Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
Amway?
 
otsemüüja teisest firmast 08. juuni 2012, kl 12.45
imetlen teid kes te viitsite selgitada ja tõestada. Miks? Tehke rahus oma tööd ja poleks teadnudki sellest vaidlusest kui mind poleks seda jama lugema juhatatud, küsitud, et kuidas siis tegelikult on?

Vaba maa minna ja tulla, tegeleda millega keegi soovib, aga kui ei viitsi - ära süüdista teisi, ÄRA VIRISE.
 
to matemaatik 10. august 2012, kl 19.29
****************
Paistab, et see siin on matemaatikute foorum. Siin Teile üks ülesanne. L.O.C.™ Universaalne puhastusvedelik 1 l Hulgihind: 6,33 €
lahjendada 9:1
Mitu liitrit lahust saab? Ja palju teeb see 1l hinnaks, 0,5l hind? Kui 0,5l fairy maksab 0,98senti, siis kumb on odavam?
************
Kullake, ka Fairyt tuleb lahjendada ...

Kuna mind üritati just värvata, siis sain päris mitu aega internetist põnevat materjali lugeda. Sai ka selgeks see, et kes on juba värvatud, need enne ei loobu ja usku ei kaota kui lõpuks mitme aasta pärast loevad oma tulud ja kulud kokku. Pean silmas neid, kes sellest äri kujundada püüavad. Kes lihtsalt kasutab - tehke mis tahate, mis see meie asi on.
 
kortspärn 11. august 2012, kl 01.16
ma lugesin mingist amway nupukesest, et laboratoorselt on tõestatud, et üks mingi kreem taastab näonaha kuu aja jooksul 206-protsendiliselt. sellest teadmisest piisab mulle terveks ülejäänud eluks - tuleb aga meelde ja ajab aga naerma ja naer, nagu kõik teavad, on terviseks ja täiesti ilma rahata.
 
Artistry 23. september 2012, kl 22.43
Kaunid naised, see info on Teile!
ARTISTRY värvikollektsioonide piiratud väljaanded ainult piiratud ajaks!
http://www.amway-estonia.com/beauty-and-grooming/artistry-makeup/limited-life-colour-collections

Ei ole olemas inetuid naisi vaid on odav kosmeetika, mis rikub ära teie naha.

Artistry pakub kõrgtasemel kosmeetikat naistele, kes teavad oma väärtust. Sinu arvamus muutub, kui kasutad Artistry kosmeetikat ja veendud ise, et on privileeg seda interneti kaudu omale tellida.

Saan aidata Sind isikliku konto avamisel.
 
parimat kosmeetikat 24. september 2012, kl 18.53
ostan GNLD edasimüüjalt, parim, mida olen leidnud.
NUTRIANCE sari. Proovige kui tahate head.
 
Lilly 25. september 2012, kl 11.28
See Artistry on tõest väga hea, soovitan proovida ja ise veenduda, mulle meeldib kõige rohkem see spa komplekt.
 
Kati Lembe 29. september 2012, kl 00.02
DISH DROPS Nõudepesuvedeliku soovitan sest see lahustab hästi rasva ja ei jää nõude külge.
 
arina 29. september 2012, kl 16.29
nõudepesuvedelik ja pesupulber on head!
 
artistry 16. oktoober 2012, kl 22.00
anti blemish cream tõesti toimib, mu nahk on oluliselt parem kui ükskõik millise teise tootega, mida proovinud olen. Ja keda hirmsasti üksikasjali koostis huvitab, siis USA lehe peal on kenasti Active Ingredients kah
 
Õõvastav 25. oktoober 2012, kl 09.18
Jõhker milline jura on Amway. Terve see kupatus ajab lihtsalt oksele mind. Mul vist ei ole isegi midagi nende toodete vastu ja ei ole vist isegi selle süsteemi vastu, aga need inimesed kes teevad Amway ajupesu.. No mida? See on kohutav mida nad teevad. Näiteks: "Lähed õhtul kinno? Mismõttes sa lähed kinno, raha raiskama.. Tule Amway koolitusele, saad targaks, ja teenid juba samal ajal raha. Sa ei pea mitte midagi tegema, aga raha tuleb. Miks sa lased rahal lihtsalt endal mööda joosta?" Ja see mismoodi nad igal võimalikul hetkel alandavad sind. Paljud mu tuttavad on selle mõttetu crapiga liitunud sellepärast, et saada lahti sellest alandavast ja räpasest mölast. Tooted võivad olla okeid, aga inimesed rikuvad selle firma mainet ja mõnuga! Mina ei soovita selle asja liituda, juhul kui sa ei taha et sinust saaks inimene, keda enamik inimesi vihkavad.
 
