Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
otsin teistsugust meest
 
täitsa blond 10. veebruar 2014, kl 00.10
yx47m
Tegus mees tegeleb oma naisega 10- erineval moel.
Mees, sulle polegi siis naist vaja, kui temaga ninapidi koosolemine piin on. Maal muidugi lihtne....põgened moori eest metsa?
Tegelikult sain ma sinust aru...mina laseksin samuti mehe oma elamisse vaid asja pärast:)
 
naine 10. veebruar 2014, kl 00.15
Kas kusagil maal või preerias suudetakse teineteisest mitte tüdineda?
Sooviksin ka romantikat lõkketule ääres ja kotkalendu mere kohal :)
 
Kallis õde 10. veebruar 2014, kl 00.17
Kahjuks,ei tule seda 3-e sõna?Mis teha,järelikult tuleb eluga edasi minna.Alustuseks oleks seegi hea?!
 
kuldkihar-havisaba 10. veebruar 2014, kl 00.36
Küll on kahju, et siin foorumis sama teravaid meestegelasi kui finito ei leidu ja täitsa terane teema nüriks nülitakse :/
Olen varsti valmis orientatsiooni muutma...

Aga see siin ongi pigem oma eelarvamuste kinnistamise keskkond.
 
yx47m 10. veebruar 2014, kl 00.36
blond
"Tegus mees tegeleb oma naisega 10- erineval moel."

aastaid ja aastakümneid end kordamata? Vastasel juhul tabab kuri rutiin ja jälle tüli majas. :D
 
Kipspoiss 10. veebruar 2014, kl 02.44
Tere hommikust lugupeetavad. Mind huvitaks teemaalgataja puhul üks põhimõttelist laadi küsimus. Kas lihtsa töö tegija kukub igasugusest sõelast automaagiliselt läbi juba eelduse tõttu, et ta pole tööalaselt rohkemaks võimeline, puuduvad nii eeldused, kui suutlikus ja järelikult ei tule seal ka üle kolme sõna.
Tegelikult on vastus teada ja lõpptulemuseks on lõputu sofistika.
 
Hülgehall kuub 10. veebruar 2014, kl 08.29
Ei ütleks, et siin maal ka lahedam oleks elada, viimasel ajal eriti, kunagi ei tea hommikul ette arvata, mitu silmapaari jälle kuuri alt vastu vahivad ja mis keeles sooja suppi küsitakse, vietnamlasi ja sudaanlasi nõnda palju tekkind..
 
yx47m 10. veebruar 2014, kl 08.40
hülgehall, Sa siis ju eesliinil lausa :)
Huvitav, et värvilisi tüdrukuid nii vähe liikumas on, võiksid ühe omale jätta :)
Ma merele lähemal :D
 
yx47m 10. veebruar 2014, kl 08.49
kuldkihar-havisaba

"Küll on kahju, et siin foorumis sama teravaid meestegelasi kui finito ei leidu ja täitsa terane teema nüriks nülitakse :/"

Arusaamatu, milles see teravus küll seisneb, kui isegi teemat ohjata ei suuda. Selliseid mänge on siin varemgi mängitud.
 
Senza la Donna 10. veebruar 2014, kl 09.19
yx47m Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Arusaamatu, milles see teravus küll seisneb
> , kui isegi teemat ohjata ei suuda. Selliseid mäng
> e on siin varemgi mängitud.

Kusjuures nõustun täielikult yx47m-ga. Teemapüstitaja otsib kõige tavalisemat meest, kes oleks küll talle eriline. Eriliseks saadakse aga läbi tunnete ja need kas tekivad või siis mitte.
Teema nürimiseks ei saa seda ka nimetada, sest mis see arutelu siin muud on, kui mõtete avaldamine ja kui need mõtted kattuvad su omade mõtetega, siis ei keela keegi meile vahetamast ja privaatsemalt tutvumast. Ma aga ei märganud kuskil finito meiliaadressi ja seega ei ole ta soov tutvuda kuigi tõsiselt võetav, pigem segab siin niisama seda tiigivett.
 
Hülgehall kuub 10. veebruar 2014, kl 09.47
Mulle plastiliinimängud eriti ei meeldi,
meiliadredega tekib raskusi, need peavad ju olema pikemad kui kolm sõna..
 
alu 10. veebruar 2014, kl 13.34
"Suuri sõnameistreid siin jagub, välja kohvitama tulijaid ka mõne leiab, aga muuks otstarbeks siit kaaslast otsida eriti ei tasu. Valik on väga kesine. Pealegi, mida sa teed inimesega, kes viimased kümme aastat on siin vaid tutvunud?"

milleks selline huupi lahmimine? isiklikult olen kohtunud siit vaid yhega ja see oli kyll jah, lihtsalt õnnepyydja.
oleks kah nagu õiglane arvata, et ylejäänutel on paksud tagumikud aastatepikkusest siin laiaks istumisest ja tutvumisest?
 
Senza la Donna 10. veebruar 2014, kl 13.44
alu, ära võta isiklikult. sind ma liigitan pigem suurte sõnamistrite alla :D
Tom oli kohvitamas käija, aga ülejäänutest pole üldse mingit asja, ainult istuvad siin oma tagumikku laiaks (nii mehed, kui naised).
 
alu 10. veebruar 2014, kl 13.54
isiklikut arvan, et siit saaks nii mõnegi paari, kui aint oma eelarvamustest yle saadaks ja pisut oldaks valmid oma ego yle vaatama. lihtsam ja harjunum on neid siin aga kinnistada ja leida, et kõik mehed ja naised on..
 
