Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Sõimake nüüd...
 
merkax 14. jaanuar 2014, kl 22.11
Kuule, sa tundud olema lihtsalt üks niugu ja targutaja.
Juba kirjutusstiil viitab kõhklustele ja ebakindlusele.
Saa kõigepealt meheks ja siis hakka naist tahtma.
 
luuser 14. jaanuar 2014, kl 22.11
Täitsa blond, ma ei võtaks naist, kui ma ei suudaks talle kingitusi teha. Kuid ma ootan, et ta hindaks mind minu, mitte mu kingituste pärast.
Lapsed peavad sündima perekonda, kus ollakse valmis seda elu kingitust vastu võtma. Ma ei planeeriks uue ilmakodaniku sündi, kui poleks kindel, et suudan teda toita, katta ja armastada.
 
Moscow 14. jaanuar 2014, kl 22.14
Maslow püramiidipilti vaadates tundub, et raha täidab tõesti kõik kihid ja rohkemgi veel.
millist kihti raha ei täida?
 
luuser 14. jaanuar 2014, kl 22.20
mhmh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ühe mehe kohta tead sa hirmus palu Vivianist ja te
> ma tegemistest ning olemistest. Mina naisena pole
> viitsinud seda seebikat vaadata, aga näed, sina te
> ad. Ma ei tea, kogu see jutt tundub siin kuidagi h
> irmus vale. Võimalik, et mu vaist petab, aga taval
> iselt mitte.

Mulle imponeerivad Eleonora Bergi mõttekäigud. Kuna mul on hetkel üksjagu vaba aega käepärast, vaatasin hiljuti neid osi netist. Telviisorit ma ei vaata üldse, kuigi see seiseb pidevalt mu ees monitori funktsioonis.
 
täitsa blond 14. jaanuar 2014, kl 22.24
Kas mees teeb kingitusi või mitte, on naise jaoks palju sügavam tähendus ja märk.
Kuidas sulle küll selgeks teha, et naine...tark naine, hindab meest (ala-)teadlikult selle järgi, kas mees suudab ta järglasi üles kasvatada. Koopaaegadel hinnati mehi, kes suutsid "paljakäsi" mammutile vastu lõugu anda....nüüd lähevad sihukesed kuldkettidega löömamehed peale vaid nats vähearenenud naistele.

Tark naine valib tänapäeval ka õõnsa rinnakorviga kiitsaka, kes suudab see-eest oma IQ-ga rohkem "lüüa" kui see eelmine näide.
Kõik head omadused, mis sul on...on vaid boonuseks ja pole sugugi vähetähtsad.

40+ naised, kel lapsed juba suured, vaatavad meestele nats teise pilguga ja nn mammoona pole enam vb nii tähtis.
 
luuser 14. jaanuar 2014, kl 22.25
merkax Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuule, sa tundud olema lihtsalt üks niugu ja targu
> taja.
> Juba kirjutusstiil viitab kõhklustele ja
> ebakindlusele.
> Saa kõigepealt meheks ja siis ha
> kka naist tahtma.


Alles kolmandal leheküljel pulpsatas sõim välja :o
Mina ootasin juba esimesel peapesu :) Mega!
 
luuser 14. jaanuar 2014, kl 22.39
Täitsa blond, oled tark naine, selles ma ei kahtlegi.
Elustandardid on muidugi erinevad, kuid ma huvi pärast küsin: millisest summast on jutt? Kui suur peaks olema summa, mis (näiteks sulle) igakuiselt pere vajadused kataks? Või milline summa pangaarvel paneks sinus turvatunde tekkima?
 
täitsa blond 14. jaanuar 2014, kl 23.07
Luuser....ma ei oska sellele vastata, sest ma olen 40+. Kui mina noor olin, siis valisin mehe IQ järgi, lootes oma lastele pärandada parimad geenid:) Ilusad lapsed sünnivad ilusatele vanematele, seega oli ka see üsna tähtis mu valiku juures. Raha polnud tol ajal üldse tähtis... vene ajal õnnestus õhust ja armastusest elamine paremini...kaks puruvaest tudengit:)Selline oli minu standard.
...ja kogu lugu sai alguse armastusest.
Pangaarve...et elu lõpuni muretult ära elada ja töötada vaid eneseteostuseks või teine võimalus...
Kui mees jääb mingil põhjusel puupaljaks, siis suudab kasvõi nullist alustades oma ameti, oskuste, hariduse ja töökusega end uuesti üles töötada.
Sellist meest ei jäta naine iialgi maha!
Luuseri jätab...pane endale teine nimi, sa pole luuser:)
 
