Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
no 17. august 2013, kl 19.13
Kurat ja Ingel pidid mõlemad naised olema? Kosi see kurat endale metsa. Ingel takkaotsa.
 
mees metsast 17. august 2013, kl 19.18
no Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kurat ja Ingel pidid mõlemad naised olema? Kosi se
> e kurat endale metsa. Ingel takkaotsa.
Ei taha kuradit.Inglit ammugi mitte.
Ingel piirab kuradit juba mitu aega. Olgu ta mees ? naine?, on igatahes huvitatud ja kassi piiravate naiste varjus ei paista see nii selgelt, kuid piiramine on.
Mees metsast saab aru, mis puude vahel toimub!
 
mehele metsast 17. august 2013, kl 19.22
Kas loomajälgi tunned ja linnukeelt ka mõistad?
 
mees metsast 17. august 2013, kl 19.24
mehele metsast Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas loomajälgi tunned ja linnukeelt ka mõistad?
Ikka, kuidas teisiti metsaga sina peal olla?!
 
sosin 17. august 2013, kl 19.33
Nonii, j2ta veel teid siia toimetama... piiludes kauge maa tagant selgub, et k6ik siin juba "paariks loe" ja sosin t2iesti liigne
loodus tyhja kohta ei salli!
:) ok! olge tublid lapsed edasi
... ja sosin vajub sumedasse 88sse krt teab kus :D
 
mööduja 17. august 2013, kl 19.49
Mis teed siin mees metsast? Tutvud, otsid kassi käpajälgi, kuulad sosinat..?
 
Mehele metsast 17. august 2013, kl 19.56
Õpetad mulle ka :P?
 
That fat cat 17. august 2013, kl 20.19
mina hiilin kikivarvul, et vesihiired eest ära ei jõuaks joosta..
 
Sodin 17. august 2013, kl 20.58
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mina hiilin kikivarvul, et vesihiired eest ära ei
> jõuaks joosta..

Tegelt sosin,aga sodin ka lahe nimi (kottermann pani just) aga see selleks. Kas need 6iged vesihiired, kes eest 2ra tahavad joosta? Kuhu j22b hiirte vaba valik??!!
 
That fat cat 17. august 2013, kl 21.46
Vaata, kui vesihiirel on saledad sääred, siis need tahavad hirmsasti sibada..mis minulgi muud üle jääb kui kaasa joosta, püsin ka ise vormis..
 
naine 17. august 2013, kl 22.36
Ma ei saa aru, kas fat cat tutvub siin või niisama keerab naisi ülesse?
 
jaaa 18. august 2013, kl 07.12
Hrrr cat hullutab siin naisi, vaatab kes kõige rohkem keema läeb, selle võtab
 
tiibadega kurat 18. august 2013, kl 07.35
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 21.34.
 
naisele 18. august 2013, kl 12.28
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei saa aru, kas fat cat tutvub siin või niisama
> keerab naisi ülesse?


madala enesehinnanguga mehe mängud....saab vähemalt siingi tunda end tahetuna.
 
Kõik võib olla 18. august 2013, kl 13.07
Kõik võib olla......
ja kui soovid, läheb soov endalegi üllatuseks täide. Mõnikord eriti ruttu.
Ilmselt see nii ikka on, et me mõtted loovad meid endid.
"Elu on eht
paberileht
ise ta pildiga täidad
tõstetud maast
tõrvane laast
mõlemast otsast mis läidad..." (J. Jaeger)
Igal unistusel oma nimi, kellel pealkirjastatud vesihiirena ja kes eelistab olla graatsiliselt siresäärne lindude keelt mõistev metshaldjas ja kes libahunti jooksmas käiv ürgnaine.
Pole vist vahet (tagaajajale), peaasi, et salapärane ja kättesaamatu?
 
sosin 18. august 2013, kl 14.26
singapuris :)
 
That fat cat 18. august 2013, kl 15.37
ei, päris keevat ka ei saa ikka võtta, näpud kõrvetad ära..ma lihtsalt olen siin ja otsin, kui midagi leian, siis on hästi, kui ei, pole ka hullu..vbl mõni vesihiir leiab hoopis mind,
 
sodin niisama 18. august 2013, kl 15.52
vesihiired sellised omap2i liikuvad olendid... nagu tead isegi - armastavad vee peal liuelda :)

nende meelitamiseks peab olema kannatust ;)

yldse mehel peab olema kannatust oodata millal naisel tusatuju yle l2heb v6i keev veri j2lle tasaseks podinaks yle l2heb ja tormi ajal mitte paanikasse minema vaid gibraltari kaljuks j22ma :)

kesse muu kui mees ankurdab hullu 2/3 krt teab kus lendava naise meele :)
 
Ingel, endine Ingel 18. august 2013, kl 18.08
natuke eemal ja juba jälle kosjamoorid koduselt end tundmas....

Las ingel lendab, ärge püüdke teda alla tulema sundida või seadke talle liblikavõrke teele... Võin nautida jah kuradi tiivalööke, pegasuse tiivalööke, isegi kosmonautidest saan aru... aga see on ka see, mis mind võlub... mitte jaht endale või kellelegi teisele...
Ja nii peaks see kõigil olema, et naudime teisi ja ennast ja ei püüagi kedagi omada...

