Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
Ma ei suuda/taha töötada
 
Lupi 08. aprill 2008, kl 09.27
Kas ma olen ainuke "laisk"? Ma pole rahul oma tööga, töötan vaid, et raha teenida, töö rõõmu ei paku, iga päev on kurbus, masendus. Ise olen rõõmus inimene ja rahul üldiselt oma eluga, aga kui eelmine töökoht likvideeriti, millega olin väga rahul ja töötasin seal 5a, siis siiani, 4 kuu määdudes, ei ole leidnud endale "minulikku" töökohta :( Võtsin vastu koha, mis enamvähem tagab mulle sama palga, mis eelmine, aga töö ise - ei ole minule sobilik. Peaksin olema õnnelik ja tänulik, et mul üldse on töö, aga jah...ma ei tea, kas te saate mu mõttest aru. Olen nagu boheem, ma ei suuda ega taha siin igapäev 9h istuda:(
 
töönarkomaan 08. aprill 2008, kl 09.47
Ma jälle ei tahaks üldse töölt ära tulla. Mul on täpselt samad sümptomid mis sul, ainult et kodus olles
 
to lupi 08. aprill 2008, kl 09.49
mis tööd teed? ja mida tegid enne?
 
kurva 08. aprill 2008, kl 10.02
Mul ka samad sümptomid! Praeguses töökohas ei motiveeri mind ammu enam töö vaid see, et kuu alguses vaja arved maksta. Tunnen, et hetkel on töö ennast ammendanud (3 a) ning uusi kogemusi ei ole võimalik omandada.
Olen kandideerinud erinevatesse kohtadesse. On intervjuudel käidud, aga eesmärki mitte kuidagi ei saavuta :( Ikka tuleb vastus- Tänan, et kandideerisite, aga kahjuks ei osutunud valituks.
Olen haritud ja töökogemus ka olemas. Ei ole oma latti kõrgeks ka ajanud. Kurvaks teeb lihtsalt.
 
te pole üksi 08. aprill 2008, kl 10.55
Ma ka ei suuda ning ei taha tööd teha. Kui raamatute lugemise ja niisama vedelemise eest palka makstakse, siis see oleks minu ideaalne töö.
aga noh, eks ma ikka käin iga päev laua taga istumas ja muidugi teen oma asjad ära ja saan täitsa ok tasu ka veel, aga no ei viitsi, üldse ei viitsi...
 
Kraana 08. aprill 2008, kl 10.56
Mind ei motiveeri ka praeguses kohas enam miski, sellepärast kuu lõpus lahkungi.
 
sama seis 08. aprill 2008, kl 10.58
Ma ka samas seisus. Töö ei valmista rõõmu. Vaikselt otsin töökohta uut, aga hetkel veel ei ole...
 
makah 08. aprill 2008, kl 11.08
sama tunne. praeguses kohas igav, vestlustel palju juba käidud, kuid ikka vastused ...täname....tratraa.
tahaks midagi huvitavat teha. siiani pole leidnud.
vahepeal oli isegi mõte Aussi minna.
 
õnnetusehunnik 08. aprill 2008, kl 11.13
mina kaotasin töö, kuna endine ülemus likvideeris firma ja jäin sentigi saamata koju. nüüd otsin juba neljandat kuud tööd aga elukoha tõttu maal ei ole mitte midagi leidnud. maksmata arvete summad kasvavad juba üle pea. ütlen ausalt, et oleksin nõus tööle minema isegi sellisesse kohta, kus mitte miski ei meeldi, peaasi, et saaks palka... aga sedagi võimalust pole.
viimane töökoht oli täpselt 101% minu töö. olin õnnelik, rahul, rõõmus. ja teist sellist töökohta ma siinkandis enam elus ei leia...
naine 40+
 
Lupi 08. aprill 2008, kl 14.27
ennem olin soomes koristaja ja nüüd kitkun kalkuneid iirimaal.
 
viimasele 08. aprill 2008, kl 15.01
kalkuneid töödeldakse enne jõule, mine sa ka... ikka vaja lihttööliste üle irvitada, hakkas parem või?
 
õnnelik 08. aprill 2008, kl 15.03
mina endale tööandja ja tõsiselt õnnelik selle üle - töö meeldib ja raha tuleb hästi.
 
to lupi 08. aprill 2008, kl 18.03
kalkuneid kitkuda? vastik
 
ay 08. aprill 2008, kl 18.07
mul sama. ma ei saa aru inimestest, kes töötavad kusagil kontoris, rapsivad päevad otsa tühja ja siis ütlevad, et kui nad oleksid miljonärid, siis nad ei jääks koju, sest neil hakkaks igav.
Igavad inimesed, mul ei hakkaks kodus, iseendaga, hobidega vms tegeledes eluilmaski igav.
Aga hea töö on see, mida armastad, usun et seda ei ole paljudel. Minul ka mitte.
 
õnnlik 08. aprill 2008, kl 21.29
minul just nii hästi ongi, et tööd mitte liiga palju ja jääb vabalt aega enesega tegelemiseks, arendamiseks ja ka harrastusega tegelemiseks. veab mul.
 
n 08. aprill 2008, kl 21.59
ma olen tegelt täiega laisk, no üldse ei viitsi mitte kui midagi teha.aga õnnex tööl arvavad kõik, et ma hästi tubli jne..tegelt hullem laiskusehunnik.teen oma asjad ära, mõnikord ei viitsi jälle teha, siis ajan mingit käojaani ülemusele:D..üldjuhul ajan kellegi teise süüks:D
ise mõtlen ka et pole minu jaoks selline töö, mis on E-R kella 9-17.00..nii masendav lihtsalt..peale tööd lähen koju ja siis ei tee enam nagu midagi:S jama
 
Tööpõlgur 12. märts 2024, kl 16.54
Nojaa ei kui oleks normaalne nõukogude aeg ilma venestamiseta siis poleks midagi. Sa töötad rahva heaks sotsialismi heaks partei heaks helge kommunistliku tuleviku nimel. Aga kellele sa praegult töötad. Fasistliku ekspluateerijast siberikandidaadi jaoks. Kõik finantsid vedelevad vaSSisti vestitaskus ja sinul on ainult tühjad pihud nagu Gunnar Grapsi laulus
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!