Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
That fat cat 04. september 2013, kl 22.19
ma ei hoia ehteid vaid kaitsen neid..ehete hoidmiseks kasutan enamasti mõnda armsat vesihiirt,
 
sosin 04. september 2013, kl 22.21
oK! kui näen mõnda vesihiirt endast mööda libisemas siin vetevoogudes, annan neile teada... ehk on huvitet nende kandmisest/hoidmisest ;)
 
tiibadega kurat 04. september 2013, kl 22.31
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 21.49.
 
That fat cat 04. september 2013, kl 22.32
selles asi ongi, et ega nad eriti pole...kui õnnestub kinni püüda, on teine asi, aga vabas looduses on nad tõrksad ja iseloomuga,
 
tiibadega kurat 04. september 2013, kl 22.33
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 21.49.
 
tiibadega kurat 04. september 2013, kl 22.35
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 21.50.
 
sosin 04. september 2013, kl 22.41
tiibadega kurat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ingel jha sai külma ja joob teed laimiga :D
mhm selle vajaduspõhisest ma jha päeval juba aru sain
 
That fat cat 04. september 2013, kl 23.10
ahjah, mul jäi enne üks sõna silma - kaadritagune, on see midagi sellist, mida ma väga teada ei tahaks..?
 
sosin 04. september 2013, kl 23.16
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ahjah, mul jäi enne üks sõna silma - kaadritagune,
> on see midagi sellist, mida ma väga teada ei taha
> ks..?


ma olin peenetundeline ja ei hakkand pärima, kuigi tunnistan, et see provokatsioon uudishimu äratas :D

järksu on hukkamõist ja karistus leebem, kui sa kõutsike ise nüüd kiirelt need kaadritagused asjad meile ära seletad ;)

ja ma ei oskand võtta ka seisukohta, kas see oli seal mulle hoiatus või ähvardus ...
igatahes olin mõttes tänulik, et vist hoolitakse mu südamest :)... see pooltäis klaas tundus parem variant :)
 
That fat cat 04. september 2013, kl 23.28
las öö toob selguse,
 
Kuule Cat 04. september 2013, kl 23.35
Küll sa oled ikka pika taibuga :) Sosin patseerib muudkui ümber sinu, aga sa ikka nii laisk hiirepüüdja. Mänguilu on vahva küll kuid vesihiire jalakesed väsivad lõpuks ära:)
 
That fat cat 04. september 2013, kl 23.37
kui jalakesed ärs väsivad, siis tulebki sülle võtta..mängu ei saa ära rikkuda,
 
Laiming 05. september 2013, kl 07.57
ei Öö too tavaliselt selgust, kui just vooditegusid ei "arutata"..

Ja kurat, tiibadega, ja sosin, uskuge palun minu leotamisest kellegi tassis, ei ole miskit tulemust, mahla ma välja ei anna. Ja vees tunnen end piisavalt hästi - peaasi, et temperatuurid tegevuseks (erinevaiks) õiged on.
Kaadritaguseid asju tuleb ikka mingil hetkel avalikult lahata - see see mänguilu. Nii, et- laske rahva sekka, saate südamelt ära.
 
That fat cat 05. september 2013, kl 08.18
Enamasti on kaadri taga produtsent, rezhissöör, rezhissööri assistent, operaator, operaatori assistent, valgustaja, helitehnik, rekvisiitor, jumestaja, turvamees, autojuht ja muu teenindav personal..stsenarist kükitab ka kusagil nurgas ja kirjutab vajadusel teksti ümber..
, kui voodist juttu, siis magasin halvasti..uni tuli ja uni läks, siis jälle tuli ja jälle läks, kuni hommikul läks oma teed, lubas õhtul tagasi tulla..
, ning mul on tunne, et midagi on juhtumas...
 
vot 05. september 2013, kl 08.28
hoia siis piip ja prillid!
 
sosin 05. september 2013, kl 10.04
oioioi kiisuke... sul seal südame peal siis ikka on mingi koorem, et nö kaadritagune vihje sult une viis ;)

mina magasin kui süüta lapsuke õiglast und :)

tegelt on nii, et haukujaid on alati, aga ega karvan lase end sellest häirida :)

p.s see siis oli vihje, et mind küll haukujad tavaliselt ei loksuta...
 
