Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
See ju orja töö.....
 
viive 01. juuli 2008, kl 08.57
Uskumatu, loen ja mõtlen, kuidas saab ikka nii, Säästukas töölised rabavad end haigeks, sest palk on väike ja keegi ei lähe sellise töö peale kus palk (bruto 7350 eeki), ühel töölisel on kahe töötaja töökoormus, kohutav!
 
???? 01. juuli 2008, kl 09.11
on jah kohutav!!! vaatan ise ka, olen töötanud nii toiduainetööstuses kui poes müüjana, kuid vaadates säästuka müüjate töökorraldust, -iseloomu, -ülesandeid ja vastutsust--- siis mul ei ole sõnu!! Tean Männiku säästukas müüjat, kes seal töötab vist algusest peale, s. o. mõned aastad juba. Imetlen tema rõõmsameelsust ja krapsakust ja vabalt suhtlemist!!! Ülejäänud kaader kõik on muutunud, tema on jäänud ja tõeliselt meeldiv müüja. Kuidas mõni oskab kohe? Temal paistab küll kõik tasakaalus olevat, alates inimlikust suhtlemisest ja lõpetades kupliga. Sest töö ON raske.
 
* 01. juuli 2008, kl 09.11
miks nad siis mujale ei lähe, stockmann otsis ju ka pikalt töölisi, nii lattu markeerima kui toiduosakonda, töötingimused kordades inimlikumad
 
:((( 01. juuli 2008, kl 09.19
Tänasest tõusevad hinnad, aga minu palk on kõigest 5500-(bruto)
No mis elu see on???
 
hmm 01. juuli 2008, kl 09.35
stockis pidid ju VEEL väiksemad palgad olema. ega teadmine, et sa teenindad esimest eestit, ei aita sul üüri maksta ja leiba osta.
 
smurf 01. juuli 2008, kl 10.01
säästuka müüjad rokivad. iga kell võiks mingi rimi või prisma vahetada oma uimumuimud kassiirid säästuka omade vastu ja maksta neile rohkem, sest säästuka omad on lihtsalt NII KIIRED.
 
olen 01. juuli 2008, kl 11.46
smurfiga nõus. Kõige tublimaid müüjaid olen minagi kohanud Säästumarketis. Müts maha nende ees! Tublid ja usinad inimesed.
 
ei tea kaasa rääkida 01. juuli 2008, kl 12.23
sest relva ähvardusel ka ei ostaks omale toidukraami nii räpasest kohast nagu saastamarket.
 
* 01. juuli 2008, kl 12.28
Samuti nõus.
Just praegu tulin Kadaka säästukast, käisin sealt endale midagi töö juurde lõunaks ampsamiseks vaatamas- kassapidaja oli naeratav ja ka saalis kaupu ladustav müüja oli sõbraliku olekuga.
Ja tuleb tunnistada, et seda on seal müüjad alati ning just seetõttu olengi viimasel ajal kõrvalasuva Selveri säästuka vastu täiesti välja vahetanud- kassajärjekord liigub kiirmine, teenindamine on kliendisõbralikum ja kaup on odavam.
Kuigi säästuka valik on suhteliselt piiratud, on seal ometi näiteks alati palju värksemat, ilusamat ja odavamat puuvilja kui Selveris.
 
estin 01. juuli 2008, kl 12.46
Orje otsitakse mujalgi:

http://www.cvkeskus.ee/view_jobad.php?job_id=156282&w=1

Nõudmised ja töökohustused on mega, aga palk on selle imeinimese otsimise kohta väääga madal.
 
virve 01. juuli 2008, kl 12.47
meeldib säästukas ja konsum. Muidugi säästukas pole kaauba valikut, hädapärase saab ostetud.
 
saast 01. juuli 2008, kl 12.51
saastamarket - tabavalt öeldud! - ongi vähenõudlikule maitsele. mina ka ei sooviks sealt ostu sooritada, kuidagi rõve tunne oleks.
 
d 01. juuli 2008, kl 13.56
no neidsamu asju müüakse ju teistes poodides ka
 
säästukas 01. juuli 2008, kl 14.21
on väga häid ja korralikke kaupu. ega siis nimi iseenesest veel meest ei riku
 
* 01. juuli 2008, kl 14.50
Tabasalu säästukas on küll puhas ja ok pood. Teine pood, kus liigun, on Pelgu selver ja see on palju hullem.
 
ori tööle 01. juuli 2008, kl 15.09
http://www.cvkeskus.ee/view_jobad.php?job_id=156282&w=1
 
Fifi 01. juuli 2008, kl 15.17
ma ka tahaks kiita tabasalu säästukat - igati puhas ja kena ja kaup värske ja müüjad lahked
 
TULE TAEVAS APPI 01. juuli 2008, kl 17.10
Töö kirjeldus
• Klientide teenindamine kassas ja müügisaalis
• Kaupade väljapanek
• Müügisaali ja kaupluse korrashoid
Kolme inimese töö aga palk ainult 7350-krooni-maksud veel, minu arust peaks nendel tööandjatel häbi olema sellist palka maksta????
 
Ausalt 01. juuli 2008, kl 17.18
Vaata selle pärast ongi need saastamarketid mustad, kaupa pole piisavalt väljas, kassa järjekorrad pikad, sest töölisi pole. Need kes tööl, peavad nobedalt sõrmi liigutama muidu jäävad ju jänni kui aga jänni jäävad, siis saavad ostjatelt sõmata aga kes tahab, et teda sõimatakse, mitte keegi. Kurb aga tõsi, küsige müüjad ometi omale palka juurde ärge olge orjad tööandjale!
 
