Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
ajugeneraator 26. september 2013, kl 23.21
Kui ei leota,siis hallukaid ei näe ka võid kohe kirstu tellida.Vot,see on selline imeline maanõidade teadus.
 
That fat cat 26. september 2013, kl 23.39
Ma olengi üks suur hallutsinatsioon ja enesepettus,
 
ajugeneraator 26. september 2013, kl 23.41
Siis me peaks sobima,suht sarnased .
 
That fat cat 26. september 2013, kl 23.50
Paljud leiavad minus iseenda, otsekui peegelpildi.. aga keegi ei viici peegli tagant ämblikuvõrke pühkida,
 
ajugeneraator 26. september 2013, kl 23.53
Asi pole ämblikuvõrkudes,vaid tegemist on kõverpeegliga.
 
That fat cat 27. september 2013, kl 00.00
pigem peegellabürindiga, seal kaotad nii hinge kui iseenda..
 
ajugeneraator 27. september 2013, kl 00.17
Oh kurja ,siis pean veel täna pimedas minema kaevetöödele.Kuidagi viimasel ajal need peeglid pole just kõige paremad sõbrad ja kui ütled,et nad veel hingi röövivad,siis kisub asi jamaks.Kui ma veel hommikuks olen mina ise,siis annan teada.
 
That fat cat 27. september 2013, kl 08.01
Sina oled ikka sina, hullem oleks, kui keegi teine oleks sina või mis veelgi hullem, sina ise oleksid keegi teine, kes ei ole sina aga tahaks olla..
 
Laiming 27. september 2013, kl 10.59
Olin eemal, elu läks kiireks, hakkasin elama..
Aga?
Miks peab klaaspudelisse paigutatud viina ja kärbseseene sümbioosi mulda kaevama? mulla mõju klaasile on null (samuti ka viinale ja seenele), eriti kui see vaid 2 nädalat seal peab veetma? Õppinud hästi keemiat ja muud mudru, tekitab see retsept küsimusi.. Muidugi saab hea mõtlemisega ka muud asjad sirgeks ajada, aga ega asi sellepärast iseenesest veel muutu, sina muutud, mitte asi.

Kõutsike, kas sa oled nüüd valmis marineerunud? Ja mis on alles jäänud neist 2 m seentest, mis kõrgusid enne külmi?

Kuradike, kas ma tunnen sind?
 
Laiming 27. september 2013, kl 11.07
Veel üks lapsepõlvest pärit loogikaülesanne, oli vist mingil olümpiaadil:
Kaliif, kuid vanamees, hakkab surema ja kutsub endale surivoodile 3 poega (koos nende kõige parema ja kiirema ratsuga) ning teatab oma otsuse pärandi jagamatuse kohta:" Varanduse saab endale see poeg, kelle hobune jõuab osaasist kõige hiljem tagasi. Ja sinna peate nüüd oma ratsudega minema hakkama. Teil on aeg 1 päev."
Lonkisid pojad koos hobustega mitu tundi oaasi ja istuvad kurvalt. Saabub sinna janune teeline, kes pojad ära kuulab, nende vee ära joob ja ütleb:".......!" Peale seda hüppavad pojad ülima suure kiirusega hobustele ja meeleheitlikult hobusied piitsutades kappavad koju tagasi...
Mida ütles rändaja?
väike abi: isa otsust ei saanud ta muuta.
 
That fat cat 27. september 2013, kl 11.51
vbl peab viina hoidma savipoti sees vms, oluline on ikkagi laagerdusaeg, muld annab vaid sobiva temperatuuri ja mikrokliima ..
Lase ma nüüd mõtlen, vanamees laseb oma poegadel võtta kiireimad ratsud, seejuures öeldes, et kõige aeglasemalt tagasijõudnu saab päranduse..ma nüüd ei mõika eriti, aga oletan, et elus on vahel oluline mitte esimesena kohale jõuda vaid ka hobuseid säästa..
 
Laiming 27. september 2013, kl 12.38
No nad ikka andsi hagu hobustele, meeletult, sest iga poeg soovis ise esimesena koju jõuda. Aga mida ütles rändaja poegadele nende mure lahenduseks? Selles on küsimus.
Ja Kõutsike, oluline oli ikka isa soov ja saada selle soovi alusel kätte kogu Kaliifi vara.. ja seda seal oli. Üks hobune ees või taga.... No võtsid järgmised sealt hiiglaslikest tallidest järgnevateks sõitudeks - ei mingit loomaarmastust (kogu austuse juures tänapäevastes situatsioonides).
 