Laiming 05. september 2013, kl 12.18
Aga Peltsebuli tuleb ikka Peltsebuliga välja ajada.
Maakeeli siis haava peale tuleb panna selle hammustanud koera karvu - pidi hästi mõjuma
;D
 
That fat cat 05. september 2013, kl 15.31
ma ei suitseta ja kas keegi on kunagi näinud prillidega kassi..
, aga jäin siin mõtlema, et vbl on sosinaga midagi kaadritagust olnud, kuidagi tuttav ja kodune tunne, nagu küpsetaks keegi piparkooke ja pühiks oma jahuseid käsi mu pintsakurevääri vastu puhtaks..
 
sosin 05. september 2013, kl 15.36
aga kui olekski olnud meil midagi kaadri taga, ei oleks ju see nn kolmas saand tulla ja vihjata!

ma üldiselt oma meestelugusid ei jaga... ja ma olen delfis suht "neitsi" ehk algaja. minu isiklik netiajalugu on teistes saitides...
niiet see vihje käis kellegi teise kohta!

loogika aitab alati... tuleb panna 1+1 kokku :)
püüa meenutada oma delfiajalugu :D sul selle nõiaplikaga oli mingi hea klapp, kui ma su järgi siin uurimustööd tegin ;)
 
That fat cat 05. september 2013, kl 15.45
kui neitsi on "neitsi", aasta - kaks- kolm..?
oma ajalugu ma mäletan, detailselt, aastate lõikes..
ja üks neist kaadritagustest võibki olla mu hinge võtja..
 
Aga mind? 05. september 2013, kl 15.48
mäletad?
 
sosin 05. september 2013, kl 15.52
mul saab varsti 2 kuud delfi avastamisest :)
keegi on varem ka sosina alt kirjutanud, aga see polnd mina. ma seda nime võttes ei teadnudki, et teisedki seda nime kasutand... kaaperdasin suht tahtmatult ...

Kusjuures ma ei leidnud enam seda kaadritaguse vihjet üle... oli see teises teemas järsku?
eile oli pea sellest kassi-iire mängust sassis ja polnd mahti tegelt süveneda ja nüüd ma enam ei leia...
 
Vesihiirtele, kassidele ja teistele tegelastele :) 05. september 2013, kl 16.01
Nii äge, leidsin teile väga mõistukõnelise jutukese. Lugege läbi ja pange tähele kui hästi see teiega kokku läheb :D
 
sry 05. september 2013, kl 16.03
jutu viide jäi lisamata :) Siin see on http://taheke.delfi.ee/taheke/jutud/vaikese-hiire-unistus.d?id=66665313
 
sosin 05. september 2013, kl 16.16
hea lugu :D
 
sosin 05. september 2013, kl 16.20
tegin end nooremaks ..
mul saab 3 kuud delfi avastamisest :D

ja pidama jäin tiibadega kuradi ja kopranaha pärast :)
mulle meeldisid/meeldivad nende postid...
 
That fat cat 05. september 2013, kl 16.39
Lehekülg tagasi, number 23, ja laiming vihjas...oleks oodand midagi täpsustavat, aga välja keerutas,
 
sosin 05. september 2013, kl 18.13
Laiming Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Tehkem panused:
> 10
> tugrikut kassile (olnud kaadritagune kogemus)
niiet kohe näha "vanad sõbrad" :D
 
sosin 05. september 2013, kl 18.14
aga vähemalt on laiming lahe kuju... seega pole need mineviku kollid alati koledad :) mõni lahe ja tore :)
 
That fat cat 05. september 2013, kl 21.20
kui üks erand välja arvata, siis minagi samal arvamusel, laiming hetkel erimenetlusel kuni olen tuvastanud tema DNA ja seosed minu varasemate kaheksa eluga..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!