Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Pimekohting
 
oioi 25. veebruar 2014, kl 13.02
hall, see ongi identiteedivargus ehk siis karistatav kuritegu mitte med. probleem. kohtueksperdid võivad med. poolega edasi tegeleda, kuid sina - politseisse! :D irwww :D
 
ehh? 25. veebruar 2014, kl 13.05
peaksid ehk oma virtuaalseid suhtluspartnereid hoolikamalt valima sel juhul?
 
nägija 25. veebruar 2014, kl 13.08
hall saab veel palju kannatada, sest ta on endale selle tee valinud. mida rohkem ta ise suhetega laamendab, seda valusamad laksud ta endale tellib...
 
Ingel, endine Ingel 25. veebruar 2014, kl 13.11
skirofreenia, linnamaastur, id-vargus.... elu on keema hakanud vist... kevad...
Pakuks mõne sõnaseletuse:
linnamaastur- linnas turistidega tegelev maakas
skisofreenia - nanotehnoloogial põhinev suusamääret nautiv pohhuistist (keskimsit fraasi lugeda "sõu???") lilleke
identiteedivaras - osavnäpp, kes sinu ärkamise ajaks on sinust voodisse jätnud ainult kesta... (vanasti nimetati neid veel sekspommideks)

;)
 
Hülgehall kuub 25. veebruar 2014, kl 13.11
Identiteedivargus oli kindlasti, kuid see teema on päevakorrast maas, mind huvitab siiski meditsiiniline aspekt, kuidas hinnata käitumist, kui teadlikult lähed ja esined kellegi teisena..
 
nägija 25. veebruar 2014, kl 13.16
kas siis on elu kergem, kui kõigil on diagnoos ja kõik on korrapäraselt lahterdatud? :) mis sinu jaoks muutub, kui saad diagnoosi sellele inimesele? püüad teda mõista? andestad?
 
ehh? 25. veebruar 2014, kl 13.17
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Identiteedivargus oli kindlasti, kuid see teema on
> päevakorrast maas, mind huvitab siiski meditsiini
> line aspekt, kuidas hinnata käitumist, kui teadlik
> ult lähed ja esined kellegi teisena..


saite kokku ja sulle öeldi võõra nimi, nii või?
ketrad seda lugu siin aastaid juba, kui hinge kriibib, räägi silmast silma asjad selgeks, oleks kergendavam või mis?
 
nägija 25. veebruar 2014, kl 13.19
hall on peidus, kui silmast silma rääkida on vaja - saime teada eelmiste päevade teemadest :)
 
Ingel, endine Ingel 25. veebruar 2014, kl 13.23
pigem saime teada, et keegi kasutas Halli nime ja püüdis tema nime all kellelgei külje alla ujuda...

Ka inglina on esinetud, olen kuulnud. Siin kohal pean teatama, et ma ei kohtu inglina, kui seda keegi teinud on, siis see ongi see sekspomm olnud...
 
Hülgehall kuub 25. veebruar 2014, kl 13.26
Olen juba silmast silma rääkinud - loomulikult oli see kõik minu enda süü ja viga, et selline olin, vastaspoole emotsionaalsetest piinadest ja kannatustest ei maksa rääkidagi, kuid puhtinimlikult aspektist hakkas huvitama, kas selline käitumine on tõesti OK või mitte, ja kastegemist on meditsiinilie probleemiga või mitte,
 
ehh? 25. veebruar 2014, kl 13.37
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen juba silmast silma rääkinud - loomulikult oli
> see kõik minu enda süü ja viga, et selline olin,
> vastaspoole emotsionaalsetest piinadest ja kannatu
> stest ei maksa rääkidagi, kuid puhtinimlikult asp
> ektist hakkas huvitama, kas selline käitumine on t
> õesti OK või mitte, ja kastegemist on meditsiinili
> e probleemiga või mitte,

mis sa õigupoolest tahad? et me ütleks - see polnud õige käitumine? meditsiinilisi diagnoose lase ikka päris arstidel panna endale.
tunnistad, et olid ise süüdi, mis siis veel?
kui selline virtuaalne suhtlemine kestis sinu sõnul pikemat aega, siis järelikult see meeldis sulle.
 
imelik 25. veebruar 2014, kl 13.39
hülgehallil on iga päev mingi keeruline teema lahendada. mis eriala inimene muidu oled ka? tundub, et puutud hirmsate inimestega pidevalt kokku.
 
vist 25. veebruar 2014, kl 13.44
hall töötab vist psühhiaatriahaiglas sanitarina, vahel pääseb patsientide haiguslugudele ligi ja paiskab mõned huvitavamad meile lugemiseks. :D
 
Hülgehall kuub 25. veebruar 2014, kl 13.47
Kuna mulle pandi just skisofreenia diagnoos, siis lihtsalt huvi pärast tahtsin teada, kas ja milliseid diagnoose veel siin ollakse võimelised panema, kui näiteks juhtumitega tutvustada, aga tundub, et enamus siin vist ikka arstiteaduse 1. kursuse rebased..see selleks, sain lihtsalt järjekordse tõestuse, et kõik, mida mina teen on vale ja kõik mida minuga tehakse on õige..
 
tänulik 25. veebruar 2014, kl 13.49
vist Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hall töötab vist psühhiaatriahaiglas sanitarina, v
> ahel pääseb patsientide haiguslugudele ligi ja pai
> skab mõned huvitavamad meile lugemiseks. :D

tuludeklari raha oodates on see siin päris hea ajaviite koht :D
 
nägija 25. veebruar 2014, kl 13.51
stopp!!! piir hakkab ületatud saama! hüljes sai haiget! lõpetame, eks - öelge talle nüüd midagi head...
teen algust: paih! :)
 
oraakel 25. veebruar 2014, kl 13.56
kõik, mis sa teistele soovid, tuleb sulle endale tagasi, hüljes, kas sa seda ei teadnud?
 
