Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ettepanek
 
õde 25. veebruar 2014, kl 18.38
Miks mitte siis kohe Hummer? Soovide laeks on ju ainult taevas.
 
??? 25. veebruar 2014, kl 18.40
päriselt ka. kas mõni oskab neid kirjeldada, või äkki nad ise oskavad. sest igasugust kuivetunud, kuival istuvat krõhvat ka ju ei tahaks. aga mingi tsikk võiks ju olla küll, ei pea isegi blond olema.
üks neliveoline on jahil käimiseks täitsa olemas -lc300, usa versioon. ilmselt häbisse ei jääks, ka mitte ainult linna vahel.
 
sest 25. veebruar 2014, kl 18.41
...Hummer on kole ja blondiinidel on ilmselt parem maitse :)
 
punapea 25. veebruar 2014, kl 18.46
hummeril pole häda midagi, kui silmas pidada seda militaarset ehk originaali. linna"hummer" (eriti kollane või jumal teab mis ilget värvi neid veel on) on järjekordne naljanumber:D
 
täitsa blond 25. veebruar 2014, kl 18.48
Vaata kui tore, et keegi maasturitega mehi ei taha, meile Agnesega jääbki suurem valik.

Kolm küsimärki, miks sa teiste käest küsid, millised "nad" välja näevad? Kui tahad teada, Milline ma olen, siis küsi minu või Agnese käest.

Hummer pole kole, aga linnas mõttetu, sest sellega ei mahu isegi Stocki parkima.
Ma olen vähenõudlik, võib ka väiksem maastur olla:)
 
Agnes 25. veebruar 2014, kl 19.11
Krt, ma saan orgasmi, kui Hummeri peale mõtlen!

Millised me oleme..millised me oleme..nii mõnestki siinpläägutajast poole peenemad ja ilmselgelt arukamad. Veel küsimusi?
 
??? 25. veebruar 2014, kl 19.11
iga kord, kui ma oma pisikese musta maasturiga kohtama sõidan, siis on järjekordne blondiin kadunud. vahest muidugi olen ka ise tumedate klaaside taha peitunud, sest 100 kilo naiseilu on mu jaoks ka natuke palju. mulle endast raskemad-pikemad naised ei meeldi ja seepärast võiks naine ikka pisike ja kleenuke olla. blond ei pea olema. ilus küll.
natuke mõistust võiks ka olla, ai nult kosmeetikast ja riietest ei oska ma vestelda. tarka tahaks, teate küll.
 
??? 25. veebruar 2014, kl 19.13
hummer on kole, kehvasti juhitav ka. lc on parem, ei jää kuskile kinni.
aga ma natuke veel korjan raha ja siis ostan omale uue RR-i, see on kah täitsa äge pill.
 
!!!! 25. veebruar 2014, kl 19.18
nii, kõik, kes plaanisid ???-ga kohtama minna - oodake! Las saab enne rha kokkukorjatud, siis saab teile ka teed osta... püssirohu kõrvale ja kahe raua vahele..
 
täitsa blond 25. veebruar 2014, kl 19.23
kle kolm küsimärki
Loe ja arvuta...me oleme Agnesega KAHEpeale ~110 kilo.
Käisin just poodlemas ja uusi sihte seadmas:) Vaja veel nats alla võtta ja mulle läheb selga imeilus liibuv kleit ja siis vaja vaid rikas armuke vaadata, kes selle kalli kleidi mulle ostab.
Valikus on kaks blondiini, üks nats ümaram kui teine, ja teine nats blondim kui esimene:)

<...iga kord, kui ma oma pisikese musta maasturiga kohtama sõidan, siis on järjekordne blondiin kadunud..<
Mis sa oled mingi sarjamurhaja või?
 
Agnes 25. veebruar 2014, kl 19.36
Blond, sind küll..arvutamine on selle foorimi tädide jaoks raketiteadus ja riietest ei te nad ammugi midagi. Kunagi lohises üüratu teema, kus enamik kaltsukatele oodi laulsid. Irw.
Pandav olemiseks pead siin valetama, et kannad IIringi kraami, käid jala ja jood vett :)
 
Lendav hollandlane 25. veebruar 2014, kl 19.37
MIKS te naised end koos kaalute? või miks te omi kaalunumbreid vahetate, infona siis? Lesbarid? Ja miks te kahekesi koos kohtamas käite? Üks maha, teine taha?
vot arumaisaa, miks naised siin kambas asju ajavad? seepärast nad mehi siin ei saagi, et kambakaid orgunnivad?
 
Agnes 25. veebruar 2014, kl 19.41
Kust võetakse, et me neid niiväga tahame..vahemärkusena, et ma olen 100% hetero - tõestatud!
Kui tahaks väga tahetud olla siis mängiks malbekest ja ajaks mingit igavat ila suust välja.
Mulle meeldiks, kui ma meeldiksin kellegile sellisena nagu ma olen - veic ülekeeratud vindiga :)

Igavad olete!
 
täitsa blond 25. veebruar 2014, kl 19.42
Sest keegi tigedik ütles, et mina või Agnes kaalume 100 kilo...kaalumegi, aga kahepeale. 100 on muidugi liiga optimistlikult pakutud, kahepeale tuleb nats rohkem:)
Agnes, kas sa oled varem kuulnud, et naisel ei tohi naissõbrannat olla?
 