luuser 14. jaanuar 2014, kl 23.58
Täitsa blondile:
Luuseri nime võtsin ma endale sellepärast, et kellelgi puuduks siin võimalus mind selleks tembeldada.
Ja levinud kriteeriumite järgi ma siin sellesse gruppi liigitungi. Materiaalses maailmas liigitatakse indiviide mammona järgi ja ma mõistan miks - kindlustunne jne
Seesmiste väärtuste koha pealt ma ennast luuseriks ei pea. Ennast on kasulik jälgida kõrvaltvaataja pilguga.
Kas naisena tahaksin ma enda kõrvale sellist meest?
Mis mammonasse puutub, siis selle puudumine teeks mind tõesti ettevaatlikuks. Peaksin proovima inimest paremini tundma õppida, et selguks: kas ta ikka suudab tagada perele materiaalse turvatunde?
Inimesena aga... Paneksin leivad ühte kappi küll...
Tahan sind tänada, sa ütlesid välja paar mõtet, mille üle ma pole juba ammu juurelnud, kuigi peaks...
Mida aga oli vaja siinkohal tõestada, selliste eelduste ja omadustega meest, nagu mina siin ennast eksponeerisin, ei ole naisperele atraktiivne partii.
Veel üks küsimus sulle, kui elukogenud naisele. Kuidas, intuitsiooni appi võtmata, ära tunda, kas naine tahab meest mitte tema ilusa auto, uhke maja ja tõukoera pärast, vaid mehe isiksuse omaduste tõttu? Kui naine teab, et mehel on olemas mammon, kuidas selgitada, et pole tegemist teatrikooli kasvandikust näitsikuga, vaid siira, hea ja tubli naisega, kes väärib armastust?
 
Saritutvuja 15. jaanuar 2014, kl 00.21
luuser,

Ma pole täitsa blond, arvamust avaldan ikkagi, vabandust.
Tahad Sa oma tulevase suhte üles ehitada mõistuse/mõistikkuse baasil?
Tahad Sa tunda 'liblikaid kõhus'?

Esimesel juhul vaatad kõrvalt niivõrd-kuivõrd objektiivselt, hindad, kaalud, vaed poolt-vastu argumente, vastavalt teed ka otsuseid. Tulemuseks on mõistuslik abielu (või kooselu).
Teisel juhul sõidad emotsionaalselt mööda ameerika mägesid, koged tundeid, mida kunagi kogenud pole, halvemal juhul sõidad vastu puud ja lähed väga katki, emotsionaalselt :-)


ülalolevad arvamused on puhtalt isiklikud, kriitika ja ilkumine on lubatud vaid meili teel :-)
 
luuserile 15. jaanuar 2014, kl 00.26
olen ka 40+ naine, ennast targaks ei pea, aga väga palju ütleb ära see, kuidas naine suhtub oma vanematesse, endast nõrgematesse, väetimatesse, no minu pärast kasvõi neljajalgsetesse.
Sellisel puhul tulevad meelde muinasjutud :)), kuidas printsid ennast kerjusteks maskeerisid ja ikka selleks, et oma tulevase väljavalitu tõelistele väärtustele jälile jõuda.
Olen kogenud, et päriselus muinasjutud ei valetagi.
 
täitsa blond 15. jaanuar 2014, kl 00.31
---Mida aga oli vaja siinkohal tõestada, selliste eelduste ja omadustega meest, nagu mina siin ennast eksponeerisin, ei ole naisperele atraktiivne partii.---
Absoluutselt vale...enamus naisi ei vaja õnneks vinget Porschet.
Keegi juba eespool ütles välja su põhivea....madal enesehinnang.
Mul on ka muide:)

-Kas naisena tahaksin ma enda kõrvale sellist meest?-

Ma seisin mõni aeg tagasi alasti peegli ees ja küsisin endalt sama küsimuse.....kas See mees tahaks sellist naist:)...vastus oli julm, EI! Hakkasin endaga tõsiselt tegelema ja praegu on vastus...miksmitte? Veel mõni kuu ja vastus on JA.

Sina ei pea peegli ette minema oma õllekõhtu hindama:), aga pead töö leidma ja kasvõi midagi juurde õppima, et oleks mingigi majanduslik stabiilsus. Töötukassa kubiseb igasugu koolitustest..kasvõi keeleõpe.

Kui ma oskaksin su viimasele lõigule kolme lausega vastata, siis ma oleksin miljonär:) Tegelikult ma isegi oskan, aga selleks kasutan ma oma naiselikku vaistu ehk peetunnetust...kahjuks ma sulle oma peput välja laenata ei saa:)
...ja sul pole maja, vinget autot ja tõukoera, seega võõras mure ju:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!