Evelin 01. juuli 2008, kl 18.19
minu lemmikmüüa töötab ka säästumarketis :) hästi tore, alati naeratab ja rõõmsameelne. teeb endalgi kohe tuju heaks. respect!
 
smurf 01. juuli 2008, kl 20.24
TULE TAEVAS APPI! Mõtle veel kus sekretäridele liiga tehakse, mitme inimese tööd nad teevad:

1. telefoni vastu võtmine
2. külaliste vastuvõtt
3. koopiate tegemine
4. reisikorraldus (piletid, hotellid)
5. koosolekute protokollimine
jne.

Vaesed need poemüüjad, kes on nii juhatajad, omanikud, müüjad kui koristajad. No näiteks mingid lõngapoed.
 
tartukas 01. juuli 2008, kl 23.17
Aga olgem ausad, tegelikult võiks säästukas müüa hoopis rohkem kui
jõutaks müügisaalis kaup korralikult väljas hoida kogu päeva jooksul, aga ilmselt siis need universaaltöötajad ikkagi ei jõua.
Hommikul veel tasub minna kui värsket tahad, aga õhtuseks tipptunniks pole peaaegu midagi järel peale rämpsu. Soodsamad kaubad on otsas (või ei ole neid väljas).
Kes töölt tulevad neile on pilt ikka masendav küll.
 
siidikäsi 02. juuli 2008, kl 07.32
Smurf
Naera pealegi, see sinu õigus seda teha kuna sul pole õrna aimugi milline see töö tegelikult on! Kas sekretär tõstab raskeid kaste kus on sees juustud, vorstid, piimad, suhkrud, soolad, käi poes ringi ja vaata kui palju kõrgele midagi see müüja tõstma peab?
 
* 02. juuli 2008, kl 09.44
Minu arust on just pigem Selverites (vähemalt Pelgulinna selveris küll kogu aeg) see häda, et hommikuti ja õhtuti haigutavad riiulitel vaid hinnasildid ning kaupa nende taga pole.
Mulle meeldib poes käia siis kui rahavast vähem, seepärast üritan poes käia näiteks laupäeva-pühapäeva hommikuti 11 paiku või nädala sees õhtuti kümne paiku. Ja just Selveris olen täheldanud regulaarset tendentsi, et puuviljalett on sellistel aegadel suht tühi ja närune, vorstiriiulites on hinnasiltide valik oluliselt suurem kui kaubavalik ning saia-leiva osa on ka nutune.
Ja kui julged mõnelt müüjalt küsida, et kas oleks võimalik seda või teist hinnasildijärgset kaupa saada, siis... tulemus on null.
 
smurf 02. juuli 2008, kl 09.51
siidikäsi - säästukas ei pea eriti kõrgele tõstma raskeid kaste. kui sa oled seal käinud, siis ehk oled tähele pannud, et säästukas on väga suur osa kaupa põrandal otse kasti sees.

ja kuna olen ka ise kaubanduses tegev olnud, siis olen vägagi kaste tõstnud oma varajases nooruspõlves.
 
K* 02. juuli 2008, kl 09.57
esiteks on paljudel inimestel brutopalk alla 7350!!!ja peavad ka elama ja töö pole enamusel ka niisama pikutamine, vaid rabada tuleb sellegi eest....
ja teiseks on peaaegu kõikjal poekettides pealetöisel ajal paljud kohad riiulitel tühjad, eriti need, mis mingit nn soodushinda sisaldavad... nii et see pole küll säästu probleem...

aga kui hinnad niiviisi edasi tõusevad, siis pole poodi enam nagunii varsti asja, eks siis saavad müüjad kah puhata....
 
vot nii 02. juuli 2008, kl 11.02
Eestlane ongi orjarahvas, see juba ammu teada. Kus on mõni vaba kassapidaja või müüja koht? Mina tulen selle 7350 palga peale, tankist on mul endal olemas, keda ametlikult vormistada, aga töö teen mina. Sellise variandi võimaldamisel poleks enam puudus neist töötajates ning hunt söönud ja lambad terved.
 
kats 02. juuli 2008, kl 21.28
minu lemmikmüüjad 2tk töötavad kadaka prismas. samas üle kõige on tõesti säästuka müüjad. ükskõik kus tln-s(mustaka akadeemia ja tammsaare, õismäe, laagri..) ja keilas on silma jäänud oma tubliduselt ja sõbralikkuselt.
 
kats 02. juuli 2008, kl 21.29
unustasin kadaka
 
minni 02. juuli 2008, kl 23.28
see, mis puutub räpakusse ja kauba kvaliteeti, puudutab otseselt juhatajat. olen näinud täiesti läbusid säästukaid, kus pole astumise ruumigi ja kus kaup võib kaela sadada. aga olen näinud super ülesviksitud säästukat, mis võiks konkureerida mistahes kaubanduskeskusega. kui ikka juhataja tööd organiseerida ei suuda (alates kauba paigutamisest ja lõpetades kaadri töögraafikutega), ei ole ka tulemust. kala hakkab ikka mädanema peast.
kahjuks on tunnistanud sedasama mulle ka säästuka töölevärbajad, aga tundub, et teooriast nad ise ka kaugemale ei küündi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!