Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ettepanek
 
Ei tea, 23. veebruar 2014, kl 13.24
aga minu arvates saab teineteise kõrval olla ja jääda ainult siis, kui kummalegi jääb oma arvamus niipalju, kui see võimalik on ja kui mõlemad saavad tegeleda oma huvialadega, teha seda, mida kumbki teha tahab ja areneda. Veel parem, kui enam-vähem ühes suunas.
 
alraun 23. veebruar 2014, kl 14.03
kui igaüks tegeleb ainult oma asjadega ja igaühel on eriarvamus igas asjas, jääb arusaamatuks, mis kahte siis seob, et üldse koos olla? midagi peab olema ühist, siduma, kas mõtted, arvamused, maailmavaade, hobid...
 
ahah 23. veebruar 2014, kl 14.11
alraun - puudulik teksti mõistmine lugemisel hinnatakse põhikoolis kehva hindega. sa vist koolieast väljas juba, aga et su arusaamist avardada, siis ei olnud minu kirjutises mainitud, et igaüks AINULT oma asjadega tegeleb ja IGAS ASJAS eriarvamus on... Ühisosa on oluline ja kokkukasvamine vajalik, kuid oma peaga mõtlemine on siiski tähtis.
 
alraun 23. veebruar 2014, kl 14.32
ei olnud sinu postitus mu arvamuse aluseks üldse, aga kui sa nii tunned, mis teha.
oma peaga mõtlemise on vajalik, kuis kuskohast läheb iga erineva inimese jaoks piir selle mõtlemise ja oma asjade esimeseks tõstmise ja nende ajamise vahel?
 
Hülgehall kuub 23. veebruar 2014, kl 16.04
Abielu/kooselu tugineb kolmel sambal - seks, soetatud ühisvara ja lapsed, nende vahel fluidumina hõljumas armastus ja vihkamine..
Mul üks ja ainus püsisuhe, seni, suure tõenäosusega lendab see siiski kildudeks, küsimus vaid millal, vbl homme, vbl ülehomme, eks näis..
 
ahjaaa 23. veebruar 2014, kl 16.12
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Abielu/kooselu tugineb kolmel sambal - seks, soeta
> tud ühisvara ja lapsed, nende vahel fluidumina hõl
> jumas armastus ja vihkamine..
> Mul üks ja ainus
> püsisuhe, seni, suure tõenäosusega lendab see siis
> ki kildudeks, küsimus vaid millal, vbl homme, vbl
> ülehomme, eks näis..

Märkasin sind jah suhtlusportaalides jälle jõlkumas. Sain aru, et suhe lõppemas. Eks nad sul nii nelja kuu pikkused püsisuhted ole jah. Kooselusse võid mõne samba veel lisada, siis ehk vähem kilde.
 
egotsentrik 23. veebruar 2014, kl 17.44
viimaseid postitusi lugedes meenus, et kõik, mida teisele soovid, tuleb kord endale kätte ja tihti kõige ootamatumal hetkel.
 
altruist 23. veebruar 2014, kl 17.53
egotsentrik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> viimaseid postitusi lugedes meenus, et kõik, mida
> teisele soovid, tuleb kord endale kätte ja tihti k
> õige ootamatumal hetkel.


möhhh????
kes mida soovis?
 
õde 23. veebruar 2014, kl 18.43
Domina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Huvitav, miks kõik seda küsivad.

Lihtsalt mõtlesin, miks peaks inimene oma seksuaalset orientatsiooni (sest sellele kasutajanimi Domina ju viitab) niiviisi esile tõstma, aga ega nimi naist/meest riku. Nipsakus ja ülbus kuulub viidatud teemas siiski ainult wannabede käitumisstiili juurde.

> Kas sa oled tegelikult ka õde meditsiini mõttes?

Olen sellele küsimusele juba nii mitu korda vastanud, et enam ei viitsi.
 
tb-le 23. veebruar 2014, kl 19.11
Kas sa said ikka aru, et prääks lihtsalt vastas su väljakutsele alustuseks natuke tülitseda :)
 
to tb-le 23. veebruar 2014, kl 19.14
mida see siis sinu meelest tähendab?
 
täitsa blond 23. veebruar 2014, kl 19.40
tb-le 19.11
Ma ei saa aru, millest ma aru ei saa:)
Seleta lollile...
Aitähh:)
 
täitsa blond 23. veebruar 2014, kl 19.52
Tom ütles tegelikult päris tabavalt...et neid heledaid päänuppe ei tasu alahinnata...seda võib tõlgendada muidugi mitut moodi:)
 
filtreeritud 23. veebruar 2014, kl 19.56
no kui inimest hakatakse juuste värvi järgi hindama, mis eriti naistel võib üleöö muutuda, on hindaja puhul tegemist ikka täisdebiiliga.
 
nojah 23. veebruar 2014, kl 20.07
aga nad ongi ju täisdebiilid,kes blonde blondideks peavad;)
 
täitsa blond 23. veebruar 2014, kl 20.36
tb-le Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas sa said ikka aru, et prääks lihtsalt vastas su
> väljakutsele alustuseks natuke tülitseda :)