Senza la Donna 10. veebruar 2014, kl 14.07
Kindlasti on siit nii mõnigi paar sündinud, ses mõttes ei ole see koht nüüd ka 100% kasutu, aga need, kes siin pikemalt passinud on (kindlasti ma ise kaasa-arvatud) ei ole enam ses mõttes tutvumiskõlbulikud.
Lihtsalt lobada ja üksteise oletatavaid füüsilisi vajakajäämisi kritiseerida on aga kah tore ja sellest niisama loobuda ei ole mõtet. :)
 
??? 10. veebruar 2014, kl 14.12
Et sa siin kaua siis old? Oled siis kes sa?
 
hm 10. veebruar 2014, kl 14.14
Keda alu paari paneks?
 
sookail, merkail ja mäekail 10. veebruar 2014, kl 14.17
ja kellega?
 
alu 10. veebruar 2014, kl 14.24
ei tahaks teiste eest rääkida, kuid märgata on olnud huvi nii yhel kui teisel siin mõne vastu. seega peaks kõik olema vaid protseduuri kysimus, aga ilmselt takistuseks jääbki liigne mugandumine või kahetsus loobuda senisest võimalusest sõltumatult siin käia ja lihtsalt õrritada.
 
alule 10. veebruar 2014, kl 14.25
seda näeb pimegi - aga mine konkreetseks!
 
täitsa blond 10. veebruar 2014, kl 15.04
alu
Päris tõsiselt küsin, kas ka mulle sobiks siit mõni meeshing?
Teised võivad ka vastata:)

Sa väidad, et oled kohtunud isiklikult vaid ühe naisega, aga ühes teemas esines lausa kari solvunud naisi, kellega sa olevat kohtunud:)? Saatsid oma dublandi? Ega see nüüd minu asi olegi, aga tekkis väike faktiline lahknevus.
 
finito 10. veebruar 2014, kl 15.07
Tutvusin vahepeal üldise seisuga selles foorumis. Ei tahaks, aga pean vist nõustuma täitsa blondi soovituste ja nõuannetega. Siiski märkasin, et ainult Hülgehall kuub ei püüdnud teema autorit kritiseerida või kui, siis tegi seda väga kaudsel umbisikulisel moel. Kahjuks on ta armukest otsiv abielumees, keda mu põhimõtted ei luba kohvi jooma kutsuda.
Meiliaadressi lisan siis, kui leian, et on, kellele seda jätta, otsuse selle üle langetan ainuisikuliselt.
 
täitsa blond 10. veebruar 2014, kl 15.18
finito
Kurb, eksole?
Ma olen siin vähemalt viiel erineval moel üritanud teada anda, keda ma otsin.....täpselt sama, nagu sinagi...
so, Tugevat, Enesekindlat meest, keda samasugune naine rivist välja ei löö.
Kes ei võta naise "teravat keelt" isikliku rünnakuna jne.
Sellist, kes ei nuta lahtise autokapoti kõrval, vaid leiab lahenduse juba "enne selle tekkimist"...
Selliseid mehi on, aga neid on vähe.
Mingi suss ajaks mind hulluks.
 
Hülgehall kuub 10. veebruar 2014, kl 15.25
Mulle põhimõtetega naised tegelt meeldivad - tänu nendele on mul valik lihtsam, samas aga ahtam, et mitte öelda suisa olematu...ja põhimõtteliselt ei tahaks ka end paremaks ja ilusamaks valetada kui tegelikult olen,
 
Ingel, endine Ingel 10. veebruar 2014, kl 15.28
seepärast mulle meeldibki vahel end lihtsalt lahti lükata ja kokku põrgata kellegiga, kes on samasugune kui mina - saab siis maailm elektrit või armastust täis või hakkavad välgud ja kõued müristama - aga õhk saab peale seda mürglit puhtaks ja on hea hingata...
tuhvlid õnneks lendavad juba madalamalt.
Ja loobugem teemast nüüd, kus halvustavalt mainitakse: kõrge lennuga - seda saab teha siiski vaid seal, kus seda saab teha. nagu ka sukelduda sügavikku ja vallutada vahemaid maismaal... loobugem eelarvamustest. võtkem asju nii nagu nad on. Kõigil lihtsam - sul endal kah.
;)
 
finito 10. veebruar 2014, kl 15.33
Päris kurb on, täitsa blond. Kui neil meestel ongi nii jubedad kogemused seljataga, siis püüan neid isegi natukese mõista, aga see on kõik, mis ma teha saan.
 
täitsa blond 10. veebruar 2014, kl 15.38
Just, finito....ma ei halvusta neid, vaid kallistaks, kui lastakse, aga "endale" ma neid ei tahaks....õnneks ei taheta mind ka :)
 
haaaa-haa 10. veebruar 2014, kl 15.57
vinn-vinn tiil?
 
hm 10. veebruar 2014, kl 15.59
Alu julged teha konkreetsesd paaritamised?
 
lilleke kesapõllult 10. veebruar 2014, kl 16.07
mina tahaksin siiski natuke selle kivi nüüd Finitole tagsi veeretada, niimoodi õrnalt... Kuidas Sa arvad et mõni mees julgeb üle 3 sõna öelda, kui sa pärast paari kiiret katsetust selgelt mõista annad, et tegelikult ei tohiks olla mehel ei oma arvamust ega ka sõnaseadmise oskust. Ära hammusta kui keegi pole sind rünnanud. Kõik alles kombivad piire selle teemapüstituse peale. Ja õige on et eriliseks saamiseks pead siiski veidi rohkem inimestega tutvuma, muidu juhtub nii, et mõtled ise mehele kuldse kuu selga ja pärast pole jällegi rahul või siis vastupidi, et täiesti suurepärane ja eriline mees jääb leidmata, sest sinu ründavate vastuste peale mõned vähem kogenud tutvujad ei julgegi enam oma arvamust avaldada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!