Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Töö ja koolitus
Grossi poodi tööle?
 
Luule 20. juuli 2010, kl 14.12
Grossi poode on päris palju üle Eesti, rääkige, kes te seal töötate, kas on mõtet sinna minna ja kuidas töötajatesse suhtumine on ja palju muud.....
 
müüja 20. juuli 2010, kl 14.30
same @!#$, different name
 
Luule 20. juuli 2010, kl 14.47
Palun eesti keeles...
 
vitske 20. juuli 2010, kl 14.53
kirutakse grossi kogu aeg, aga paljkudes poodides on kaader püsiv (see räägib alati firmast kõige rohkem)
 
kuulujutt 20. juuli 2010, kl 15.01
Kaadripüsivus pidavat saavutatama natuke kõrgemate palkadega kuna mingi osa ümbrikus tulevat
 
Luule 20. juuli 2010, kl 15.42
Tahan Grossi kandideerida juhtivale kohale, ei tea, kas võetakse, haridus on käes, kuid kogemusi ei ole.
 
eh 20. juuli 2010, kl 15.53
aga see, kas osa ümbrikus, või kõik ametlik, see on ju töötaja otsustada. Kes sellega ei nõustu, siis pole see koht tema jaoks. Musta palka on see ettevõte vist kogu aeg maksnud (väidetavalt - tuginedes Äripäeva artiklitele).
 
juht 20. juuli 2010, kl 18.27
Kauplust ja inimesi juhtida on päris raske, eriti kui see su esimene töökoht peaks olema. Mis haridus Sul on, et arvad et sobiksid, aga kogemust ei ole ja mida sa siis kardad?
 
Luule 20. juuli 2010, kl 18.50
Mul on majandusalane haridus, kõrgharidus lõpetamata, kas üldse keegi võtab kogemusteta alles kooli lõpetanu tööle, tahaks nii väga praktiseerida oma teadmisi ja oskusi antud valdkonnas.
 
Luule 20. juuli 2010, kl 18.52
See ei oleks mu esimene töökoht, sest ei ole enam väga noor, kooli lõpetasin pere kõrvalt ja õpin 1a veel.
 
juht 20. juuli 2010, kl 19.13
Jah majandusalane haridus sobib kindlasti paljudesse valdkondadesse, aga kogemused tuleksid samuti kindlasti kasuks. Kas sul on ka kaubandusalaseid teadmiseid, nendes kauplustes on esmasel kohal toidukaubad ja seal on vaja teada ka tööst toidukaubanduses. Samuti on veel rida asju mida pead teadma, tuletõrje kontrolli ja tuleohutuse alased teadmised, tarbija- ja tervisekaitsealased teadmised, õigusalased teadmised. Siia lisandub veel enesekontrolli plaan ehk kaupade säilitamine, väljapanek jne. Kaupade väljapanek, kontroll, kassad ja seifid. Kui tunned, et saad hakkama, siis proovi.
 
Luule 20. juuli 2010, kl 19.23
To: juht Tänan Sind, et viitsisid kribada siia, arvan, et saaksin hakkama, kandideerin ja loodan, et saan selle töökoha.
 
k 20. juuli 2010, kl 21.39
miks keegi mulle ei öelnud, et ümbrikus ka makstakse
 
heh 20. juuli 2010, kl 21.51
müüjatel üsna nigelad palgad (ja osa ümbrikus), realiseerimata ja varastatud kauba vähemalt osaline kinniplekkimine oma taskust pluss suhtumine "kui-ei-meeldi-hakka-astuma-mul-töötutest-järjekord-ukse-taga"...
 
k 20. juuli 2010, kl 22.06
arvata võib, ega seal parem saa olla kui teistes orjapoodides
 
grossikas 24. juuli 2010, kl 00.25
mina käisin proovimas konkureerivasse poodi ja sain oma poelt pakkumise palgatõusuks. mulle see sobis.
 
Info Rakverest 24. juuli 2010, kl 11.07
Rakveres pidid paljud miinimumpalga eest rügama nii, et küüned tagurpidi, aga kuna Rakvere Põhjakeskuses, Vaalakeskuses ja Selveris nii palju vabu kohti pole, siis paljud on sunnitud Grossis edasi töötama, et oma pere kuidagi üleval hoida. Ema oli mul kunagi müüja Rakveres Säästumarketis ning teadis väga hästi paljude poodide müüjaid. Grossi poest midagi head oodata ei ole. Iga nn kett oli parem. Ilmselt Rakveres oleks mõistlik alustada Grossist, kui arvestada, et sul puudub kogemus. Paremad kohad nagu Rakvere Põhjakeskuse Rimi jms on täidetud, kuigi ka seal olen näinud äsja keskkooli lõpetanuid, kes ilmselt asjast midagi väga põhjalikult just ei jaga, aga ehk on seal tutvused mängus juba.
 
Viljandisse uus pood 05. juuli 2017, kl 15.30
Tõstaks teemat üles, Kas kellelgi on kogemusi, kuidas nüüd seal on?
 
ikka 05. juuli 2017, kl 18.06
 
Huviline 25. juuli 2017, kl 09.14
Kas keegi on nüüd gossi poes töötanud?
 
