Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
tiibadega kurat 11. september 2013, kl 22.27
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 21.51.
 
"?" 11. september 2013, kl 22.35
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei ole sellepärast..ma olen ju rääkinud, miks ma s
> iin olen - hingevalu ravimas ja armukest otsimas,
> aga kumbagi saand ei ole, seega niisama, passin..

mil moel naistekas istumine sinu hinge ravib?
 
Laiming 12. september 2013, kl 08.04
Tere kurat, rõõm kuulda.
Loodan, et luksusite eile Kõutsiga mõlemad, sest Musis olite te ka kõneaineks.. Kahju, et kohale ei tulnud - seltskond moodustus mõnus (haritud, seltskondlikud, sportlikud, inimlikud).

Ja "naistekas istumine" laseb auru välja.. ja on üks passiivne suhtlusvorm - ikka parandab.ja kui ei paranda, siis pakub teadvusele leevendust nagu loodusravi (halba ka ei tee, kuid selline pidev ja kergelt tüütu tegevus, reeglina ka halva väljanägemise, lõhna ja maitsega)... aga ei mingit ohtu, et muudab asju halvemaks.
 
to laiming 12. september 2013, kl 08.29
oled kassi suuvooder? las ta ise vastab.
kõik need siinsed mutid tahaks kindlasti omale koju meest ja laste isa, kes nii tööajast kui pere kõrvalt aega varastades naistekas "auru välja laseb"?
tahate ju?
 
Laiming 12. september 2013, kl 10.25
Miks nii kuri? Ja suuvooder peab olema pehme ja läbipaistev - ma lämmatan oma karedusega iga kassi, ühtki vesihiirt sinna enam ei mahu.
;DD
Sa vist võtsid ka teises teemas kuskil sõna samal teemal. Ehk on sulle perenõustamist vaja - reaalselt ka ja täie tõsidusega rääkides (ei ilgu ega halvusta), tundub, et see probleem hakkab sind lämmatama ja sa kannatad tõsiselt. Palun otsi abi,muidu lähevad asjad ainult huillemaks ja sa lämbud sinna.
 
Laiming 12. september 2013, kl 11.16
igatahes mõjub ingli targutamine väsitavalt, et ainult tema teab, kuidas asjad õieti on. kõikides teemades veel on tal midagi öelda. õnneks on siin ka inimesi, kes kirjutavad ainult siis, kui neil midagi öelda on. minu kallale pole mõtet nüüd hüpata sest rohkem ma siia tükil ajal ei satu kui üldse.
 
sosin 12. september 2013, kl 13.05
libalaiming... ka mina olen sinu vaimse tervise pärast juba mures :(
 
That fat cat 12. september 2013, kl 13.13
vaata...aega ei varastata, aega lihtsalt jääb üle,
 
"kassile" 12. september 2013, kl 15.43
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vaata...aega ei varastata, aega lihtsalt jääb üle,

su pere on samal arvamusel? oma laiskust oskad hästi vabandada, muuks sa ei kõlba, seosetut pula ajamas ainult.
 
Kassile 12. september 2013, kl 19.10
Minule sa küll meeldid suhtluspartnerina. Lase edasi.

Siin keegi selline kjibestunud ja õel oma mehe käitumiselt võttes siis ja saavad kõik need, kes tema mehe huviorbiidis teoreetiliselt võivad olla või liiguvad samas küberruumis - kuid mitte see mees ja see probleem, mis teda küberisse sunnib end peitma.
Kui sul võtmed kadunud, siis hea ju laterna alt otsida - seal valge (mis sest et võtmed kadusid metsas ära).
 
jah 12. september 2013, kl 19.27
ikka kõik on kibestunud ja kadedad, kellele see lohh
kustumatut muljet ei avalda, irw.
 
That fat cat 12. september 2013, kl 20.59
loeb vaid esmamulje..ülejäänu kustutab aeg,
 
Laiming 13. september 2013, kl 11.25
Jah, ka esmamulje kustutab aeg, tegelt kaa.
Meid võetakse seltkonnas vastu meie välimuse (loe esmamulje järgi) ja saadetakse ära sõltuvalt meie käitumisest.
Nurru siis ästi!!! ja libista vastu siredaid pikki sääri. Oled küll madalal, aga kui saba püsti lööd, siis saavutad suurema kõrgused silituseks neil jalgadel....
 
That fat cat 13. september 2013, kl 11.54
mõtlen lihtsalt selle peale, et täna on minu ülejäänud elu esimene päev..ja selle peal, et mis ma ikka nurrun, kui hinge pole..ja selle peale, et elu vahel teeb kummalisi keerdkäikusid..ja selle peale, et lihtsalt fantastiliselt ilus sügisilm on õues..
 
