Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
Amway?
 
töötan muidu 02. aprill 2010, kl 21.01
Mis arvate sellest asjast ja kas tasuks vaeva?
Kas keegi tegeleb sellega Tartus?
 
Marina 02. aprill 2010, kl 21.08
Mulle meeldib Amway kosmeetika, jumestamispintslid, hooldusvahendid juuskele, juukselakk jne..
Olen neid saanud Venemaalt (sugulane tegeleb sellega), kuid pole näind et keegi tegeleks sellega Eestis. Tore, et mõned inimesed siin teavad sellest firmast midagi ka :)
Kuid Amway tooted on päris kallid.. Palju kallimad kui nt Avon või Oriflame.. Nii et ma ei tea, kes siin Eestis seda ostma hakkab.
 
k 02. aprill 2010, kl 21.32
Amwayd müüakse Eestis päris palju.
 
proovija 02. aprill 2010, kl 21.47
Töö kõrvalt tasuks ainult vaeva - selline pisike lisaraha, põhipalgana Amwayd jumalat teenida läheb ikka päääääris raskeks
 
aga 02. aprill 2010, kl 21.59
kas see pole natuke nagu ususekt ja jube tüütu on ju oma tuttavatele seda kraami muudkui müüa?
 
mann 02. aprill 2010, kl 22.39
Ise olen natuke tegelenud. Midagi müüma ei pea. Selles mõttes riskivaba...
Kui on huvi, võta meili teel ühendust, võin täpsemalt selgitada.
mur.ka1@hot.ee
 
eksole 03. aprill 2010, kl 10.20
Kui midagi müüma ei pea, siis kuidas midagi teenida?
Kas siis kui endale ostan, makstakse peale??
 
vahva ju 03. aprill 2010, kl 11.22

eelmisele - kellelt Sa ostad ja mida ostad? Enne ootad ära kui keegi kaubakotiga Poolamaalt tuleb.

Sa liitud ära ja midagi müüma ei pea, tegema ei pea, ootad kuni antakse teada, kas juba vaja minna Poolamaale suure raha jäele. Ja oledki rikas.
 
eksole 03. aprill 2010, kl 11.27
jess....ma tahan ka niimoodi rikkaks saada!!:)
Üleskutse kõigile töötutele, liitude Amwayga, saate kõhud täis ja jõuluks koju!:)
 
daa 03. aprill 2010, kl 15.09
Otseselt müüa ei ole vaja. Aga mida teha nende kauba hunnikutega mida iga kuu OSTMA peab? Iialgi ei tarbi ju oma perega ühe kuu jooksul ära 2000.- eest olmekeemiat, kosmeetikat jm. nodi. Sealt siis ka see kaudne müümise jutt, sest kuskilt on endale vaja ju kulu tagasi teenida.
 
lihtsameelsetele 04. aprill 2010, kl 11.06
vaadake kullakesed alustuseks Zeitgeisti filmi, see Amway samuti puhas püramiidskeem nagu kõik muugi. Sellist rahateenimise võimalust pole olemas, et jalad seinal, raha kohale voolab. Ainult juhul, kui oled enne nii mõned millid investeerinud. Kui sul pappi niigi pole, siis Amwayga jääd viimasestki ilma. Oma nahal proovitud. Pullikaka.
 
... 04. aprill 2010, kl 11.37
Kui tahate kellelegi teisele raha teenida, siis võite jah proovida amwayga vt. taoliste firmadega....
 
to daa 04. aprill 2010, kl 13.50
Kes on sulle öelnud, et sa PEAD iga kuu ostma 2000.- eest???
Tarbid niipalju kui vaja ja seda, mida vaja.
 
