Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
teema fat catile
 
That fat cat 02. oktoober 2013, kl 23.41
ei maksa igast pisiasju südamesse ka võtta, tõelised vesihiired ei kadetse..

* Mõnikord midagi võidad, midagi kaotad..vahel sekundiks, vahel igaveseks..aga kunagi lihtsalt ei tea, millal sekundist saab igavik..
 
ajugeneraator 03. oktoober 2013, kl 00.00
Südamega mängida ei saa ,kaotanud elus olen nii mõndagi.Kui edaspidi kehastun ennast vesihiireks ja kõnnin mööda vett(õnneks varsti tuleb jääkirme peale,siis trenni teha natuke kergem)Kadedus on minu jaoks olnud terve elu väga võõras teema/kuigi mööda -korda ümber minu jätkub seda piisavalt.
 
That fat cat 03. oktoober 2013, kl 09.44
ei ole ta midagi kergem, siis tuleb lihtsalt tõusta jää kohale..
 
Laiming 03. oktoober 2013, kl 14.17
Ma ei ole ei vesihiir ega ka ajugeneraator, kuid tema sõnadega pean ühinema, kasvõi poolikult...
 
tiibadega kurat. 03. oktoober 2013, kl 15.42
Mida sa Laiming igas teemas pissid, palun kasuta mähkmeid:)
 
Laiming 03. oktoober 2013, kl 18.56
Lapsed suured, ei näe vajadust.
Aga sina, miks reageerid? Vaata mööda!

Ja kurat sa küll ei ole, pigem selline vesirotimõõtu tegelane...
 
cat... 03. oktoober 2013, kl 19.16
pista endale rott ämbrisse ja dildo peese....
 
ajugeneraator 03. oktoober 2013, kl 19.37
To:That fat cat Aga ma panen siis uisud alla!Vesihiirtel teadagi tiivad ju puudulikud.
 
That fat cat 03. oktoober 2013, kl 22.14
reaktiivuisud oleks sobivad, see murrab mu vastupanu..
 
ajugeneraator 04. oktoober 2013, kl 00.06
Siis teine homme uisutame mina tegelikkuses/sina unistuste reaalses.
 
vituoherdi 04. oktoober 2013, kl 00.24
Kle, ajugeneraator? Kas sa siis ka vait ei saa olla, kui till tussis on?
 
ajugeneraator 04. oktoober 2013, kl 01.28
to:That fat cat---seekord ma enam ei kakle,aga nagu näed siis kellegile uustulnukana olen suur pind silmis.Ei aita siin seened ,ega kõverpeegel.Hinge hoian ikka enda ligi aga vett peale omale teist korda Delfis peale tõmmata ei lase.
Siis ei jäägi mul muud üle ,kui talvel uisud alla ja harjutama minna--Kino tuleb siis kevadel kui vanuses 40+ vesihiired teevad jäätantsu!
 
Laiming 04. oktoober 2013, kl 07.24
Ajug-le: ära pane tähele, siin selline Kotermann, kes siin erinevate nimede all kõiki torgib ja sõimab. Tal liikumisprobleemid ja suhtlusprobleemid ja arvatavasti ka seksuaalrahuldamatuse aspekt man... nii, et ära p0ane tähele, libista silmadega üle. Tal pole sinuga miskit pistmist, ta endaga kimpus...
Oled nati siin kauem, siis tunned ta juba peale esimesi sõnu ära...
 
That fat cat 04. oktoober 2013, kl 09.31
Hinge piat hoitma..saa ei teisiti, aga kevadel on see jää kohal liuglemine rohkem nagu krossisõit - ühest jääaugust sisse ja teisest välja..
 
küsimus 04. oktoober 2013, kl 10.01
Teil siin millestki rohkem rääkida ei ole kui ainult hingest ja vesihiirtest? Terve pikk teema oigamist, kuidas hing kadunud, mille mingid vesihiired pätsu pannud. Teile endile see negatiivsus ei hakka juba nüristavalt mõjuma?
 
That fat cat 04. oktoober 2013, kl 10.16
Sa pole teemasse vist süvenenud, vastasel korral teaksid, et vesihiired kohe kindlasti mu hinge pätsu ei pannud..mis puutub negatiivsusse, siis võtan asja positiivses toonis, ja püüan teistelegi selgeks teha, kui hea, puhas ja muretu tunne on elada ilma hingeta..millest millegipärast väga aru ei taheta saada, aga küll nad ükskord mõistavad,
 
küsimus 04. oktoober 2013, kl 10.57
hakkas huvitama, mis see hing sinu meelest üldse on?
 