Kuid vahel meeldib inglile ka kinnipüütud olla ja hellalt kaenlasse suletuna hingata..., kui suudlustest aega üle jääb... kui ta oleks naine. Ja siis ta tahaks lennata, teades, et kodu teda ootab.

Kuid vahel meeldib inglile ka naise tusatuju korral, teda kinni hoida, hellalt-kindlalt, et ta end lahti ei rebiks, ja teda niikaua enda vastu kõvasti suruda, kui ta hakkab aru saama, mis talle tegelikult hea on.... kui ta oleks mees. Ja ongi see ankur.

Aga iga asi omal ajal (või natuke hiljem...)
 
That fat cat 18. august 2013, kl 21.53
Miks see elu peab nii segane olema..? mees on inglipüüdja ja naine saatana ahvatlus..
 
Tom 18. august 2013, kl 22.11
elu ei ole segane, lihtsalt ingli mõistus on krussis ja sassis nagu ta lokkis peagi, sellest need hädad kõik ;)
 
FB 18. august 2013, kl 22.16
Tom ja TFC!

Vahel vajab meeski naise arunatukest.
See on armas.
:)))))
 
FB 18. august 2013, kl 22.21
nagu nainegi mehe mehelikkust ja tema tugevaid käsi.

"Iga päev läheb looja
looja läeb
sinu käed andvad sooja
soojad käed
seegi päev läheb looja
looja läeb
sinu käed andvad sooja
Looja näeb"
(Vinland, Päikeselaigumees)
 
kas 18. august 2013, kl 22.25
naine on inglist või kuradist?
 
FB 18. august 2013, kl 22.27
Naine - see on mõlemist, minu arvates, aga oleneb mehest, mis või kes parasjagu peale jääb ja üles kaalub.
 
That fat cat 18. august 2013, kl 22.28
kuradist...selles pole kahtlustki,

http://www.youtube.com/watch?v=BtROvkmq1iw
 
sõnatu 18. august 2013, kl 23.16
Ütleks midagi, aga sõnu ei ole

Love Rescue Us!!!
 
mann 18. august 2013, kl 23.51
fat cat....ma olen vaevalt kolme sinu kommentaari lugenud ja panen sulle nüüd diagnoosi lihtsalt lambist, sry:)...sinu viimase lingi põhjal.

Kui kaua sa kavatsed ennast oma enesehaletsuses praadida?
Kas arvad, et naised on maailmast otsa saanud?
Kas sa ei arva, et keegi tegi sulle heateo ja sul on vabadus nüüd leida see ÕIGE, kui sa vaid vaevuksid enda ümber märke nägema ja neile ka reageerima.
 
Ingel, endine Ingel 19. august 2013, kl 07.34
Ahh ja Ohh, las Kõutsike paraneb siin... midagi ei juhtu üleöö.
Ja las me paitame teda siin - vastu ja pärikarva, las me mängime temaga siin - ikka lõngakera ees vedades ja Kõutsi järele meelitades, vahel laseme äkilisemateks liigutusteks ka mõne (vesi)hiire lahti.. ikka ülla eesmärgi nimel.
Ja siis ühel hetkel, ei saa Kõutsike enam arugi, et ta enesehaletsus on lahtunud, haihtunud, olematuks muutunud, et tähelepanu keskme muutnud asukohta ja iseloomu...
Vot nii toredad me oleme...

Aga minu valgepoolsed lokid, mida igapäevaselt raudadega krutin, et pilt ikka identne oleks sellega, mida maailm inglis väliselt näha soovib, ei ole ühenduses minu mõistusega - need erinevate ühendustega. Ühte näeb peeglist, teist suhtlemisest, tegudest...

Ja Tom, miks mind "kutsud"? Olen siin svist vähemuses, kes sind pole näinud ega sulgedega silitanud...
 
palvetajaritsikas 19. august 2013, kl 09.08
Lihtne on inimesele otsa vaadata ja otsustada, kes ta on. Üldse mitte süüvides, kes ta tegelikult on. Ühest pilgust ei ole võimalik teada saada, kui palju pisaraid varjab tema naeratus. See osa, mis maailmale näidatakse, on imetilluke. Need hingearmid, mida iga inimene enda sees peidab, ongi ainult tema enda omad. Räägib ta nendest või mitte, aga suurem osa jääb ikkagi varjatuks. Kõike ei peagi kõigiga jagama. Kuid alati ei pea ka kohe hukka mõistma hakkama. Vahel on lihtsam enda ümber ehitada kaitsemüür, sest siis on kindel, et keegi ei hakka sinna sisse tungima. Kuid alati on kusagil väike pragu, mille kaudu on sulle võimalik ligi pääseda. Hea, kui selle leiab üles inimene, kellel on heatahtlikud soovid ja ta soovib selle müüri su ümbert lammutada ja sulle näidata, et maailm ei olegi alati nii kuri. Kuid alati ei lähe nii hästi. On ka inimesi, kes leiavad prao ja ... teevad sulle veelgi rohkem haiget. Rohkem, kui sa iial oleksid arvanud, et see võimalik on... Ning siis varjab naeratus taas pisaraid ja maailm näeb seda, mida ise soovib.... teadmata tegelikku tõde....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!