Aamen selle peale 13. september 2013, kl 12.24
Tegelt kaa!!!!!
Ja kui su kassinahk, ngu libahundilgi mingil hetkel kappi, koos kadunud hingega rippu läheb, sa tead kust mind leida - ja ära ülemõtle!!!!
 
That fat cat 13. september 2013, kl 12.48
sed tantum dic verbo, et sanabitur anima mea..

/ütle vaid üksainus sõna, siis saab minu hing terveks../

Rahu olgu teiega ja teis endis..
 
Laiming 13. september 2013, kl 13.03
.
.
. SÕNA!
.
.
.
 
That fat cat 13. september 2013, kl 14.14
Mis on teisel pool sõna..?
 
Laiming 13. september 2013, kl 14.28
Hüüumärk.
Kõnekas hüüumärk.
See kannab nii pausi, kui kõike muud.
 
That fat cat 13. september 2013, kl 14.36
iga sõna on millestki, iga asi on millekski..vaikus kannab pausi, kirjavahemärk jääb nõrgaks ning nad ei oska kõneleda,
 
tiibadega kurat 13. september 2013, kl 15.58
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 21.52.
 
That fat cat 13. september 2013, kl 16.11
Aitäh, aga ausalt öeldes, sellist nõuannet ei annaks ma isegi oma vaenlasele...
 
Laiming 13. september 2013, kl 17.28
Ela siis lollilt! Vaba maa, igamehe õigus! Aga ära tagasilange, vahel on vaja teha meeletusi - selliseid, mis sind ja teisi ei hävita. Prrovi ära ja sa näed, et see võib olla see köieosa suure sõlmega, mis kogemata su välja veab. Et kogemata sattus see just su pihku ja kuna ta mingi hooga liikuva asja taga kinni, siis tahes tahtmata tõmbab su välja, nii muuseas. Ja talle ei ole see raske, see talle loomulik. :) ära ainult siis lahti lase. selles köiest ja seda siis enne õiget aega...
 
to That fat cat 13. september 2013, kl 22.22
That fat cat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> iga sõna on millestki, iga asi on millekski..vaiku
> s kannab pausi, kirjavahemärk jääb nõrgaks ning na
> d ei oska kõneleda,


Enne kui Sa pole kõndinud MINU kingades, elanud MINU elu ega tundnud MINU valu pole Sul mingit õigust minu üle kohut mõista, nii et hoia oma arvamus endale.
 
Laiming 13. september 2013, kl 23.48
Ära hoia endale... Mulle su arvamus meeldib.
Aga võõrastes kingades käia ei meeldi - ohtlik. Sealt võid saada jalaseene.
Isegi kui see on Hüüumärgi poolt kirjutatud - jumal teab, kus ta varbad on ringi kolanud enne seda...
 
That fat cat 14. september 2013, kl 07.22
aga saada oma kingad, elu ja valu mulle, ma proovin järele ja kui sobib, võtan omale...
 
tiibadega kurat 14. september 2013, kl 07.37
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 21.52.
 
sosin 14. september 2013, kl 12.00
kiire läbituiskamine, et öelda, et mulle kurat küll jõudis su sõnum kohale ja et see oli kantud heast soovist. targalt elamine on üks keerukamaid aga tõhusamaid viise hinge hellitamiseks ja kasvatamiseks ;)

kui saan mahti pikemalt maha istuda, siis kriban kirpudest ja kasukast jms ;)
 
That fat cat 14. september 2013, kl 13.36
pole hinge, südametunnistust ega sisemist ilu..see-eest on elutarkus, kuidas kõigest sellest mitte ilma jääda, nii et tarkust on elus ikka tarvis..

* mõtli korra, et pätsaks õige hinge tagasi, aga seal on verekoerad, teemantklaasist, neid mina kardan..
 
Laiming 14. september 2013, kl 19.41
Seegi hea, et elutarkus on - siis saad kõike uuesti ülesehitada, kui on selline soov. Kui ei ole, siis pole sellest tarkusest miskit kasu - mitte m´iskit, tegelt kaa.

Ja teemant, olles küll kõige kõvem metall on ta ikka ja ainult süsin´iku derivaat - ja seda saab lusikaga teravikule lües pulbristada - see peab sobima ka teemantkoertele - kui nad ikka teemantist. Et lusikaga õige hoop vastu nina ja valge piimjas pulber nad ongi.

Ja ma saadan sulle omad kingad - kõnni siis sisse...
Õnneks alimingus kirpe ei ela. Asi ka kasukast kaugel kuigi talv tulekul..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!