VEELKORD 04. aprill 2010, kl 14.00
lihtsameelsetele - sa jah PEAD oma fcking punktid kokku ostma , muidu kaotad soodusprotsendi ostude pealt jne. pealegi sinu ülaliin käib peale nagu kurjast vaimust vaevatud - osta-osta -osta
 
VEELKORD 04. aprill 2010, kl 14.01
lihtsameelsetele - sa jah PEAD oma fcking punktid kokku ostma , muidu kaotad soodusprotsendi ostude pealt jne. pealegi sinu ülaliin käib peale nagu kurjast vaimust vaevatud - osta-osta -osta
 
hm 04. aprill 2010, kl 18.12
ma olen ka vahel mõtelnud just selle peale, et amwaylased väidavad, et nad ostavad ju ainult endale ja oma perele selle nn kohustusliku summa ulatuses. KUHU nad kogu selle kraami siis ometi panevad? Seda pidavat ju NIIII vähe kuluma ja jube kauaks jätkuma! Kas neil siis terved majatäied puhastusvaheendeid ja kodukeemiat täis? Müüma ju ei pea...
Pullikaka on see värk. Milleks sellise hullu summa eest seda kodukeemiat ja kraami omale siis varuda? Võtavad hauda kaasa?
 
:)) 05. aprill 2010, kl 02.07
viimane kommentaar on väga kümnesse:)))
 
see 05. aprill 2010, kl 10.15
See Amway on Eestis keelatud!

Ärge ostke seda jama - mida need kreemid ja muu kraam endas sisaldavad, ikka teate või?

Mul ka üks tuttav kasutas kõike sealt - kodukeemiast kreemideni, tänaseks on ta siit ilmast läinud kahjuks :(
Kiitis ka taevani nii kreeme, rohtusid, kodukeemiat - kõik pidi üli super puhas tervisele olema - kas ikka oli ?!
 
anni 05. aprill 2010, kl 12.16
mul tuttav ka Amway usku pööranud ja üritab sama minuga teha. olen öelnud konkreetse EI, aga lõpptulemusena jõuab oma jutuga ikka Amway juurde tagasi. ja tooteid ei hakka isegi proovima mitte. olen rahul oma praeguste asjadega (mis on ikka palju-palju odavamad kui Amway omad) ja ümber vahetada ei kavatse. sõbranna pere kasutas pool aastat nende hambapastat ning nüüd käivad kõik hambaarstil auke parandamas. eelmisest hambaarsti külastusest neil pool aastat ja selle ajaga palju auke juures. mehel veel mingi igemehaigus ka. nii et maha visatud raha.

ise oleksin paar aastat tagasi peaaegu GNLD-ga liitunud. jumal tänatud, et mõistus tuli õigel ajal koju.
 
a. 05. aprill 2010, kl 20.23
Mul sugulased kahjuks ka Amway-usku. Aga saavad väga vihaseks, kui juhtun ütlema, et nad Amwayga tegelevad - sest nemad on Network 21, mitte Amway :D. Amwayl pole Eestis tegutsemisluba ja siis selle varifirmaks on Network 21. See on siis nende arust korrektne, mis siis, et tooted on ikka Amway omad.
 
to a. 20:23 14. aprill 2010, kl 08.50
ole hea ja kontrolli fakte. Amway on Eestis täiesti seaduslik ja täitsa tegutsemisluba olemas.
 
to anni 14. aprill 2010, kl 12.16
Jäidki tuttavast ilma, ta on nüüd ajupestud. Ning amway pole seaduslik, samuti peavad nad tegema mingid fie-de taolised firmad poolasse, et asjad ajatud saaksid. Kui kõik oleks nii seaduslik, miks nad oma kontosid eesti pankadesse ei tee?
 
