Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
That fat cat 07. september 2013, kl 22.31
peamine, on siis mitte kiiresti eest ära joosta..
 
That fat cat 07. september 2013, kl 22.52
panen veidi musa ka, kui vahepeal siia keegi ära eksib, et igav ei hakkaks,

http://www.youtube.com/watch?v=-nweEFCVnaA
 
vaal_ kroku 07. september 2013, kl 23.55
hästi nostalgiat tekitav laul

http://www.youtube.com/watch?v=uslhWgg3PfA
 
sosin 08. september 2013, kl 00.20
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> peamine, on siis mitte kiiresti eest ära joosta..

üks maru hää laul selle kohta, et plaane pole mõtet teha :D
http://www.youtube.com/watch?v=cbJ89efvKqM
 
Laiming 08. september 2013, kl 08.31
Kuule kõuts, sul selle perega jah olek selline nagu raamatus lehed, et midagi teist saada, siis pead erinevaid peatükke lehitsema - nagu seal laulus, mida pakud... ma tulen koju, sest naine tahtis varem.. Aga sa ise? Kas sina siis ei taha?

Aga kes on rohkem selline maalimoodi inimene - et kogu see suuuuur lõuend on väga täis maalitud, ja ka ülemaalitud, sest aeg muutub, olud samuti, ja igas nurgas võib olla erinev tegevus - aga! see kõik moodustab ühtse pildi, kui peale vaatad, siis on võimalik näha üldpilti, ka visuaalselt.
Aga noh, raamatud on ka head, aga need pannakse reeglina riita ja riiulisse, mõned üksikud loetakse kapsaks ja seda siis pidevalt. Kuid uudsust ja ülemaalimist ei toimu - kui enam raamat ei meeldi, või on igavaks läinud, siis riiulisse see jääbki, kui just välja ei laena...

Aga vaal kroku laul oli hea virmalistega ei eksi - ei taevas, ei maal.
Ja plaane võib ikka teha, kuid ära jäätu neisse - ole muutuv ajas... siis jääd ellu.
 
That fat cat 08. september 2013, kl 17.50
a selline asi nagu kaleidoskoop ? et muudkui aga keerad grammikese päripäeva või vastupäeva ja iga kord uus pildike..
 
sosin 08. september 2013, kl 23.12
sosistan nüüd hästi tasakesi... et konjaki teemas piiksus arglikult vesihiir ...
 
sosin 08. september 2013, kl 23.25
lahe oma ajuvabaduses :) mind ajavad alati need sõnad naerma, ükskõik kui palju ma ei kuula

http://www.youtube.com/watch?v=qa1BTj9y0EE
 
Laiming 09. september 2013, kl 00.41
ärge kolmapäevaks eriliselt siin miskit plaanige - ma ära, tegusteerin jooki-sööki Musis.
 
That fat cat 09. september 2013, kl 08.54
Ma kuulsin ka seda piiksumist aga kahjuks jällegi Tallinna oma...mulle sobiks enam kas Tartu-Võru või Riia-Petseri liinil sibav,
 
käre sosin 09. september 2013, kl 09.54
Laiming Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ärge kolmapäevaks eriliselt siin miskit plaanige -
> ma ära, tegusteerin jooki-sööki Musis.

ole rahulik, ei plaani. kass ei liiguta ilma sinu okste praksumiseta vurrugi ja mina kah siis lihtsalt igavlen ;)
 
käre sosin 09. september 2013, kl 09.55
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma kuulsin ka seda piiksumist aga kahjuks jällegi
> Tallinna oma...mulle sobiks enam kas Tartu-Võru võ
> i Riia-Petseri liinil sibav,

a senikaua kuni see vesihiir end ei "ilmuta" veidi teistsugusemad olevused ei tule kohe üldse kõne alla :( ...? hakkan juba veidi nukraks muutuma... no kaua sa võid joosta eest ära, kui kinni ei püüta ..
 
sosinale 09. september 2013, kl 10.00
poe kassile ima seebita p***e
 
That fat cat 09. september 2013, kl 10.09
OK, vaatame siis, millised jäljed lainete peale jäävad..
 
eelmistele 09. september 2013, kl 10.10
paksud ja lollid delfi mutid jäävad küll püüdmata, jokske või ärge jookske.
 
käre sosin 09. september 2013, kl 10.47
eelmistele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> paksud ja lollid delfi mutid jäävad küll püüdmata,
> jokske või ärge jookske.