Nt kuulutused ... 12. oktoober 2017, kl 18.33
... on üleval igal pool, et Turukaubamajja otsitakse personali aga, kui ise Lepnal selle personalihärra käest küsisin täna siis õeldi, et ühtegi vaba kohta ei ole seal poes. Saatsin isegi mitu päeva tagasi neile oma cv ära, ei midagi. Nüüd õhtul vaatasin, kuulutused on ikka veel aktiivsed. Kas see käibki nii?
 
peroon 13. oktoober 2017, kl 13.46
Kuna sa oled juba 5 korda sinna kadideerinud ja kohale ei ole läinud, ei hakata enam sinuga vaeva nägema. CV Keskuses on need ka välja toodud, kes ainult CV välja saadavad ning kohale ei lähe
 
To peroon ... 20. oktoober 2017, kl 21.43
..., mis viis korda? Mina näiteks ei ole sinna 5 korda kandideerinud ja, kui kandideerisin, siis läksin kohale ka ikka! Ja cv keskusesse pole mul asja, ma oskan ise ka arvutis oma cv-d teha ja e-postiga ära saata. Töökuulutused on netis mujalgi üleval, kui cv keskuses. Ma polnud ainus, kellele õeldi, et poes on kohad hõivatud.
 
peroon 23. oktoober 2017, kl 13.06
no siis on asi milleski muus. Aga võid ju alati teisi poode proovida
 
Mitte kuulujutt 18. detsember 2021, kl 19.48
See kes väidab et Grossis makstakse osa palgast sulas, ei tea asjast mitte midagi. Üle 1500 töötajad. Kas arvad et siis iga kuu Oleg sõidab iga töötaja juurde ning annab sula ja ütleb "Hus hus, hoiame suu kinni". Teiseks sooviks küsida et kus võta see sularaha? Kõik kassas käib arvuti kaudu ning kassapidaja on vastutusel et raha klapid müügiga. See kõik on täpselt kirjas.
 
Kross 04. mai 2023, kl 13.16
Tere Gross kirjutan sulle esimest korda Tead Ma pidasin sinust lugu a peale seda kui sa valimistel toetasid rahaliselt reformierakonnapetiseid sõida või seenele mina enam sinu poes ei käi Praegune reformierakondlaste valitsus on olnud ametis pea 2a juba ja õige pea ähvardab Eestirahvast veel 4.aastat seda HÄDA JA VILETSUST .See tundub igavikuna, katastroofina sest valitsust on asunud mängima ja tegema PAADUNUD VALETAJATEST JA PETISTESTerakonnad kellel puuduvad täielikult Eestirahva poolt antud mandaadid. ja veel peaministri erakonda teeb erakond, kes on loomult lõhkuja ja KÕIGE SUUREM VALETAJA see annab paraku tooni kogu valitsusele. On lõhutud ühiskonna habrast tasakaalu. On solvatud mitte vaktsineerituid , reformierakonnale liberaalsele pasale mitte alluijaid teadlasi, muukeelseid elanikke heteroid. On seatud küsimärgi alla Eesti senine välispoliitiline suund. On valetatud. On söödud valijatele antud lubadusi ja sõnu. On isegi võetud tagasi allkirju varasematelt lepingutelt. On külvatud ühiskonnas hirmu ja teadmatust keegi meist ei tea millal tuleb kuuse alla kolida kuna Eestiriik Eesti ettevõtjad on kõik praktiliselt pankrotis MAKSUD RONIVAD USTEST JA AKENDEST JUBA SISSE JA KUULDAVASTI TAHAVAD PUNANÄRILISED ISEGI PLANEEDIL ELAMISE MAKSUSTADA. Kraavi on aetud riigi rahandus kuna pentus teadis rahandusest ainult nii palju kuidas raha pangaautomaadist välja võtta NING AUTOROLLOTADA. ning poliitiline õhustik rusub meie teadlasi, ametnikke, ettevõtjad ja loomeinimesi KEDA TÜHISTATAKSE JA ISOLEERITAKSE ÜHISKONNAST NAGU NÄGIME MUSTONENI JA TÕNIS MÄE PUHUL. Valitsus on asunud lammutama Eesti ühiskonna põhialuseid(Eesti traditsioonilist perekonda kus pereks on mees naine ja või lapsed aga mitte mingid tagaustelõhkujad), Eesti mainet ning sellega seadnud Eesti tahtlikult või tahtmatult ohtu. Olulised arenguprojektid külmutatakse. Soovitakse minna tagasi stagna aega. Peaminister kas ei saa sellest aru või laseb sel lihtsalt juhtuda, sest vastutasuks on ta saanud peaministritooli ja pea 8300 eurot mille jaoks peavad tavalised eestlased iga päev palehigis kümmneküünega tööd rabama nii et tattninast väljas. Meie silme all valmistatakse ette Eesti radikaalset suunamuutust kus alavääristav retoorika on uus normaalsus, kus Eestiriigi õõnestamine on osa igapäevasest valitsusliikmete jutust, kus riigi rahandus on kaoses, kus peaministri allkiri pole isegi peldikus PERSET pühkivat paberit väärt midagi, rääkimata siis tema sõnast elektromolekullidest. Olen nõus nendega, kes ütlevad, et Eesti suveräänsust ei ohusta miski nii palju, kui reformierakond Eesti vabariigivalidsuses ja kkallas Eestile peaministrit mängimas
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!