Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
alaväärsuskompleks või mis see on?
 
kari lollakaid 01. märts 2014, kl 22.45
kas te siin vaidlejad oma keskkooli tunnistusi ei tahaks tagasi kooli viia, ikka täiesti raisatud raha te peale.
 
Asjakarp 01. märts 2014, kl 22.49
Ma võin ju oma tunnistuse tagasi viia. Sinu lauseehitus aga viitab, et sul pole midagi tagasi viia.
 
tundlevad 01. märts 2014, kl 23.15
no tunnistus tunnistuseks, sina aga tundle edasi, ja keera oma elu per...sse
 
omg 02. märts 2014, kl 00.44
Mis see keskkoolitunnistus siia puutub? Või kellelegi tõesti koolis õpetati, mis on armastus või tingimusteta armastus ja kas selle olemasolu on võimalik? Ja siis terve elu elataksegi eeskujulikult pimesi mingi ühe tõe järgi?

Alu võrdlused on täiesti jaburad, või olen ainus, kes mõhkugi aru ei saa… ja ometi oskab ta vahel armastusest väga ilusti rääkida… Aga mulle tundub muidu, et tegelikult pole siin eriti millegi üle vaielda ja kõik mõistavad armastust üsna ühtemoodi, ainult sõnadest saadakse erinevalt aru.

Ja tõelist iba toodavad siin ikkagi "kari lollakaid" tüüpi nime all esinejad, kel midagi sisulist öelda pole.
 
täitsa blond 02. märts 2014, kl 00.47
M+N tingimusteta armastus on samasugune pläma, nagu lubadus kuu ja tähed taevast alla tuua või väärt mehe pärast kätel käia (a`la mina) või lubadus elu lõpuni naist kätel kanda või...
Krdi raske on olla vana ja kibestunud kriipssuu.
Ei kujutagi ette, kui lolliks peaksin armuma, et seda jura uskuda...aga eks ta ole ju samas armas ka.
 
oh mai gad 02. märts 2014, kl 00.50
oh mai gad on muidugi arvamusliider.
armastusel on erinevaid vorme. ja üs nendest tõesti tingimuteta armastus, nagu jumala vastu.
alu tahaks ka see jumal olla, aga pole mitte. Lihtsalt üks arulage instinktidest juhitav primitiiv.
Keskkoolis on algpsüholoogia kursus, kus kõik terminid ka lahti seletatud, aga ju o mai gad selle aja maha magas või tegeles tundlemisega.
 
omg 02. märts 2014, kl 00.58
Muidugi arvamusliider :D Psühholoogia on see sõna, ja see on arenev teadus, kus pole kivisse raiutud tõdesid. Mu meelest on siin lihtsalt kõigil omamoodi õigus ja erilist põhjust vaidlemiseks pole.
 
täitsa blond 02. märts 2014, kl 01.00
Psühholoogia on teadus, kus eriarvamused kakeldakse selgeks:)
 
oleks ju mõttekas 02. märts 2014, kl 01.12
oleks ju mõttekas, kui inimesed seda teadvustaksid, et enne on mõte ja siis tunne; oleks vähem õnnetusi, õnnetuid jumalike peenikese pers..ega naiste otsijaid, vähem aborte, vähem kuritegevust jne.
mansion ghost 02. märts 2014, kl 01.19
Jah, inimene peaks olema sinnamaani arenenud, et teole eelneb mõte.
Aga kõik on täppisteadlased - tagantjärgi targad.
mansion ghost 02. märts 2014, kl 01.37
"oleks ju mõttekas, kui inimesed seda teadvustaksid, et enne on mõte ja siis tunne..."

Kas just päris nii?
Tunded kulgevad oma rada, mõistus on filtriks enne tegudele asumist. Kui mõistus on kesine siis saamegi tunnetel tegutseva irratsionaalse olevuse.
 
irooniapõõsas 02. märts 2014, kl 08.04
Oleks siis, et tunnetel tegutseva, tunde järgi tegustemisel pole häda midagi...aga kui mõistus on kesine, siis tegutsetakse Cosmo nippide järgi.
 
tiibadega kurat 02. märts 2014, kl 09.12
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 24.06.2014 21.56.
mansion ghost 02. märts 2014, kl 09.24
Ei tahaks ühe sellise mõisuseta tunnete autopiloodil kulgeva ohvriks saada. Äärmiselt inetuks võib kiskuda kui too argipäevas ükskord "kaineks" saab.
 
