Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
alaväärsuskompleks või mis see on?
 
Agnes 01. märts 2014, kl 15.36
Mõtle mida taghad. Sa ei taha teada, mida mina mõtlen.
Kas mees ei suuda siis lubadusest kinni pidada?
Kas mehe sõna ei maksa enam mitte midagi?
Oled sa mees või ei ole?
 
Asjakarp 01. märts 2014, kl 15.49
Pakun, et tingimusteta armastus on see, kui armastad kedagi sellepärast, milline ta on.

Tingimustega armastus on see, kui armastad kedagi selle pärast, mida ta sulle pakkuda suudab.

Loomulikult saab siia nüüd peensusi juurde tuua ja mida iganes. Näiteks, et kas seks on see, mille pärast või see milline ta on... Aga kas on siis vaja alati asjad keeruliseks mõelda. Tähtis on teha endaga rahu, saada aru, et mida ma tegelikult tahan. JA alles siis lööb tuluke silma ning sa lähed järgmist väljakutset jahtima.
 
manipulaatori armastus 01. märts 2014, kl 16.12
no alu esindab ju puhtalt manipulaatori mänge "armastust" st kui on ikka piisavalt peenike pe rse, piisavalt seda ja teist...
kujuta ette alu, mõni armastab isegi invaliide...ja täiesti siiralt..aga sinu küünilisus tapab armastuse võimaluse sinu enese jaoks..
muidex nagunii armastame kujutluspilte, mille ise oleme loonud...
enamusel sinu armastuse leidmise võimalus ju puht suva, kas tekitad selle tunde endas või mitte. aga see kiun nagu nutune sul siin.
 
irw 01. märts 2014, kl 16.25
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ära armuda aga mõnesse agnesesse või täits
> a blondi..on nad ju siin vägeva etteaste kyll tein
> ud, aga mida pole, seda pole. ju nad siis kujutava
> d endale lohutuseks ette, et armumine meestel neis
> se käib sama lihtsalt, kui vastupidi. ehk siis arm
> umine armunu enda tundesse. :)

valus!:D
 
Tom 01. märts 2014, kl 16.28
Asjakarp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pakun, et tingimusteta armastus on see, kui armast
> ad kedagi sellepärast, milline ta on.
>
> Ting
> imustega armastus on see, kui armastad kedagi sell
> e pärast, mida ta sulle pakkuda suudab.
>
> Loo
> mulikult saab siia nüüd peensusi juurde tuua ja mi
> da iganes. Näiteks, et kas seks on see, mille pära
> st või see milline ta on... Aga kas on siis vaja a
> lati asjad keeruliseks mõelda. Tähtis on teha enda
> ga rahu, saada aru, et mida ma tegelikult tahan. J
> A alles siis lööb tuluke silma ning sa lähed järgm
> ist väljakutset jahtima.

nonääd, mõni asjalikum arvamus kah siin :) täitsa nõustun.

Agnes 01. märts 2014, kl 15.36
... Sa ei taha teada, mida mina mõtlen.

ei taha jah, sest ma tean mida sa mõtled, aga minu mõtteid sa sellegipoolest muuta ei suuda :)
ja ää tule siia kamandama, mida keegi võib teha või mida mitte. ma saan aru,et see nurk on sulle südamelähedane ja siin omi liivakastimänge mängida on tore, aga see ei sega mind. ää lase ennast ka minust segada :D
parem oleks, kui sa siiski käituks oma sõnade järgi ja angiks ka endale oma päriselu ;)
 
šatään 01. märts 2014, kl 16.57
Kahele blondile visata üks ühine kont (loe: mees) kelle peale mõlemad tormi jookseks, siis kratsiks nad teineteisel silmad peast. Õe-arm kaoks kui esimene lumi.
 
täitsa blond 01. märts 2014, kl 17.13
šatään Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kahele blondile visata üks ühine kont (loe: mees)
> kelle peale mõlemad tormi jookseks, siis kratsiks
> nad teineteisel silmad peast. Õe-arm kaoks kui esi
> mene lumi.


