Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
sosin 06. september 2013, kl 00.41
ah, las minevik olla :)
tegelt ka :) . mul on tohutult neid nö minevikuapskaid/ämbreid selja taga ja kui ma neisse kinni jääks, siis ma ei saaks üldse vist olla rahuliku meelega ;). need kuuluvad ju suureks kasvamise protsessi juurde :)

hetkel sobib laiming suurepäraselt ringmängu ja minul isiklikult on väga suva, mis kunagi kuskil kaadri taga oli ... seda enam, et see on delfi, mitte reaalne elu, kus meil on kohustused... siin on ainus "kohustus" olla rõõmus ja viisakas mängukaaslaste vastu.
 
tiibadega.kurat 06. september 2013, kl 06.23
Vat ei viitsi minutiks sisse logida. Sa võta asju samamoodi elus ka, nagu delfis...kohustused puha kõik iseendale segaduses krahmatud, tavaliselt ikka vähe rohkem, kui just parasjagu kanda viitsiks/tahaks...revideeri neid väheke :)
Päikest siis kõigile, nautigem 60+suve...
 
That fat cat 06. september 2013, kl 08.13
pahelised vesihiired..nii armas,
 
sosin 06. september 2013, kl 12.12
siin ma pole kroku... :D
tänud, kuradike! on jah ilus 60+ suvi ja ma plaanin pühapäeval minna piknikule kuhugi metsa, sest patt oleks linna jääda .. kuigi samas peaks hakkama segadust nend ekohustuse koorma svähendama ;)

vesihiired pole mitte aint pahelised, vaid aegajalt ka riukalikud... kurjad on nad aint siis, kui neid rünnatakse... siis teevad kurja häält, et keegi ei näeks, et neil süda põues põksub kiirelt-kiirelt, sest nad kardavad ... :) vihastada ei oska nad kohe üldse... mis tegelt on paha...
 
That fat cat 06. september 2013, kl 13.43
Mida neil karta on ? minu teada ei oska keegi peale vesihiirte vee kohal sibada ja seetõttu peaksid nad end eriti turvaliselt tundma,
 
Laiming 06. september 2013, kl 13.47
Sa kiilidest, veskirpudest ja Jeesukesest oled kuulnud, kassike paksuke?
 
That fat cat 06. september 2013, kl 13.54
No kes see siis Jeesusest kuulnud poleks..? ikka olen, kõndis vee kohal ja toitis viie leiva ja viie kalaga tuhandeid inimesi (teadaolevalt esimene viide geenmuteeritud toidu kasutamise kohta..),
ja täpsustuseks - kiilid ja vesikirbud lendlevad vee kohal, mitte ei jookse..vesihiired jooksevad, veavad pisikesi jälgi lainevahukirmetesse ja on üldse suurte sügavate silmadega..
 
Laiming 06. september 2013, kl 13.59
Sulle püeaks arvuti kinkima - siis saad kuugeldada vesikirpu, kes jookseb veel ja jätab jälgi... see ongi su paljuotsitud vesihiir... Ja kassid püüavad ka kärbseid, edukalt...
Miks siis mitte kirpe, veelt.
 
That fat cat 06. september 2013, kl 14.36
Kas kassid ei tohigi unistada..? isegi kui neil pole hinge ja südametunnistust..
 
sosin 06. september 2013, kl 15.25
Senikaua kuniks inimene veel unistada julgeb, on temas elurõõm alles :)
 
That fat cat 06. september 2013, kl 15.57
jah, inimesed..nemad harjuvad kõigega..aga kassid on hoopis teine teema, vahedate küünte ja kiiskavate silmade taga kassiahastus..
 
sosin 06. september 2013, kl 16.02
tglt pole ahastust, mida inimene lahendada ei saaks-suudaks :D ehk on abi kassidelegi ;)
 
That fat cat 06. september 2013, kl 16.03
Lahendused on alati olemas, iseasi kas need ka meeldivad..
 
vaal kroku 06. september 2013, kl 16.10
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lahendused on alati olemas, iseasi kas need ka mee
> ldivad..

nutad ja meeldivad :D
 
sosin 06. september 2013, kl 16.18
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mida neil karta on ? minu teada ei oska keegi peal
> e vesihiirte vee kohal sibada ja seetõttu peaksid
> nad end eriti turvaliselt tundma,
kui oled patune, siis pead veidi kartma seda õiglase mõõga rippumist pea kohal ;)
 
sosin 06. september 2013, kl 16.56
ulatan kõutsile rätiku... tal täna nina kuidagi vesine ... heinapalavik?

aga tegelt olen 2 päeva aegajalt tabanud end ühele postile mõtlemast ;)

That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> , aga jäin siin mõtlema, et vbl o
> n sosinaga midagi kaadritagust olnud, kuidagi tutt
> av ja kodune tunne, nagu küpsetaks keegi piparkook
> e ja pühiks oma jahuseid käsi mu pintsakurevääri v
> astu puhtaks..
mul on ka aegajalt sama tunne kõutsiga... nii tuttavlikult kräunub, aga siis päästab mind korralik loogika...
1. pole olnud mehi, kellel palju armukesi
2. pole olnud mehi, kes delfis käiks
3. pole ise varem delfis enne selle aasta juunit olnud
peegeldus on tuttavlik ja kodune, aga jah, see kõigest peegeldus
võibolla kõuts otsib oma vesihiirt ja mina oma kõutsi ja siis leiame teistes peegeldusi ja äratundmishetked valmistavad tohutult rõõmu... minu hingele pai ja kassi olematu hingki ehk kuskil siiski teeb tukstuks...?
 
