Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
viimasele 14. september 2013, kl 20.45
Kannad kassinahkset kasukat?
 
Vastuseks 14. september 2013, kl 23.10
Ei kanna ei kassi, koera ega ka mutinahkset kasukat, vurre ei oma ja peast eemalehoidvaid karvaseid kõrvu samuti. Arvatavasti on ka eludega asi kesisem kui kassil ja kukkumine käppadele tähendaks muuhulgas ka rangluumurdu, tõsist.
 
aga sa ise? 15. september 2013, kl 12.43
on kassinahkne plaanis või?
 
That fat cat 15. september 2013, kl 22.18
Oma kasukat ma niisama ära ei anna..
 
Katu 15. september 2013, kl 22.46
tõesti arvad, et keegi su "kasukat" tahab? usud vist juba isegi, et oled kass, mitte naismees?
 
... 16. september 2013, kl 06.28
Katu, see õelus, mis sinus pulbitsedes üle ajab, jõuab tagasi su juurde...
 
Laiming 16. september 2013, kl 07.41
Kõuts ei ole naismees.
Tean.
 
That fat cat 16. september 2013, kl 08.26
Aimamatud ja seletamatud on allikad, kust meie teadmised pärineda võivad, otsekui taevasinise sügavaimad kihid, kus puudub igasugune elu, peale meie unistuste, igatsuste ja mõtete..aeg-ajalt, pots-pots Maa peale langedes, seda nähes me armsas ja pühas lihtsameelsuses tähtedesajuks nimetame ning oma soovide täitumiseks ära püüame kasutada..
 
e.l.u. 16. september 2013, kl 11.48
Imelik suhtumine valdav siin teemas. Kes kassile hosiannat ei laula, on kohe õelad? Isegi ei lasta tal endal oma mõtteid ja seisukohti kaitsta, pugejad tormavad nagu hagijad kohe teisitimõtlejate kallale.
Kaitsjad tundvat teda juba nii hästi, et ühtegi musta plekikest pole ta lumivalgel kasukal. Ei kirjuta õelusest, elu tundes tean, et need, kes paistavad kõige õilsamad ja paremad ei ole sageli niisugused. Selles teemas kirjutavad naisterahvad on veelkordseks tõestuseks, et naine võib ükskõik kellele kuldse kuu selga mõtelda kui tahab, kasvõi kassile.
 
That fat cat 16. september 2013, kl 12.23
Mul on hall kasukas, suht plekiline ja kuna südametunnistus ka puudub, siis pole õilsust ollagi..aga igaüks võib mõelda, mida soovib ja tahab, ning selle kohta ka arvamust avaldada, peamine, et kedagi teist ei solvataks..
 
Laiming 16. september 2013, kl 16.34
Nõus. Sõnavabadus on ilus asi. Kuid vabadus üldse? Minu vabadus ed lõppevad seal, kust algavad teiste vabadused ja vastupidi...

Aga kui vaja - siis kassiküüned kahvatuvad minu omade kõrval. Kuni ei ole neid vaja kasutada, siis viilin neid igaks juhuks...
 
That fat cat 16. september 2013, kl 16.42
tuleb puurid kõrvuti asetada, siis saab läbi võrevarbade kõvera nokaga (või ka küünistega)teineteise sulgi puhastada..tolmulestadest ja kirpudest,
kassiküüned on klass omaette, nende nägemiseks peab ikka kuradima hea põhjus olema....
 
Laiming 16. september 2013, kl 16.56
Kas tahad põhjust siit või sealtpoolt? Et kas annad põhjust? või siis näed põhjust? küüntele ma mõtlen..

aga võrevarbad on milleks? Ja miks sa ei ava seda ust selle nokaga, mis edukalt sulgi puhastab? Aju ju sul on ja nokal teravsust samuti..., kui juba kirpudele ja lestadele pihta saab... ja puure kõrvuti asetab..

Ja parim tolmulikvidaator on üks tugev törts tormi, sellist loputavat ja kloppivat, mis hetkeks katuseräästas ragistab, nii et võtab hinge kinni ja paneb hirmunult ringi vaatama... siis sajab nii tugevalt, et kõik värviliselt lendlevad lehed on märjad ja siis tuleb öö.. kõik jääb vastu hommikut vaikseks ja päikesetõusuga on õhk õues uueks saanud.. proovi!
 