Ei,..mina LOOBUN!
 
täitsa blond 01. märts 2014, kl 17.20
Ok, kui minu eelmine tingimusteta armastuse näide ei kõlvanud...ehk sobib siis selle nurgakese lemmiknäide...pekine ja tselluliidine ahter:)

Musike kaalub küll poole rohkem kui kunagi altari ees, aga mehe riist tõuseb ta peale ikka sama krapsult:)
 
alu 01. märts 2014, kl 17.21
tohutu ajurynnak jälle armastusele ja nende võrdlemisele. mõni isegi väidab, et on tingimustetat kogenud ja teab, mis tunne on:) tunne?

võrdluseks võtame ehk autosõidu, kui kõigil on kaasaegsed pillid, aga kõik on veic arad ja siis keegi sõidab lõpuks maanteel 90alas 220km/h. et muudkui sõidad, tee on ees niitpeene, katkendjoon tee keskel on yhtlane pidev ja poste lendab mööda nagu vihma tuuleklaasi. isegi sõidule pole mõtet mõelda, sest see on mõttest kiirem. ja siis saab sõit otsa, sest on vaja mingi kontsadel kooberdav blond yle tee lasta, aga kuna kiirusega on pisut yle hinnatud, sõidetakse talle tagant sisse.

a et tingimusteta armastus sai kaa otsa. nagu iga teinegi. kellegi pärast ja ima tingimusteta? sest keegi polnd enam põnev, kasvati lahku, areneti oma isiksuses edasi? uvitav, mis selles tingimustetas nii erilist siis yldse oli? kogemus, risk ja mida meenutada, teistele ette visata, et nää, mul oli, sa pole veel saand. irw
 
irw 01. märts 2014, kl 17.21
Noh mehed, ühe haraka asemel saate kaks :D
 
Senza la Donna 01. märts 2014, kl 18.00
Jah, lõbus lugemine siin, nagu mehhiko seebikaskohe, aga saaks aru ka kelle pärast või mille üle siin kakeldakse :)
Igale inimesele on just tema tunded need kõige tähtsamad ja kõige olulisemad, ei maksa nende suuruse ja tähtsuse ülekembelda. Nautigem parem oma elu, kuniks see vähegi võimalik on. Mina kaon kohe nautima ühte värsket forelli (või no tegelikult küll täitsa surnud ja praetud forelli) ja kõike ühe romantilise õhtusüügi juurde käivat. Loomulikult saab õhtu mõnus olema, saagu ta ka teile mõnus olema :).
 
kujutsluse vili 01. märts 2014, kl 18.13
alu, armastus on otsus. nii heas kui halvas. sinu enda otsus, kui oled otsustsuvõimeline isend.ja võid ka oma otsust muuta, see sinu mure ju.
aga ära arva, et see armastus sulle lagipähe niisama kukub.
 
huvitav ja põnev 01. märts 2014, kl 18.17
kui selle auto sõidujuht- kihutaja, kes kellegi alla ajas, oleks sinu laps. kas sa siis armastaks teda nüüd vähem vä?
 
on ju põnev? 01. märts 2014, kl 18.21
ao kui selline laps oleks, siis oleks temaga elu ju lati põnev ja huvitav, veel võib lapsest saada ringitõmbaja, vallaslaste tootja, vallaslaste sigitaja, liiklusõnnetuste põhjustaja, sarisüütaja jne. ei saaks armastuses põnevuse ja huvi kustumise üle kurta?
 
lastetud ja viljatud 01. märts 2014, kl 18.43
Irw. Mida teie nendest veel teate?
 
omg 01. märts 2014, kl 19.53
Mu meelest tingimusteta armastuse puhul räägitakse siin lihtsalt erinevatest asjadest, ühed tundest ja teised suhtest laiemas mõttes. Armastus iseenesest võib küll olla sama puhas, sügav ja kõigutamatu nagu oma lapse vastu aga kõik muu kahe täiskasvanu vahelises suhtes on vähem või rohkem tingimuslik. Blondi näide ei tõesta midagi, sest inimest võib endiselt armastada ka siis, kui ta keha ei mõju ahvatlevalt, erinevad teemad ju. Aga alu võrdlusest ei saa üldse aru.