:D 25. oktoober 2012, kl 10.42
Aga siis kiru neid inimesi, mitte Amwayd.
Selveris käib ka igasuguseid inimesi Selver sellest ei muutu.
See muidugi jama kui lubatakse, et raha tuleb mitte midagi tegemata. Ikka tööd tuleb teha, et raha saada.
Aga kahjuks jah ei ole võimalik kogu aega ja kõiki kontrollida kuidas nad seda infot jagavad ja kui pealetükkivad ja ebaproffessionaalsed inimesed on.
Aga õnneks on olemas ka väga toredaid inimesi ja neid kindlati leidub veel.
Ja vaatame mida inimesed räägivad 10 a pärast :D
Kunagi ei usutud ka seda, et maailm on ümmargune ja tiirleb ümber päikese :D
 
mnjh 25. oktoober 2012, kl 19.27
Kuulake seda http://r2.err.ee/player_standalone?failinimi=aHR0cDovL2hlbGkuZXIuZWUvaGVsaWQvMTIyOTk0Mi5tcDM%3D&annotation=SGFsbG8sIEtvc21vcyEgSGFuZG8gVMO1bnVtYWEgLSAyMS4gb2t0b29iZXIgLSBLw7xsYWxpc2VrcyBVbG1lZmlsbWkgYXV0b3IgSEFORE8gVMOVTlVNQUEsIHNhYXRlanVodCBvbiBJbmdyaWQgUGVlay4%3D&skin=hallokosmos
.
siis saate aru miks USA püüab kekklassi tarku ettevötlikke inimesi..selleks et need hävitada ja et järele jääksid vaesed ja lollid.
ja veel vaadake mis maailmas tegelikult toimub www.ulmefilm.ee
 
Aivar 26. oktoober 2012, kl 10.49
Kui vaadata kes siin komenteerivad siis on siin nagu avalikus wc .Mida arvata neist kes ei julge isegi oma nime kirja panna.Samas pole nad näinud neid, kes on selles äris edukad,pole proovinud ühtegi toodet aga see eest teavad sellest ärist kõike.Kui keegi oskab siin öelda kuidas oma unistusi täita,kuulaks.Igatahes mina tegelen selles amway äriga ja olen rahul.Siin on võimalik tõepoolest saavutada sõltumatus.Kui on huvi võta ühendust 5101548 Aivar
 
Urmas 25. november 2012, kl 20.58
Teadmatusest tekitatud kurjust on neis postitustes palju. Eestlaslik tigedus ja kurjus ja kindlasti ka kadedus joonistuvad siin välja. Kasutan Amway tooteid, liitunud GNLDga ja ostan ka Forever Livingu tooteid ning olen väga rahul, terve ja õnnelik.
Kui keegi tahab teada lähemalt, siis võin lahkesti oma kogemusi selles vallas jagada. Tel on 5106846 Urmas
 
Appi 18. veebruar 2013, kl 14.36
Nyyd värvatakse läbi facebooki, kirjutatakse oma sõpradele, et tule mulle külla, mul on targa toote esitlus :D
Einoh, mida veel, hoidke eemale ausalt püramiidskeemlased!
 
Krahv211 19. veebruar 2013, kl 09.37
Kui kellegil on huvi toodete või äriplaani vastu, siis olen nõus meeleldi aitama: trafomees@gmail.com
 
minuke 15. märts 2013, kl 07.45
Mul sõbranna ja tema pere liitusid sellega ja muud juttu enam ei kuule,see on päris jube...nagu jehoova tunnistajad....ostad omale 9 kuud 75 euro eest kreemi,pastat ja siis saad elu lõpuni 1000eurot iga kuu.Müüma midagi ei pea,ainult tarbima peab iga kuu kindla summa eest.Mina sellesse ei usu...nüüd soovikski,et äkki leidub inimene kes ise või kes teab kedagi kes saabki reaalselt seda 1000 eurot kuus??Minu jaoks on see loogika vastane ja nii tahangi teada kas see on ikka nii nagu talle see ette on söödetud. Kusagil peab ju olema keegi kes juba saab seda n.ö. palka!!!
 
viimasele 15. märts 2013, kl 11.15
Päris kindlasti see ei ole nii.Selles on Sul õigus. Olen ühes teises firmas ja asi käib soliidselt, ei kotita sedamoodi inimesi.
 
no way 15. märts 2013, kl 15.09
mulle tõi ema seda pesupulbrit, aru küll ei saand, et parem oleks, tavaline säästu-pesupulber peseb samahästi.
 
minuke 15. märts 2013, kl 18.11
Samas ei mõista ma seda,et kuidas saab teda värvanud inimene lubada,et vott...osta 9 kuud meie tooteid 75 euro eest kuus ja siis amwey maksab sulle iga kuu 1000eurot????Mulle jääb see suureks mõistatuseks ja tegelikult ootan huviga millal tal see aeg täis saab ja oma esimese tonni tasku pistab.Samas ei tee ma tema otsust asjaga tegeleda maha,suur inimene ise teab,kuid mina olen väga umbusklik ja urgitsen siin vaid puhtast inimlikust huvist :) .Mina ise ei suudaks inimestele mingit jura pähe määrida või neid värvata lihtsalt selle pärast,et saan siis ennast ärinaiseks nimetada,liiati,kui tasu selle eest on küsitav ja ise pean pidevalt pappi sisse tampima.Olen rõõmuga tavainimene edasi...teen oma töö ja tean,et saan selle eest palka :)
 
minul ka 16. märts 2013, kl 00.39
Minul ka üks hea tuttav astus sinna sekti juba mingi 6 - 7 aastat tagasi. Sama jutt, et varsti hakkab iga kuu suurt raha saama. Tema teadis, et 2000 eurot. Möllab hullu moodi selle jamaga, aga raha ei paista kusagilt. Võin pea panti panna, et ei hakkagi kunagi paistma. Aga eks see ole iga inimese enda asi, millega oma enesehinnangut kõditada - arvamine, et ta on suur ärinaine võib mõne mõistuse ikka täitsa ära pimestada.
 