Ingel, endine Ingel 25. veebruar 2014, kl 19.43
no ei kanna II ringi kraami (ajaloolisi käekotte küll, kuid need ei ole vastu ihu..., ehted siiski puutuvad kokku nahaga..), kuid jalad veel käivad, hästi käivad, ja vesi on hea, hästi hea. See kõik ei välista aga heade kraamide tarbimist (nii mootoriga kui kraadidega ja id-kaardiga samuti)... Ja porikärbsena teiste seeditud asju järglaste kasvatamiseks kahh ei vaja - nii, et ärgem üldistagem, naised!!!!

Ja keegi kannab kindlasti minu II ringi, jalgu ei jaga, vett samuti mitte - minu järv on minu oma...
 
täitsa blond 25. veebruar 2014, kl 19.45
Kui päris aus olla, siis ma vahetaks Agnesega
kohtingu sekundi pealt mehe vastu...aga olgu siis ka väärt mees:)
Agnes, ära pikka viha pea...ei kao ma kuskile päriseks:)
 
??? 25. veebruar 2014, kl 19.45
vastupäeva vindiga mutrisse tavaline polt ei istu.
tollkeermega mutrisse ei lähe ka meeterkeere sisse, kui siis ehk väga suure jõuga.
milline mutter sina oled, Agnes?
 
Agnes 25. veebruar 2014, kl 19.46
Ei ole.
Aga just selgus, et see on delfi reegel. Ja teadmiks, sest neil endil ju pole, mis tõestab taaskord nii mõnegi siin figureeriva naise vaimuvaesust ja arulagedust. Loll on ikka loll olla küll :)
 
Agnes 25. veebruar 2014, kl 19.47
Issake, mingi torujüri üritab siin dialoogi arendada.
 
??? 25. veebruar 2014, kl 19.51
ise tahtsid ju hummerit, minu lc eest saaks kaks tükki selliseid. seega täitsa võimalik ju.
ega ma muidu ei küsiks, aga kui sa õliseid näppe ei salli ja muidu ka selline peps oled, siis pole mul sinuga midagi rääkida.
 
tehnohooldus? 25. veebruar 2014, kl 19.52
selline igavene on ju ankrupolt, aga mis siis saab, kui tahad teda nati ilmestada? siis ei saa kuidagi välja...
Ja kas sa keermelõikajast oled kuulnud? Küll siis saad mõõdud paikka - nii si süsteemsed kui ka teised, saad sobima... näe ainult nati vaeva. Sest kust me mutter/naised teame, mis sorti polt sa oled... Ingel olin.
 
täitsa blond 25. veebruar 2014, kl 19.55
Mis loom on lc?
Huvitav, milline naine armastab õliseid sõrmi?
Oskab keegi soovitada, kus foorumis käivad maasturitega mehed või vähemalt sellised, kes ei vihka maastureid?
Tänan.
 
Agnes, 25. veebruar 2014, kl 19.57
???,

Mul endal ka vahest näpud õlised..kui süüa teen.

:)

Jaajaa..oleme juba kuulnud juba nendest dziipidega meestest ;)

Jätka palun. Vihane mees on nii sexikas.
 
??? 25. veebruar 2014, kl 19.58
blond on ikka blond, isegi maasturitest ei jaga sit'agi.
lc= land cruiser
 
Agnes 25. veebruar 2014, kl 19.59
"Tere tulemast Ladies' Circle Estonia kodulehele! Ladies' Circle (LC) on ülemaailmne aktiivsete noorte naiste klubiline liikumine. LC liikumine on alguse saanud ..."

Google tulemus.

Ma salamisi loodan, et tegemist on LinColniga. Mai saa magada ka täna.
 
??? 25. veebruar 2014, kl 19.59
süüa ikka teed? majapidajannat ei olegi?
rsk, mingite vaesurite otsa kah ei taha komistada.
 
täitsa blond 25. veebruar 2014, kl 19.59
....tuletasidki meelde, et keegi härra prääks tahtvat minuga personaalselt kakelda. Aga ju ta ei tundnud ennast piisavalt tugevana, sest postkastis pole mitte prääksugi:)
Sihukesed nad ongi.
 
Ingel, endine Ingel 25. veebruar 2014, kl 20.02
Mina armastan. Ja mitmel puhul.
Siis kui need on mu autole hinge sissepuhunud, kui see miskit reanimatsiooni peaks vajama. Aga ka enda nahal mind mudimas. Parimad massöörid ongi mehed, kes seda mõttega teevad, mitte kella ja palgaga..
Ja ka siis, kui see üks on mu uksekriikusmise likvideerinud või oma hobilt tulnud ja seal edukas olnud (ka siis kui edu ei saavutanud... )... Ikka tahan neid õliseid sõrmi, ka köögis on need jalustnõrgaks tegevad...
Nii, et leidub neid naisi, kes õliseid sõrmi naudivad... (ja väikeseks abiks õlivihakajaile saab öelda, et käed on pestavad. Aju lokitamine erilisi tulemusi ju ei anna.., pole kunagi andnud ju - või ma eksin?)
 
täitsa blond 25. veebruar 2014, kl 20.02
ahhet ländkruiiser....hädaga kõlbab kah. Kle küsimärk, on sul äkki mõni maasturiga sõber ka?
 
??? 25. veebruar 2014, kl 20.02
ingel, sul on järv? mõis? tutvume?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!