Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas siin nooremaid naisi kui 30 eluaastat ka liigub?
 
Nahk 23. veebruar 2012, kl 10.35
Võrsus selline küsimus äkki. Hetkel on mulje, et siin liiguvad ainult himurad kepinäljas tüübid, kes paneks igale asjale taha, mis liigub ning elus ülipettunud soliidses eas daamid, kes siin mürki pritsivad igale poole kuhu ainult saaks.
Pange nüüd nii, et maa must

Parimate soovidega!
 
Miia 23. veebruar 2012, kl 10.45
Nahakene,mina käin ka siin vahel. Ma pole alla 30,aga olen väga õnnelik inimene ja mürki ei pritsi kunagi. Palun mitte üldistada ja hetkel tundsin,et hoopis sina pillud siin mürki.
 
:) 23. veebruar 2012, kl 10.52
Ka üle 30ne, aga pole mürki pritsinud. Hetkel üldistus enam ei sobi, sul kaks eitajat.

Ja ilmselt pole ka kõik mehed:

"...himurad kepinäljas tüübid, kes paneks igale asjale taha, mis liigub..." ,

näiteks sa ise?
 
aurumasin 23. veebruar 2012, kl 11.04
siin ei pritsita mürki, vaid lastakse aur välja :))))))
 
58 23. veebruar 2012, kl 11.19
aurumasinaga nõus. n.
 
L.) 23. veebruar 2012, kl 12.01
Olen 20 ja siis?
 
preili 23. veebruar 2012, kl 12.13
Ma 26, suvel saan 27 ;)
 
Nahk 23. veebruar 2012, kl 12.37
Vabandage mind minu otsekohese küsimuse pärast. Polnud kavatsust kedagi mürgitada :D . Olles tutvunud selle rubriigiga "saame tuttavaks", siis kergelt tundub, et siin ei käi näiteks alla 30 tütarlapsi. See järeldus tekkis lihtsalt neid postitusi lugedes. Harva kui mõni hull on siin kuulutanud. Tundub, et tegemist oleks nagu tšinovnikute lõbustuskohaga. Võimalik, et eksin.
Ma mõtlesin, et tutvuks mõne toreda tütarlapsega, sellise asjalikuga, aga kas see koht on ka tutvuse seadmiseks õige, see on juba iseküsimus.
Lisaks veel seda, et mina ei pane kõike, mis liigub. Paraku ei ole ekstsentrik.
 
:) 23. veebruar 2012, kl 12.51
Arvan, et mürgi pritsimine ei ole seoses vanusega. Näiteks vihmauss ei hakka ka enne surma mürki pritsima, aga madudaam sünnibki kohe mürgihammastega ja ühel hetkel see kihvt suust välja voolabki.

Leiad ka siit asjalike noori, aga hülgemölast pead oskama mööda vaadata ja ridade vahelt lugeda :)

Igastahes jõudu sulle! Ja ära lootust kaota!
 
Nahk 23. veebruar 2012, kl 14.01
Paraku siin ainult nn hülgemöla ongi. Mina pole siit terasid veel sõkaldest kätte saanud.
 
L.) 23. veebruar 2012, kl 14.09
Ja kui vana Härra Nahk ise on? :)
 
n25 23. veebruar 2012, kl 14.43
Ja kus herr Nahk elab?
 
Nahk 23. veebruar 2012, kl 18.10
Herr Nahk on 25 ja pesitseb Tartu ümbruses.
 
L.) 23. veebruar 2012, kl 18.32
Oo, siis on meil ju üsna sama kant. ;) Elan Tartus, no vähemalt õpin praegu seal, kuid muidu Pärnust.

Võib ma uudishimust küsiksin, et millest selline huvitav nime valik?
 
n24 23. veebruar 2012, kl 19.46
Varsti 25. Loen küll seda foorumit ja aegajalt postitan ka midagi, kuid suurema osa ajast ei leia omaealisi mehi, kellga suhelda. Aga tundub, et vaikivad siin ka teised noored :) Seetõttu tegingi nüüd suu lahti.
 