Kõutsile 27. september 2013, kl 12.39
Mulla mikrokliima klaaspudelis olevale viinale on pullisitt.
 
mis ta ikka ütles 27. september 2013, kl 15.02
peale seda kui oli vendade viimase vee ära joob. Janu kätte surete siin ja pärandusest ei saa teist keegi rõõmu tunda ehk siis elu on ise suurim varandus....
 
tiibadega kurat 27. september 2013, kl 15.28
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 21.59.
 
aumeestemäng 27. september 2013, kl 15.47
kes on kõige kehvem/aeglasem, ei saagi ju endaga ise hakkama saada ja peabki varanduse pärima
 
That fat cat 27. september 2013, kl 21.28
aga kõige kehvemale ka ei saa varandust jätta, laseb selle raisku ja laiali..adrenaliin ja munad peavad olema, et rikkust hoida,
nende kõrbepoegadega seoses meenus üks anekdoot, mida heameelega rääkind oleks, aga kuna see on rassistliku alatooniga ja seksuaalvähemusi solvav, siis pean kahjuks vaikima, infoks niipalju, et peategelaseks oli seal kaamel, kes kord naeris ja siis jälle nukrutses..
 
... 27. september 2013, kl 23.19
koolisööklas anti kunai "kamelitatti"...
 
Laiming 28. september 2013, kl 13.03
Veel paar väikest vihjet Kuradile:
varandust ei jagatud ega poolitatud, ikka ja ainult üks sai tiitli ja varanduse (isa haaremi takkaotsa, kui soovis).
Ja ega need vennad sest veest väga ju hoolinudki, aega selle isa soovi täitmiseks oli ju vaid üks päev. Küsimus tekkis olukorrast, milles vennad nägid lahendust - et mida soovitas neile see janune rändaja.
Aga see selleks... Vastus selle ülesande lahendamiseks oli/on olemas tekstis. Ja lahenduse saad nii selle rändaja soovituse ära arvamisest kui ka tekstist.

Kõutsike, kuulaks meeleledi seda kaamelinalja. Aga sa proovi seda taandada nii, et kannataks ka trükimusta, asendustega siis... ;DD
 
tiibadega kurat 28. september 2013, kl 17.41
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 21.59.
 
Laiming 28. september 2013, kl 19.27
Dialoogi ja mõttevahetuse ja arutluse ja lõõbiga pidevalt maiustades ja pidevalt seda manustades, tekib mingil hetkel tunne, et sa tunnendki teda... sa tunned ta ära, sa adud ta tagamõtteid ja kirjastiili-...
Sealt need mõtted, kuradike.

Aga vastus lapsepõlve matemaatikaolümpiaadilt: Surev kaliif andis poegadele ülesandeks, et varanduse saab see, kelle hobune kõige hiljem oaasist tagasi jõuab. Nõutuid poegi aitas janune rändur soovitusega: vahetage hobused omavahel ära. ;DD
Ja nii lihtne see oligi.
 
tiibadega kurat 28. september 2013, kl 19.41
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 21.59.
 
That fat cat 28. september 2013, kl 22.30
Miks nad pidid hobuseid vahetama ? /loll, nagu ma vahel olen../

http://www.youtube.com/watch?v=NlB7hQc9k2s
 
Laiming 01. oktoober 2013, kl 11.10
Sest sureva isa testament oli tingimuslik: varanduse saab endale see poeg, kelle hobune kõige viimasena oaasist tagasi jõuab. Ja see oli ainuvõimalik lahendus, et isa tingimus saaks täidetud ja ülesanne lahendatud...

No umbes samuti kui see kitse viskamine kapsaga ja hundi söötmine paadimehele. ;D

Kuradike, sa räägid tõtt. Hirmutavat tõtt.
 
ajugeneraator 01. oktoober 2013, kl 21.00
Sorry,nii äkki ja kadusingi.Seenenaps välja kaevatud-äragi proovitud,HING on ka alles ja täidsa oma.Reedel sai Olympiakylas pinginaabri sünnal käidud lauldud ja tantsud hommikuni ja siis kiire komandeering Saksamaale.Hetkel veel maandumisest kõrvad lukus ja peale 21.1 km maratoni saksa mägedes on valusad nii jalad kui pea.Saksa õlled on ikka tasemel.ERITI BAMBERGIS SUITSUMAITSELINE ÕLU.
 
... kade aastaid 01. oktoober 2013, kl 22.41
That fat cat:Sul on tekkinud vist uus suhtluskaaslane ja väga kummalise nimega (ajugeneraator?)
 
ajugeneraator 02. oktoober 2013, kl 18.29
Sorry,ma ei saa aru aga kellegile jäin vist jalgu.Enesekaitse on ikka parem rünnak.
 
tiibadega kurat 02. oktoober 2013, kl 20.31
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.00.
 
That fat cat 02. oktoober 2013, kl 22.20
Nii palju neid vesihiiri ka nüüd ei ole, et alles kümnenda järele käppa sirutada,

Mõni omab hinge, see võib päris lõbus olla..
 
ajugeneraator 02. oktoober 2013, kl 22.30
Mul ka hing alles ja kõverpeegel keeras selja.Sorry,et siin sõna võtsin,aga ma ei kannata kui keegi lihtsalt solvama hakkab.Mõni vesihiir vist sai armukadedaks?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!