Pert Vere 25. veebruar 2014, kl 13.59
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuna mulle pandi just skisofreenia diagnoos, siis
> lihtsalt huvi pärast tahtsin teada, kas ja millise
> id diagnoose veel siin ollakse võimelised panema,
> kui näiteks juhtumitega tutvustada, aga tundub, et
> enamus siin vist ikka arstiteaduse 1. kursuse reb
> ased..see selleks, sain lihtsalt järjekordse tõest
> use, et kõik, mida mina teen on vale ja kõik mida
> minuga tehakse on õige..


Kle kamoon, mees, mis niu-niu see nüüd lahti läks? Kevadmasendus peal või? Või nurud naistelt ninnunännutamist? Ole ikka :-))
Selg sirgu ja irwita näkku diagnoosijale.
See oli ta arvamus, mitte diagnoos.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Pert Vere 25.02.2014 13.59.
 
Perdile 25. veebruar 2014, kl 14.02
Kergem hakkas lugedes, et siin üks MEES ka liigub, Hülgehalli lugedes tulevad õudusvärinad, et keegi peab ka sellise "mehega" elama ja lapsi saama.
 
nägija 25. veebruar 2014, kl 14.05
ikkagi on hülgehall armas :) ausalt.
 
Hülgehall kuub 25. veebruar 2014, kl 14.06
Tnx. Pert Vere, mehe sõna on mehe sõna, aga tuti-plutit ma küll naistelt ei nuru, ausõna..
 
nägija 25. veebruar 2014, kl 14.09
olen mees ja mulle meeldivad mehed :) vähemalt täna :)
 
hallile 25. veebruar 2014, kl 14.10
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tnx. Pert Vere, mehe sõna on mehe sõna, aga tuti-p
> lutit ma küll naistelt ei nuru, ausõna..

sa nurud kaasa tundmist siin juba mitu aastat, ise seda vist tähele panematagi. peaksid ehk tõesti arsti poole pöörduma?
 
nägija 25. veebruar 2014, kl 14.17
netis suheldes on meil võimalus olla keegi teine, enda ürgne loomus vabaks lasta - ilmselt hülgekogemus on sellest vallast. noh, et inimene püüdles oma ideaalmina poole ja esineski sellena. diagnoos: rumalus.
 
btw 25. veebruar 2014, kl 14.35
Huvitav lugemine! Hülgehall proovib aeg-ajalt ikka ja jälle pommi plahvatama panna, aga välja tuleb nagu alati ainult hale visin...
Olid ise nii rumal, et pika aja vältel sel juhtuda lasid, küll siis olid ikka ise rahul asjade käiguga või lootsid midagi enamat kui saada oli. Abielumehena armukese otsijale ei olegi see liiga ülekohtune litakas saada, kuigi sa ise muidugi leiad selle õige ja ilusa käitumise olevat oma pere suhtes, jah?
Pada sõimab katelt teema nagu kooruks siit välja...
 
Hülgehall kuub 25. veebruar 2014, kl 15.12
Nagu arvata oligi - pigem keskendutakse minu negatiivse kuvandi kolkimisega kui konkreetsele juhtumile hinnangu andmisega, seega eeldan, et mitte just vähesed ei tegele siin enda ilusamaks ja nooremaks mõtlemisega,

* Au revoir, minu tööpäev on lõppend, ja kes tulumaksu on juba tagasi saanud, ostke endale midagi kasulikku, ntx. pudel veini, ja mõelge magusate viinamarjade peale..
 
täitsa blond 25. veebruar 2014, kl 18.41
Hall
Pöördu selle küsimusega Müstika nurka Uriinia poole:)
Probleem on meditsiiniline, kui see sinu ahistaja ise tõemeeli usub, et ta on kodanik X.
Probleem on juriidiline, kui ta kasutab teadlikult kodanik X identiteeti.
 
Ingel, endine Ingel 25. veebruar 2014, kl 19.09
sooh, uriinia ja pasanteeria... on alles nõunikud nimetatud... ja meditsiinilised veel pealekauba?

Aga Pert, sinus on midagi ehmatavalt omast ja tuttavlikku. Lisaks heale sulejooksule, ka mõttemaailm normis, suhtumine samuti.
Hallike, kõik, mis sa teed ei ole halb, kõik, mis sulle tehakse, ei pruugi seda olla samuti (kuid ei saa välistada, kui end märklauaks oled naelutanud - lasketiiru)

Ja keegi nägi punast kassi... märts ju tulemas.
Ennemuiste oli lühim luuletus päevakorral selline:
Märts.
Kassid on väsinud.

;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!