kassu 07. aprill 2011, kl 15.57
EI, EI ja veelkord EI
Kas teile räägiti esitlusel 600 kroosisest liitumistasust?Aga esimesel arvel on 150 poola rahas mingi ``toode``. Me kysisime konkreetselt et kas liitumine maksab ja öeldi et liitutakse koos toodetega.....jäi kysimuseks mis toode see 159 poola rahas on....ja siis öeldi, et selle eest asutati teile nagu firma kus saate kasumit teenida....lisaks muide,pidi olema veel aasta pärast uus tasu......ja nii iga aasta
Uurige kauba etikette, mida need sisaldavad.....need ei ole looduslikud, sisaldavad samu kahjulikke aineid, mis tavahinnaga tooted, milleks siis osta nii kallilt
Väga ebameeldiv kogemud oli sellega liituda....
uurige enne kuhu end mässite, et ei peaks pärast kahetsema!!!!!!
pealegi on nö peakontor Poolas ning kui on vaja asju nt tagastada, peate saatma selle poola, ja ise postitasu maksma...mina maksin 60 krooni........ja raha sain tagasi 5 kuu pärast!!!!!!!
 
JEP 07. aprill 2011, kl 21.09
see on samasugune mõttetu megahinnaga keemia nagu gnld-l
 
Järelikult 07. aprill 2011, kl 21.30
...ei olda asjaga kursis,kui neid kahte firmat võrreldakse.
 
mina 08. aprill 2011, kl 15.47
tean ühte peret, kes on jõudnud nii kõrgele levelile... aga nad ka väga kaua sellega tegelenud....
 
ehk 10. aprill 2011, kl 10.36
siin mõni teadvam kirjutaks, mida sisaldab Artistry kortsudevastane kreem? Mulle väga sobib, imendub hästi naha sisse ja nahk on siidine.
 
waal 29. juuli 2011, kl 18.08
-Kaubamajaga liitumine maksab täna 12EUR.
-Eestis on firma käibemaksukohuslane.
-Arvel hinnad koos EW käibemaksuga.
-Sildid on eestikeeles.
-Kuller toob kauba 2 päevaga koju.
-Kauba tellid ise läbi kodulehe. Kes pakub müüki ei ole ise veel täpselt aru saanud millega tegeleb.
-Liikmeks saab läbi teise liikme.
-Tagastamisgarantii 90 päeva
-Tüsistuste eest vastutab tootja läbi Eesti kommunikatsiooni firma, kelle info on igal pakendil.
-Liikmetele kõik kaubad ca -30% jaehinnast.
-Keegi kedagi ei sunni, ostad seda mida tahad ja millal tahad.
-Tooted on oma hinda väärt, sest analoogsed on jaekaubanduses kallimad.

-Keda huvitab teenimine siis see peaks alustuseks endale need tooted ostma sest see on soovitusmarketing ja sa ei saa soovitada seda mida pole kogenud.

waal@hot.ee
 
Martin 31. juuli 2011, kl 16.34
Mina arvan, et see on kõige lihtsam interneti kaubamaja üldse, kuhu saab läbi soovitaja. Soovitajat on vaja selleks, et firma teaks läbi kelle soovituse sa liikmeks tulid ja ta maksab sulle käibe pealt %. Ehk tekib teenimis võimalus. Võid võtta seda kui tööd/äri, see on sinu valik. Eelkõige on see ikkagi internetipood, kust osta USA's toodetud loodustooteid.
Hinnad on ostes kõigile liikmetele võrdsed, keegi midagi odavamalt ei saa, kõigil on sama -30% allahindlus. 12EUR eest saad oma liikme numbri. See on väike summa välja käija sest %, mida firma tagasi maksab võib olla kuni 21%. Palun öelge mulle, milline pood teeb sama?
Kui pakub huvi, siis yritused at yahoo.com ootab positiivselt meelestatud kirju. See ei ole õnnemäng ega loterii, see on interneti pood oma kontseptsiooniga, et tasustada liikmeid, kes on nende toodete infot edasi viinud. Püramiidis teenivad tipud ja kaotavad alumised, seal teenivad aktiivsed ning mitte aktiivsed ei saa midagi olenemata oma positsioonist!
 
Harald 02. august 2011, kl 01.33
See on kõige hullem jama millesse ennast mässida! Hoidke nii kaugele kui võimalik.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!