Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Töö, pood, kodu
 
täitsa blond 27. august 2013, kl 23.14
Ei otsi delfist, ikka selverist.
 
aga 28. august 2013, kl 00.15
Kui ei jää magamiseks aegagi??:(
 
aktimodell 28. august 2013, kl 11.10
Ok, mul tutvumiseks lihtne variant. Reede kell 12.30-13.00 Tallinna ülikooli hoovis, BFM peasissekäigu ees, sääl kus pingirida seisab. No ma tahan seda näha palju neid kohale tuleb.
 
Et siis mida? 28. august 2013, kl 11.12
Ja keda sinna ootad?
Mina loodan näha meesaktimodelli, sellist Rodini oma...
Kutsusid neid ka?
 
aktimodell 28. august 2013, kl 11.16
Vabandust, eelistan endistviisi naisi. A tegelikult, tulgu kohale kõik karvased ja sulelised ja las nad siis tutvuvad omavahel. Ma vaatan mängu kõrvalt ja muhelen habemesse
 
Rubensi modell 56 28. august 2013, kl 11.16
Mina tulen
 
aktimodell 28. august 2013, kl 11.32
Jajah, võid ju hirmutamistaktikaga üritada. Paraku ei toimi see teps mitte. Ja iseenesest pole sel Rubensi modellil häda midagi, saab ka sellisest lopsakast vormist pildi peale täiesti asja. Ainus eeltingimus on, et lihastes oleks mingisugusti toonust. ;-)
 
aktifotograaf 28. august 2013, kl 11.35
Mina oma Smenaga olen samuti platsis.
 
aktimodell 28. august 2013, kl 11.40
Smena, see on tehnika peaaegu viimane sõna. Sellise jõudemonstratsiooni peale jätan ma oma dagerrotüüpiaaparaadi rahumeeli koju ja nilpsan niisama kiibitsedes keelt. Teadupärast riisuvad jämedate torudega poisid kogu koore.
 
lihtsalt piiluja 28. august 2013, kl 11.42
kas Nelli Teataja, Kroonika ja Õhtulehe kutsume ka kohale?
 
aktimodell 28. august 2013, kl 11.48
Tea kas maksab asja suure kella külge panna. Esialgu võiks piirduda väiksema seltskonnaga. Juhul kui tutvumine õhtuhämaras tõsised tuurid üles võtab, küll nad kohale loivavad ja oma loo kätte saavad. Teisalt, kerge PR poleks paha, arvestades, et üritus on juba sündides pikkade kestvate traditsioonidega ja tema ajalugu ulatub sajandite taha.
 
soovitus 28. august 2013, kl 11.52
Anu Saagimi või Kati Murutar Vatmanni võiks kutsuda õhtujuhiks.
 
Kurg 28. august 2013, kl 12.05
Saagim võiks olla uksehoidja ja hoolitseda selle eest, et kärnkonnad sisse ei saaks.
 
aktimodell 28. august 2013, kl 12.10
Saagimi võiks kutsuda tema vastu pole mul midagi. Tõenäoliselt leiab ta peagi, et kogu üritus ei vasta temna tasemele, sisistab et kõik kärnkonnad koos ja lahkub koos mõne asisema isasega piimavanne võtma.
Katikesega on keerulisemad lood, sest siis võib aasta pärast oodata mingit kirjanduslikku üllitist pealkirjaga "Hämara hoovi lood" või "Suru sulasepoiss, suru" või midagi muud.
Ja kui nüüd kristalselt aus olla, on Katikese raamatu tarvis maharaiutud puudest kahju. Sulaselge raiskamine.
 
Jha 28. august 2013, kl 12.12
Kuid saagimlusel tuleb silm peal oida - iial ei tea, kas hoiab kärnkonnas sees või väljas... Aga see kati vatmann või koopiapaber, mis ta nüüd hetkel oligi - see on labane mutt, ei liigitu isegi kärnkonnaks. Ja see ei tule olema mutionu pidu.
 
aktimodell 28. august 2013, kl 12.18
Saagim võib seda kärnkonna hoida kus tahjes. Kui inimene teisi oma sugueluliste niksatustega väga ei häiri, siis võib tal seal kärnkonn või lõgismadu või mõni muu siplev purikas olla. Peaasi, et asi on kombeline ja inime ise rahuldet.
 
Nr. naine 28. august 2013, kl 12.21
Inime ise rahuldet - nõus.
 
teate 28. august 2013, kl 12.43
...teid on ikka päris naljakas lugeda :P
 
pole siin naljakat midagi 28. august 2013, kl 12.44
selline on elu
 
teate 28. august 2013, kl 12.49
...elu ongi üks naljakas asi.
 
aktimodell 28. august 2013, kl 12.50
Noh, mõelge nüüd ise milline väljaelamispaik. Kui ma päriselus olen häbelik, pehme näoovaali, töntside näpukeste ja mõõdukalt rasvunud siseelunditega äpardunud meesnohik.
Siis siin seevastu alfaisane kuubis.
Naljakas? Ikka on, isegi iseenesele.
 
pisike blondiin 28. august 2013, kl 12.55
ja mina lootsin nii väga, et kõik mis kirjutate on sulatõsi..
 
aktimodell 28. august 2013, kl 12.58
TÕDE? Tõde võid ajalehest leida, eriti parteidele kuuluvatest ajalehtedest. Need ei valeta. Aga siin...siin on sellised lood et kui ma nüüd hoolikamalt peeglisse vaatan siis tuleb tunnistada, et mul on suisa kaks kuldset kuud seljas. Üks ühe küüru otsas ja teine teise.
 
pisike blondiin 28. august 2013, kl 13.00
aktimodell, kas sa oled kaamel?
 
aktimodell 28. august 2013, kl 13.05
Ma lihtsalt andsin teada, et mul on KAKS kuldset kuud seljas. Mis tähtsus on siinjuures mingitel pisikestel iluvigadel.
 
aga 28. august 2013, kl 13.17
Ikkagist inimene ja mõistusega

vaat et intelligentne ka
 
pisike blondiin 28. august 2013, kl 13.21
kahe küüruga inimene:)
 
aktimodell 28. august 2013, kl 13.37
Rõhuks endiselt nendele kuldselt kumavatele kuudele ja jätaks tähtsusetud detailid mängust välja...
Aga ei, et oled sa nüüd kahe küüruga või kaamel või inteligent või mis elukas õieti.
 
Kelgu koera kutsikas 28. august 2013, kl 13.44
kuldne kuu on ilus, just nii ilus kuidas kellegil kujutlusvõime lubab. ei saa seda mingi iseloomuveaga rikkuda...
 
Nr. naine 28. august 2013, kl 14.12
Ma küll väga vabandan, oma võhiklikkust, aga:
kust see kuudeomanik omale pintsaku ostab? ja kas kuud on siis voodri poolel või välja poolel?
Või on sellised portatiivsed - tahad kannad (sees või väljas), tahad ei kanna? Ja millest see siis sõltub?

Aga kui oled kaamel, siis unusta eelnev tekst.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!