Hülgehall kuub 02. märts 2014, kl 09.43
Lumesadu..? mis riigis me küll elame, tulin just tuppa päiksekreemi ja päevitustekki otsima..
 
Agnes 02. märts 2014, kl 09.55
Tiibadega kurat meenutab vanu aegu ja kedagi, kes öövarjus minema hiilis..õnneks lumi kattis jäljed :)

..või ta käis vargil? :)
 
täitsa blond 02. märts 2014, kl 13.00
Kõik, kellel katus sõitma hakkab, võivad pöörduda ööpäevaringselt avatud blondiabisse....toome hoobilt maale tagasi.

taitsablond@hot.ee
agnes.hot@hot.ee
 
nojaa 02. märts 2014, kl 13.57
Taiplikus on oma elukogemuse väljendus.
 
:) 02. märts 2014, kl 13.58
Meenub, kuidas tb katus sõitis ja ta huilgas foorumis:)
 
täitsa blond 02. märts 2014, kl 14.12
naerusuu
Just neid eesrindlikke kogemusi ma nüüd jagangi, kuidas ennast säästa, et juba eos igasugune katusesõit lämmatada.
 
:) 02. märts 2014, kl 14.15
Kuulan sind:)
 
punapea 02. märts 2014, kl 15.09
no näef, üks arukas blondiin on täitsa õiges teemas:D
millal see katus tal (tb-l) sõitis? ei ole tähele pannud...
 
eeee..... 02. märts 2014, kl 15.14
ma küsiks pigem, et millal see tal sõitnud ei ole?:D
 
Senza la Donna 02. märts 2014, kl 18.27
Milleks suhtuda foorumi tegelastesse sellise tõsidusega ja arutada nende katuse sõitmise või mittesõitmise üle? Foorumis on foorumi tegelased a'la alu, Agnes, täitsa blond, punapea, Pert Vere, yx47m, Senza la Donna, hülgehall kuub jne... jne. Mina küll ei julge väita, et keegi neist ka päriselus selline oleks, nagu ta siin foorumis on. Mina ei ole päriselus selline viisakas inimene, nagu ma siin püüan olla. Seega ei maksa ka teiste tegelaste puhul kaugeleulatuvaid järeldusi teha. Pigem elatakse siin välja omi varjatud tunge ja püütakse kuidagi ennast märgatavaks teha. Eks minugi edevus ajab mind siia targutama, kuigi ma tegelikult püüan vägagi mitteedev olla :D
 
Hülgehall kuub 02. märts 2014, kl 21.19
Mul sõitis just katus lati alt läbi....
 
täitsa blond 02. märts 2014, kl 21.28
Pöördu blondiabisse...aitame:)
 
täitsa blond 02. märts 2014, kl 21.33
Blondiabi ööpäevaringselt avatud liin on juba esimesi hädalisi aidanud:D
Mees nagu niuhti välja vihastatud, seega maale tagasi toodud.
Palun järgmine....:)
 
Senza la Donna 02. märts 2014, kl 21.44
Õnneks/kahjuks tean ma blondide hingeelust nii mõndagi (ise ka sinisilmne blondiin), seega võiks pigem neid ise aidata, aga kahjuks ei viitsi sellise jamaga tegeleda, vahest mõni hea sõna foorumis poetada on maksimum, milleks ma veel suuteline olen :D
 
Agnes 02. märts 2014, kl 21.50
Tänan väga Senza la Donna, kuid ainus, mis meid aidata suudab on vaid kuum, rikas, musta dziibiga mees.
Maa ei saa aru, kas Jumal on kurdiks jäänud või?
 
alu 02. märts 2014, kl 21.53
see teema on umbes nagu mingi vaese blondiini kylmkapp-teed lootusrikkalt lahti ja paned jälle ilusti kinni.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!