minuke 16. märts 2013, kl 06.19
Jah ka minu sõbranna korrutab ,et tema on nüüd ÄRINAINE ja küll oleks tore,kui mina ka ikka liituks siis oleksime mõlemad.Ma lubasin,et kui ta on vähemalt aasta seda raha iga kuu saanud siis ma olen nõus mõtlema,et äkki...no see pidi olema nii,et kui ostad iga kuu 75 euro eest siis saad 1000 ja kui 150 eest siis 2000 jne jne.Arusaamatuks jääb vaid see,et kuhu see kaup panna tuleb mida nad perega kokku ostavad sest kõik nad on liikmed ja peavad ostma??? Need kes arvavad ,et kirjutan siin ja tahan halvustada,need eksivad...mind lihtsalt huvitab,et kas on kusagil inimene või tunneb keegi kedagi kes reaalselt seda raha juba saab? Firma tegutseb eestis väidetavalt juba pikka aega ja esmastel liitujatel peaks ju pappi nagu muda juba olema ning ,kui nad ise siia ei juhtu siis keegi ikka teab,et nad olemas on :)
 
Siiri 19. märts 2013, kl 13.00
Neid inimesi on palju, kes ka reaalselt seda raha saavad. Ka Eestis on neid inimesi.
Tegelikult tuleks vaid ise selgeks saada milles asi seisneb ja see ei tundugi enam nii ebaloogiline. Areng algab sinust endast ja MÜÜGIGA pole siin midagi pistmist.

Kui huvi pakub, siis kirjuta :)
 
Jah 19. märts 2013, kl 20.45
Selge see, et MÜÜGIGA pole siin midagi pistmist. Müük on vaid maskeering labasele püramiidskeemile - maksad igakuiselt osalustasu ja otsid veel 6 ininest, kes seda maksaksid. Need igaüks omakorda 6 jne, jne. Kui niimoodi terve Eestitäie inimesi enda alla oled värvanud, siis hakkadki 1000 eurut kuus teenima. Edu!
 
nii on 19. märts 2013, kl 21.40
Just, amways ei müüda kaupa.

Jõudsitegi õigete järeldusteni. Ja valige ikka selline võrkturunduse firma kus on head kaubad ja hästi toimiv turundusplaan.
 
Katu 26. märts 2013, kl 08.48
Lugesin kohe huviga seda foorumit, kuna meie perele käiakse ka pinda. Tõest, nagu jehhoovakuulutajad-tulevad sulle või wc-sse järele.
Naine pidi enda sõnul saama jah, 1000 eurot igas kuus tulu , lisaks käib tööl, saab 500 eurot kuus palka, aga millegipärast käib ikka oma vanalt emalt raha laenamas, et kuidagi järgmise palgapäevani ära elada. Olgu veel lisatud, et laenatud raha ei pea ta kunagi tagasi maksma.
 
Waal 28. märts 2013, kl 00.00
Vahelduseks

http://news.amway-estonia.com/

http://www.amwaymedia.eu/

Ära liiga kauaks vaatama ja lugema jää! Vōib pesta ajud puhtaks!

Ja justkui vōluväel oled sekti liige. Aga enne küsi tööandja käest luba kas vōid ta kunagi pikalt saata.
 
Heategu teeb head 28. märts 2013, kl 00.18
http://news.amway-estonia.com/amway-teemanti-taseme-ettevotjad-toetasid-eesti-lastekirjanduse-keskust/
 
mõelge, 29. märts 2013, kl 10.32
Miks mujal maailmas on võrkturundus tõsiselt võetav, kiiresti arenev majandusharu, teenitakse hästi ja ollakse väga-väga rahul, nauditakse kodus töötamist ja vaba aega Aga Eestis käib üks hämamine?

Kahjuks on muidugi ka "ämveid ja küäääänid" ja veel mitmed-mitmed-mitmed osanud kogu võrkturundusele halba mainet teha, ei muud.Ja tootnud pettunud inimesi.

Kui kaupa ei müüda, kust peaks raha tulema kui igasugune majandustegevus puudub? Jama ju. Ja ei tulegi raha, liitumise tasu liigub vaid teadagi kellele.

Samas Eestis ON VÄGA HÄID ja AUSAID võrkturunduse firmasid ja kaupu. Ja teenitakse Eesti keskmisest rohkem, paljud kes pühendunult teevad ja ei jookse võrgust-võrku, ei mängi võrkturunduse prostituuti, teenivad ikka peaministri palga.
 
ja jah 29. märts 2013, kl 21.18
Nüüd tahad GNLD-d promoda, tead pista see saastavõrk endale sügavalt per-sse!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!