Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
Miks just teie peaksite selle töö saama???
 
september 15. september 2008, kl 09.44
On teil soovitusi,mida vastata grupiintervjuul sellisele küsimusele??
Kui ma seda tööd väga tahaks,siis mina vastaksingi nii " Sest ma tahan seda tööd kogu südamest ja olen valmis endast 100% andma,et väljakutsele vastu tulla"

Tahaks väga eristuda teistest tööle soovijatest,sest ma tõesti kogu südamest tahaksin seda tööd:)
 
ei arva midagi 15. september 2008, kl 09.49
väljakutsele vastu tulla? kahtlane sõnastus :S
 
t 15. september 2008, kl 10.14
tööandjat ei huvita, et sina seda tööd tahad. ta tahab teada, miks just sina talle kõige kasulikum oleks ja seda tööd kõige paremini teeks.
 
*** 15. september 2008, kl 10.30
Sinu mingisugune omadus, mis eristab sind teistest ja mida saaksid töö tegemisel kasutada. Mingi kogemus minevikust, mingi anne vms.
 
september 15. september 2008, kl 10.32
okei,ma mõtlen sellepeale - kogemuste peale,mis tuleks kasuks:)
Ma nii tahaks öelda seda ka tööandjale,et seda tööd ma tahan NIIII VÄGA,aga ma ei tea,kas see on sobilik.Icccc
 
sain 15. september 2008, kl 11.17
töö. Vastasin sellele küsimusele ühe konkreetse asjaga, mida ma sain firmas ära teha...
 
jah 15. september 2008, kl 12.48
Tegelikult mind niiiii h2irib alati see kysimus.Pagan,t66d tahan ju ikka selleks et 2ra elada.Ja see t66 lihtsalt meeldib mulle.Miks ma pean endast esilet6stvaid luuletusi kokku jurama hakkama?Aga jah,kui t66d tahame siis mingi mull tuleb v2lja m6elda :S
 
mai 15. september 2008, kl 13.11
imelik, et Sind üldse kuskile tahetakse, tühikuid ei valda, selle peale kirjutad kokku.. mnjah, mina ei kaaluks. muidugi koristajaks võiks..
 
noh 15. september 2008, kl 16.37
ma saan teemaalgatajast aru küll. muidugi on jabur küsimus. aga pane siis egotripp käima ja ülista end ülivõrdes. võid juurde ka muiata näitamaks, et selline "mäng" sind ennastki naerma ajab.

aga ma olen sellele küsimusele ka nii vastanud: "Ega te ei peagi just mind valima. See on teie enda otsus, kas arvate, et sobin oma isikuomaduste ja oskuste poolest teile tööle või mitte." mingil juhul ära näita, et sa niiiiiväga tahad seda tööd, siis on 110% kindel, et sina seda tööd ei saa. annagi vabatahtlikult ohjad otsustajate kätte. see töötab. olen selle ise järgi proovinud.
 
ahhmiss 15. september 2008, kl 19.55
minu käest on küsitud, et mille poolest ma teistest parem olen. olen ka siis ausaks püüdnud jääda ja öelnud, et mu eesmärk ei olegi kellegist parem olla, et kindlasti on väga tublisid töötajaid väga palju (nii ju ongi). alati on mõistvalt ja noogutavalt selle peale naeratatud, aga tuhkagi pole sellest kasu olnud. tundub, et asjalik ausus ei maksa midagi, siiski ainult "esinejad" jäävad "pildile".
 
noh 15. september 2008, kl 21.27
viimasele:
vaata, see on ju erinev, mida sa sellise lausega öelda võid:
1) ma olen küll väga hea ja tasemel kandidaat, kuid otsustate siiski teie (see oli see mõte, mida mina silmas pidasin).
2)mina olen nii nagu kõik teised, teised on ju kaaa tublid, ega ma mingi kekutis ei ole (selline nõukaaegnr "kõik inimesed on võrdsed" maailmapilt). sellise vastusega näitad muidugi oma madalat enesehinnangut, ei muud.
 
mõtetu 16. september 2008, kl 12.54
mis siis välja tuleb? tegija oled siis, kui suudad enesekindla näoga enesekindlat juttu ajada.
kas see ka automaatselt näitab, et oled tubli ja hakkaja töötaja?
mõned inimesed ei talu lihtsalt selliseid enesekiitmise sessioone, aga hallis argipäevas võivad väga tublid ja hakkajad olla...
huvitav asi see personalitöö...
 
tedja mutt 17. september 2008, kl 16.27
ütle: sest sulle sobib see töö kõige paremini.
 
mõmm 17. september 2008, kl 21.08
aga mina ütleks, et ma ei teagi, kas me teistest parem olen (sest ma neid teisi ju ei tunne ja raske on ka grupivestlusel kellegi üle<nii kardinaalselt otsistada, aga ma olen kindlasti nii hea, kui ma suudan, 100%:)
Küllap siis intervjueerijad teevad oma otsuse:)
 
:) 03. aprill 2013, kl 10.32
Selle peale sobib üks ütlus, et " I will not be the best, but i will give you my best " . Pole isiklikult kasutanud, kuid sarnast mõtet kasutades on võimalik silma jääda ma usun . :)
 
mida asja 03. aprill 2013, kl 11.36
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Selle peale sobib üks ütlus, et " I will not be th
> e best, but i will give you my best " . Pole isikl
> ikult kasutanud, kuid sarnast mõtet kasutades on v
> õimalik silma jääda ma usun . :)

no ei usu, et teemaalgataja siiani nõuandeid ootab, ....teema aastast 2008

Mis teil ometi viga on, et mingeid iidvanu teemasid üles kaevate ja neile siis täie tõsidusega vastate... nupust nikastanud...
 
heino 04. aprill 2013, kl 08.03
see on üks rumalamaid küsimusi maailmas. tegelikult pannakse teid lihtsalt võimatusse olukorda ja vaadatakse, mis teist saama hakkab, kui palju teile palka maksta ja kui palju teie seljas ratsutada saab.
 
töölevõtja aastast 2013 04. aprill 2013, kl 20.04
Ma ei küsi kunagi sellist nõmedust, ega me ameerikamaal ei ela.
Kui eestlane end best of the best of the bestiks kiitma hakkab, siis on see minu jaoks lihtsalt võlts.
 
Selline kusimus 05. aprill 2013, kl 02.11
voetakse valja siis, kui ei olda kindlad, mida selle inimesega tapselt ikka peale hakata, kes vastas istub. Nagu sobib ja ei sobi ka, voi kui on palju aga keskparaseid kandidaate. Eristumine ja enesekindlus on igal juhul kasuks, kuid uleliia meeldida puuda ei ole siiski hea.
yll77 03. juuni 2020, kl 12.30
Ka aastal 2020 küsitakse selline küsimus?
 
m23 20. august 2022, kl 04.28
kahjuks siiamaani küsitakse seda jura,ja aastal 2022)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!