Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
That fat cat 03. september 2013, kl 15.32
Hinge mul ju pole, see juba vana tõde..
 
krõõt 03. september 2013, kl 15.53
Lahke tüdrukuna ulatan cat'ile heleroosa paelaga kinniseotud ühe kaotsiläind hinge... järsku tunneb ära :)
 
That fat cat 03. september 2013, kl 16.01
sarnane on küll, aga mul oli siiski suurem ja soojem, ja ma tean täpselt kus ta hetkel on, iseasi, kui seda minema pole visatud ja tõesti kusagil kraaviserval vedeles..
 
krõõt 03. september 2013, kl 16.24
ilmad jah jahedad ja jahedas tõmbub ka hing pisemaks...
 
Laiming 03. september 2013, kl 19.27
ikka väikseks, ikka olematuks.
aga kraave, servi ja hingi jagub. tuleks ainult lumi ja kaanetaks... (mille?)
 
That fat cat 03. september 2013, kl 21.39
..järvekese paadisillaga, seal silmade põhjas..
 
Laiming 03. september 2013, kl 21.47
... seal hingede öös, ise pimedana tegutsemas.
 
That fat cat 03. september 2013, kl 22.03
paksu lume sees ? hea pehme kukkuda,
 
Laiming 03. september 2013, kl 22.13
, kuk,kuda lumme ja seal hingata,
kukkuda lumme ja seal vaadata,
kukkuda lumme ja tõmmmata sinna ka sind...
 
That fat cat 03. september 2013, kl 22.19
kui ma juba kukun, siis sinna ka jään..ilma südametunnistuse ja hingeta,
 
kõhe 03. september 2013, kl 22.33
mis sul üldse veel on?
 
That fat cat 03. september 2013, kl 22.46
mis need seitse surmapattu olidki..? ahnus, kõrkus, upsakus, ülbus, kitsidus...jne, ma ei mäleta, kas ka armastus sinna alla kuulus..
 
sosin 03. september 2013, kl 23.46
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ..järvekese paadisillaga, seal silmade põhjas..

kas need silmad on siis olemas või sa otsid neid alles unelmais? see koht on jäänud segaseks...
 
That fat cat 04. september 2013, kl 07.57
Nad olid olemas, kunagi..
 
Laiming 04. september 2013, kl 09.52
Ja nii ajabki kass taga mödunud päevade virvendusi, lootes neid leida... ja keeldub tunnistamast asjaolu, et aeg on edasi läinud ja need silmad on ka edasi läinud.
Ja nüüd tuleb olla valmis selleks uueks kohtumiseks, olgu milline see tahes, kas siis saadab saatus sulle uued silmad vaatamiseks-leidmiseks või teeb su pimedaks.
Aga tee selle valiku juurde sillutad sina ja saatus vaid täidab su soovid, kõvasti väljakarjutud soovid.

Mõtle mida soovid ja ole oma soovidega ettevaatlik, need võivad täituda.
 
That fat cat 04. september 2013, kl 10.12
Ma tean, mida ma soovin ja loodan kogu hingest (mida mul kahjuks enam ei ole..), et need soovid ei täituks, enam..
 
sosin 04. september 2013, kl 11.10
ma soovin ka kassi silmad üle vaadata, et kas ta jäi pimedaks või kinni sinna järvepõhja :)
ja ma ei looda, et see soov ei täituks :P
 
That fat cat 04. september 2013, kl 11.35
Kolm tilka verd ja kõik soovid täituvad,
 
sosin 04. september 2013, kl 11.44
millisele ristteele ma komberdama pean ja mis kellaajal ja tore oleks ka kuupäeva teada - iga päev ei jõua ju minna ja olla ootevalmis :D
 
That fat cat 04. september 2013, kl 11.57
Kui komberdama pead, on mõistlikum kodus istuda, oma jalgu kampriga määrida ja mitte ronida võõraste meestega kohtuma..
ma arvan, et südaöö paiku, aga härrasmees nagu ma olen, tulen ise tõllaga kohale ja napsan rõdult kaasa, et siis pilvede kohal tähtede valgel veidi tõsist juttu ajada..
 
sosin 04. september 2013, kl 12.00
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui komberdama pead, on mõistlikum kodus istuda, o
> ma jalgu kampriga määrida ja mitte ronida võõraste
> meestega kohtuma..


aga kui tahtmine niiiiiiiiiiiiiiiiii suur on :(

p.s
ma püüan siis veidi kabedamalt kõndida.... veidi vesihiire moodi. õpin neid nö jäljendama, sest tahe mul terasest ;)
 
sosin 04. september 2013, kl 12.03
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> aga härrasmees nagu ma olen, tulen ise tõllaga koh
> ale ja napsan rõdult kaasa, et siis pilvede kohal
> tähtede valgel veidi tõsist juttu ajada..

kõlab nagu ähvardus... see tõsise jutu koht siis :) eks mul patte ole jah hingel, aga need olid kõik nii ammu-ammu..
kes ei riski, see shampust ei joo, eks ma siis sätin end rõdule ja pats rapuntslile kohaselt ootevalmis, kui tõllal peaks tõrked tekkima (hiir-hobused keelduvad lendu tõusmast :) )
 
Laiming 04. september 2013, kl 12.05
Ja siin kohal tuleks meenutada muinasjuttu, kuis kurat talutüdrukul kosjas käis.
Sa sosin püüa siis öelda, et sa alasti ja ei saa välja tulla - ja siis palu ehteid, riideid jmkõikeveel. Ja vaata, kas see kuradiema ka seal kuskil asju sätib ja kamandab?
Aga sina kuula ikka kilki ahju all, mis mõmiseb: üksi õek, üksi õeke. Mis tänapäevases keeles tähendab, et vaata, et tal teisi seal kaarikus juba ees ootamas ei ole, sorry tõllas (sest sinna mahub palju...).

Aga teadupärast muutuvad kõik tõllad kella 00.00 kõrvitsaks. Nii, et vaata, mis sulle sinna rõdule visatakse ja kuis pärast seda sodi koristada saad...
 
That fat cat 04. september 2013, kl 12.06
ei pea ootama, võin ka voodist une pealt kaasa napsata..vahetusriided on tõllas olemas,
 
sosin 04. september 2013, kl 12.11
ära siis ehteid jmkõikeveel unusta nagu laiming siis targalt ja abiavalmilt mõmises :D (tänud talle selle eest, tuisupeana ei taipand ise küsidagi ..)
 
Riho_39 04. september 2013, kl 12.14
Klassikaliselt on õige koht viie tee risttee ja õige aeg noorkuuöö.
Täna öösel kell 00.51 on õige hetk...
 
That fat cat 04. september 2013, kl 12.14
Ehted on puhtast smaragdist ja merevaigust, teemantsõrmuse saad korraliku ja sõnakuuleliku käitumise eest..
 
Laiming 04. september 2013, kl 12.15
Teie alandlik teener. Kummardusega.
 
sosin 04. september 2013, kl 12.21
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> teeman
> tsõrmuse saad korraliku ja sõnakuuleliku käitumise
> eest..
selle osaga võib tekkida veidi probleeme :)
aga ma pole ahne tüdruk, ma võtan smardagdist ja merevaigust eheted siis :)
 
That fat cat 04. september 2013, kl 12.24
Pole probleeme, mida teemantsõrmusega ei saaks lahti lõigata..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!