Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ettepanek
 
Senza la Donna 24. veebruar 2014, kl 18.48
Järjekordne tõestus selle kohta, et Delfi EI OLE tutvumiseks sobiv koht. Niisama lobiseda aga ikka võib :)

Head Iseseisvuspäeva lõppu teile.
 
Hülgehall kuub 24. veebruar 2014, kl 19.48
Aga mul tõesti ei ole Skype kontot, pole kunagi vajagi olnud..ja kui ma oleksin soovinud valetada, oleksin endast veidigi positiivsema kuvandi loonud, aga olen just selline nagu olen ja ei näe põhjust end ilusamaks rääkida..
Naine42 - minu pähe reklaamitakse kedagi teist, seega pole mõtet minu peale aega raisata, enesereklaamiga ma kahjuks ei tegele..samas, never say never,
 
täitsa blond 24. veebruar 2014, kl 19.58
Apppikene, see oikuitotu pettis isegi mind ära.
Ma astun nüüd hülge poolele üle:)
Oikuitore tegi Hülgele nii head reklaami, et olen nüüd dilemma ees, kas hakata hülge armukeseks või kirjutada prääksule...või mõlemale? :D
 
Hülgehall kuub 24. veebruar 2014, kl 20.06
Vali ikka see, kes ligemal, mina olen Tallinnast kaugel-kaugel-kaugel..
 
naine42 24. veebruar 2014, kl 20.09
Sama siin.Tahaks nii väga teada saada,kui hea see Hüljes siis on:)
 
täitsa blond 24. veebruar 2014, kl 20.09
Mitte kaugel, vaid laisk. Arvad tõesti, et keegi viitsib sulle sinna karulaande seksima sõita?:D
Pärast terve küla susistab, mis ja kuidas ja mitu korda:)
 
täitsa blond 24. veebruar 2014, kl 20.14
naine42 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sama siin.Tahaks nii väga teada saada,kui hea see
> Hüljes siis on:)

Tore, me saaksime koopereeruda ja ühe autoga sinna karulaande sõita. Tuleb rohkem tahtjaid, tellime bussi:D
 
Hülgehall kuub 24. veebruar 2014, kl 20.17
Ei, egas siis kohe koju kätte /hoidku selle eest, /, ma ikka tuleks kuhugi maale vastu ka, a lihtsalt selline kogemus, et Tallinna inimesed ei teagi et peale lennujaama ka veel tsiviliseeritud külasid leidub..
 
täitsa blond 24. veebruar 2014, kl 20.19
Mina tuleksin Tartusse ja mitte üks samm kaugemale....see on viimane tsiviliseeritud küla:)!
 
Agnes 24. veebruar 2014, kl 20.22
Krt, Blond, me jälle ühel lainel, olen ka armukeserolli peale mõelnud. Aga vaevalt Agnest ja Täitsa blondi siin edu saadaks..samas jänesed schampanjat ei joo :)
Mis teeme siis, kas tutvume ausalt blondide nõidadena või muudame nime, nagu enamik siin? :)
Meist saaks ju head armukesed - meeste arvelt rahaga kokku ei hoia ja kimaks 140ga otse treppi, pagass valget veini täis :))
 
täitsa blond 24. veebruar 2014, kl 20.22
prääks, sulle kirjutan kindlasti....ma tekitan siin enne natuke tüli algmaterjali.
 
naine42 24. veebruar 2014, kl 20.22
Sobib.Ajame suurema seltskonna kokku ja lähme!
 
täitsa blond 24. veebruar 2014, kl 20.25
Agnesss....kle, ära enam peale võta:)
Mis sa tahad meestele hakata peale maksma?...no kuule, me oleme ju paremaks võimelised:D
 