Neid ärplejaid on siin ennegi nähtud, kes väidavad, et siin pole kellegagi kohtuda...puha vaalad, krokodillid jms elukad.
Aga kui teen ettepaneku, et ok, saame kokku...vaadaku üle, mis elukas mina olen, sest ma tahaks ka näha neid põlvist nõrgaks võtvaid edukaid supervormis mehi,.. siis on vakka nagu kuldid rukkis:)
eks see prääks kuulus samasse kategooriasse...siin kaklevad minuga kõik hea meelega, aga õue ei julge tulla...:D
 
Jeerumia 23. veebruar 2014, kl 20.43
Hülgehall kuub,
kui lapsed on abielu üks sammas, siis mispärast nii palju isata lapsi on ja lahutatud abielusid? Et neis abieludes lapsi ei ole? Kahtlen viimases.
 
Hülgehall kuub 23. veebruar 2014, kl 20.57
Kui üks sammastest on mure ja pudenev, laguneb kogu ehitis, lapsed on vaid üks kolmest sambast, kui mind tsiteerida...
 
n54 23. veebruar 2014, kl 21.04
ärge toetage abielu koormat laste habrastele õlgadele.
 
Jeerumia 23. veebruar 2014, kl 21.07
Lapsed ei ole iial abielusid ausana hoidnud ega neid püsivaks teinud. Nägude tegemine vanemate poolt on laste silmis veel nukram ja koomilisem.
Kõik on kinni ikka inimestes.
 
Oi Kuitore 23. veebruar 2014, kl 21.10
Jeerumia, Hülgehall kuulutab alati absoluutset tõde. Ära vaidle temaga.
 
Hülgehall kuub 23. veebruar 2014, kl 21.16
See ei ole absoluutne tõde. vaid arvamus, ja kui ei vaidle, tähendabki see seda, et see muutub absoluutseks tõeks..
 
Oi Kuitore 23. veebruar 2014, kl 21.20
Ikka peab Sulle viimane sõna jääma, jäärapoiss :)
 
täitsa blond 23. veebruar 2014, kl 21.22
Alustama peaks sellest, et lapsed oleksid mõlema osapoole poolt soovitud. Ei tea ja ei julge öelda, kui mitu (mitukümmend) % lapsi sünnib siia ilma nö naise ühepoolse "projektina", et meest enda külge "aheldada".
Minu tutvusringkonnas on selliseid masendavalt palju ja mitte ükski selline kooselu pole õnnelik olnud.
 
Oi Kuitore 23. veebruar 2014, kl 21.34
Vahest juhtub ka teistpidi - projekt kuulub mehele. Nimelt, tean juhtumeid, et koos planeeritult saadakse lapsed ja seejärel, kui nood on kaelakandvasse vanusesse imetatud, nõuab laste isa lahutust ja võtab lapsed endaga, sest soovitud arv järglasi on käes ja naine pole enam "kõlbulik". Selmet suhet parandada...
 
onju? 23. veebruar 2014, kl 21.35
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Alustama peaks sellest, et lapsed oleksid mõlema o
> sapoole poolt soovitud. Ei tea ja ei julge öelda,
> kui mitu (mitukümmend) % lapsi sünnib siia ilma nö
> naise ühepoolse "projektina", et meest enda külge
> "aheldada".
> Minu tutvusringkonnas on selliseid
> masendavalt palju ja mitte ükski selline kooselu
> pole õnnelik olnud.

.....räägib kõige targemini elatud eluga täitsa blond ja see on absoluutne tõde!
 
Jeerumia 23. veebruar 2014, kl 21.36
Isegi sel juhul, kui lapsed on mõlema vanema soov, ei jätku abieluõnne elu lõpuni ja tihtipeale, kui lahkuvad lapsed, lähevad vanemadki kumbki oma teed. Sagedasem on see, et elatakse küll koos ühe pinna peal, kuigi ammuilma elatakse oma elu, kaksikelu jne või kuidas seda täpselt ütlema peakski.
 
Jeerumia 23. veebruar 2014, kl 21.38
Ei pretendeeri iial absoluutsele tõele, sest seda ei ole, aga minu tähelepanekud elust on sellised.
Õnnelikku abielu elavaid on ehk 1 100-st kui sedagi?
 
täitsa blond 23. veebruar 2014, kl 21.38
Jeerumia
..ei jätkugi ja ei peagi olematut suhet koos hoidma, et oodata kui lapsed hakkavad vanemate lahutust juba nõudma.
 
sisehaiguste dotsent 23. veebruar 2014, kl 21.43
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Abielu/kooselu tugineb kolmel sambal - seks, soeta
> tud ühisvara ja lapsed, nende vahel fluidumina hõl
> jumas armastus ja vihkamine..
> Mul üks ja ainus
> püsisuhe, seni, suure tõenäosusega lendab see siis
> ki kildudeks, küsimus vaid millal, vbl homme, vbl
> ülehomme, eks näis..


kildudeks lendamise põhjustaja on muidugi ainuüksi naispool, kuna ei andnud sinusugusele kaunishingele seksi? homme või ülehomme küll, aga mis aastal ja mis sajandil?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!