Suhtes olemine võib olla otsus aga armastus mitte, tunded ju ei küsi kes või mis.
 
n54 01. märts 2014, kl 20.06
kõigepealt esitatakse siin ridamisi tingimusi, et väidetavalt leida isikut, keda siis tingimusteta armastama hakata...
 
alu 01. märts 2014, kl 20.21
siis tingimustega armastus on umbes nagu mingi ihuhäda, et tuleb peale, midagi pole teha, häda ei anna häbeneda ja nt esimene sobiv partner, olgu milline iganes (mida paksem ja rõvedam, seda kindlam) saab kogu kupatuse omale kaela?
 
kiirusta aeglaselt 01. märts 2014, kl 20.25
mees, kes ennastunustavalt riskib elu ja surmaga sööstab pea ees oma teel, kuni tema teele jääb blondiin. kiirus on hullumeelne ja ta tapab naise. mees elab ise edasi, kuid unustada seda pole võimalik. kas tormas see mees liiga kiiresti või ületas blondiin teed vales kohas. vastata saab, kuni elus ollakse ja kui küsitakse
 
õde 01. märts 2014, kl 20.26
Jaha, just see ta ongi, armastus. Väga romantiline selgitus, minu aplodismendid, alu, igatahes.
 
alu 01. märts 2014, kl 20.41
sellepärast siis ka öeldakse, et armastus läks yle või sai otsa..
kas tingimusteta armastus saab ka otsa?
 
omg 01. märts 2014, kl 20.49
Isegi inimesed saavad otsa ja elu saab otsa, kõik saab kunagi otsa.
 
Asjakarp 01. märts 2014, kl 20.52
Kõik siin ilmas on mööduv. Ka armastus saab otsa kui selle eest ei hoolitseta. Kõige enam tapab rutiin. Kõige kiiremini annab see ennast tunda töö juures. Kuid pikkamööda saab see ka armastusest jagu.
 
alu 01. märts 2014, kl 20.56
või on siis tingimusteta armastus naistel nagu rasedus, et natuke ju pole(versus tavaarmastus). umbes et kõik on titimiti, kõhuke kasvab, kõik imetlevad, must have, aga synnitada nagu ikka ei tahaks või laseks ta parem välja lõigata, et kätte saada.
 
täitsa blond 01. märts 2014, kl 21.21
...armastuseteoreetikud siin koos:)
 
Tüdinenud 01. märts 2014, kl 21.24
Klge kas teil sellest ibast ükskord küllalt ei saa?
Üks sõnamulin, bälää-blää-blää käib kogu aeg. Mõttetu ja igav.
 
täitsa blond 01. märts 2014, kl 21.27
Tüdinenud Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Klge kas teil sellest ibast ükskord küllalt ei saa
> ?
> Üks sõnamulin, bälää-blää-blää käib kogu aeg
> . Mõttetu ja igav.

Järjekordne tola, kes ootab, et keegi peaks tema elu huvitavaks tegema...
 
alu sünnitab? 01. märts 2014, kl 22.38
küll alu see ka jõuab, juba sünnitusteadlaseks hakanud?
alu enda jutt on ikka tema jaoks see ainuõige ja kõige targem. sa alu, oeene pers...sega vana mees, loe mõni psühholoogia põhitõdede raamat läbi. on väga haoge rääkida lollusi asjadest, mille kohta on olemas definitsioonid st arukate inimeste kokkulepped. Sa tõesti ei pea ise leiutama asju, mis on enne sind juba olemas olnud.
 
otsus 01. märts 2014, kl 22.40
sita häda ei lähe sul üle, alu, tuleb ikka püsksi lasta vanal mehel. aga armastus läheb üle, kui see inimene nii otsustab. kas on nii raske aju tööst aru saada.
 
oh mai gad! 01. märts 2014, kl 22.43
enne on ikka mõte ja siis tunne, koolis pole käinud vä? psühholoogia põhikursusest oled ikka osa saanud vä? ja lugeda ju oskad? loe siis netist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!