. juuli 2007, kl 16.04
alati käest müües tuleb veits odavamat hinda küsida 15.- oleks paras!
 
tere talv 31. juuli 2007, kl 16.08
va laisikud, eks minge ja korjake ise - mul juba transpordikulud tõstsid mustika liitri omahinnaks 15,- krooni. Mingi rõõm tööst, kasumi näol, võiks nagu kah ju olla või mis?
 
to tere talv 31. juuli 2007, kl 16.32
aga söö siis ise ära ÄRIMUTT!
 
nobenäpud 31. juuli 2007, kl 16.35
Tõsisemal huvilisel palun siis pakkuda omapoolne hind ja soovitav kogus ka. Vaatame kas saame kokkuleppele.
 
nobenäpud 31. juuli 2007, kl 16.50
Koguse poolest leian, et alla 2 ämbri ei tasu mul küll lapsi metsa sõidutama hakata.
 
hmm 31. juuli 2007, kl 17.00
valgamaal kokkuost 22-24.- kilo. Miks peaks inimene siis andma 15.- ga? Ehk kuskil pärnuski ostetakse kokku.
 
ohhoo 31. juuli 2007, kl 17.03
see oleks juba kopsakas summa... :) ma mmüüksin u 25 kr kilo.. ;), kui korjaksin.. see on siiski pikk töö neid ämber täis korjata..
 
nobenäpud 31. juuli 2007, kl 17.22
Kuidas oleks võimalik teada saada kus Pärnus mustikaid kokku ostetakse?
 
laiskvorst 31. juuli 2007, kl 17.48
mina olen mõelnud, et korjaks seeni ja müüks maha. ei ole nimelt marjakorjamiseks vajalikul määral kannatlik ja ühe koha peal kükitamiseks on iseloom liiga kärsitu. Ja siis ma mõtlesin, et ehk läheks turu peale ja ostaks endale mõne toreda memme, kes niikuinii seal istub, vaataks üle keskmise müügihinna, millesse müüja töötasu niikuinii sisse on ju rehkendatud, maksaks memmele palka ja saaks oma käte- ja jalavaeva ning bentsukulu ka tasa. tunnistan ausalt, et pole selle plaani realiseerimiseni veel jõudnud ja sulle tegelikult nõu anda ei oska. aga nii ma prooviksin seda asja ajada. kokkuostjad maksavad ju näruselt.
 
lotte 31. juuli 2007, kl 17.53
vanasti oli õhtuti umbes 5-6 paiku port arturi parkimisplatsil üks kokkuostu auto, aga see juba mitu aastat tagasi. igaks juhuks võid ju natuke seal ringi vaadata, äkki on mõni teade üleval või uuri pärnu postimehe kuulutustest.

hea meelega ostaks isegi, aga kahjuks pole eestis :(

mõned tahavad ikka küll päris muidu marjad kätte saada. mustikate korjamine küllalt tüütu ja aeganõudev töö, tasu selle eest peaks ikka korralik olema. kui kokkuost maksab kilost 18.- miks peaks siis otse inimesele 15.- ga müüma?
 
nobenäpud 31. juuli 2007, kl 18.03
Meie igatahes läheme nüüd metsa mustikale. Võtame mitu ämbrit kaasa lootusega, et saak metsas on hea. Eks näis mis siis nendest edasi saab. Kui soovijaid on siis homme kaupleks edasi.

to laiskvorst
Mugav plaan ja ehk jõuad sa ka kunagi selle realiseerumiseni. Iseasi, kas see ennast ära tasub rahaliselt...
 
!!! 31. juuli 2007, kl 18.17
Soovin osta kuni 15 kg. .Minu tel. nr on 5255155
 
käisin just ostmas 31. juuli 2007, kl 19.52
18.- kg???
tallinnas olid mustikad turulgi üsna mitmeid kordi kallimalt.
 
pärnakas 31. juuli 2007, kl 21.02
viimane hind Sindis oli 16kr. kg. see oli eelmine nädal.
 
tartust 31. juuli 2007, kl 22.20
kas tartus ka keegi müüks, ma maksaks kohe 20 kilost, vabatahtlikult. Või on Tartus mõni kokkuost mille juurde passima saaks minna?
Miks seda korjamist nii rängaks tööks peate, mugavad masinad ju müügil?
 
tallinnast 31. juuli 2007, kl 22.58
ostaksin samuti kasvõi 25 eek/kilo. mustikas on nii hea ja kasulik mari, aga endal küll aega korjama minna ei ole:( väike laps mul aga sööks neid rõõmuga. kahju, et te pärnus olete.
 
nobenäpud 31. juuli 2007, kl 23.19
Tänane saak siis üle 15 kg. Homme korjame juurde. 15 krooni eest ei tasu müük end meile eriti ära, kuna sai ju ka bensuraha kulutatud. Loogiline ju, et kokkuostjad pakuvad vähem hinda kui turul müües küsitakse. Ka käest-kätte on hind kõrgem kui hulgi kokku ostjatel. Marju lausa lust vaadata, nii ilusad suured, et keda või omale moosiks kui müük end ära ei tasu.
 
moosikeetja 01. august 2007, kl 09.09
Ostan 15 kg, tulen ise järgi laupäeva õhtul või siis pühapäeva hommikul.
 
emalendur 01. august 2007, kl 09.39
Jash mustikaid on see aasta küll jube plaju, treve metsaalune suuri marju täis ja palju:P Ise käisin ka 2korda korjamas, aga jah küllalt tüütu on korjata küll.
 
tartus 01. august 2007, kl 10.22
ikka ootan pakkumisi
 
maakas 01. august 2007, kl 10.36
täna hommikul Sindis 25kr. liiter ja minek üpris hea. pean ikka ise minema metsa, kahju et kaugel, 0,5km.
 
nobenäpud 01. august 2007, kl 11.21
To moosiketja
Aga hind? Me ei ela linnas. Kardan, et need korjatud marjad ei seisa nädalavahetuseni. Nädalavahetuseks võime juba uued marjad korjata.


Korjame täna veel juurde. Ei tea ette ennustada kui palju täna leiame. Kas oleks huvilisi suurema koguse järele (eilsed 15 kg + tänased marjad)?
 
moosikeetja 01. august 2007, kl 13.23
to nobenäpud

jah, eilsed, s.t. teisipäevased marjad on vist pühapäeva õhtuks tõesti vanad, sest ma ei saa enne neid sisse keeta... marjad võiksid vast paar päeva vanad olla.
 
nobenäpud 01. august 2007, kl 13.39
to moosikeetja
Kahju siis jah. Eilsed ja tänased marjad sooviks täna maha müüa kindlasti. Homme nad veel kannatavad olla, aga kardan, et reedel on juba liiga hilja neid realiseerida.


Pakkumine on jõus ja parima hinna pakkuja saab marjad omale.


to maakas
Mitu km on Pärnust Sindi`sse? Kus seal sellise hinnaga müüakse või kokku ostetakse? Palun rohkem infot selle kohta. Äkki tasub mul sinna marjad viia...
 
nobenäpud 01. august 2007, kl 21.52
Tuleb välja, et kokkuost hetkel hoopis 20.-/kg. Seega müün kogu kahe päeva saagi ca 40 kg kokkuostu hoopis.;)
 
maakas 01. august 2007, kl 21.59
aga ikkagi 1kg= ligi 1,8l. ja kui turul müüd, kasum ju hoopis suurem.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!