Nahk 23. veebruar 2012, kl 23.48
Nahal on hea kohe lugeda selliseid postitusi. Nahk on rõõmus ja ta tahaks tuvuda selliste asjalike tütarlasega.

Miks Nahk? Nahk on huvitav nimisõna ja see ei ole pervesrssne :D
 
Nahk 24. veebruar 2012, kl 16.51
Nahk avaldab oma e-maili aadressi juhul kui mõni asjalik tütarlaps tahab minuga tutvuda.
 
Nahk 25. veebruar 2012, kl 14.36
Tundub, et asjalikud tütarlapsed ei taha minuga tutvuda. Lootusetu üritus siit kedagi leida.
 
m24 25. veebruar 2012, kl 18.38
küsimus laiale ringile: kus kohast leida asjalikke tütarlapsi?
 
:) 25. veebruar 2012, kl 21.13
24 a mees võiks ju kusagil ülikoolis õppida,seal vanasti olid neiud ka. või siis kusagil töötada, vähe on töökohti,kus pole naisi.
 
Algus 25. veebruar 2012, kl 21.16
Alguses tuleb ikka selgeks teha, kes need asjalikud tütarlapsed on:)
 
m24 25. veebruar 2012, kl 21.20
paraku on eriala selline, kus naisi ei ole ja sama ka töö juures:(
 
mees 25. veebruar 2012, kl 21.22
no asjalikud neiud ikka sellised, kes saavad iseendaga hakkama, kelle aeg ei möödu sollis, ilusalongis ja poes gucci-muccit taga ajades jne...
 
Algus 25. veebruar 2012, kl 21.28
Nii naljakas. Sa võid olla arukas ja tore kaaslane, kuid kui sa käid sollis, ilusalongis ja tahaksid endale gucci kotti, siis pole sa enam asjalik:)

Iga naine tahab paremat jumet ning solaarium on selleks meie laiuskraadidel heaks abiliseks, iga naine käib juuksuris ning rohkema rahasumma olemasolul massaažis ja näiteks maski tegemas. Ikka ajades taga seda paremat jumet ja ilusamat nahka, et endal ja meestel meeldiv vaadata oleks. Ning ei pea olema Paris Hilton, et soovida saada osa mõnedest uhkematest brändidest.

Milline see asjalik naine siis õigupoolest on?
 
mees 25. veebruar 2012, kl 21.39
kui naine seda ise lubada suudab ja asi mõistusepiiresse jääb, siis miks mitte. tihtilugu see aga nii ei ole.
 
Algus 25. veebruar 2012, kl 21.56
Nüüd siis juba miks mitte, seegi hea. "Tihtilugu see nii ei ole" jääb muidugi arusaamatuks statistikaks. Esiteks, kust selline täpne teadmine tuleb ning teiseks ei kujuta ma ette, kuidas sa ei saa endale sellist eluviisi lubada, kuid teed seda siiski...et nagu Galojan?

Kõik maailmas pole must-valge aga ma pole ilmselt just eriti asjalik naine sellest midagi arvama muidugi...
 
mees 25. veebruar 2012, kl 22.10
tegelt ega ei viitsi seda teemat siin väga edasi arendada täna.
kas pakud end siin välja või?:D
 
Algus 25. veebruar 2012, kl 22.18
Oh, ei, mul pole midagi asjalikku pakkuda. Ma peangi magama minema, et homme solli varakult jõuda ;)
 
mees 25. veebruar 2012, kl 22.23
miks see teema sulle nüüd nii südamesse läks? nagu ma ennist ütlesin, et kõik peab mõistuse piiresse jääma, kas nüüd pühapäeva hommik seda on...
 
to m24 26. veebruar 2012, kl 01.02
m24
küsimus laiale ringile: kus kohast leida asjalikke tütarlapsi?

to m24:

www.armastusesaal.org
Võib leida, aga ei pruugi. Paljugi sõltub su valikuist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!