Laiming 04. oktoober 2013, kl 11.17
Hing on nagu ujuja higi - keegi ei näe, ülimalt puhas, ei haise, maha pesta ka ei suuda...
Aga olemas ta on ja nähtamatu ja arusaamatu ta enamusele...

Ikka laseme edasi (või tagasi)..
Või kõrvale, oleneb..
 
That fat cat 04. oktoober 2013, kl 12.22
Mina ei lase..hoian tagasi, see pidi seksuaalenergiale häste mõjuma..
Hing armastab varjulist kohta, ikka sealsamas silmade põhjas järvekese veeres paadisillakese all, väriseb ja ootab hirmuga, kas kellegi rasked sammud paadisilda kõikuma ei pane..
 
Laiming 04. oktoober 2013, kl 13.09
Paned siis selle ploti kõikuma või ei pane?
Ja püüa seal plotil siis vaikselt istuda ja mõnusalt vilistada (mingit helget viisikest ja unelevas stiilis), küll siis see hingeke sealt välja tuleb - unustab hirmu ja uudishimu saab võidu..
Ja siis ssab päev valgem ja vormindused avanevad...
 
küsimus 04. oktoober 2013, kl 14.54
algusest lõpuni teema läbi lugemiseks tõesti aega ei leidu, pisteliselt lappasin. kus sa ise sel ajal olid kui su hing pätsu pandi?
 
informaator 04. oktoober 2013, kl 17.58
Kõuts laotas selle vale inimese jalge ette - see selle tema vaikival nõusolekul ära pätsaski ja tuksi keeras. Tegi untsukit.
Nüüd kass nutab,et hinge pole, pole pole.
Aga uut ei ole nõus võtma, nutab vana taga.
Vesihiired pidavat neid tooma, vanu siis...
 
ajugeneraator 04. oktoober 2013, kl 18.29
Meie hing on igavene energia, mis kasutab füüsilisi väljundeid, et edasi areneda ja kui oled ta kasvõi korrakski kaotand või teda jaganud kellegagi,siis ta hakkabki ringi tiirutama nagu turist.
 
That fat cat 04. oktoober 2013, kl 22.41
Siseinfoga peaks siiski ettevaatlikumalt ringi käima, muidu kukub käest..aga taga ei nuta, mis lännu, see lännu, lihtsalt mõnikord hakkab kahju, kui seest vahel õõnsaks tõmbab, aga siis vaatan taevatähti ja mõtlen nendele idiootidele, kes seal jalutamas käivad..kui nad kukuvad, siis kaua-kaua ja valusalt,
 
ajugeneraator 05. oktoober 2013, kl 05.38
Tead aasta tagasi kõige raskemal hetkel mu elus oli tunne,et olengi käpuli ja püsti ei saa.Kaunil kuuvalgel täiskuuööl,kus taevas oli tähti täis ja kuu säras vastu nagu poissmeeste päike ikka,oli mu hing mulle toeks ja suunajaks .Kuigi elu on olnud minuga karm ja oma hinge jagasin 23 aastat täidsa vale inimesega,siis siiani võin öelda kui oskad hoida oma hinge,siis mis ka elus ei juhtuks--ka kõige raskemast olukorrast toob ta sind välja.Võtab see aega siis täpselt niiplju kui erinevatel inimestel tahtmist ja energiat on.
 
viimasele 05. oktoober 2013, kl 13.42
aru pole veel saanud, et kassil on tahtmist ja energiat vaid virisemiseks, see on tema meetod naiivsete delfi vaalade tähelepanu püüda.
 
tiibadega kurat 06. oktoober 2013, kl 08.14
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 01.03.2014 22.01.
 
kuradile 06. oktoober 2013, kl 11.02
hoopis sa ise oled piiratud mõtlemisega, peale kadeduse ei tule sul midagi meelde, miks kellelgi võib ka sinust erinev arvamus asjast olla. seda ei tohi avaldada, jah? ainult ja ainult kiidulaulu peab teile laulma, ükskõik, mis te teete-ütlete?
 
mees metsast 06. oktoober 2013, kl 13.03
Mina armastan seda tiibadega kuradit ja tema hinges pesitsevat ilu :)
Aga catile... tead mees, mulle tundub, et sa tegelikult head väga head elu ja ei tea, mis on tegelikult "kaotus"!
 
nõustuja 06. oktoober 2013, kl 14.40
mehega metsast nõus. lisaks veel arvamus, et see mees pole kunagi armastanudki seda naist, kelle järele ta igatseb. armastades andestatakse kaugelt tõsisemaid asju kui mingi ninapidi vedamine. cat ise egomaniakk, näeb ainult vaid oma pettumust ja valu.
tundub, et tal jäid asjad selgeks rääkimata ja elab seda siin nüüd välja. räägi inimesega!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!