Hülgehall kuub 24. veebruar 2014, kl 20.27
Tartu sobib..aga ütlen igaks juhuks, et esimesel kohtumisel ma ei seksi..samas partnerite osas see piirang ei kehti,
 
täitsa blond 24. veebruar 2014, kl 20.27
Ma lähen nüüd prääksule kirja kirjutama, enne kui mõni mõrd talle küüned taha ajab:D
 
täitsa blond 24. veebruar 2014, kl 20.29
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tartu sobib..aga ütlen igaks juhuks, et esimesel k
> ohtumisel ma ei seksi..samas partnerite osas see p
> iirang ei kehti,

Esimesest lause poolest sain aru, sobib mulle...mitmendale kohtingule ma pean kohale tulema?:)
Teine jäi segaseks..
 
Agnes 24. veebruar 2014, kl 20.32
Blond, vot võtan küll :)äkki tekib ka tahtmine partidega kirjavahetusse astuda..vahekorda igal juhul mitte ;))
 
Hülgehall kuub 24. veebruar 2014, kl 20.39
Miski ei takista esimese kohtingu sujuvat üleminekut teiseks..
 
täitsa blond 24. veebruar 2014, kl 20.41
Mulle sobib kõik, armas Agnes...sina astu kirjavahetusse, mina vahekorda.
 
nujah 24. veebruar 2014, kl 20.44
Mehenälg võttis viimase arunatukese?
 
3.3 24. veebruar 2014, kl 20.46
Hülgehall oli lihtsalt tsüklis ja tegi iseendale reklaami, kuidas teda tahetaks näe, naised kõik hakkamas selle peale. Kaval PR trikk, paistab, et töötab. Äkki saab seksigi, muidugi kui tast endast asja on.
 
Agnes 24. veebruar 2014, kl 20.51
Ahei, Blond, ma ikka ootan niisama suu ammuli, millal mulle keegi hammaste vahele jookseb :)

20.44,

Kusjuures nälg mehe järgi võib peast viia viimsegi mõistuseraasu ja mis selles halba on, küsin ma!?
 
nujah 24. veebruar 2014, kl 20.55
Mis on halba, kui peas ei ole ühtegi mõistuseraasu, küsid sa? :D
 
Agnes 24. veebruar 2014, kl 20.58
nujah,

Ei olegi midagi halba ju! Oled meeletu kellegi järgi, kas see pole imeline :)

Sa vist tahtsid küsida, et mis ses head on?
Ega kui pole arutu olnud, ega siis ei teagi :)
 
täitsa blond 24. veebruar 2014, kl 20.58
Agnesss, kus see koht on, kus lõuad laiali mehi passima peab? Ma tuleks kohe...siin ole nagu kullakaevaja, mina teen tööd, näen vaeva, aga siis tuleb mingi pikaküüneline ja...
 
Agnes 24. veebruar 2014, kl 21.01
Maitea, pakuks, et delfi :)
 
täitsa blond 24. veebruar 2014, kl 21.02
Ma ootan juba ammu-ammu, millal tuleb keegi mees ja ta suudab mu aru kaotada.
kle Agnes, lähme parem Skype`i, muidu varsti mul 2000 kommi täis:(
 
Agnes 24. veebruar 2014, kl 21.06
Blond kallis, ma arvasin, et mehed on su ammu hulluks ajanud, nagu minugi, aga pole siis või?

Mul pole skaipi, gmail on ka hea :)
 
täitsa blond 24. veebruar 2014, kl 21.12
Tee siis ometi skaip, igal normaalsel blondil on skaip:)
Ma tegin praegu prääksu jaoks lausa personaalse mail`konto...loodan, et ta oskab seda ohvrit vääriliselt hinnata:)
Mina olen mõistuse juures, aga mehed ajan hulluks (loe: vihastan välja).
 
Agnes 24. veebruar 2014, kl 21.15
Jummel, mai viici ja mida need vanamoorid siis siin loevad?
Me kohtume piisavalt tihti, jääme reaalseks :) See oli küll midagi ajuvabat praegu :))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!