:P 06. september 2013, kl 17.03
sosin on nagu vihaleht kassi tagumiku küljes.:P
 
sosin 06. september 2013, kl 17.05
olen jah :) ja ei häbene ka :)))))
kõuts on lahe ja temaga mäng oli lõbus...
 
Laiming 06. september 2013, kl 22.04
Aga kurat on jälle löönud seljal tiivad lahti nagu maipõrnikas ja tuisanud kuhu?
Tal see juba kombeks, et reedest esmaspäevani siin ei liugle..

Sa jäätisesöömise ajaks ikka tagasi? Või ei saa seda spiraalimööda enam tulema?
 
That fat cat 06. september 2013, kl 22.15
vaata, see on see teema, et kaks hinge on teineteist lõpuks ometi üles leidnud, pärast seda kui nad sealt hingede riigist alla maa peale saadeti jne.....
, eks on tõesti neid, kellega jutt jookseb..ja neid, kellele pikalt järele vaatad..ja neid, kelle kõrval hommikuti üles ärkad..peamine, et nad omavahel tuttavad ei oleks,
 
Laiming 06. september 2013, kl 22.21
Arvad, et kurat ja ingel mestis ja kadunud koos?

Küll sul on alles kombineeringud, ma küll mingi hommiku teemal nii palju vehelda ei viitsi... No ja kui sellega hommikul jutt jookseb ja ka veel pikalt järgi vataad, siis polegi vaja temaga tutvuda...
Või mida su sügavmõtteline teemaarendus püüdis reguleerida?
 
sosin 06. september 2013, kl 23.38
naistel on õnneks elu veidi lihtsam. kui mees oma jutuga klapib ja hingele armas, siis tavaliselt kõlbab ta ka voodisse ja järele kaemiseks :D
Mõnele vaatad küll pikaltpikalt järgi (mul endalgi üks selline figureerib aegajalt vaatepiiril), aga kuna jutt kohe üldse ei taha joosta, siis pole ka kiusatust voodisse temaga pugeda ... niisama kena vaadata :)
 
Laiming 06. september 2013, kl 23.43
No jaa, mul siin üks Andersen - juttu ätkub kau(g)emaks... peaasi, et lähedale ei tule... siis ei pruugi ma endas enam nii kindel olla...
 
eelmisele 06. september 2013, kl 23.44
lisaks siis: Hans Christian siis.
 
udus 07. september 2013, kl 01.39
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui üks erand välja arvata, siis minagi samal arva
> musel, laiming hetkel erimenetlusel kuni olen tuva
> stanud tema DNA ja seosed minu varasemate kaheksa
> eluga..
Süveneda tasub alati, aga vaevalt sa leiad laiminguga rohkem seoseid kui leiaksid neid näiteks ingliga, selle endisega. Me kipume nägema varje ka keskpäeval.
 
Laiming 07. september 2013, kl 07.25
Ja dna nähtavaks tegemiseks on vaja:
klaasi
vett
törts kassiila
ja Fairyt.
Kõik kokku segada, hästi ja siis see saadud lebra (moodustub keerise keskele) välja võtta ja tegutseda.
Ja kui on erinevus rohkem kui 0,1 % - siis pole neil su endiste 8 eluga miskit pistmist - sa uuestisündinu.

Aga udus ei olegi varje, ka keskpäeval mitte.

p.s. väike abi Aafrikasse liikujaile, sinna keskpaiga poole Sahhaarasse:
Palun määrige päikesekaitsekreemi ka lagipähe, juukselahule - muidu saate sinna päikese poolt põletuse villid - sellised õudsed ja eriti valulised. Sama kehtib ka sandalettide rihmade vahedega.
Ning vari on küll olemas, aga tallad sel kesisel laigul kogu aeg otse lagipeas.
Vot meil on siiin ikka varjud - hiiglased lausa, mõnusad sellised. Aga mitte udus.
 
That fat cat 07. september 2013, kl 09.19
DNA analüüs käib veidi teistmoodi, algab see sellest, et lood soojad suhted laboriõega, kes su vereproovi võtab..
 
sosin 07. september 2013, kl 11.03
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> DNA analüüs käib veidi teistmoodi, algab see selle
> st, et lood soojad suhted laboriõega, kes su verep
> roovi võtab..

sosistan, et õe ära sebimisest on vähe abi, kui sa Laimingut kinni ei püüa ;)
Ma panustan siis omakorda 10 tugrikut laimingule :)

aga nii ta ole jah... tuleb laiming, teeb paar tiiru veeklaasis vihjates ühele kõutsi eludest, kui iirejaht katki ja kõuts mängib uue peibutisega...
 
That fat cat 07. september 2013, kl 19.24
Jaht katki ei jää, aga alati tasub korraks kuulatada, kui kusagil oks praksub..
 
kroku 07. september 2013, kl 19.38
jah, järsku on kassi asemel panter :P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!