That fat cat 16. september 2013, kl 17.03
Põhjus võib olla mõlemapoolne, kuid eelistan ikkagi, et vastaspool alustaks..
peale äiksetormi on õhk tavaliselt alati jahedam ja õu katuselaaste täis..proovi,
 
Laiming 16. september 2013, kl 18.48
Aga see eest KLAAR.
Ja pea see päikegi siis uuesti soojendama hakka..
 
That fat cat 16. september 2013, kl 20.51
Niimoodi võin ma isegi kogemata jah öelda..
 
tiibadega kurat 16. september 2013, kl 22.52
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 21.53.
 
That fat cat 16. september 2013, kl 23.15
I`m just a man..

http://www.youtube.com/watch?v=dOibtqWo6z4
 
Laiming 17. september 2013, kl 08.31
Minoorsemad ja ugrimugrimad on sõnad siis sellised http://www.youtube.com/watch?v=gOLjzuqqbtE ja olles naine, olen neid tihti siiski omaks võtnud, miile lugenud ja meeletusi meenutanud.. kuid mitte nii kurvalt ja mitte nii lootusetult tsentrifuuginud end.
Mis on vabadus? kellele mida! Mulle elu, mis mind rahuldab; inimene, kellele ma elaks ja kes mulle elaks, olles vaba; päev, mis kohustuste kõrval leiab mind õhtul minuga ja minu meeletustega, minu rahuga, minuga; ja mind temaga;mu hommikud avavad mu silmad ja vaatepilt paitab mu silmi ja keha; vabadus on vaba ja hirmuta; vabadus on muutuv ja mulle alluv....
Džentelmen jätab õiguse vastaspoolel alustada - et mängib siis mustadega? Kuid malet tuleb sul mängida ikka mõlemalpool lauda, olenemata valitud värvist - muidu sa ei saa olema seal kaua...
 
That fat cat 17. september 2013, kl 09.32
Case closed..
 
libad lausumas lõpusõnu? 17. september 2013, kl 11.12
triks traks, tegin lahti...
 
That fat cat 17. september 2013, kl 11.28
ei mingeid libasid, seesama paks kass, veidi nukker ja mõtlik..
 
Laiming 17. september 2013, kl 11.33
Ära kao ära, see sul siis juba kombeks ja hakkab nagu traditsiooniks saama... ole mõtleik, aga ole olemas... sest iga järgmine kollaps on ilmudes sügavam ja fataaalsem - ära lase end ära! Ole olemas ja ole siin..
 
liblikas 17. september 2013, kl 11.56
Kas keegi silitas kõutsi vastukarva või oli hommikune piim pahaks läinud
 
That fat cat 17. september 2013, kl 11.56
Aga mis siin on, mis mind hoida võiks..? Vesihiiri ju pole,
 
liblikas 17. september 2013, kl 12.08
just, ainult kassivanamoorid :)
 
Tom 17. september 2013, kl 12.11
sa kass oled ikka laisk küll, siin iiri igasuguseid, ka vesiiiri :D lihtsalt võta jalad kõhu alt välja ja liiguta end ning siis nääd, milline iirekari sul ümberringi tramburaitab. magavale kassile ju iir suhu ei pidavat jooksma.

Tom@ainultmeeldivatenaisteotsasattunud.
 
ei oska arvata 17. september 2013, kl 12.12
miks vesihiired peaksid tahtma ilma hingeta, südametunnistuseta, õilsuseta ja teab veel milleta vana paksu kassi??
 
That fat cat 17. september 2013, kl 12.55
See teebki mind nukraks..tõesti, miks nad peaksidki tahtma..
 
Laiming 17. september 2013, kl 13.56
Ta tahab! Ta tahab! Ta tahab!!!! usu, kõutsike, leidub ka sinu jaoks see vesihiir kusikl.. otsi - tee silmad lahti, nagu Tom soovitas (panevad fcking ringtantsu ümber sinu, kui teleklassikuid tsiteerida..)

Igale sokile on saabas.
Igale särgile on püksid.
Igale potile kaas.

Ja elu ei ole kandiline, et laod kõik ühte kohta virnaks kokku ja siis näitad näpuga, et vot see kuubik, jah sama hall kui kõik teised, seal paremas reas, keskelt kolmas - see ongi minu elu...

No ei ole asjad nii üheülbalised ja lihtsad ja samasugused ja hallid ja kandilised ja paikka pandud - ja jumal tänatud, et ei ole... on ikka huvitavam see eluke...

Ja vesihiiri saab ikka - mõtle välja!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!