Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
Saku Läte?
 
. 27. märts 2008, kl 15.31
Kas keegi teadja teab, milline õhkkond ja kollektiiv seal on?Kuidas palgad?
 
* 27. märts 2008, kl 16.06
Jubbbbbbbeeee. EI tasu minna. Palgasüsteem on olematu. Kui just müügiesindajaks lähed. Esimene kuu võid arvestada väiksema kui miinimumpalgaga, sest "kogu raha" hakkab alles pärast müügipealt tulema. Õhkkond väga ebameeldiv, süsteemitu, korralage. Kui sulle meeldib töötada korrektses toimivas ettevõttes, siis soovitan valida mõni muu. Aga kindlasti mitte Saku Läte.
 
. 27. märts 2008, kl 16.09
Müügiesindaja tööd just pakutigi.
 
noh 27. märts 2008, kl 16.43
käisin seal kunagi töövestlusel, mitte küll müügiesindaja, lubati vastata paari nädala jooksul, ükskõik siis kas valitakse või ei, aga mida polnud oli see vastus.
 
lilleke 27. märts 2008, kl 20.07
Mina töötanud suht pikka aega ja rahul.See vist ainuke koht kuhu läheks tagasi.Kui oskad tiimi sulanduda ja nendega läbi saad läheb väga hästi.
 
. 28. märts 2008, kl 08.27
Lilleke, kui ammu Sa seal töötasid ja kuidas palk oli?
 
Margit 28. märts 2008, kl 12.12
Tahaks inimesele nimega * öelda, et mul on hirmus kahju, kui sa ei suutnud Saku Lätte keskkonda sisse sulanduda. Ehk peaksid viga otsima endas ja mõtlema, kas oled ikka müügiinimene, enne kui seda tööd ANONÜÜMSELT maha tegema hakkad. Olen siin ettevõttes piisavalt kaua töötanud ja saan väita, et palgasüsteem on korrektne ning kui inimene viitsib natukenegi pingutada, saab ta ka selle eest väärilist tasu. Edu sulle uues töökohas!
 
. 28. märts 2008, kl 12.29
Margit, tänan positiivse vastuse eest!
 
tigu 28. märts 2008, kl 16.02
ei taha praegu halvustada, aga mulle on silma jäänud ,et saku läte otsib kogaueg endale töötajaid. Miks se nii on, kas kaadrivoolavus tõesti nii suur?
Lihtsalt küsin. Ettevaatlikuks teeb selline firma ju küll....
 
Siis 28. märts 2008, kl 16.26
Mina ka kunagi töötasin seal ca pool aastat. No kuulge, mida seltskonda. Alates räuskavast finantsjuhist. Arvan, ta siiani seal. Ja müügimeestele palka arvuti jah imesüsteemi järgi. Raha said, kui leidsid uue kliendi. Hilisema läbimüügipealt ei saanud minu meelest enam midagi. Aga kust lõpmatuseni uusi kliente leida? Veeturul on väga tihe konkurents. Mujal saavad müügiinimesed ikka läbimüügilt palka. Ja seltskonda sulandumisest... tööl käiaksegi tööl ja kõik omavahel ei peagi südamesõbrad olema. Margiti jutust loen välja, et seal kui "seltskonda ei sulandu", siis süüaksegi välja. Nii oli tollal ka.
 
E 29. märts 2008, kl 17.44
mis on siis nende töötajate valem, kes on sinna püsima jäänud aastateks?? ja SIIS, ma peaks ütlema, et äkki oli sinus probleem, ju sa tundsid ennast puudutatuna, kui finantsjuht räuskas kõval häälel...kas tõesti on kõik firmad nii ideaalsed?
ja räägid mingist hilisemast läbimüügist, mis sinu arvates pole üldse kindelgi, kas saadi lisatasu või mitte...milleks siis rääkida seda juttu siin!?
ja . - kui sul vähegi tahtmist, proovi ära see töö, ega keegi sult tükki ära ei võta..jõuad selgusele pigem ise, kui kuulata neid kritiseerijaid siin! EDU!
 
nja 01. aprill 2008, kl 19.58
Selleks ongi katseaeg mõeldud, et teada saada kas töö ja keskkond sobib.
Saku Lättel pole viga midagi ;)
 
katja 29. september 2010, kl 16.30
väga tore koht on
 
rmp 30. september 2010, kl 10.44
Töötasin 2 päeva.
 
margit 30. september 2010, kl 12.51
ega just super koht pole, aga müügiesindaja palk on super
 
caro 30. september 2010, kl 14.49
Mina töötasin ka päris alguse aastatel,Ei saa paha söna öelda.
Kui oled ise asjalik,möistlik ja teistega arvestav toimib köik!
See on ka ainuke koht kuhu läheks tagasi kohe.Kahjuks vöi önneks on töö, palk ka riik teine!
Aga edu!
 
Merike Gr. 11. november 2016, kl 12.02
Saku Läte on täna täiesti teistsugune ettevõte, minu meelest üks parimaid tööandjaid Eestis. Mu sõbranna M. töötab seal ja neile tehakse koguaeg motivatsioonikoolitusi, spetsiaalseid üritusi erinevatele osakondadele, keskendutatakse hästi palju inimesele personaalselt. Tundub väga hea koht, vähemasti kliendihalduri ameti jaoks.Ma koguaeg mõtlen, et miks meil nii pole.
 
Mannu 15. mai 2017, kl 12.37
Kuidas nüüd seal olukord on?
 
MT. 16. august 2017, kl 08.40
Mina töötan Saku Lätes ja täna on seal kindlasti kõik teistmoodi kui algusaastatel. Ma arvan, et nüüd on kõik inimesed uued võrreldes selle 2008ga. Ma pole ise väga kaua töötanud, aga mulle meeldib seltskond, müügiinimestel ja autojuhtidel on minu arvates väga suur palk, sekretäridel võiks natukene suurem olla, bossid on kõik just sõbralikud ja vastutulelikud. Meil jah korraldatakse ägedaid asju osadele osakondadele.
 
M. 03. märts 2021, kl 17.34
Minule ka meeldib töötada Saku Lätes täna. Jah, võin öelda, et meil on Saku esinduses super seltskond! Hea õhkkond. Palgatase on ka okei, oleneb, kellena sa töötada tahad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!