Keegi ei sunnigi sind kullake meid püüdma ;)
 
jeesss! 09. september 2013, kl 10.50
kass viskas adre, vaalad, nüüd jooksuga, kõuts on ju niii nummi!
 
That fat cat 09. september 2013, kl 11.12
ei maksa kiirustada, kammige ikka juuksed sirgeks ja tehke makeup ning sööge kõht ka ilusti täis, enne kui kirjutama hakkate..lähema veerand tunni jooksul ma oma e-maili aadressi kustutada ei kavatse..;)
 
sosin 09. september 2013, kl 11.32
ei sind tea.... see veerand tundi võib muutuda 12 minutiks :D seega jätan juuste kammimise vahele sel korral :) kogemused...
 
That fat cat 09. september 2013, kl 11.39
Kõik võib olla, ja miski ei pruugi olla endine..aga vahel jääb ka nii nagu on olnud,
 
Laiming 09. september 2013, kl 11.40
nii et kõuts eeldab sirgejuukselisi ja neid, kes kõndides vagusid järgi veavad...

Ma saan aru, et juuksesirgestajad on 20 aastaste seas popid rauad ja kõutsile meeldib mööda selgroogu allavajuv karv, aga mille kuradi pärast sa lombakaid eelistad?
 
sosin 09. september 2013, kl 11.55
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kõik võib olla, ja miski ei pruugi olla endine..ag
> a vahel jääb ka nii nagu on olnud,

Oi minu lemmikteema :) selles mõttes, et ma viimati täheldasin, et on asju, mis jäävad selliseks nagu nad olid ehkki võibolla arvan, et ei ole või ei jää ... aga samas kui miski on endine ja alles, on tegelikult kõik muu täiesti muutunud, teistsugune, mitte midagi nagu pole alles ...
7 aastat on tegelt juba vanarahva tarkuse poolt välja hõigatud aeg ja ma näen, et mitte asjata. 7-me aastaga (või varem või kulub rohkem, aga nö harju keskmiselt) kukub maha kõik, mis on tähtsusetu ja muutuv ja alles jääb see, mis oli sügav ja väärtuslik, mis oli tõeline/ehe...
 
That fat cat 09. september 2013, kl 14.18
Selle tarkuse järgi on siis mul juba 6 elu selja taga..
 
sosin 09. september 2013, kl 14.20
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Selle tarkuse järgi on siis mul juba 6 elu selja t
> aga..

Positiivne on see, et 2 on alles :)
 
That fat cat 09. september 2013, kl 22.33
kassil on 9 elu ja arvutada nad oskavad ka..
vaikne on, hetkel..selline tunne nagu hiiliks keegi kusagil ja varitseks,
 
sosin 09. september 2013, kl 23.37
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kassil on 9 elu ja arvutada nad oskavad ka..
> va
> ikne on, hetkel..selline tunne nagu hiiliks keegi
> kusagil ja varitseks,
paistab et krokudel poel aritmeetikaga kõige paremad lood :D
 
vaal_kroku 10. september 2013, kl 00.09
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> va
> ikne on, hetkel..selline tunne nagu hiiliks keegi
> kusagil ja varitseks,
kes ehitab lõksu, kes punub püünist, kes koob võrku, kes niisama kinnast (talv tulekul)...
 
sosin 10. september 2013, kl 00.30
hetkel püüaks küll Nadali võrku :D
 
Laiming 10. september 2013, kl 07.37
Ah, et nadali? Ja mis teed kui saad?

Kuulge, kassi elud ei ole 365 päeva, need ikka pikemad.
Kui koera elu on suhtes 1:7 inimese eluga (noh, see mingi skaala, kus algus on koefitsent 7, hiljem väheneb), et 10 aatsane koer on nii 65 aastat vana - siis kuis on see kassikoefitsent? no 6 vähemalt? Ja kui kass elab omad elud ikka lõpuni, siis vana ta tegelt siin on, kui on 6 elukest ära kulutanud?

Loodan Kõuts, et oled nati julgemaks saanud ja omades plaaaaanides ka järjekindlamaks.
 
That fat cat 10. september 2013, kl 08.32
Kassidel on iga elu jaoks erinev koefitsent - ulatudes ühest sekundist ühe aastasajani, ehk mõnel juhul ka igavikuni, nii kuidas tuju on..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!