Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
Amway?
 
Lipp 19. november 2014, kl 19.58
Minu üks tuttav, kes ka oli võrku sattunud, mingil hetkel enam ei jaksanud neid asju osta. Siis talle saadeti kõrgemalt poolt meile stiilis "Kui sa ei ole viimase poole aasta jookul Amwayst makarone ostnud, siis kust sa neid ostnud oled? Miks sa täidad poemonopolide kukrut ja mitte enda oma?" :D

Väga naeruväärne oli ka see, kuidas selle üksiku naisterahva värbamisel suudeti talle pähe määrida 6 pudelit õli, mille parim enne oli nelja kuu pärast.

Veaseke läks õnge, aga õnneks sai ise ka hiljem aru, et tuttavaid pole mõtet kaasata oma jaburasse jamasse ja lõpetas.
 
Ei soovita! 18. detsember 2018, kl 20.56
Sattusin ka läbi juhusliku tuttava selle jama otsa. Kuna polnud absoluutselt sellest "ärist" midagi kuulnud, siis lasin end ära meelitada esimesele seminarile või koolitusele, kuidas keegi kutsub seda. Mõtlesin, et lähen kaasa ja vaatan, kuulan, mida räägitakse. Oli umbes 20-30 inimest kohal, valdavalt keskealised naisterahvad. Koolitajast esineja jagas siis õpetusi ja rääkis sellest asjast. Esialgu ei jõudnud midagi kohale, kuna see metoodika on nii eluvõõras ja pole harjunud tegelema taoliste asjadega. Mida aega edasi see koolitaja rääkis, seda enam tekkis mul vastuolu selle kõige suhtes. Mind värvanud inimene oli aga eriti meelitatud ja muudkui püüdis mind järgmisteks koolitusteks kaasa meelitada. Andis igasugu raamatuid lugeda, mis seletavat lahti selle süsteemi vajalikkuse ja kasulikkuse. Ütlen kohe ausalt välja, et juba esimesest peatükist alates oli asi selge, et totaalne jama on see...see asi pole üldse minule. Värbaja aga ei jätnud jonni ja muudkui jauras sellest teemast, et mina ei saa ikka asjale õieti pihta ja tulgu ma edasi teistele koolitustele kah ja las ma õpin selle süsteemi endale selgeks.
Kuna mul polnud kusagilt infot teiste käest selle jama kohta kuulda, otsustasin, et googeldan, et mis asi see Amway üldse selline on? Leidsin kodulehe, kus jaurab samas asjast, mida koolituselgi juba räägiti, kuid mina otsisin just inimesi, kel on kogemust sellega, et seletaks lahti, kus on "konks". Polnud vaja kaugelt otsidagi, kui juba viitas "Amway on võlts" teemale ja siinsele arutelule, kus väga head argumendid on välja toodud, et mitte selle jamaga tegeleda.
Nüüd on aga probleem sellega, et see nn. värbaja ei taha kuidagi aru saada, minu EI vastusest, kuna räägib, et interneti inimesed valetavad ja ei saa asjale ikka pihta ja tulgu ma edasi ikka koolitustele, kus targad inimesed seletavad üht-teist lahti. Ütlesin viisakalt ära, et see äriskeem ei ole minujaoks ja ma ei tule sellistele koolitustele, et ärgu nähku minuga vaeva. Ütlesin, et ärgu ta solvugu, kui ma sedasi olen otsustanud, kuid nagu näha ikka solvus. Juba sellepärast näitab, et seal sekti sees olevad värvatud kunagised liikmed on totaalse ajupesu ohvrid, kes raiuvad nagu mingit mantrat, kui hea see ikka on jne. See ei ole ju normaalne tegevus, kui sa pead inimestele käima pinda millegagi, mis sind ennast ka ei huvita. Aga vähemalt nägin selle ära ja eks tulevik näitab, kuidas mu värbajal läheb, kuid ise olen selle suhtes kriitiline ja ei soovita pea ees tundmatusse ka teistel hüpata, eriti veel asja suhtes, millega pole varem kunagi kokku puutunud. Ei aita siin need koolitused ka suurt midagi, kui infot tegelikut piisavalt netis olemas.
 
Ann 20. detsember 2018, kl 12.47
Värbaja saab sinu pealt raha, sellepärast ka nii pealetükkiv. Aga kujuta ette, kui sina leiad ka enda alla selliseid inimesi, kes sulle teenima hakkavad, siis sa ei nuriseks. Aga eks ta üks püramiid ole nagu Lyoness
 
Ei soovita! 20. detsember 2018, kl 18.16
Esiteks minus ei ole absoluutselt sellist geeni, kes kellelegi pähe midagi määriks ja teisi selle läbi nn ära kasutaks, et nende pealt teenida. Teiseks kui mina selline ei ole ja ei kavatsekski hakata, siis pole ju erilist pointi mul üldse sellega tegeleda. Mulle ei meeldi valetada inimestele, et see ja see on nii hea ja sa ikka ei saa aru, tule ja tee nii...See on ju kuritegelik. Põlgan juba ka igasugu kaubanduskeskustes ligitikkujaid, kes mingitest pensionisammastest ja millest iganes jahuvad ja pinda käivad. Samuti telefoni teel jama pakkujad. Kurat ma leian nad ise ka üles, kui soovi on! Kolmandaks on siin oluliselt paremaid argumente juba eelnevate kommenteerijate poolt välja toodud, mis tõestab ära, et tegemist pesueht valelike petistega, mitte mingite teenimis võimalustega. Teenivad selles püramiidis tipus olevad, teised on lihtsalt pesueht idioodid, kel pole endal aju asjadest arusaamiseks. Mul on kahju, et nõrgamõistuslikke meil ikka nii palju on, kes lasevad endale igasugu jama pähe määrida. Neil jutt jehhoovakatele vägagi sarnane..."Kõik algab ikkagi suhtumisest ja mõttejõust, usust ja millest iganes"
Hoian sellistest inimestest nagu katkust eemale.
 
huvitav huvita 29. juuli 2022, kl 22.35
nüüd on amway eestis juba aastaid olnud. Ootaks nüüd ausalt nende tagasisidet, kes planeedilt Amway tagasi planeet maa tulnud. Endal õde suutis lausa kaks korda liituda ja toonases vääringus 2500 krooni välja käija. Ükskord siis kui amway eestis mitte legaalselt poola alt tegutses ja teinekord kui nad eestisse ametlikult tulid. Oh appike, kuidas ta püüdis meid pere veenda, kui hea ikka "võimalus" on. Vedas mu ka kaasa, kui leidis mingi vaese joodiku ajalehe kuulutuse kaudu, kes tööd otsis. No see oli süreaalne kogemus. Õnneks ei õnnestunud tal kedagi leida ja andis ka teisel korral alla. Noh, muidugi oma rahaga ta ikka kahjuks toetab neid arvates, et nende tooted paremad. Sorry, Cif puhastab kordades paremini ja kui see ei aita siis vana hea äädikas ja sooda ning vesi. Need kes väidavad, et on jube hea, need elavad küll paralleel maailmas. Olen proovinud nende kiidetud hambapastat- ei hakanud hambad kulda kasvatama, meigieemaldusvahend oli yaiks ja nagu ma ütlesin, et need puhastusvahendid, mida õde ema juurde veab... pointless. Rohepestud. Ka poest saab täna keemiavaba ja lõhnavaba kaupa, kui soovi on!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!